Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  



Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Державний університет інфраструктури та технологій (ДУІТ) (044) 482-51-38
м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 9, каб. 119  (карта)
http://duit.edu.ua

інформація підтверджена

Державний університет інфраструктури та технологій (ДУІТ)

Державний університет інфраструктури та технологій – молодий та, одночасно, один із найстаріших навчальних закладів м. Києва. Він був створений на підставі розпорядження Уряду України 29 лютого 2016 р. шляхом злиття двох столичних вишів – Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та Державного економіко-технологічного університету транспорту.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 8400 до 25000
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:4694
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:104 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Державний університет інфраструктури та технологій – молодий та, одночасно, один із найстаріших навчальних закладів м. Києва. Він був створений на підставі розпорядження Уряду України 29 лютого 2016 р. шляхом злиття двох столичних вишів – Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та Державного економіко-технологічного університету транспорту, кожен із яких має схожу, але власну ґенезу. Історичний шлях становлення цих ВНЗ віддзеркалює історію водного та залізничного транспорту, що завжди потребував кваліфікованих фахівців для свого будівництва, розвитку, технічного переоснащення. З’явившись на початку ХХ століття, попередники цих ВНЗ навіть у буремні роки революції та двох світових воєн не припиняли підготовку спеціалістів транспортної інфраструктури України.

Першою кузнею кадрів для залізничного транспорту у Києві на рубежі ХІХ-ХХ століть став Київський політехнічний та Київський комерційний інститути. Цікавим і симптоматичним є той факт, що з 1922 р. у складі КПІ існував факультет інженерів шляхів сполучення, що готував фахівців для сухопутного та водного транспорту, а у створеному Інституті шляхів сполучення функціонували факультети з підготовки спеціалістів як для залізниць, так і для водних шляхів. Зрештою, у 1930 р. був утворений Київський залізничний інститут, який у 1934 р. ввійшов до складу Харківського інституту інженерів залізничного транспорту. Завершальний етап фундації ВНЗ залізничного транспорту у Києві відбувся в роки незалежності України. Київський філіал Харківської державної академії залізничного транспорту у 1995 р. спочатку став Київським інститутом залізничного транспорту, а у 2001 р. отримав статус самостійного університету. З 2007 по 2016 р.р. він носив назву Державний економіко-технологічний університет транспорту (ДЕТУТ).

ВНЗ воднотранспортного профілю у Києві свій родовід веде з 1912 року – з часу заснування на кошти Спілки судноплавства Київського річкового училища першого розряду Міністерства шляхів сполучення Російської імперії. Училище почалось із невеличкої бібліотеки, трьох макетів  річкових суден, макету парової машини та чотирьох десятків парт. У повоєнний час у Києві відкрився факультет Ленінградського інституту водного транспорту для підготовки спеціалістів-водників вищої кваліфікації, що пізніше став Інститутом водного транспорту Одеської морської академії. Завершився ж процес фундації ВНЗ водного транспорту також після здобуття незалежності України, коли на базі Київського річкового училища, Інституту водного транспорту та Суднобудівного технікуму у 1998 р. був організований самостійний вищий навчальний заклад – Київська державна академія водного транспорту (КДАВТ), якій у 2003 р. було присвоєне ім’я видатного українського гетьмана-флотоводця Петра Конашевича-Сагайдачного.

Протягом більше ста років та в непростих умовах відбувалось накопичення потенціалу для сучасного Державного університету інфраструктури та технологій (ДУІТ), набувалась матеріально-технічна база, формувались покоління викладацького складу, акумулювався досвід навчальної роботи. Зараз до структури університету входять три інститути, що об’єднують шість факультетів, ще один факультет знаходиться у м. Ізмаїл Одеської області, три коледжі (два – у м. Києві та один – у м. Кілії Одеської області), Київський тренажерний центр підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів водного транспорту. Сьогодні матеріальна база та інфраструктура університету дозволяє успішно вести не тільки  навчальний процес та науково-дослідну роботу, а й вирішувати соціальні проблеми: забезпечувати житлом іногородніх студентів, проводити лікування і оздоровлення, підвищувати майстерність спортсменів. Збірні команди університету з баскетболу, плавання та легкої атлетики уже протягом  багатьох років займають перші та призові місця на чемпіонатах м. Києва та універсіадах. Добру фізичну форму та ігрову майстерність студентам можна підтримувати в спортзалі, тренажерному залі та на стадіоні “Спартак”. Свої художні здібності студенти мають змогу проявити і вдосконалити в самодіяльних творчих об’єднаннях Центру культури і мистецтв, зокрема – народному театру-студії “Райдо”.

