Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) (044) 522-49-40
м. Київ, Кільцева дорога 3-А  (карта)
http://www.socosvita.kiev.ua

(044) 526-45-78
інформація підтверджена

Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ)

Академія праці, соціальних відносин і туризму була заснована у Києві Федерацією профспілок України у 1993 році. Сьогодні Академія здійснює підготовку фахівців за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр» та «доктор філософії».

В Академії діє кілька міжнародних програм Подвійного Диплому, які дозволяють студентам паралельно із навчанням в Україні отримувати вищу освіту в партнерських навчальних закладах країн Європейського союзу. Вступ в Академію на навчання за польсько-українською програмою є альтернативою складання ЗНО.
Академія постійно розширює перелік додаткових сучасних курсів, сертифікатних та бонусних фінансових програм, доступних для її студентів. Зокрема, першокурсники за бажанням мають можливість паралельно із навчанням за основним фахом безкоштовно отримати престижну сервісну спеціальність (на вибір - екскурсовод, сомельє, адміністратор ресторану, фахівець з ІТ-технологій та ін.).

Абітурієнтів з найкращими результатами тестів ЗНО Академія приймає на безоплатне навчання.

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:приватна
Вартість навчання на рік (грн.):від 11000 до 22000
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр, доктор філософії
Кількість студентів:1744
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:192-193 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Підготовка бакалаврів та магістрів здійснюється в Академії за сімома сучасними спеціальностями. В межах обраної спеціальності студенти можуть обрати сертифікатні програми та індивідуальні траєкторії навчання, які якомога більше відповідають їхнім інтересам і професійним сподіванням. 

Юридичний факультет

Підготовка бакалаврів за наступними спеціальностями та сертифікатними програмами:

 • Право (Адвокат. Нотаріус. Приватний детектив . Судовий експерт. Профспілковий правник. Менеджер персоналу. Арбітражний керуючий)

Підготовка магістрів за наступними спеціальностями та варіативними компонентами:

 • Право (Міжнародне спортивне право (укр./англ.) Міжнародне інвестиційне право (укр./англ.). Міжнародне комерційне право (укр./англ.) Податковий юрист. Муніципальний юрист. Медичний юрист. Медіатор.)

 

Факультет економіки, соціальних технологій та туризму

Підготовка бакалаврів за наступними спеціальностями та індивідуальними траєкторіями навчання:

 • Соціальна робота (Медіація та управління конфліктами. Менеджмент соціального проекту. Психологічна підтримка клієнтів. Соціальна реабілітація)
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Підприємництво. Економічна оцінка підприємства. Управління зовнішньоекономічною діяльністю)
 • Фінанси, банківська справа та страхування (Фінансування стартап-бізнеcу. Фінансово-правова безпека. Корпоративні фінанси)
 • Маркетинг (Інтернет-маркетинг. Міжнародний маркетинг.)
 • Менеджмент (Управління бізнесом. Соціальний менеджмент. Інформаційні системи та комп’ютерні технології в управлінні. Менеджмент в туристичній індустрії. Фінансово-економічна безпека.)
 • Туризм (Туристичний бізнес. Круїзний туризм та яхтинг. Курортний і СПА туризм. Готельно-ресторанний бізнес. Екскурсійна та анімаційна діяльність.)

Підготовка магістрів за наступними спеціальностями та варіативними компонентами:

 • Соціальна робота (Соціально-психологічне консультування. Управління соціальним проектом. Медіація та управління конфліктами.)
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Інноваційне підприємництво. Міжнародна економіка.)
 • Фінанси, банківська справа та страхування (Фінансування стартап-бізнеcу. Фінансово-правова безпека. Корпоративні фінанси)
 • Маркетинг (Маркетинговий менеджмент. Міжнародний маркетинг.)
 • Менеджмент (Менеджмент підприємницької діяльності. Менеджмент туристичної індустрії. Стратегічний менеджмент. Соціальний менеджмент. Інвестиційний менеджмент. Управління багатоквартирним будинком (групою будинків). Управління фінансово-економічною безпекою.)

 

Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальне забезпечення

  • Соціальна робота
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.08.2022

Рейтинг
72
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 16 оцінок.

