Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський кооперативний інститут бізнесу і права (ККІБП) (044) 257-70-91
м. Київ, вул. Ломоносова 18  (карта)
http://kkibp.kiev.ua

(044) 258-20-29, 257-50-94

Київський кооперативний інститут бізнесу і права (ККІБП)

Тип навчального закладу:Інститут
Форма власності:приватна
Вартість навчання на рік (грн.):від 8500 до 11500
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Київський кооперативний інститут бізнесу і права (ККІБП) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Виробництво та технології

  • Харчові технології

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 26.11.2010

Рейтинг
51
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 13 оцінок.

Відгуки про Київський кооперативний інститут бізнесу і права (ККІБП)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olia
Доброго вечора, чи можна до вас поступи після 2 курсу університету на заочну форму навчання?
Владислав
Доброго вечора, підскажіь будь-ласка, чи можна після закінчення вашого вузу, поступати на магістратуру до Академії прокуратури?
Екатерина
Не о чём! Рада что выпустилась от сюда! Не совершайте ошибки... БЕГИТЕ
Игорь
Это точно спасибо за помочь хотя бы с этой сессией....ждем перемен в новом учебном году с прекрасными преподами...конешно без нее....!
Катя
Дякуємо новому ректору за звільнення ненормальної Андрущенко, хоч спокійно сесію здали! Нарешті нас почули!!!!!
Вася
Доброго вечора. Підскажіть чи є заочна форма навчання для правознавців (спеціаліст) і скільки то у Вас воно коштує?
No
Найголовнішим мінусом ККІБП, як на мене, є те, що взимку в усіх приміщеннях холодно і без верхнього одягу сидіти на парах майже нереально. Також весь рік холодно в спортзалі, що дуже не комфортно для занять спортом. Ще на сайті обіцяють стипендію, але насправді її отримати практично нереально, навіть якщо всі "5". А загалом це чудовий ВНЗ, рекомендую до вступу.
Ігор Охріменко
Щодо стипендії, то в комерційному вузі, де її дає не держава, а треба віддавати, що називається, «свої», які потрібно ще заробити, кількість стипендіатів не може бути великою. Тому просто гарно вчитися недостатньо, це лише один із критеріїв. Окрім цього треба займатися культурною роботою, спортивно-масовою, студентським самоврядуванням, на старших курсах – науковою роботою, приймати участь у різних проектах.
Коментувати
Mariam
Доброго вечору! Я навчаюсь в ККІБП вже 3 роки на кафедрі права і хочу сказати, що мене цілком все влаштовує. Ніяких хабарів тут не просять, самі студенти, які не вчаться, пропонують викладачам хабарі, а потім на це ж і скаржаться. Навчання проводиться на високому рівні, всі викладачі пояснюють свої предмети доступно і зрозуміло. Звичайно, треба трохи попрацювати і самостійно, щоб досягнути високих результатів, але це добре. Викладачі з кафедри права, а також кафедри гуманітарних та фундаментальних дисциплін справжні професіонали, хоча є і винятки. Шановні студенти кафедри права, ні в якому разі не бійтесь Лілії Вікторівни, вона хороший педагог, можливо, з своїми недоліками, але вони є у всіх. Ставтесь до неї з повагою та вчіть, тоді все буде чудово. В цьому ВУЗі вчать не тільки теорії, а і реальним аспектам нашого сьогодення. Також хочу звернути особливу увагу, що у нас постійно проводяться концерти, конкурси, олімпіади, круглі столи і т.д., що відбувається дуже рідко в інших ВУЗах.
макс
Добрий день, 1) Підскажіть будь ласка чи необхідно здавати ЗНО якщо я закінчую Кооперативний технікум за спеціальністю "Виробництво харчової продукції" і які екзамени необхідно здавати якщо я хочу піти на цю спеціальність? 2) Чим допоможе мені ЗНО після закінчення технікуму при поступі? 3) Чи є бюджет у цьому закладі і скільки місць? 4) На який курс я можу поступити після технікуму?
Ігор Охріменко
Для макс: Доброго дня! 1) ЗНО здавати не потрібно. Здається фаховий іспит – у Вашому випадку по виробництву харчової продукції. 2) ЗНО може знадобитися при вступі на іншу спеціальність на 1 курс. 3) Бюджетних місць, на жаль, немає, але ціни нижчі за середні по Києву. 4) На 3 курс.
макс
як для проректора то нада знать який точно экзамен а не "ЗДАЄТЬСЯ". Дякую!
Вікторія
Для макс: Ви запитали які екзамени потрібно здавати для всупу, Вам проректор відповів конкретно, що ЗДАЄТЬСЯ (тобто складається) ФАХОВИЙ ІСПИТ ... Що ВАМ не зрозуміло???? Як запитали, так і відповіли!
Коментувати
Ігор Охріменко
Шановні учасники форуму! Я, проректор з навчальної роботи Київського кооперативного інституту бізнесу і права – Охріменко Ігор Віталійович, з усією відповідальністю заявляю, що абсолютна більшість негативних відгуків про інститут, розміщених на цьому форумі, не відповідають дійсності. В тому числі і ті, що стосуються гуртожитку чи хабарництва – повна нісенітниця. В комерційному навчальному закладі, де зарплата викладачів прямо залежить від кількості студентів, неправомірні дії викладача щодо студента – занадто велика розкіш. Ті ж студенти, які зіткнуться з чимось подібним і зможуть нормальною мовою, без особистих образ це пояснити, можуть абсолютно впевнено розраховувати на мою підтримку і вирішення ситуації на їх користь.
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
Екатерина Мельник
Деньчик +1. Для всех всё равно хорошим не будешь.
Анюта
Я навчаюсь в ККІБП вже на 4 курсі. ВНЗ дуже хороший, навчають якісно!!!В цьому навчальному закладі дуже хороші та кваліфіковані викладачі, які роблять все для комфортного навчання студентів, а особливо на кафедрі права, де завжди панує порозуміння та гарне відношення до студентів. Щоб здати сесію на хороший бал потрібно дійсно вчити. Студентський колектив хороший!!! Усім абітурієнтам рекомендую вступати до ККІБП і Ви не пошкодуєте!!!
Юрій
Тут дійсно можна отримати сучасні економічні знання. А головне, що подобається - це те, що до тебе і викладачі, і адміністрація ставляться по-людськи, вимогливо але справедливо
коля
Ульотний інститут з кльовим ректором))))))
анна
Мені інститут дає можливість поєднувати працю і навчання, це допомагає прожити в сьогоднішню економічну кризу в країні.
оксана
Подобається те що в інституті повністю відсутнє хабарництво, можна здати сесію без взятків викладачам.
оля
4. Нормальний інститут. За допомогою проходження практики від інституту в банку я змогла проявити себе як спеціаліст в фінансовій сфері і в подальшому влаштуватися на роботу у цьому банку.
рінк
Не вуз,а я не знаю що....,справедливості ніякої...Одним залік перездати не можна,а іншим,приходиш і вже оцінка стоіть. Червоні дипломи видаються аби кому..Насправді розумним дітям ніяких поблажок і ніякого червоного і не світить,а той хто нічого не знає (вибачте,тупеньким) і поблажки і червоні дипломи,ні за що! Просто нема слів.!
Ксения
Если есть мозги и желание учиться,то никаких конвертиков не надо)))
Олеся
Повністю з тобою погоджуюся))
Коментувати