Рейтинг
776
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 171 оцінок.

Відгуки про ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет"

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Elena Naglyuk
Доброго дня. Чи можу я вступити на фармацію по внутрішньому екзамену з дипломом Чортківського коледжу? І який екзамен потрібно здавати?
Приймальна комісія БДМУ
Для Elena Naglyuk: Так, можете вступати, але потрбіно ЗНО з української мови та літератури за 2017-2020 роки. В університеті необхідно буде складати іспит з фармакології
Коментувати
Андрій Соловйов
Доброго дня, чи можу я поступити на стоматологічний факультет по диплому молодшого спеціаліста за спеціальністю "Лікувальна справа"?
Наглюк Елена
Для Приймальна комісія БДМУ: Доброго дня. Чи можу я вступити на фармацію по внутрішньому екзамену з дипломом Чортківського коледжу? І який екзамен потрібно здавати?
Приймальна комісія БДМУ
Так, можете вступати, але потрбіно ЗНО з української мови та літератури за 2017-2020 роки. В університеті необхідно буде складати іспит з фармакології
Коментувати
ната
Доброго дня .Чи можу я вступити на фармацію якщо ЗНО з математики набрала 107 балів. Біологія- 184. Укр. мова -166.
Приймальна комісія БДМУ
Для ната: для вступу на спеціальності Медицина, Стоматологія потрібно ЗНО з математики не менше 150 балів
Коментувати
Олеся
чи можна вступити після 11 класу на фармацію заочно якщо так то які предмети зно потрібно здавати і скільки років навчатися
Приймальна комісія БДМУ
Для Олеся: так, це можливо. Необхідні результати ЗНО з 1. української мови та літератури, математики або фізики та хімії або біології Або 2. Української мови та літератури, біології та хімії або історії України. Тривалість навчання - 5,5 років
Коментувати
ірина
Доброго дня, у вас є державні місця на спеціальності фармація? І чи можна після двох років навчання стаціонарно перевестись на заочну форму? У вас є заочна фармація заочна форма після 11 класу?
Приймальна комісія БДМУ
Для ірина: 1. Так, є 5 державних місць. 2. Так, можна, але лише навчання за контрактом. 3 так, є заочне навчання на спеціальності Фармація
Коментувати
Valera12
Доброго дня, я хочу до вас поступати після закінчення коледжу без ЗНО, як потрібно подавати документи і коли?
Дана
Підкажіть будь ласка, чи зможу я з дипломом молодшого спеціаліста за спеціальністю "Сестринська справа" БЕЗ ЗНО поступити на лікара? Якщо так, що для цього потрібно?
Приймальна комісія БДМУ
Для Дана: так, можете, але вже наступного року. для цього потрібно диплом молодшого спеціаліста зі спеціальності "Медсестринство" або "Лікувальна справа". В університеті будете проходити тестування з медичної біології та анатомії людини
Коментувати
oksi_m
всім привіт) планую цього року вступати на заочну форму фармації (бакалавр) після закінченого коледжу, чи потрібний військовий квиток при подачі документів?
Приймальна комісія БДМУ
Для oksi_m: Для Дана: так, можете, але вже наступного року. для цього потрібно диплом молодшого спеціаліста зі спеціальності "Медсестринство" або "Лікувальна справа". В університеті будете проходити тестування з медичної біології та анатомії людини
Приймальна комісія БДМУ
Так, військовий квиток потрібен, якщо Ви є військовозобов"язаним
Коментувати
Таня
Підскажіть, який прохідний бал на медичну психологію? Обов’язково реєструватись через особистий кабінет? Чи можливо подати документи особисто. Дякую
Юрій
Доброго дня! 1. Який прохідний бал на бюджет був минулого року? 2. Чи реально попасти на бюджет у 2018 з 185 укр.мова, 184 біологія, 166 хімія, 11.6 атестат? Дякую.
Юрій
Перепрошую, у минулому питанні мова йде про Медицину, Лікарьску справу. Також цікаво якщо одна лбюдина подала документи у два університета і в обох пройшла на бюджет, то що трапляє з бюджетним місцем в університеті від якого людина відмовилась?
