Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Уманський національний університет садівництва (УНУС)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Уманський національний університет садівництва (УНУС) (04744) 4-69-99
Черкаська обл., м. Умань, вул. Інститутська 1  (карта)
http://udau.edu.ua

(04744) 3-07-32
має статус «Преміум»інформація підтверджена

Уманський національний університет садівництва (УНУС)

Освітні витоки Уманського національного університету садівництва беруть свій початок у далекому 1844 році, коли в Одесі було засноване єдине на той час Головне училище садівництва. У 2016 році навчальний заклад відсвяткував 172 річницю діяльності. І нині, завдячуючи спільній праці великої університетської родини, Уманський національний університет садівництва є візитною карткою міста і флагманом аграрної освіти не лише Черкащини, а й усієї Україні.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 3920 до 9300
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:4800
Місто:Умань
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2013):153 місце
Рейтинг університетів "Компас" (2013):151 місце
Рейтинг університетів "Webometrics" (2014):110 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2014):149 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):145 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):136 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Освітні витоки Уманського національного університету садівництва беруть свій початок у далекому 1844 році, коли в Одесі було засноване єдине на той час Головне училище садівництва. У 2016 році навчальний заклад відсвяткував 172 річницю діяльності. І нині, завдячуючи спільній праці великої університетської родини, Уманський національний університет садівництва є візитною карткою міста і флагманом аграрної освіти не лише Черкащини, а й усієї Україні. 

За час існування навчального закладу сільське господарство отримало понад 40 тис. висококваліфікованих фахівців, серед яких 32 академіки, понад 700 докторів наук і понад 2 тис. кандидатів наук. Серед них 23 нагороджені Золотою Зіркою Героя Соціалістичної Праці, а О.Н. Парубок і Л.Й. Шліфер удостоєні цієї нагороди двічі, Герой Радянського Союзу Ю.К. Глібко, Герої України О.С. Масельський і Л.Г. Яковишин, народні депутати України, багато науковців та відомих державних діячів, керівників підприємств, фахівців-господарників.

Орієнтований на європейські стандарти освіти, університет має у своєму складі розширену систему структурних підрозділів, які забезпечують навчально-виховну роботу: сім відокремлених структурних підрозділів – Агротехнічний коледж, Ананьївський аграрно-економічний коледж, Городищенський коледж, Тальнівський будівельно-економічний коледж, Тальянківський агротехнічний коледж, Чигиринський економіко-правовий коледж, Шевченківський коледж; шість факультетів (агрономії; плодоовочівництва, екології та захисту рослин; економіки та підприємництва; менеджменту; інженерно-технологічний; лісового і садово-паркового господарства); НКЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва"; навчально-науково-виробничий комплекс.

Нині на шести факультетах університету навчається близько 6 тисяч студентів. Навчання здійснюється за 19 бакалаврськими та 16 магістерськими програмами. Навчальний процес на 29 кафедрах забезпечують 304 науково-педагогічних працівників, серед яких 29 докторів наук, 32 професорів та 222 кандидати наук, доценти.

В університеті успішно функціонують аспірантура з 10 та докторантура із 5 спеціальностей, три спеціалізовані вчені ради із захисту докторських і кандидатських дисертацій.  Публікація результатів дисертаційних досліджень здійснюється у фахових наукових виданнях університету, які включено до 8 наукометричних баз: «Збірник наукових праць Уманського національного університету садівництва» (сільськогосподарські та економічні науки), журнали «Новини садівництва» та «Вісник Уманського національного університету садівництва».

В університеті функціонує сім навчальних корпусів, навчально-культурний центр, метеорологічна станція, інформаційно-обчислювальний центр, наукова бібліотека з фондом понад 254 тисячі примірників, 15 науково-дослідних і проблемних лабораторій, навчально-науково-виробничий відділ, спортивний комплекс, п’ять гуртожитків, їдальні, медпункт, магазини й кафе.

З метою об’єднання наукового потенціалу регіону, координації наукових досліджень та удосконалення практичної підготовки студентів створено навчально-науково-виробничий комплекс, до складу якого увійшли Інститут помології ім. Л.П. Симиренка НААНУ, Національний дендропарк "Софіївка" НАНУ, ПОСП "Уманський тепличний комбінат", ДП "Уманське лісове господарство", ПАТ "Уманьферммаш", кращі сільськогосподарські підприємства регіону, а також навчально-науково-виробничий відділ університету. У складі останнього – 1060 га земельних угідь, дослідні поля, сади, овочеві ділянки, ліс, плодорозсадник, теплично-оранжерейний комплекс, холодильник із сучасним обладнанням для зберігання плодів, навчально-виробничі цехи з переробки плодів, овочів, зерна.

