Рейтинг
766
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 169 оцінок.

Відгуки про ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет"

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Які ЗНО потрібно здавати в 2015 щоб поступити на лікувальну справу?
BSMU
Для Роман: Українська мова та література (базовий рівень), біологія, хімія. Більше інформаціїї на сайті vstup.bsmu.edu.ua
Коментувати
Karina
Я закінчую школу 2015і хочу подавати документи до вас,яке ЗНО потрібно здавати щоб поступити на Медсестру?Скільки потрібно балів по тих предметів?Як можна зареєструватися на курси підготовки до ЗНО?яку потібно здавати мову, базову чи складну?
BSMU
Для Karina: Українська мова та література (базовий рівень), біологія. Більше інформаціїї на сайті vstup.bsmu.edu.ua
Коментувати
Dina
Я бачу на всіх сайтах, про цей університети потрібно здавати фізику на будь - якій факульте (я хочу на лікувальну справу) ???Хімія там геть нікуди? Не можу просто зрозуміти...
BSMU
Для Dina: Українська мова та література (базовий рівень), біологія, хімія. Більше інформаціїї на сайті vstup.bsmu.edu.ua
Коментувати
Юлія
Якщо я закінчу Рівненський мед коледж на факультеті фармація, то я зможу продовжити навчання на цьому ж факультеті у БМДУ?
BSMU
Для Юлія: Так, Ви можете вступити на денну або заочну форму навчання і здобути диплом спеціаліста. Складати необхідно фармакологію. Вступ на ІІ курс.
Коментувати
Ольга
Я закінчую медичний колледж "сестриньська справа" маю намір вступити до БМДУ , що мені потрібно здавати ЗНО чи екзамени і на який курс я зможу поступити ?
BSMU
Для Ольга: Бажано складати ЗНО (Українська мова та література (базовий рівень), біологія, хімія). Або ж можете вступити на ІІ-й курс спеціальності "Лікувальна справа", склавши вступне випробування з анатомії та біології. Більше інформаціїї на сайті vstup.bsmu.edu.ua
Коментувати
DrHouse
Навчаюся на ІІ курсі БМДУ, не жалкую, що вступив до цього університету. Якзо поставити перед собою завдання отримати якісну освіту - тут це можна зробити. Так, є частина студентів, які не хочуть вчитися і яким легше дати хабаря, проте це стає все важче і важче зробити.
Приймальна комісія БДМУ
Запрошуємо всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться 16 листопада о 12.00 в палаці "Академічному" за адресою м.Чернівці, вул.Шиллера,2. Ви зможете ознайомитися з правилами вступу до БДМУ, напрямами підготовки, спеціальностями, задати запитання, що Вас цікавлять і отримати вичерпні відповіді. Також Ви зможете відвідати навчальні корпуси, кафедри і лабораторії. Чекаємо на Вас.
Тетяна
Для Приймальна комісія БДМУ: Надайте будь-ласка інформацію. Хочу набути професію стоматолога.Хочу здати зно: укр.мова,англ.,біологія,фізика. А якщо ваш вуз поставить пріоритетним хімію, я вже не маю шансів поступити? і Який конкурс був на одне державне місце стоматологія. Вдячна.
BSMU
Ми приймаємо сертифікати з наступних предметів: українська мова та література (базовий рівень), біологія, хімія. Конкурс на державне замовлення на стоматологію був близько 100 осіб на місце.
Коментувати
Макс Ковцун
Скажіть ,будь ласка, чи обов’язково здавати матиматику (на лікувальну справу)?Чи можна українську мову,біологію і хімію?
Приймальна комісія БДМУ
Для Макс Ковцун: Для вступу на лікувальну справу необхідно складати ЗНО з біології, хімії, української мови та літератури
Буграк Марина
Для Приймальна комісія БДМУ:
Коментувати
Юлія
Закінчую 11 клас, хочу подавати документи на фармацію. Я отримаю тут вищу освіту? Хто навчається чи навчався в Буковинському мед універі, опишіть які умови навчання і гуртожиток, будь ласка.
Приймальна комісія БДМУ
Для Юлія: Так, Ви можете отримати освіту провізора на денній або заочній формі навчання. Тривалість - 5 або 5,5 років відповідно.
Коментувати
Мар"яна
Я закінчила школу у 1997р. Після цього навчалася на фізичному факультеті ЧНУ. Хотіла б знати які умови вступу на факультет фармації для мене (не складала свого часу ЗНО)
Приймальна комісія БДМУ
Для Мар"яна: Складайте ЗНО з хімії, біології і української мови та літератури. Інших варіантів немає.
Коментувати
Вікторія
я закінчила мед.коледж,мені потрібно теж здавати ЗНО...чи тількі здати документи(диплом,сертифікат)будь-ласка відпишіть
Приймальна комісія БДМУ
Для Вікторія: Бажано скласти ЗНО. Тоді маєте шанси вступити на бюджет. Якщо не впевнені у своїх силах - пробуйте складати тестування з анатомії людини та біології і вступайте на ІІ-й курс, але навчання тільки на умвах контракту
даша
Здравствуйте. Интересует вопрос: у меня диплом бакалавра по финансам, но хочу поступать на медицинский. Имею ли я право претендовать на госзаказ? И скажите пожалуйста, осуществляется ли в БГМУ подготовка врачей-психиатров? Если да, то на какую специальность поступать? Заранее спасибо.
Коментувати
Валентина
Які ЗНО потрібно здавати на Лікувальну справу у і яки бали повині бути на платну форму навчання!Дякую.
Приймальна комісія БДМУ
Для Валентина: Для вступу на лікувальну справу необхідно складати ЗНО з біології, хімії, української мови та літератури. Для вступу на контракт необхідно хоча б 150 балів з кожного предмету ЗНО.
Коментувати
Валентина
Здравствуйте! скажіть які ЗНО потрібно здавати на Лікувальну справ у і Сестринську і яки бали повині бути на платну форму навчаняя!Дякую.
Приймальна комісія БДМУ
Для Валентина: Для вступу на лікувальну справу необхідно складати ЗНО з біології, хімії, української мови та літератури, на сестринську справу - ті ж предмети. Для вступу на контракт необхідно хоча б 150 балів з кожного предмету ЗНО.
Коментувати
Вика
Здравствуйте! Я студентка Донецкого медунивера. Закончила 1курс, контракт, лечебное дело. Могу я перевестись к вам и на каком языке идет преподавание?
Приймальна комісія БДМУ
Для Вика: К сожалению, у нас нет вакантных мест на ІІ курсе
Коментувати
Катерина
Я випускниця Одеського медичного училища, на яких умовах я можу вступити до вашого вузу?
Приймальна комісія БДМУ
Для Катерина: Яку спеціальність і який рівень освіти Ви отримали?
Коментувати
маша
який прохідний бал з хімії?
любов
у мене загальний бал зно і атестата 448,подавати варто чи ні?
ольга
хімія 161,5 мова 178,5 біологія 168 бал атестата 53:_шанси є???
ольга
загальний бал 561,біологія 168,чи варто подавати документи у Ваш заклад?
люба
Доброго дня. Скажіть будь ласка,якщо я з хімії набрала менше 167 балів,чи можу я поступити на фармацевта,якщо я з багатодітної сім’ї?
Юрий
Для люба: Привет отзвонись Юра.
Коментувати