Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ) (044) 529-00-58, (044) 529-05-16, (096) 488-54-86, (095) 186-61-26
м. Київ, вул. Івана Кудрі 33  (карта)
http://tnu.edu.ua/

(044) 529-00-58
інформація підтверджена

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ)

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського відновив свою роботу у Києві. Є багато нових спеціальностей. Приймаємо студентів з Криму та зони АТО. Звертайтеся до нас! Дзвоніть, відвідайте офіційний сайт.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8000 до 15000 (може змінитися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр,магістр
Кількість студентів:2000
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2013):149 місце
Рейтинг університетів "Компас" (2013):178 місце
Рейтинг університетів "Webometrics" (2014):218 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2014):145 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):141 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):141 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Гуманітарні науки

  • Культурологія
  • Філософія
  • Історія та археологія
  • Філологія
 • Автоматизація та приладобудування

  • Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
 • Електрична інженерія

  • Теплоенергетика
 • Журналістика

  • Журналістика
 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Культура і мистецтво

  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
 • Освіта та педагогіка

  • Фізична культура і спорт
  • Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)
 • Право

  • Право
 • Природничі науки

  • Науки про Землю
  • Екологія
 • Соціальне забезпечення

  • Соціальна робота
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
  • Психологія
  • Політологія
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Міжнародні відносини

  • Міжнародні економічні відносини

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
97
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 25 оцінок.

