Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(044) 522-49-40 м. Київ, Кільцева дорога 3-А (карта) http://www.socosvita.kiev.ua (044) 526-45-78 |
Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ)
Академія праці, соціальних відносин і туризму була заснована у Києві Федерацією профспілок України у 1993 році. Сьогодні Академія здійснює підготовку фахівців за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр» та «доктор філософії».
В Академії діє кілька міжнародних програм Подвійного Диплому, які дозволяють студентам паралельно із навчанням в Україні отримувати вищу освіту в партнерських навчальних закладах країн Європейського союзу. Вступ в Академію на навчання за польсько-українською програмою є альтернативою складання ЗНО.
Академія постійно розширює перелік додаткових сучасних курсів, сертифікатних та бонусних фінансових програм, доступних для її студентів. Зокрема, першокурсники за бажанням мають можливість паралельно із навчанням за основним фахом безкоштовно отримати престижну сервісну спеціальність (на вибір - екскурсовод, сомельє, адміністратор ресторану, фахівець з ІТ-технологій та ін.).
Абітурієнтів з найкращими результатами тестів ЗНО Академія приймає на безоплатне навчання.
Тип навчального закладу: | Академія |
Форма власності: | приватна |
Вартість навчання на рік (грн.): | від 11000 до 22000 |
Форма навчання: | денна, заочна |
Кваліфікаційний рівень: | бакалавр, магістр, доктор філософії |
Кількість студентів: | 1744 |
Місто: | Київ |
Консолідований рейтинг 2022: | 192-193 місце |
|
|
Підготовка бакалаврів та магістрів здійснюється в Академії за сімома сучасними спеціальностями. В межах обраної спеціальності студенти можуть обрати сертифікатні програми та індивідуальні траєкторії навчання, які якомога більше відповідають їхнім інтересам і професійним сподіванням.
Юридичний факультет
Підготовка бакалаврів за наступними спеціальностями та сертифікатними програмами:
- Право (Адвокат. Нотаріус. Приватний детектив . Судовий експерт. Профспілковий правник. Менеджер персоналу. Арбітражний керуючий)
Підготовка магістрів за наступними спеціальностями та варіативними компонентами:
- Право (Міжнародне спортивне право (укр./англ.) Міжнародне інвестиційне право (укр./англ.). Міжнародне комерційне право (укр./англ.) Податковий юрист. Муніципальний юрист. Медичний юрист. Медіатор.)
Факультет економіки, соціальних технологій та туризму
Підготовка бакалаврів за наступними спеціальностями та індивідуальними траєкторіями навчання:
- Соціальна робота (Медіація та управління конфліктами. Менеджмент соціального проекту. Психологічна підтримка клієнтів. Соціальна реабілітація)
- Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Підприємництво. Економічна оцінка підприємства. Управління зовнішньоекономічною діяльністю)
- Фінанси, банківська справа та страхування (Фінансування стартап-бізнеcу. Фінансово-правова безпека. Корпоративні фінанси)
- Маркетинг (Інтернет-маркетинг. Міжнародний маркетинг.)
- Менеджмент (Управління бізнесом. Соціальний менеджмент. Інформаційні системи та комп’ютерні технології в управлінні. Менеджмент в туристичній індустрії. Фінансово-економічна безпека.)
- Туризм (Туристичний бізнес. Круїзний туризм та яхтинг. Курортний і СПА туризм. Готельно-ресторанний бізнес. Екскурсійна та анімаційна діяльність.)
Підготовка магістрів за наступними спеціальностями та варіативними компонентами:
- Соціальна робота (Соціально-психологічне консультування. Управління соціальним проектом. Медіація та управління конфліктами.)
- Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Інноваційне підприємництво. Міжнародна економіка.)
- Фінанси, банківська справа та страхування (Фінансування стартап-бізнеcу. Фінансово-правова безпека. Корпоративні фінанси)
- Маркетинг (Маркетинговий менеджмент. Міжнародний маркетинг.)
- Менеджмент (Менеджмент підприємницької діяльності. Менеджмент туристичної індустрії. Стратегічний менеджмент. Соціальний менеджмент. Інвестиційний менеджмент. Управління багатоквартирним будинком (групою будинків). Управління фінансово-економічною безпекою.)
Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) проводить підготовку за такими напрямами:
Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) - додаткова інформація про вищий навчальний заклад
Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) створена як недержавний вищий навчальний заклад. Навчальні плани вищого навчального закладу дають можливість приділити значну увагу індивідуальній роботі зі слухачами, а з іншого, перетворити Академію праці, соціальних відносин і туризму на заклад освіти в якому втілюватимуться передові навчальні технології.
Навчальний процес здійснюють викладачі чотирьох загально-академічних і тринадцяти фахових кафедр. Секрет успіху навчального закладу полягає у поєднанні передових навчальних технологій і стандартів вітчизняної освіти. В основу покладена ідея спільної діяльності академії і студента. Це є конструкція, яка складається з двох "плоскостей": з одного боку, студент діє за умовами контракту, а з другого - він є активним учасником у сфері адміністративно-управлінської діяльності Академії праці, соціальних відносин і туризму.
