Рейтинг
72
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 16 оцінок.

Відгуки про Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена Лужевська Рахмаілова
В цьому році закінчила Академію зі спеціальності соціальна робота, дуже вдячна усім викладачам, особливо з кафедри практичної психології та соціальної роботи, які завжди до нас відносились лояльно та з розумінням, в любий час ішли на зустріч та допомагали вирішувати проблемні ситуації. Викладачі АПСВ дуже зрозуміло та цікаво доносили нам суть предметів, які нам читали, тим більше, що заочній формі навчання завжди не вистачало часу. Тому я дуже рекомендую АПСВіТ, не пожалкуєте ні хвилини!!!
сонечко
Я спочатку жалкувала, що не пройшла по конкурсу до універа і поступила до Академії, але згодом зрозуміла як мені пощастило. По-перше, в Академії дуже дбайливе ставлення до кожного студента, по-друге, талановиті викладачі, по-третє, гарні однокурсники Якщо хочеш відчувати себе впевнено приходь на навчання до нас!
milashka
Вважаю, що серед приватних вузів гідний навчальний заклад. Особливо для тих, хто приїхав з периферії: дають тобі оговтатися, не відчуваєш себе другим сортом, відчуваєш у собі впевненість і через рік стаєш студентом не гіршим за універ Шевченка (недаремно наші їх обїодять у фахових олімпіадах). Так що приходь вчитися до нас!