Рейтинг
246
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 56 оцінок.

Відгуки про Уманський національний університет садівництва (УНУС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Инна Луценко
Закончила институт 1997 году. Работаю бухгалтером. Институт лучший. У нас тогда тоже отключали отопление. Были как и сейчас проблемы с финансированием. Всем выпускникам экономической факультета привет. Марченко В.П. вы были классным деканом. Ещё стоить отметить Загребульную Н.И. и Середу Г.И.
Випускник цього року
Вуз нормальний. Є декілька викладачів які не на своєму місці. Якщо хочеш чогось знати реально то треба самому напрягаться або додатково питати викладача. Роботу знайшов на 4 курсі, керівник господарства теж випускник університета. Відзвиви нормальні. Бере тільки випускників унус.
Віталій Хміль
Хто буде на випуску з 1996 року з факультету агрономії на стільки годин зустріч. Сільхоз найкращий
Юля
Чи можливо подати документи до університету в паперовій формі. Немає удома інтеренету
Ольга
Для Юля: Електронний вступ лише для категорії людей яка поступає на основі ЗНО та на денну форму навчання, за умови якщо ці люди не мають особливих умов зарахування. На базі Приймальної комісії на період подачі електронних заяв буде функціонувати консультаційний центр з питань електронного вступу, який надаватиме роз’яснення та допоможе зареєструвати Вашу заявочку.
Коментувати
Андрій
За ректорства Непочатенко університет стабільно зростає у рейтингу вишів, появился іноземні студенти, виш входить у програми Темпу та Горизонт 2020 (цікаво попередні дописувачі хоча б знають що це таке), виплачуються стипендії, немає заборгованості з заробітної плати (при цьому доплати за ступінь і вчене звання на відміну від багатьох вишів України по максимальній шкалі), територія у належному стані, виплачуються премії за статті, монографії, підручники. Тож не все так погано як пишеться.
Саша
Які предмети нада на агрномію. Чи реально попасти на державне
Ольга
Для Саша: для подачі, заяви на спеціальність агрономію потрібно щоб у сертифікаті ЗНО були предмети: обов’язкові - українська мова та література, біологія, та третій на вибір - Історія України, математика, географія, іноземна мова, хімія, фізика. Реальність вступу залежить Вашого конкурсного балу та пріоритетності заяви, чим вищий конкурсний бал тим більше отримати місце державного замовлення
Коментувати
Випускник УСГІ
А мене диву пасивність інших викладачів, які багато чого зробили для університету. Декілька гамноїдів обирають і Вас. Чого мовчите. Мене навчали гарні викладачі Господаренко, Єщенко, Новак та інші. Сільгоз один з найкращих аграрних вузів в Україні. 25 їду на зустріч випускників. Буду радий побачити своїх вчителів. Університету гарних студентів і по менше отаких дописувачів. А писали свої.
Студенти УНУС
Олена Олександрівна разом з нами студентами розпочала боротьбу з проявами хабарництва у вузі. Видно не усім подобається. Ці пости, мабуть пише одна чи декілька осіб, що потрапили під ці заходи (звільнений один викладач, ще один завідувач втратив свою посаду, ще в декількох питання продовження контракту). Цікаво, а що ви дописувачі Усього цього зробили для університету чи для нас студентів. Гроші лише можете грести. І чому все анонімно, щоб облити брудом увесь університет. Виступіть хоча б на Вченій раді. Ми студенти туди ходимо. Університет наш гарний заклад, але в сім’ї не без урода.
Студент
Для Студенти УНУС: а я думаю чого так екзамени строго приймають. Не рубають але говорять йди вчи. Не всім нравиться але це нормально
Володимир
Для Студенти УНУС: О це ж ви туди ходите для краси і для кількості, ви б підняли питання як ви живете в гуртожитках, які умови проживання???? Боїтеся слово сказати, бо ви обрані для Вченої ради, щоб піддакувати)))))
Студенти УНУС
А Ви хоч раз прийдіть і відкрито скажіть свою думку. Свою ми доносом до керівництва, у тому числі і по гуртожиткам. Щось робиться, а щось ні. Ми хоча б стараємності, а не тільки мелом язиком. Ви хоч знаєте чим займається студрада і стільки благодійних заходів провела. Говорити усі уміють, а робити. Надобраніч.
Коментувати
Андрій
В Уманському НУС відновила роботу оновлена їдальня http://www.udau.edu.ua/ua/news/v-umanskomu-nus-vidnovila-robotu-onovlena-yidalnya.html
Віталій
Студенти шукають легкого шляху, а слабкі до наживи істоти (це навіть не викладачі, а імітатори бо ще й не дають належних знань) цим користуються. Спробувавши один раз і залишившись не покараним зростає жага до подібного в майбутньому. Це, по суті, самознищення себе як особистості, університету, в якому працюєш і, що найстрашніше - України. Шкода, що діти це бачать та навчаються подібного. То чи є майбутнє в України з такими...?