Академія праці, соціальних відносин і туризму - єдиний вищий навчальний заклад в Україні, який дає універсальну спеціалізацію як соціологія праці, організацій, управління. Цікава вона тим, що будується не на галузевому принципі, а дозволяє випускникам працювати у будь-якій сфері: економіці, освіті, політиці чи культурі. При цьому студенти не просто вивчають, аналізують, будують прогнози, а й розробляють рекомендації і втілюють ефективні моделі розвитку.
Отже, Академія праці, соціальних відносин і туризму готує дослідників й управлінців. Це стає можливим завдяки системі професіонально-орієнтованого навчання, коли за час навчання студенти не тільки одержують знання, але й набувають професіональних навичок і вмінь.
Академія праці, соціальних відносин і туризму як вищий навчальний заклад. Академія розпочала свою діяльність 23 грудня 1993 року.
В Академії праці, соціальних відносин і туризму приділяється увага вдосконаленню форм і методів самостійної роботи студентів та наданню необхідної їм теоретичної і методичної бази, зокрема для вироблення раціональних прийомів роботи з літературою, умінь постійно поповнювати свої знання.
З цією метою методичне забезпечення навчального процесу становить 100%, а фонд бібліотеки академії налічує близько 80 тис. примірників навчальної літератури.
Особливість академії полягає у специфічному поєднанні фундаментальної фахової підготовки з технологічною та мовною для потреб соціально-трудової сфери. При цьому студенти мають можливість поглиблено вивчати комп’ютерні технології та програмування, а також іноземні мови.
Академія налічує сім комп’ютерних класів і три спеціалізовані навчальні лабораторії (маркетингу, фінансів, криміналістики), що об’єднані у мережу і через радіоканал мають доступ до Інтернету, що дозволяє проводити навчальні заняття на рівні сучасних вимог.
Академія має сучасну матеріально-технічну базу для повного забезпечення навчального та наукового процесу, творчого розвитку та відпочинку студентів і працівників:
- сім комп’ютерних класів, об’єднаних у мережу і через радіоканал мають доступ до Інтернету;
- спеціалізовані навчальні лабораторії (маркетингу, фінансів, криміналістики);
- власний бібліотечний фонд – близько 80 тис. книг;
- Конференц-зал забезпечений мультимедійною системою;
- обладнана Актова зал на 325 місць;
- медичний пункт;
- зручний п’ятиповерховий навчальний корпус;
- 6 га впорядкованої території (парк, розарій, артезіанська вода);
- гуртожиток готельного типу на території академії;
- кафетерій та їдальня на 120 місць.
В академії сформована модель науково-дослідної роботи. Її реалізація спрямована на:
- підготовку аспірантів і докторів за науковими напрямами факультетів і кафедр;
- проведення пошукових і науково-дослідних робіт з проблем соціально-трудових відносин у перехідний період економіки України, використання нових інформаційних технологій у навчальному процесі тощо;
- підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу через аспірантуру, докторантуру та стажування у провідних вузах України і зарубіжних наукових центрах;
- постійне удосконалення форм і методів навчальної та науково-дослідної роботи;
- організацію, проведення та участь у науково-практичних конференціях, симпозіумах, семінарах та колоквіумах з економічних, правових та соціальних проблем;
- поширення співробітництва з вищими закладами освіти спорідненого профілю, установами та організаціями в межах України та за кордоном.
Наукова студентська робота здійснюється з метою задоволення потреб студентів у науковій творчості і є невід'ємною частиною наукової роботи кафедр та академії у цілому. Вона складається з:
- Організації роботи наукових студентських гуртків.
- Організації та проведення студентських предметних олімпіад.
- Індивідуальної наукової роботи студентів під керівництвом викладачів у проблемних групах.
- Організації та проведення конкурсів наукових студентських робіт.
- Організації та проведення наукових студентських міжнародних, всеукраїнських та академічних конференцій.
В академії у студентів, аспірантів та викладачів є можливість для публікації своїх наукових досліджень. Для цього в академія видається науково-практичний збірник "Вісник Академія праці, соціальних відносин і туризму", зареєстрований Міністерством інформації України і має гриф ВАКу із спеціальностей: історія, соціологія, економіка, право.
В академії здійснюється підготовка фахівців з чотирьох напрямів і восьми спеціальностей.
Підготовка за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр здійснюється на денній, заочній та екстернатній формах навчання. Перепідготовка (отримання другої вищої освіти) здійснюється через денну та екстернатну форми навчання.
Для короткотермінової перепідготовки та підвищення кваліфікації на базі навчального закладу діє факультет підвищення кваліфікації профспілкових працівників.
Між академією і Військовим інститутом Київського національного університету імені Тараса Шевченка укладено договір "Про військову підготовку студентів за програмою офіцерів запасу". Програма підготовки офіцерів запасу розрахована на два роки. Згідно з цим договором студенти другого курсу, які бажають пройти військову підготовку, складають вступні випробування (психологічне тестування і фізичну підготовку).
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.08.2022