Коментувати
Роман Семянів
Добрий день.Чи є шанс поступити в інститут на "Медицину"з балами ЗНО:укр мова і література-173,біологія-170,хімія-148?Якщо ні то який вихід із положення?
Іван
Для Роман Семянів: готуй пакети і їдь у Польщу на малину)))
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на напрям "стоматологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 179, укр мова та література - 183 ?
Богдана
Підкажіть, будь ласка, які прохідні бали з предметів зно на напрямок "медична психологія"? Чи можу я вступити на цей напрям зі своїми результатами ЗНО???
Коментувати
Аріна Зубова
Добрий день. Чи можна вступити на напрям "медицина" подаючи результати зно з укр.мови, біології і математики?
Влад
Для Аріна Зубова: так, можна
Влад
Для Аріна Зубова: і ще дивлячись на скільки ти здала ЗНО
Коментувати
Nika
Доброго дня! Чи зможу я вступити на платну форму навчання якщо хімія нижче 150 балів?
Анна-Марія
Для Nika: Доброго дня. Якщо на медицину або стоматологію, то не зможете, бо мінімальне значення кількості балів з хімії для вступу становить 150. А на фармацію або технології медичної діагностики та лікування-105.
Коментувати
Марцеліна
Добрий день. Чи є в мене шанси вступити , якщо усі предмети здані 180 і вище , а хімія може не дотягувати 150?
Олександра Кондратьєва
доброго дня, які шанси в мене є вступити до вас у ВУЗ якщо в мене інвалідність(по астмі) і я дитина учасника бойових дій, які потрібні документи? А ще заклад ставлю в пріорітет
Приймальна комісія БДМУ
Для Олександра Кондратьєва: Для початку необхідно знати результати ЗНО. Якщо бали будуть вище 150 - будемо оцінювати шанси. Якщо нижче - ніякі довідки і посвідчення не допоможуть
Коментувати
Lesia Kolotulo
Доброго дня!підкажіть будь ласка,чи зможу я вступити до коледжу БДМУ на факультет фармація (молодший спеціаліст,заочна форма)без ЗНО,після закінчення Вашковецького мед.коледжу з дипломом"Лікувальна справа".Якщо так,то що для цього потрібно?
Приймальна комісія БДМУ
Для Lesia Kolotulo: На жаль, не зможете. Вступ проводиться на базі диплома молодшого спеціаліста спорідненого напряму (тобто, лише на основі диплома з напряму "Фармація"). Ви можете вступати у бакалаврат з медсестринства або на спеціальність "Лікувальна справа" (лікар). Для вступу на фармацію потрібно ЗНО
Оля
Доброго дня!Підскажіть будьласка який прохідний бал в цьому році на Фармацію(молодший спеціаліст)після 9 класу?
Коментувати
Ket
Доброго вечора. Я,магістр психології. Закінчила НПУ ім.М.П.Драгоманова. Маю велике бажання вступити на факультет медичної психології. Чи є можливість заочної форми навчання? Дякую.
Приймальна комісія БДМУ
Для Ket: На жаль, заочної форми навчання в медицині не існує в принципі
Коментувати
Влад
Чи можна вступити до вузу, на лікувальну справу, після коледжу без ЗНО? Якщо так що для цього потрібно, можливо якісь вступні екзамени?
Приймальна комісія БДМУ
Для Влад: Так, можливо. Вступ можливий на основі диплому молодшого спеціаліста зі спеціальності "Лікувальна справа" (фельдшер) або "Сестринська справа". При вступі буде проведено 2 іспити у формі тестування: з медичної біології та анатомії людини.
Коментувати
Кристина Торак
чи можна вступити на фармацевта без зно якщо я закінчила вашківецький медичний коледж
Приймальна комісія БДМУ
Для Кристина Торак: ні, вступ можливий лише на основі диплому молодшого спеціаліста зі спеціальності "Фармація"
Андрій
Для Приймальна комісія БДМУ: Добрий день. скажіть будь ласка після закінчення факультету "медичної психології" , яку спеціальність я отримаю?
Коментувати