Оксана
У цьому році хочу подати документи до вступу на факультет лісового і садово-паркового господарства. Підскажіть, будь ласка, де ознайомитися із переліком необхідних документів? Дуже дякую.
Андрій
Для Оксана: Звертайтеся до Приймальної комісії. На сайті університету є усі необхідні дані. Щодо відео, то усі учасники понесли покарання (одного викладача звільнено з роботи). Сесії планують проводити у елеткронній формі. Адміністрація університету адекватно реагує на оприлюднену інформацію
Коментувати
Андрій
У цьому році УНУС зайняв за рівнем заробітної плати його випускників 2 місце по Україні серед фахівців, що працюють в агарному секторі економіки, поділивши його з Університетом Тараса Шевченка. Роботодавці потребують усе більше фахівців аграрного спрямування та готові платити їм високі заробітні плати. Тому, шановні батьки та абітурієнти вступайте до Уманського НУС. PS. У цьому році МОН України скоротило обсяг державних місць на педагогічні та гуманітарні спеціальності на 25%, у той час як на технічні та аграрні навіть збільшило.
ольга
... час назад не повертається... шановні абітурієнти! Якщо вибирати ВУЗ - то тільки УНУС(ми ще закінчували академію) не пошкодуєте НІКОЛИ!!! Успіхів усім!
ольга
цього року минуло 15 років. як закінчила вуз, на зустрічі не була (так склалися обставини). Вчора ,в неділю ,погулялі в Софіївці і зайшли на територію МОГО !!! вузу- відчуття дивовижні, ніби й не було тих 15 років ! Пройшлися по корпусах, показала дітям аудиторії, кругом порядок, ввічлива охорона, Зайшли в гуртожиток №5,багато змін, та душа гуртожитку та ж сама!!! зустріла на кафедрі плодівництва Мельника Олександра Васильовича, як завжди за роботою, він зовсім не змінився зовні, такий самий молодий і сучасний, дав деякі поради, візитку, дозволив звертатися за порадою (дуже дякую, так як працюю в садівництві). Враження від ВУЗу теперішнього дуже - дуже класні. Низький уклін всім викладачам, працівникам,Щира подяка за самовідданий труд і душу, яку вкладають у розвиток рідного вузу ! Великий привіт Коларькову Юрію Васильовичу і Мостовяку Івану Івановичу, вічна память викладачам, яких вже немає, Пишу і сльози на очах ( чи то від радості зустрічі з молодістю, з кращими її роками, чи від відчуття безпорадності, що
Дмитро
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, чи потрібно для вступу в Ваш заклад, здавати ЗНО тим, хто окінчив середню освіту в 1999 році. Поступати хочу за фахом технолог харчової промисловості. Зазделегіть дякую за відповідь.
Таня
Для Дмитро: Якщо Ви закінчили школу в 1999 році, то ЗНО необхідно здавати обов’язково, якщо маєте бажання поступати до нас чи в будь-який інший університет. Якщо у Вас є вже вища освіта або диплом молодшого спеціаліста ситуація інакша.
Коментувати
Павлік
які нада придмети здавати для поступления на Сільське господарство і лісництво і який прохідний бал
Таня
Для Павлік: Щоб стати студентом цих спеціальностей необхідні сертифікати з української мови та літератури, біології, математики. Прохідний бал - 100.
Коментувати
Вікторович
Ми з м. Могилева-Подільського, пробуємо вступити до вашого університету, нам дуже сподобалося відношення університетського персоналу до абітурієнтів не те що у Вінниці і ми будем дуже раді якщо наш син буде Вашим студентом.
Dinkwi
Для Вікторович: ми також будемо раді! Сподіваємось, що Ви оберете наш вуз
Коментувати
Иришка
Подала документы на факультет экономики. Впечатлила прогулка по студгородку! Такая зелень и чистота! И все вокруг такие приветливые, доброжелательные. Родители ещё советуют попробоваться куда-то, а я уже решила - только сюда!!!!
Карина
я полностью с вами согласна)) и тоже 100 процентов решила сюда поступать!!!
Студент
https://goo.gl/z6Bmcs
Коментувати
абітурієнт
Подав сьогодні документи в УНУС. Все сподобалось! Дуже гарне ставлення до абітурієнтів!!! На території університета дуже гарно та спокійно. Буду навчатись тут!!!
Иришка
Мне вообще вуз понравился. Я там была недавно на дне открытых дверей. Такая приятная атмосфера, красивая выставка. А ещё протестировалась в профцентре. Всем советую: тесты классные, психологи замечательные и вобще - полезная штука в смысле определится с направлением учобы
микола
Для Иришка: і я пройшов тестування у пофцентрі, класна штука дійсно, і створена хороша атмосфера для проходження. всім рекомендую пройти
Коментувати