Рейтинг
302
Рейтинг: 4.1 з 5 на основі 73 оцінок.

Відгуки про Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия
психология
Дарія
Скільки буде державних місць у 2012р. на кафедрі країнознавства?
Методист ПК (ЧНУ)
Для Дарія: Як показує досвід останніх років, кількість бюджетних місць стає відома у перші дні прийому документів. Тобто, початок липня місяця.
Коментувати
Маша
Доброго дня! Мене цікавить інформація щодо філологічного факультету "Видавнича справа та редагування". Скажіть, будь ласка, скільки є державних місць та який мінімальний бал потрібний, щоб пройти на держ. І чи є заочна форма навчання??
Методист ПК (ЧНУ)
Для Маша: Для вступу на дану спеціальність ви повинні мати мінімум по 124 бали з укр.мови та літ. і іноземної мови або математики (на вибір) та 140 балів з історії України. Кількість державних місць поки що не відома. Заочної форми навчання немає.
Коментувати
Ігор
Які правила вступу на заочну форму навчання (магістратура, юридичний факультет)?
Методист ПК (ЧНУ)
Для Ігор: Див. правила вступу на нашому офіційному сайті http://chnu.edu.ua/index.php?page=ua/gradinf
Коментувати
Мар'янка
Скажіть, будь ласка, скільки державних мість на магістратуру ФПМ(математика)?
Мар'янка
Доброго дня! Скажіть будь ласка, я закінчила ФПМ, які правила вступу на Юридичний факультет?
Марійка
Скажіть, будьласка, чи обов'язковим є переведення балу атестата по 200 бальній шкалі ( нам видали вкладиш з балом атестату по 12 бальній шкалі)
Методист ПК (ЧНУ)
Для Марійка: При подачі документів працівники приймальної комісії переведуть Ваш середній бал з 12-бальної шкали на 200-бальну (по таблиці відповідності).
Коментувати
Іра
а якщо середній бал атестата 171,то неможливо поступити в чну?
Маргоша
Для Іра:, поступлення не лише від балу атестата залежить... ще важливо, як ти ЗНО напишеш !!
Методист ПК (ЧНУ)
Для Іра: При вступі враховується сума балів по предметам (ЗНО) + середній бал додатку до атестата по 200-бальній системі.
Коментувати
Маргоша
Добрий день) Скажіть, будь ласка, а який прохідний бал на туризм???
Методист ПК (ЧНУ)
Для Маргоша: В минулому році прохідний бал на напрям "туризм" становив 706,7 (сума балів по предметам + середній бал додатку до атестата по 200-бальній системі).
Маргоша
Для Методист ПК (ЧНУ): дякую)) це на державне???
Методист ПК (ЧНУ)
Для Маргоша: так
Коментувати
Настя
Скажіть, будь ласка, який має бути середній бал ЗНО (або бали з кожного предмета) при вступі на факультет перекладу (англ.)? Скільки потрібно балів для навчання на платному?
Методист ПК (ЧНУ)
Для Настя: Для вступу на дану спеціальність ви повинні мати мінімум по 124 бали з укр.мови та літ. і історії України, 140 балів з англ.мови. В минулому році прохідний бал був 705,3 (сума балів по предметам + середній бал додатку до атестата по 200-бальній системі).
Настя
Для Методист ПК (ЧНУ): 705,3 - прохідний на державне?
Методист ПК (ЧНУ)
Для Настя: Так.
Коментувати
Тетяна
Коли буде відома кількість державних місць на юридичному факультеті у 2012році?
Методист ПК (ЧНУ)
Для Тетяна: Як показує досвід останніх років, кількість бюджетних місць стає відома у перші дні прийому документів. Тобто, початок липня місяця.
Коментувати
Alex
Доброго дня! Скажіть будьласка, скільки планується бюджетніх місць магістратури ФКН спеціальності комп'ютерні системи та мережі? Які умови вступу на базі диплому бакалавра аналогічної спеціальності?