В університеті створений центр довузівської підготовки абітурієнтів, діє власна аспірантура і докторантура, спеціалізовані вчені ради по захисту дисертацій, можна отримати другу вищу освіту.

Державний університет інфраструктури та технологій (ДУІТ) проводить підготовку за такими напрямами:

  • Інформаційні технології

    • Комп’ютерні науки
    • Інженерія програмного забезпечення
  • Автоматизація та приладобудування

    • Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
  • Електрична інженерія

    • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  • Управління та адміністрування

    • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
    • Публічне управління та адміністрування
    • Маркетинг
    • Фінанси, банківська справа та страхування
    • Облік і оподаткування
    • Менеджмент
  • Право

    • Право
  • Соціальні та поведінкові науки

    • Економіка
  • Транспорт

    • Річковий та морський транспорт
    • Транспортні технології (за видами)
    • Залізничний транспорт

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
81
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 19 оцінок.

Відгуки про Державний університет інфраструктури та технологій (ДУІТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Єлизавета
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, що вивчають на факультеті управління і технологій за 121-ою спеціальністю? І в чому різниця між факультетом інженерії програмного забезпечення та вище згаданим?
Valeriia Reva
Доброго дня! Скажіть, які предмети потрібні для вступу на юридичний? Або чи можна вступити на юридичний з такими предметами як історія України, англ мова, укр мова, математика?
Віталій Олійник
Доброго вечора, скажіть ,будь ласка ,чи можливо поступити на "Комп’ютерні науки " з такими предметами ,як: українська мова ,математика ,історія України?
Саша
Для Віталій Олійник: вже можна
Коментувати
Віталік
Доброго дня скажіть будласка чи можливо поступити на плтне з мінімальними балами зно
Игорь Деректор
Для Віталік: нет
Саша
Да
Коментувати
Irina
Всем привет) в этом году заканчиваю обучение в этом университете за специальностью "Автоматизация и компьютерно-интегрированные технологии", поэтому пришло время и мне написать отзыв о моем университете. Данная специальность подойдет тем, кто жизнь не может представить без компьютера, кто хочет научиться схемотехнике, узнать основы программирования и просто наслаждаться студенческими буднями. Во время учебы я успевала учиться на одни пятерки, на курсах повыше уже совмещала учебу с работой и сейчас являюсь специалистом в области веб-дизайна. Так что всем, кто ищет себя в новейших технологиях - советую именно эту специальность. Всем удачи)
Roman
Для Irina: Здравствуйте, хотел бы поинтересоваться как так вышло, что с автоматизации и компьютерно-интегрированных технологий Вы перешли на веб-дизайн.
Єлизавета
теж цікаво)
Коментувати
Наталия Крисенко
Добрий вечір! На данний час навчаюся в університеті інфраструктури та технологій зі спеціальності "Залізничний транспорт" за спеціалізацією "Вагони та вагоне господарство" хочу висловити велику подяку викладачам за їх професіалізм ,за гарне відношення до студентів.Університет в повному обсязі дає знання студентам.Оплата навчання є невеликою,можна також поступити на бюджетне місце. Після університету є можливість працювати за спеціальністю. В свою чергу рекомендую університет всім бажаючим .
IvanD.t
Доброго дня,чи можна поступити на "Комп’ютерні науки" або "Інженерія програмного забезпечення" з предметами ЗНО: Математика, Українська мова і література, Географія і Історія України?
Василь
Для IvanD.t: Доброго дня! З такими сертифікатами Ви можете подати документи на платну форму навчання на спеціальність 151 АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ факультету «Інфраструктура і рухомий склад залізниць»
Коментувати
Pasha Pavlov
На який курс можна поступити (2,3) після коледжу, та чи можна поступити на бюджет?
Студент
Доброго дня! Яка у вас вартісь навчання за рік на факультеті "маркетинг" і "аудит" ? 14 000 грн за рік? Чи можна оплачувати щомісячно? І яка вартісь гуртожитку в рік?
