Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ) (044) 529-00-58, (095) 795-75-38, (096) 488-54-86
м. Київ, вул. Джона Маккейна (Івана Кудрі) 33  (карта)
http://tnu.edu.ua/

(044) 529-00-58
інформація підтверджена

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ)

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського відновив свою роботу у Києві. Є багато нових спеціальностей. Приймаємо студентів з Криму та зони АТО. Звертайтеся до нас! Дзвоніть, відвідайте офіційний сайт.

Приймальна комісія: (044) 529-00-58, (095) 795-75-38, (096) 488-54-86. Коледж: (097) 468-38-50. Приймальна ректора: (044) 529-05-16.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8000 до 15000 (може змінитися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:2000
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:32 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Гуманітарні науки

  • Культурологія
  • Філософія
  • Історія та археологія
  • Філологія
 • Автоматизація та приладобудування

  • Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
 • Електрична інженерія

  • Теплоенергетика
 • Журналістика

  • Журналістика
 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Культура і мистецтво

  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
 • Освіта та педагогіка

  • Фізична культура і спорт
  • Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)
 • Право

  • Право
 • Природничі науки

  • Науки про Землю
  • Екологія
 • Соціальне забезпечення

  • Соціальна робота
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
  • Психологія
  • Політологія
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Міжнародні відносини

  • Міжнародні економічні відносини

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.08.2022

Рейтинг
128
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 33 оцінок.

