Рейтинг
246
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 56 оцінок.

Відгуки про Уманський національний університет садівництва (УНУС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
А у меня там сестра училась. За весь период учобы н и копейки не заплатила и работу нашла быстро (в Киеве). Так что хороший вуз))
Володимир
Нормальний ВУЗ! Студенти котрі вчаться і хочуть щось знати нічого і нікому не платять а ті котрі вирвались з села від мами і приїхали аби погіляти то платять усім і кругом!
Гість
Скажу відверто ВУЗ не поганий. Дійсно знаходиться в живописній місцині Уманщини, ось і все на цьому всі плюси закінцились, далі одні мінуси. Аби не бути голословною і не читати потім заваульовані кволі заперечення адміністрації ВУЗУ розглянемо ситуацію на прикладі певно самої скандально-відомої кафедри, кафедри "Економічної кібернетики"(інформатики). Про неї тут написано вже дуже багато, але тільки поганого. Керує кафедрою людина, яка певно забула в якомі столітті проживає. На кафедрі є батраки, які не лише виконують за нього страви по дому (прибирання в будинку та прибудинкову територію тощо) але й читають за нього пари, пишуть статті. Він не провів за останній рік жодної пари! Гряде скорочення. На кафедру влаштовують "метву душу", брата завідувача кафедри, який навідь не з’явився на погодження. Його там взагалі ніхто не бачив, але людина вже "працює". А люди, що пропраювали там не один рік та займаються розробкою програм для всього універу будуть скорочені. Далі буде.
Студент
Вуз як вуз, а де зараз не беруть? Викладачів багато пенсіонерів, ставку робити потрібно на молодь. А так все нормально, вчитись можна!