Anon
Училась в ДЕТУТе на вокзальной, отучилась 4 года на бакалавра, за эти 4 года увидела многое...что я могу сказать, в этом университете неоправданно много нужно делать, для чего такая нагрузка для студентов и кого они готовят неизвесно. Не смотря на то что что я делала домашку, расчетки и курсовые, все 4 года я была тупой для всех преподавателей,, отношение преподавателей к студентам такое, будто студенты -это жалкие рабы, работают одни компенсаторы, которые между строк пытаются сказать :«да вы даже дерьмо на железной дороге убирать не достойны». Со всех сторон идет агитация университета тем что после окончания Детута можно найти работу, только он такой эксклюзивный, а всяких юристов, экономистов, переводкивов и врачей полно и они не могут найти работу, так что поступайте в детут и вы точно найдете себе работу на мин зп . 70% преподавателей — старики, котопые остались жить в своем времени, несмотря на то что мир меняется каждый день. И сейчас с дипломом бакалавра могу сказать о том, что я убила 4 года своей жизни в никуда.
Руслан Кацавець
Також хочу проінформувати вступників та їх батьків, що наш навчальний заклад розташовано за адресою Кирилівська (Фрунзе), 9, що знаходиться у ІСТОРИЧНОМУ районі міста, атмосфера якого сприяє позитивному навчанню! Тож поступайте і самі переконаєтеся)
Ангеліна
Чи можу поступити на "залізничний транспорт " якщо здала ЗНО з укр мови ,математики та географії?
Анжела
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" якщо здала ЗНО тільки з укр мови та географії?
Дарья
Для Анжела: Доброго дня! На жаль, Ви не можете вступити на спеціальність "Право" з цими ЗНО! Необхідні ЗНО для вступу на спеціальність "Право" : 1.Українська мова та література 2.Історія України 3.Математика або іноземна мова (на вибір) http://duit.edu.ua/vstupnyku/perelik-spetsialnostei/
Коментувати
Валентина
Хороший и достойный вниманию университет, особенно хотелось бы отметить юридический факультет, поскольку сама там учусь. Преподавательский состав в большинстве практики, которые объясняют не только с теоретической точки, но и с практической, что существенно облегчает обучение. Так же некоторые проявляют инициативу и создают дополнительные кружки, где студентам предоставлялась возможность отточить свои навыки. Помимо спортивных соревнований, также проводятся круглые столы и научные конференции с помощью каких студенты могут себя проявить в научной деятельности. Хотелось бы отметить и руководство факультета, поскольку постоянно идет на встречу студентам, что редко встречается в других вузах. Помимо всего ВУЗ предоставляет общежитие для иногородних и иностранных студентов, ну скажем так не 5* место, но жить можно. ВУЗ мне очень нравится, поэтому собираюсь сюда поступать на магистратуру. А тем кто только собирается поступать, советую не судить по внешнему виду, а тщательно изучить))))
Валентин
Найкращий університет в Києві у співвідношенні ціни та наданих освітніх послуг! В цілому навчальний заклад хороший, але окремо хочу відзначити саме Юридичний факультет. Закінчуюю вже 4 курс ЮФ і маю велике бажання сказати всім викладачам, цього факультету, ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ! Освітні послуги надаються на високому рівні, всі викладачі глибоко обізнані у своїй галузі та залюбки йдуть на зустріч студентам у наданні будь-якої допомоги. Рівень отриманих знань дає можливість йти працювати за спеціальністю на високооплачувані посади. Нинішньому абітурієнту рекомендую даний ВНЗ та бажаю упіху у навчанні!!
Руслан
Також хочу проінформувати вступників та їх батьків, що саме наш навчальний заклад розташовано за адресою Кирилівська (Фрунзе), 9, що знаходиться у ІСТОРИЧНОМУ районі міста, атмосфера якого сприяє позитивному навчанню!
Коментувати
Александр Лысенко
Хороший университет, преподователи всё хорошо и понятно объясняют, всегда есть какие-то конкурсы, соревнования, турниры в разных видах спорта. Студентам скучно не будет!)
Наталія
Для Александр Лысенко: Скажіть щоб поступити на менеджмент який прохідний бал з ЗНО щоб поступити на платну форму
Коментувати