Відповідно до програми наукових досліджень на 2011-2015 роки, зареєстрованої у Державному центрі науково-технічної та економічної формації, та вимог Міністерства аграрної політики та продовольства України, зосереджених за напрямом "Біологія, технологія, економіка вирощування і переробки продукції плодових, овочевих та польових культур", в університеті під керівництвом відомих учених плідно працюють наукові школи.

Міжнародні зв’язки Уманського національного університету садівництва започатковані з 1984 року. З 1993 року за програмою Міжнародного обміну педагогічним досвідом з Департаментом сільського господарства США багато викладачів змогли пройти стажування в університетах цієї країни.

У 2014 році університет здобув право на участь в проекті 544524-2013-PL-SMHES «Qualifications Frameworks for Environmental Science at Ukrainian Universities» («Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів»).

У рамках проекту SUAFRI-EPC Уманський НУС включено до он-лайн переліку організацій, які є потенційними партнерами в реалізації проектів за програмою Європейського Союзу з науки та інновацій на 2014–2020 рр. «Горизонт 2020».

Основним координаційним центром виховної роботи в університеті є фахівці Центру культури і виховання, які розробляють та реалізовують нові напрямки розвитку та удосконалення позанавчальної діяльності студентської молоді. За високу художню майстерність та професіоналізм сім творчих колективів Центру удостоєні почесного звання "Народний".

Університет є співорганізатором і постійним учасником Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів вищих аграрних навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України "Софіївські зорі". У 2013 році народний самодіяльний ансамбль танцю "Нивка" Уманського НУС вперше виборов гран-прі фестивалю у піджанрі "Народна хореографія".

Значна увага в університеті надається фізичному вихованню студентської молоді. Щорічно проводиться близько 150 спортивно-масових заходів, у яких беруть участь понад 2 тис. студентів. Університет є базою підготовки національної команди України до міжнародних чемпіонатів із настільного тенісу та інших видів спорту.

Нині діяльність університету спрямована на підвищення рівня підготовки фахівців, поглиблення наукових досліджень, надання практичної допомоги аграрному виробництву, що органічно вписується в соціально-економічні реформи в нашій країні.

Уманський національний університет садівництва (УНУС) проводить підготовку бакалаврів за такими напрямами:

 • Архітектура та будівництво

  • Геодезія та землеустрій
 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Публічне управління та адміністрування
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Аграрні науки та продовольство

  • Агроінженерія
  • Агрономія
  • Садово-паркове господарство
  • Захист і карантин рослин
  • Садівництво та виноградарство
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
  • Психологія

   • Організаційна психологія
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Харчові технології
 • Хімічна та біоінженерія

  • Біотехнології та біоінженерія

   • Біотехнології та біоінженерія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 18.09.2009

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
160
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 37 оцінок.

