Рейтинг
123
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 28 оцінок.

Відгуки про Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
я студент юридичного коледжу 1 рівня акридетації. мене цікавить 1) чи можу я поступити на 2 обо на 3 курс. якщо так то чи можна на державну чи тідбки на платну.. 2) чи можливо поступити на 1 курс а потім бути переведеним на 2 або 3 курс через перезарахування предметів?
Марина
Підскажіть,будь-ласка,зараз треба здавати іспити при вступі.Якщо так,то які саме?? І доречі хто закінчив Могилянку,розкажіть,які перспективи перед вами відкрилися??Чи працюєте ви за спеціальністю??
Ларі
Підкажіть мені, як заробити додаткові бали при вступі в магістратуру??? Буду дуже вдячна.
Женя
Скажите, где можно получить информацию про стоимость обучение в Могилянке на магистратуре?
A.R.SIDOROV
Шановні студенти Києво-Могилянської Академії! Якими ви можете бути фахівцями, якщо ви вже стільки років тільки і робите, що протестуєте, скандалите і бешкетуєте, замість того, щоб вчитися! Ну, невже до вас не доходить, що ви просто упускаєте авторитет свого учбового закладу, замість того, щоб його піднімати!! А ця студентка, яка прославилася «ударом Курця по обличчю»! І після цього Академія претендує, що вона вирощує інтелігенцію країни і еліту майбутнього? Так це ж просто ганьба! Ну не будьте маріонетками! Дійсно хочеться, щоб ви були еліта країни, а не хулігани сільського масштабу! Тримайте марку (у значення бренд)!!! Раніше, хотів, щоб моя дочка вчилася в Києво-Могилянської академії, а зараз – ні!!! Один з громадян України
Светлана
Для A.R.SIDOROV: У меня 2 детей и они оба студенты Могилянки. Вы были хоть раз в Этом Университете? Хотя бы на дне открытых дверей? Вы общались со студентами? Спросите платят они взятки? Кто из них ощутил давление со стороны преподавателей? Все лояльно и справедливо. Сыну поставили 2 по математике и я ждала жалоб от него на преподавателя. А он говорит все честно я просто плохо был готов. Я спрашиваю, что делать будем? А он:"Мы ничего. А я буду на следующий год с 1 курсом еще раз прослушивать этот предмет и лучше готовиться, потому что тогда был уверен что все легко и просто. И никаких жалоб." А Извините кто то кому то дал по фейсу, наверное было за что. Но я Вам скажу культура там на высшем уровне. И дети умные и воспитанные. У меня опыт общения с Могилянкой 8 лет.
Спудей
Для A.R.SIDOROV: Вельмишановний пане Сідоров! Краще б Ви попрацювали над своєю мовою, аніж говорили про те, чого насправді не знаєте. Я навчаюся в КМА і знаю всю ситуацію зсередини. Фахівці з нас чудові, ще ніхто ніколи не жалівся, та й попит на нас чималий. "Тільки те і робите"??? Взагалі, могилянці встигають робити все: і вчитися на відмінно, і науковою роботою займатися, і традиції відроджувати, і ще багато всього. А от на рахунок протестів, то в них беруть участь переважно ті, кого б я справжніми спудеями й не назвала. Але навіть вони роблять це далеко не так часто, як Ви нам описуєте. А могилянців, які б підтримували Дарину та її вчинок, особисто я взагалі не знаю. І ще: Могилянка ні на що не претендує. Вона виховує справжніх українців, які справді уміють мислити.
ВНУ ім. Лесі Українки (Вова)
Для Спудей: Я теж колись мріяв вступити в той "бордель", але ж це тільки слово гарне, що звучить так чаруюче НаУКМА ( для дочок і синів депутатів ) Це не еліта нації - це ганьба вищої освіти. Про ВВВашу Дарину я мовчу ... Треба бути дійсно вельми висококультурною людиною, етичною, сформованою і психічно, і взагалі, щоб дати такого ляпаса людині, котра вдвічі старша тебе!!! Протест - протестом, а виховання - вихованням. Р.S На рахунок Вашої науки варто відзначити таке: інтелектуальний потенціал Ваші студенти проміняли на бентлі-порше , отримують дипломи, як "модну", "брендову" біжутерію.
Коментувати
мама студента 4 курса
За все время учебы моего ребенка не могу понять сколько должны платить стипендии, каждый триместр разные суммы, сейчас вообще 408 грн (кто-нибудь знает от кого или чего это зависит?)
Саша
Мені не дуже сподобався так як там все за велик грощі ((((
Тетяна
Для Саша: Тобі не сподобалося те, що твоя родина не може забазпечити тобі навчання на контракті, а не Могилянка. А високі ціни, мабуть, і говорять про високу якість освіти.
Тетяна
Для Саша: Це, звісно, сумно. що дорого. Я тебе розумію, моя родина не може дозволити взагалі ніякого контрактного навчання, але то не є вина внз.
Коментувати
оля
Мрію про Могилянку................Мріїї здійснюються, я знаю...................:)))))
Вероніка
Чи можливо потрапити на бюджет з загальним балом 747.3???
студент
Для Вероніка: залежно від того, на який факультет
Люда
Для студент: А на філологію на бюджет з 751 візьмуть, як думаєте?
Коментувати
Ольга
Скажите пожалуйста,как проводится пересдача предмета,допустим -математика,и сколько стоит переслушивание в следующем учебном году.
Zyza
моя мрія!
Коментувати
Абітурієнт
Хочу сюди поступитииииииииии!!!!!!!!!!!
Роза
Для Абітурієнт: Шкода таке казать, але мріяла, вступила, високі бали, все тіп-топ. Розклад жахливий: можливо таке - перша, три вікна, та п ята пара на день, гуртожиток - окреме питання, немає жодного з нормальними умовами: перший Харківське шосе, 15 км від учбових корпусів, другий Троя, третій - Ворзель, за Києвом. Жах. Але якшо є досить грошей та незламане здоров я - будьте ласкаві, вступайте. Краще в Універ Шевченка) запевняю.
...
Для Роза: Згодна...
Waq
Для Роза: Правда! Одна "корпоративна угода" чого варта! Як ще можна пишатися відсутністю корупції, якщо вигадуються такі вишукані способи витягування грошей зі студентів (зараз 2500 на рік). Заради внутрішнього диплому НаУКМА - папірця, що юридичної сили практично не має. Зомбування якесь. Імхо.
Коментувати