Відгуки про Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія Мельник
що потрібно здавати на журналіста або на психолога(ЗНО) , та який термін навчання?
Людмила Малиновська
Коли буде поселення в гуртожиток пепершокурсників де знаходяться гуртожитки ,коли приїжджати
Ірина
Хотілось почути відгуки про підготовку спеціалістів фізичної реабілітацію,хто закінчив або навчається ,відгукніться
Коментувати
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Світлана Осійчук
скажіть чи діє пілька дітям учасників АТО Чи є шанс вступити на бюджет за спеціальністю право з такими балами 133 історія 166 математика і 164 українська
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на бюджет на напрям "психологія" чи "середня освіта (біологія та здоров’я людини)" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
наталія
Для Богдана: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Вікторія Пятницька
Доброго дня української мова та література 130 історія 133 географія 130 та англійська 125 на які спеціальності можна до вас потрапити? Дякую
Ruslan
Полностю согласен с отзывами,что ТНУ (КИЕВ)- НЕ ДЛЯ ТЕХ КТО ХОЧЕТ УЧИТЬСЯ!!! Поступал на обучение изначально в Крымский ТНУ, где кафедре психологии уже более ста лет. По определённым причинам был вынужден перевестись в киевский филиал, в последствии ставший университетом. Общее впечатление - глубокое разочарование. Кафедру "лепили" из чего смогли. В общем хорошие люди, но увы не профессионалы, которые остановились на этапе ещё советского обучения. Форма сдачи - банальные скаченные в интернет рефераты, Ваши ответы и вопросы слушать в основном не захотят. Есть конечно редкие любители "унизить" - например заведующая кафедрой Виноградова Е. В., с ней надо шепотом и с конфетами и кофе. Но важно, что взяток не кто не берёт и не просит, я не сталкивался. Так, что если Вам необходим формальный диплом с минимальными затратами- ТНУ Ваш выбор!!
Дарья
Если вы хотите поступать сюда - БЕГИТЕ! Привлек бюджет, а теперь ищу все возможные способы перевестись! Чудесное бездействие деканата и коррупция заставляет желать, чтобы ТНУ закрылся поскорее! Очень много схем привязки студентов, особенно тех, у кого высокий рейтинг! ТНУ - позор ВУЗов Киева, я очень сожалею, что поступила сюда. Мой профильный предмет начался после 1,5 месяца начала учебного года, т.к. НЕ БЫЛО ПРЕПОДАВАТЕЛЯ!
наталія
Для Дарья: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Nastya Kravets
Де можна знайти інформацію про к-ть бюджетних місць?
Sergii Gapon
ТНУ возобновил свою работу в Киеве. Восстанавливаются институты и факультете. Новый преподавательский состав. Новый набор студентов. Идет реальная работа. Весь негатив в комментах - он не совсем корректен, АМУ уже нет. Мы не АМУ. Это важно. Все идет на активное развитие.
Артур
Академия погружена в коррупцию с головой. У академии огромные долги за коммуналку и тд, ее могут закрыть в любое время. Место болонской системы действует - кум, брат, сват. Знаний ноль, опыта ноль и в прибавку после года вашу специальность могут закрыть и вам придется искать ВУЗ и переходить туда на контракт (если были на бюджете), при том что ни один нормальный ВУЗ не возьмет вас к себе после АМУ. Корпус на Кудри ужасен, аудитории (обычные школьные классы) времен Советского Союза (мебель стара, стулья в жевачках и обрисованные), компьютеры с 256 ОЗУ и ящиками- мониторами, за 1 комп посадят 3-4 студента, ибо рабочих их там штук 7-8. В одну комнату на 15 кв.м заселят 6-7 студентов (двух этажные кровати, даже тумбочки две на одного). Хотите лишится образование в любой момент и платить взятки? - Вы идеальный студент на АМУ.
Татьяна
Для Артур: Очень грустно читать такой комментарий. Закончила АМУ в 2005г. по специфальности "Финансы", экономический факультет. Деканом на тот момент был Миронов Н.Д. От себя могу сказать, что прекрасные преподаватели были, уровень подготовки был высокий. За все время обучения взятку не давала ни разу, никто и не просил впрочем. Да и Миронов за этим очень следил. Отдельное ему "Спасибо" за это. По сравнению с тем, что рассказывали студенты Национального вуза в родном обласном центре, - просто нереальный вариант отучится без взяток. Да и уровень обучения тоже не блещет. О корпусе на Кудри и обучение на юр факе не могу судить, бывала редко.
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Ted Baker
Як швидко приймальна комісія зможе затвердити електронну заяву,щодо вступу в АМУ?
Антон
А на менеджмент третім предметом можна взяти історію?
Євген
зно з яких предметів на юридичний в цьому вузі?
Доктор Пси
Поступал в Академию на специальность психология несколько лет назад. Бродил по разным вузам, читал отзывы, писал в личку людям, которые закончили АМУ по психологии - проведенным анализом остался доволен. Поступил, все ок. Знакомая поступила в Гринченка, там отношение похуже, но для корочки тоже норм.
Олена
Для Доктор Пси: цілком погоджуюсь! кафедра психології в аму - дійсно професійна та адекватна, вона краща в Києві це точно. однак, на сьогодні вже відомо, що АМУ ліквідується і переходить до Таврійського університету. Радує, що всі викладачі-психологи там залишаються працювати, а це означає, що рівень підготовки залишиться високим, не зважаючи на зміну у назві)) так що нести документи тепер потрібно туди в Таврійський (це стосується спеціальності Психологія, про інші нічого сказати не можу). Успіхів у навчанні!
Коментувати
Марина
Якщо я в наступному році прийду сюди вчитися, я не пожалію? Одзивів багато різних, тому я навіть не знаю..
людина
Шановні! Горбовий А.Ю закрив довів два вузи до ліквідації Львівський інститут менеджменту та Волинський інститут економіки та менеджменту.Не допустіть його у свому вузі.Він ваш заклад теж доведе до закриття .У Львові йому вже місця нема.
я
Для людина: Пізно. До кінця року заклад буде ліквідовано. На його місці - Таврійський національний університет ім.В.Вернадського. Зважайте на це.
Коментувати
Ліза
Зі зміною ректора академія перетворилася на бурсу. Покращення немає жодного. Більшість викладачів не можуть розповісти предмет, а просто читають з листочків, деякі взагалі не приходять на пари. Іноді шантажують, тому доводиться багато чого купляти на кафедри і викладачам щоб закрити предмет. Постійного розкладу немає місяць, а може і більше. Коли рахують бали на стипендію, то можуть зробити помилки і доводиться ходити в деканати і перераховувати бали, щоб добитися заслуженої стипендії. У гуртожитках жах. Кімнатки 4х5 м на трьох, воду гарячу вимикають з травня по жовтень для економії. У кінці року можуть переселити в іншу кімнату або взагалі у інший гуртожиток. Варто зазначити, що академію збиралися приєднати до якогось іншого вузу, тому що академія має мільйонні борги. Тому не можна сказати впевнено чи наступного року ви навчатиметеся в ній, чи переведуть вас до іншого внз. Вже не раз пошкодувала, що подала сюди документи
Вика
Академия муниципального управления готовит к реальной жизни!