Відгуки про Уманський національний університет садівництва (УНУС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студентка
Нормальный университет. Я проучилась уже 3 курса и перешла на 4. Есть свои проблемы, но а где их нет? Такая страна у нас. Но могу сказать: если хочешь иметь нормальное образование, а главное - знания, то Уманский университет садоводства - именно тот университет, где можно научиться всему. Главное - это желание учиться и не пропускать занятия...
Людмила
Скорее всего буду поступать на контракт и вот меня интересует вопрос, можно ли сначала заплатить за первый семестр, а потом за второй?
Admin
Для Людмила: так можливо оплачувати семестрово
Коментувати
Оксана
Мій батько хотів щоб я поступала в інший університет в нашому місті, але я була переконана, що краще буде якщо поступлю до Уманського НУС. Багато моїх друзів закінчували його та після цього мали гарну і перспективну роботу. Так, коли я поступала на економічний факультет було дуже мало держ. місць і тому довелось поступати на контракт, але що головне плата за 4 роки навчання не змінювалась, тоді як в іншому університеті вона підвищувалась щосеместрово. А уже поступивши на магістратуру я отримала держ. місце, сесію здавала сама, так потрібно було вчити, ходити на перездачі, але за це я і отримувала таку довгоочікувану степендію. Звісно були і одногрупники які прогулювали і не вчили, а згодом потім просто переходили на заочку і працювали паралельно. Я не жалкую про те, що вибрала цей університет і те що зараз пишуть і кажуть, коли читаю і чую стає просто смішно, які люди можуть бути підлими і підступними та щей придумують такі факти, які просто не реально в них повірити.
Випускник 2009
Не потрібно гнати на університет через свої власні думки і домисли, псувати враження про нього оточуючим. Я навчався в цьому університеті і тут пройшли найкращі студентські роки і на зустрічі з одногрупниками немає жодного хто б приємними спогадами не поділився, як про викладачів, так і гуртожитки...А про хабарництво навіть смішно, вихопили заїжджену фразу і ліпите до університету, якщо хочеш ВИВЧИТИСЬ, здобути знання, тоді Ти їх ЗДОБУДЕШ...а то не ходив, і починає клянчити, і підлизуватись, і купляти подарунки, яких ніхто і задарма не хоче, як це робив мій однокімнатник! Не здав, не ходив - НА ВІДРАХУВАННЯ!!!!! А то перед сесією вони трусяться, а після дуже герої, починають паплюжити всіх, і розказувати, які тут всі хабарники. А взагалі викладачам порада - не будьте поблажливими до прогульників, бо ваша милість виходить вам же боком. І про цей університет заговорять по іншому, тому що він найкращий *)
Сергій
Да.......... Методи конкуренції з кожним роком все ганебніші. Ще коли я навчався в цьому вузі інший університет розпускав чутки "бредові", а тепер його конкурент перейшов до "заказух"!!!!!! Підло, але факт! Це говорить про те, що Уманський НУС - дійсно сильний і гарний заклад. Сам там навчався і зараз мій син туди йде навчатися!!!!!!!!!
костя
кий потрібно мати бал що б , потрапити на БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ?
Татьяна
Какое ЗНО нужно для готельно-ресторанного бизнеса? Скажите, пожалуйста, подойдет укр, ист. Укр. и англ?
Наталі
Для Татьяна: 1. Українська мова та література 0,3 100 2. Історія України 0,3 3. Біологія, географія, хімія, іноземна мова, фізика, математика 0,25
Коментувати
Гість
Автори ганебних постів перш за все плювок у вашу сторону. Пише полюбому хтось із працівників вузу бо студенту така інформація далека і не цікава. Все це лише брудні політичні ігри) Наче баби базарні.. а здавалось би дорослі, освідченні люди.
Анна
Чи є в університеті можливіть займатися хореографією?
Ольга
Для Анна: Так є, в університеті функціонує центр культури і виховання студентів.
Коментувати
Іванка
Хочу попробувати поступити на обліковця. Скільки потрібно балів?
Воробйова
Для Іванка: Прохідний бал ЗНО для участі в конкурсному відборі становить 100 балів з конкурсних предметів. З переліком необхідних предметів можна ознайомитись за посиланням http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/konkursni-predmeti-ta-napryami-pidgotovki.html З механізмом подачі електронної заяви ознайомтесь на сайті за посиланням http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/podannya-zayav-v-elektronnij-formi.html. Перед початком вступної кампанії на сайті буде розміщено відеоурок з подачі електронної заяви. Також можете звернутись до консультаційного центру де Вам допоможуть зареєструвати Вашу заяву.
Коментувати
Іра
Напишіть, будь ласка, чи є державні місця на спеціальності "Геодезія та землеустрій"?
Ольга
Для Іра: є державні місця, привозьте документи!!!
Ольга
Ірино, система вступу до ВНЗ цього року передбачає адресність державного замовлення, це означає надання місць державного замовлення на конкурсній основі конкретним вступникам. Навчальні заклади отримують державне замовлення та відповідне фінансування разом з вступниками, які здобули такі місця з урахуванням пріоритетності їх заяв та можливостей ВНЗ. Попередньо Міністерство освіти і науки, затверджує обсяги державного замовлення на конкретну спеціальність в кожному навчальному закладі. Яке буде розміщене на сайтах університетів на початок Вступної кампанії.