Відгуки про Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ковач Юрій
Добрий день! Скажіть будь ласка куда можу вам написати щоб обговорити деякій питання. Дякую гарно!
Дарья Касько
добрий вечір , яка вартість навчання на «маркетинг» ? які потрібрі предмети для вступу ? який похідний бал ?
Наталя
Для Дарья Касько: Добрий вечір, інфо на сайті Академії або звернітся у приймальну комісію зручним для вас способом (контакти на сайті)
Коментувати
Тетяна Клименко
Доброго дня, яка вартість навчання на "менеджмент", скільки прохідний бал зно/нмт, які предмети треба здавати?
Наталя
Для Тетяна Клименко: інфо на сайті Академії або звернітся у приймальну комісію зручним для вас способом (контакти на сайті)
Коментувати
Andre
Підскажіть будь ласка . Які предмети із ЗНО потрібно здавати на мененджмент ?
Наталя
Для Andre: Дякуємо за запитання, Результати НМТ, не ЗНО будуть діяти і в 22-23 н.р.
Коментувати
alina
Доброго дня ! Підкажіть будь ласка, чи можна до вас перевестись на 2 курс туризму після університету? Якщо так, то які документи потрібні?
Наталя
Для alina: Дякуємо. Так, можна. Візьміть академдовідку вашого вишу
Коментувати
Denysik
є така тема отримай кошти з промокодом money2403 на сайті https://bit.ly/3hshO2E , якщо змінять код то попробуй money24031 вони міняються часто, але я поняв їх систему, реальна знижка і реальні бабки, гарний бонус до стипендії.. якщо вона є ..)
Olga
скажіть будь ласка, який у вас прохідний бал зно (мова та література) для вступу на базі молодшого спеціаліста??? Спеціальність туризм
Наталя
Для Olga: 100
Коментувати
katya11111
Які предмети ЗНО потрібно здати,щоб поступити на факультет туризму та який прохідний бал?Від чого залежить ціна навчання?
Наталя
Для katya1: 1.рез-ти НМТ 2. 100 3. від форми навчання
Коментувати
Gamer
яка вартість гуртожитку на рік? на місяць 1200грн? а вартість навання на менеджмент 12 000 грн на рік? вища математика буде в предметах?
АПСВТ
Для Gamer: Доброго дня! Для уточнення всіх питань рекомендуємо звертатися до Приймальної комісії телефоном (044) 526-06-64 або електронною поштою pk@socosvita.kiev.ua
Коментувати
Alina Deychakivska
які предмети із зно потрібно здавати на управління та адміністрування(менеджмент)?
Gamer
Для Alina Deychakivska: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або географія на вибір
Ivanna
а якщо нездав ЗНОз історії
Наталя
звертайтесь в приймальну комісію
Коментувати
SOVA
МОЯ АКАДЕМІЯ! Люблю всіх!!! Зараз живу у Словаччині, але маю племінників у Києві і раджу їм ваш чудовий колектив для освіти!!! Успіхів вам і всій Україні!!
Руслана
Закінчила Академію в цьому році, отримала задоволення від навчання, в житті дуже багато чого цікавого ми не знаємо. Не думала, що настільки широко використовується соціальна робота. Працюю за фахом 18 років, але завдяки вдало підбраному педагогічному колективу Академії отримала дуже необхідні мені знання. Дякую!
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
Ленська Ганна
У серпні 2014 року мені прийшлось обрати поміж двома вузами Харківською юридичною академією ім.Я.Мудрого та нашею Академією, оскільки батьки через політичні події до Харкова не пускали. Спочатку я розстроїлась, оскільки у Харкові бюджет, але з початком навчального року мій смуток та невпевненість зникли. Сьогодні я завершую навчання на першому курсі юридичного факультету і мені усе подобається: навчання, викладачі, атмосфера у вузі. І якби мені прийшлось обирати у цьому році то я би вже не вагалась)))
Богдана
Для Ленська Ганна: Які ЗНО йдуть на юридичний факультет?
АПСВТ
Доброго дня! Повний перелік спеціалізацій та сертифікатів ЗНО (у тому числі за спеціальністю "Право") доступний за посиланням: https://www.socosvita.kiev.ua/node/1725
Коментувати
Яценко Таня
в Цьому році закінчила Академію Праціці Соціальних Відносин і туризму, за спеціальністю - соціальна робота. Академія чудова, Викладачі приємні, Всі-всім рекомендую даний навчальний заклад)))
Mari
Цього року поступила в Академію на безоплатне навчання - тут діє така програма для тих, хто має високі бали ЗНО. Тобто бюджета немає, але якщо ти відмінник, маєш змогу не платити за навчання. Мені поки що все подобається. Атмосфера, викладачі, аудиторії, гуртожиток. Можна навчатись за двома спеціальностями, можна отримувати паралельно польский диплом. Все на рівні, дякую.
Ольга
Я закінчила Академію багато років тому за спеціальністю соціальна робота, потім захистила кандидатську і вернулась викладати на улюблену кафедру практичної психології та соціальної роботи. В цьому році дочка буде поступати в Академію в магістратуру
Наталья
В этом году я окончила Академию труда, социальных отношений и туризма. Преподавание отличное, отношение замечательное, индивидуальный подход к каждому студенту, особая благодарность кафедре "Практической психологии и социальной работы". Если бы у меня была возможность еще раз отучиться, я бы непременно поступала бы только сюда!
Віра
Дуже гарна академія. Особисто я навчалась за спеціальністю соціальна робота і дуже задоволена, що отримала вищу освіту саме тут! Щира подяка викладачам кафедри практичної психології та соціальної роботи – цікаво викладають матеріал, доброзичливо та з розумінням ставляться до студентів. І в студентському колективі протягом всіх п’яти років навчання збереглись дуже гарні стосунки. Атмосфера в АПСВіТ дуже тепла. Вчитися іноді не так легко, але і якість освіти відповідно висока. Буду з радістю згадувати студентські роки! Приходьте до нашої академії – не пошкодуєте!
Максим Мазорчук
В цьому році я закінчив Академію зі спеціальності соціальна робота. Навчатись в академії було досить цікаво, викладачі завжди відносились зрозумінням, як що виникали якісь проблеми з навчанням ніколи не залишались осторонь. В загалом навчання в академії було цікавим та інформативним. Ці п’ять років я витратив не даремно.