Відгуки про Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Nastya Kravets
Де можна знайти інформацію про к-ть бюджетних місць?
Sergii Gapon
ТНУ возобновил свою работу в Киеве. Восстанавливаются институты и факультете. Новый преподавательский состав. Новый набор студентов. Идет реальная работа. Весь негатив в комментах - он не совсем корректен, АМУ уже нет. Мы не АМУ. Это важно. Все идет на активное развитие.
Артур
Академия погружена в коррупцию с головой. У академии огромные долги за коммуналку и тд, ее могут закрыть в любое время. Место болонской системы действует - кум, брат, сват. Знаний ноль, опыта ноль и в прибавку после года вашу специальность могут закрыть и вам придется искать ВУЗ и переходить туда на контракт (если были на бюджете), при том что ни один нормальный ВУЗ не возьмет вас к себе после АМУ. Корпус на Кудри ужасен, аудитории (обычные школьные классы) времен Советского Союза (мебель стара, стулья в жевачках и обрисованные), компьютеры с 256 ОЗУ и ящиками- мониторами, за 1 комп посадят 3-4 студента, ибо рабочих их там штук 7-8. В одну комнату на 15 кв.м заселят 6-7 студентов (двух этажные кровати, даже тумбочки две на одного). Хотите лишится образование в любой момент и платить взятки? - Вы идеальный студент на АМУ.
Татьяна
Для Артур: Очень грустно читать такой комментарий. Закончила АМУ в 2005г. по специфальности "Финансы", экономический факультет. Деканом на тот момент был Миронов Н.Д. От себя могу сказать, что прекрасные преподаватели были, уровень подготовки был высокий. За все время обучения взятку не давала ни разу, никто и не просил впрочем. Да и Миронов за этим очень следил. Отдельное ему "Спасибо" за это. По сравнению с тем, что рассказывали студенты Национального вуза в родном обласном центре, - просто нереальный вариант отучится без взяток. Да и уровень обучения тоже не блещет. О корпусе на Кудри и обучение на юр факе не могу судить, бывала редко.
Коментувати
Ted Baker
Як швидко приймальна комісія зможе затвердити електронну заяву,щодо вступу в АМУ?
Антон
А на менеджмент третім предметом можна взяти історію?
Євген
зно з яких предметів на юридичний в цьому вузі?
Доктор Пси
Поступал в Академию на специальность психология несколько лет назад. Бродил по разным вузам, читал отзывы, писал в личку людям, которые закончили АМУ по психологии - проведенным анализом остался доволен. Поступил, все ок. Знакомая поступила в Гринченка, там отношение похуже, но для корочки тоже норм.
Олена
Для Доктор Пси: цілком погоджуюсь! кафедра психології в аму - дійсно професійна та адекватна, вона краща в Києві це точно. однак, на сьогодні вже відомо, що АМУ ліквідується і переходить до Таврійського університету. Радує, що всі викладачі-психологи там залишаються працювати, а це означає, що рівень підготовки залишиться високим, не зважаючи на зміну у назві)) так що нести документи тепер потрібно туди в Таврійський (це стосується спеціальності Психологія, про інші нічого сказати не можу). Успіхів у навчанні!
Коментувати
Марина
Якщо я в наступному році прийду сюди вчитися, я не пожалію? Одзивів багато різних, тому я навіть не знаю..
людина
Шановні! Горбовий А.Ю закрив довів два вузи до ліквідації Львівський інститут менеджменту та Волинський інститут економіки та менеджменту.Не допустіть його у свому вузі.Він ваш заклад теж доведе до закриття .У Львові йому вже місця нема.
я
Для людина: Пізно. До кінця року заклад буде ліквідовано. На його місці - Таврійський національний університет ім.В.Вернадського. Зважайте на це.
Коментувати
Ліза
Зі зміною ректора академія перетворилася на бурсу. Покращення немає жодного. Більшість викладачів не можуть розповісти предмет, а просто читають з листочків, деякі взагалі не приходять на пари. Іноді шантажують, тому доводиться багато чого купляти на кафедри і викладачам щоб закрити предмет. Постійного розкладу немає місяць, а може і більше. Коли рахують бали на стипендію, то можуть зробити помилки і доводиться ходити в деканати і перераховувати бали, щоб добитися заслуженої стипендії. У гуртожитках жах. Кімнатки 4х5 м на трьох, воду гарячу вимикають з травня по жовтень для економії. У кінці року можуть переселити в іншу кімнату або взагалі у інший гуртожиток. Варто зазначити, що академію збиралися приєднати до якогось іншого вузу, тому що академія має мільйонні борги. Тому не можна сказати впевнено чи наступного року ви навчатиметеся в ній, чи переведуть вас до іншого внз. Вже не раз пошкодувала, що подала сюди документи
Вика
Академия муниципального управления готовит к реальной жизни!
dima
Навчаюсь на менежменті. Останні роки в школі мріяв про свою справу. Зараз починаю втілювати мрію в реальність)))
Евгения
Навчаюсь другий рік на юридичному.Дуже подобається. Також планую другу освіту отримувати в цьому місці. Дуже кваліфіковані викладачі.
Євген
Для Евгения:
Коментувати
ksana_iv
На мою думку , Академія муніципального управління є дуже хорошим вищим навчальним закладом. Я навчаюся в академії вже 2 роки і мені дуже подобається тут здобувати вищу освіту . Тут хороші викладачі, які надають якісні знання та цікаво викладають навчальний матеріал.В академії дуже доброзичливий персонал,який допомогає вирішувати студентам питання щодо навчання та завжди дає слушні поради. В нашому ВНЗ хороша матеріальна база:красивий ремонт у корпусі,добре відремонтований спортивний та тренажерний зал. У академії кожен може творчо розкритися,так як діє багато творчих студій та спортивних секцій.Я дуже рекомендую вступати до Академії муніципального управління.
Manjka
Як на мене, Академія є в певному роді особливою, адже випускає держ.службоців. Навчаюсь на юридичному і задоволена. Чудові викладачі, хороший колектив, привітні люди.
Екатерина
Для Manjka які іспити потрібно складати, для вступу на юридичний факультет?
Коментувати
Олександр
На мою думку, за останній рік академія зіпсувалася так, що стала вже справжньою бурсою, ну до того якось трималася. (Гуртожиток) на першому курсі вас може і поселять, але вже на наступних курсах можете шукати притулку десь в іншому місці, так як місць не вистачає для всіх і треба показати першим курсам, що все добре в аму і поселити їх, можете залишитися на вулиці просто після 1-2 курсу, вас можуть не поселити в гуртожиток, і ніхто вам не буде допомагати в цьому питанні, ну це ще не біда в гуртожитку час від часу, то немає гарячої води, то опалення... На маю думку, краще не подавати документи в цей вуз, я зробив помилку подаючи документи в цей вуз. Може комусь і допоможе.
ksana_iv
Для Олександр:Я думаю що академія,навпаки дуже покращилася за цей рік.Були зроблені красиві ремонти у корпусі,спортзалі та тренажерному залі.Тому я не згодна,що академія погіршилася за рік і незгодна тим,що краще не подавати документи у нашу академію.
Коментувати
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
Олександр
Чи є гуртожиток? (якщо є , то як далеко? ) І чи є бюджетні місця на напрямку "АВТОМАТИКА ТА УПРАВЛІННЯ" ?
студент
Для Олександр: є 2 гуртожитки,добиратись до академії десь годину потрібно спочатку на тролейбусі потім на метро.
ksana_iv
Є також гуртожиток біля самої академії
Коментувати
Таня
На Соціальні роботи скільки зараз буде коштувати навчання?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!