Коментувати
Саша
Які документи потрібно подавати пісоля коледжу. Спеціальність фінанси і кредит. На який курс можна поступити і яка вартість навчання
Ольга
Для Саша: Випускники коледжів та технікумів в термін з 11 по 20 липня подають до приймальної комісії наступні документи: заява (заповнюється в приймальній комісії) ксерокопії паспорта (ст. 1,2+ прописка), ксерокопія податкового номеру, ксерокопія диплому молодшого спеціаліста та додатку до нього, 4 кольорових фото розміром «3х4». При подачі заяви мати при собі оригінали документів. Ви поступаєте на скорочений термін навчання: на денній формі він становить 2 роки, на заочній 3 роки. Вартість навчання: денна форма - 6900 грн/ рік, заочна - 5130 грн/ рік.
Саша
А якісь екзамени треба здавати
Ольга
Так звичайно, екзамен здійснюється за допомогою тестового контролю знань. На сайті університету розміщенні програми вступних випробувань( http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/programi-vstupnih-ispitiv/na-skorochenij-termin-navchannya.html) Загальна кількість тестових завдань з кожної спеціальності становить 150, з яких вступнику за допомогою інформаційної системи дистанційної освіти Moodle задається 50. Кожна правильна відповідь оцінюється у 2 бали. На сайті університету розміщенні програми вступних випробувань.
Коментувати
Уманчанка
Нормальний вуз зі своїми проблемами. Багато знайомих навчалося або навчається. Усіх як говориться не догодиш.
Микола
Гуртожитки є в цьому вузі, тільки про них ніхто не дбає належним чином! Кервництву все одно як там живуть студенти, плити працюють коли удобно коменданду чи диканату, восени, зимою і весною там дуже холодно, бо економлять газ чи дрова, а на студентів їм начхати!! А так в цілому жити можна, ціна приємна(((((((
Ольгааа
є общага в цьому вузі ???дуже потрібноо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ольга
Для Ольгааа: В університеті функціонують 5 гуртожитків для студентів, які знаходяться на території студмістечка, в 5-10 хвилинах ходьби від навчальних корпусів, що є досить зручно. Студенти 100% забезпечуються місцем проживання у гуртожитку.
Коментувати
Катя
прохідний ??? дуже потрібно і як подавати онлайн заяву
Ольга
Для Катя: Прохідний бал ЗНО для участі в конкурсному відборі становить 100 балів з конкурсних предметів. З переліком необхідних предметів можна ознайомитись за посиланням http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/konkursni-predmeti-ta-napryami-pidgotovki.html З механізмом подачі електронної заяви ознайомтесь на сайті за посиланням http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/podannya-zayav-v-elektronnij-formi.html. Перед початком вступної кампанії на сайті буде розміщено відеоурок з подачі електронної заяви. Також можете звернутись до консультаційного центру де Вам допоможуть зареєструвати Вашу заяву.
Коментувати
Крістіна
Скажіть будь-ласка прохідний бал - в цьому вузі !!!!!
Ольга
Для Крістіна: Прохідний бал ЗНО для участі в конкурсному відборі становить 100 балів з конкурсних предметів. З переліком необхідних предметів можна ознайомитись за посиланням http://admission.udau.edu.ua/ua/dokumenti/konkursni-predmeti-ta-napryami-pidgotovki.html
Крістіна
Для Ольга: дякую за інформацію.)
Коментувати
Батько студента
Проблеми в університеті є. У мене малий вчиться на агрнома на другому курсі. Все здає сам бо контролюю що вчить і чи ходить на пари. Але є в нього одногрупники що шукають різні шляхи. Якщо батьки хочуть щоб дитина була нормальним спеціалістом то не тільки інститут повинен про це думати. У цілому навчанням задоволений але хотілося покращення побутових умов в общежитії. Хоча ми самі з батьками сусіда зробили косметичний ремонт і жити нормально, а головне близько до корпусів та й по ціні не дорого.
Уманчанин
Університет реально дає можливість здобути якісну освіту. Останнім часом значно покращилася ситуація з працевлаштуванням випускників. Для молоді, яка справді хоче вчитися, створюються всі можливості. Ледарі та недисципліновані студенти завжди знаходять винних у своїх проблемах..... і намагаються їх вирішити. Ситуація в цій сфері нічим не гірша, ніж в інших ВНЗ, а можливо навіть краща.... Тому що, якщо вчитися та старатися, жодних проблем з сесіями, дипломними, працевлаштуванням не виникає. Раджу всім молодим людям, які бажають здобути якісну та доступну освіту вступати!!!!!!!!!!!!!!
Мороз Інна
Закінчила у 2003 році менеджмент. Працюю бухгалтером. Університет дає гарні знання. Відмітила б Костюк Віру Степанівну, Коваля Анатолія Юльяновича. Проблеми з плитами і душем були і у нас. Плити - то самі студенти винні, не вимикали на ніч і комфорки горіли. Душ працював, але один на гуртожиток (жила в 6 гуртожитку). У мене брат навчається у КПІ, то у них на гуртожиток також один душ (гуртожиток такий самий як наш Патісонік). Тому, мабуть, проблеми у всіх інститутів України одні і ті самі. А так все нормально. Поступайте не пожалкуєте.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!