Рейтинг
51
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 13 оцінок.

Відгуки про Київський кооперативний інститут бізнесу і права (ККІБП)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
правдива
це все що вони писали брихня я учусь 3 рік і нічого ні кому я не платила і ще йду на красний деплом. ну правильно як ні чого не учити то всі будуть погані. а за форму власності тут написано що вона приватна
random
Для правдива: так, Ваш "красний деплом" лише додає закладу престижу! :)
Коментувати
Admin
Вся інформація про Київський кооперативний інститут бізнесу і права та Економіко правовий коледж ККІБП на http://kkibp.kiev.ua/
Husdon
Просто ужас, а не ВУЗ. Пошел туда учится в этом году и желание вообще нету там учится. Единственный совет это? НЕ ИДИТЕ ТУДА УЧИТСЯ! НОРМАЛЬНОГО ОБРАЗОВАНИЯ НЕ ПОЛУЧИТЕ И НЕРВЫ СЕБЕ ПОТРЕПИТЕ!
Іван
інститут ще півбіди, а викладачі - не всі, але ж є просто наче після школи працює.нічого не знає.
Екатерина
А мне все нравиться!!!!
лоно
не ВУЗ,а ужас какой-то .Кошмарное отношение к преподам администрации.Они оттуда уходят группами.И ВУЗ не государственній ,а ЧАСТНІЙ!.Даже в етом и то врут!
Оптимист
А не проще ли попробовать просто учиться? Глядишь, и конвертик секономишь, а то, может, и поумнеешь...
конкурент
Шановні ,абітурієнти.Чергова брехня.Заклад не державний,а приватний.Замість навчання весь час необхідно перевіряючим ,або господарю накривати столи,або носити меблі.
kotik
Очень даже неплохое учебное заведение, преподаватели -супер, канечно есть некоторые плохие, но таковых не много. Так что поступайте сюда, не пожалеете!!!!
Анонімус_невідомус
От що я вам скажу,майбутні абітурієнти, краще йдіть і вибирайте інший навчальний заклад, бо тут одні хабарники і вимагачі.Так от :на відділенні харовиків є такі викладачі, яким доки на "лапу"(хабар) не даси - екзамен/залік/звіт з практики НЕ ЗДАСИ! Я дуже розчарований що потрапив на навчання в цей заклад, але якщо ви не хочете навчатися - ідіть сюди(можете на пари навіть не ходити, тільки перед сесією конвертик з певною сумою принести) і не пожалієте.
Петро
Навчальний заклад супер! А головне те. що він на "підйомі"! Тут все робиться для розвитку студента! Ректор - "людина року". Викладачі - супер. особливо на кафедрі економіки. Бажаєш чомусь навчитися і стати успішною людиною?! Поступай сюди як це зробив я. Юрій.
Олег
Якщо бажаєш отримати класну освіту і нормально вчитися - поступай у ККІБП! Тут все -для студентів і викладачів. А коли у всіх нормальний настрій і стосунки то і вчитися цікаво. Бажаєш щоб тебе навчали на сучасному рівні - поступай сюди.
Реаліст
Пішла сюди на навчання і дуже пожаліла .Знань ніяких немає.Можна навіть на пари не ходити,витягнути конверт з грошима і все буде стояти.А про відношення деяких вчителів то я взагалі мовчу...Складається таке враження вчителі тільки прийшли з бурс самі не знають ,що викладають.Якщо не заплатиш , то нічого не здасиш.Одні хабарники.Загало нічого не навчили і самі викладачі жах:дибіли і таких ж дибілів вчать.Не рекомендую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ти хто хоче деградувати то вам сюди.
Коментувати