Методист ПК (ЧНУ)
Для Alex: У 2011 році було виділено 11 державних місць на денну форму навчання, і 1 на заочну. Поки що не відома кількість місць дерзамовлення у 2012 році. Для вступу ви повинні подати у приймальну комісію відповідні документи (див. на сайті http://www.chnu.edu.ua/index.php?page=ua/gradinf/002perdoc) з 2 по 20 липня 2012 року та здати вступні іспити (1. фаховий, 2. іноземна мова).
Коментувати
Карина
скажить будь-ласка де я можу взяти питання на держ екзамен юрид.факульт.заочне виддилення...
Методист ПК (ЧНУ)
Для Карина: З цим питанням вам потрібно звернутись на юридичний факультет. http://www.chnu.edu.ua/index.php?page=ua/colleges/16law
Коментувати
Slava
Напишіть, будь-ласка, перелік предметів, які вивчає туризм на 1,2 курсі.
Методист ПК (ЧНУ)
Для Slava: З цим питанням вам потрібно звернутись на географічний факультет. http://geo.chnu.edu.ua/index.php?page=ua/09contacts
Коментувати
Анастасія
скажіть, будь-ласка, кількість державних місць на кафедрі "психологія"
Методист ПК (ЧНУ)
Для Анастасія: У 2011році на денну форму напряму "практична психологія" було виділено 13 місць державного замовлення. Наразі, кількість місць дерзамовлення у 2012 році не відома.
Методист ПК (ЧНУ)
Для Анастасія: Перепрошую, "практична психологія" - 16, "психологія" - 13
Коментувати
Алефтина
Які умови вступу для студентів які мають рівень - бакалавр і хочуть продовжити навчання (5 курс), рік закінчення четвертого курсу - 2008
Методист ПК (ЧНУ)
Для Алефтина: Немає значення в якому році ви отримали диплом бакалавра, ви можете вступити на навчання за ОКР "спеціаліст" чи "магістр" на загальних підставах , див. умови на офіційному сайті http://chnu.edu.ua (для вступників - вкладка "Абітурієнту")
Коментувати
Nataly
скажіть будь-ласка, яка кількість дуржавниї місць у цьому році на кафедрах "практична психологія" "право" та "історія")???
Методист ПК (ЧНУ)
Для Nataly: У 2011році на денну форму напряму "практична психологія" було виділено 15 місць державного замовлення, "право" - 22, "історія" -36. Наразі, кількість місць дерзамовлення у 2012 році не відома.
Коментувати
Бодя
Добрий день!!!Мене цікавить коли буде День відкритих дверей у вашому університеті!?
Методист ПК (ЧНУ)
Для Бодя: День відкритих дверей вже минув, але будь-яку інформацію щодо напрямів підготовки та про факультети ви можете отримати завітавши в ЧНУ, а також на офіційному сайті http://chnu.edu.ua (для вступників - вкладка "Абітурієнту")
Коментувати
Юля
Добрий день! Скажіть,будь ласка, яка кількість державних місць на кафедрі туризму у 2012 році? Дякую!
Методист ПК (ЧНУ)
Для Юля: У 2011році на денну форму напрямe "туризм" було виділено 12 місць державного замовлення. Наразі, кількість місць дерзамовлення у 2012 році не відома.
Коментувати
Таня
Чи є в коледжі ЧНУ факультет ін.мов?
Методист ПК (ЧНУ)
Для Таня: Так, в нашому університеті є факультет іноземних мов. Напрями підготовки: філологія (англ.мова та літ.), філологія (нім.мова та літ.), філологія (франц.мова та літ.), філологія (англо-укр.переклад), філологія (нім.-укр.переклад), філологія (франц.-укр.переклад)
Методист ПК (ЧНУ)
Для Таня: В коледжі спеціальності пов"язаної з іноземними мовами НЕМАЄ.
Коментувати