Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний фармацевтичний університет (НФаУ) (057) 706-30-68
м. Харків, вул. Пушкінська 53  (карта)
http://nuph.edu.ua/

(057) 706-30-68
інформація підтверджена

Національний фармацевтичний університет (НФаУ)

Адреса приймальної комісії НФаУ:
61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53
(станція метро «Пушкінська» або «Архітектора Бекетова»);
Консультаційний центр приймальної комісії — тел. 057-706-30-68; 057-341-51-61;
Call-center — тел. (057) 341-51-61
E-mail: [email protected];
Web: nuph.edu.ua; nuph.edu.ua/abituriyentu/
Skype: abitur.abitur;
Viber: (067) 191-02-31.

Шановні вступники! Пам’ятайте, умови вступу кожного року змінюються! Для отримання повної та детальної інформації звертайтеся до приймальної комісії НФаУ.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Форма навчання:денна, вечірня, заочна, дистанційна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:17500
Місто:Харків
Консолідований рейтинг 2022:31 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Національний фармацевтичний університет (НФаУ) – вітчизняний центр розвитку фармацевтичної освіти та науки, який посідає провідне місце у реалізації державної політики з підготовки нового покоління висококваліфікованих фахівців і виконання конкурентоспроможних наукових розробок для наукоємної фармацевтичної галузі. Національний фармацевтичний університет є провідним фармацевтичним вищим навчальним закладом України з багатими науковими традиціями та історією.

Високий рівень підготовки забезпечують висококваліфікований професорсько-викладацький колектив; сучасні навчальні програми, які відповідають усім міжнародним стандартам та на 100% забезпечені навчальною літературою та базами практики; сучасна матеріальна база; виконання наукових студентських робіт на базі хімічної, технологічної, біологічної, мікробіологічної науково-дослідних лабораторій. Усі іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

НФаУ є почесним членом EAFP Європейської Асоціації фармацевтичних факультетів, FIP Міжнародної фармацевтичної федерації, MCU Великої Хартії університетів, EAU Євразійської Асоціації Університетів, IAU Міжнародної Асоціації Університетів і стабільно підтримує ділові відносини більш ніж з 83 закладами вищої освіти та науковими установами з 42 країн Європи, Азії, Африки.

Національний фармацевтичний університет (НФаУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Охорона здоров’я

  • Фармація, промислова фармація
   Конкурсні предмети: 1. Украинский язык и литература. 2. На выбор: Химия, Биология 3. На выбор: Математика, Физика
  • Фізична терапія, ерготерапія
  • Технології медичної діагностики та лікування
 • Управління та адміністрування

  • Публічне управління та адміністрування
  • Маркетинг
  • Менеджмент
 • Освіта та педагогіка

  • Освітні, педагогічні науки
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Хімічна та біоінженерія

  • Біотехнології та біоінженерія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.08.2022

Рейтинг
73
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 16 оцінок.

Відгуки про Національний фармацевтичний університет (НФаУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tet
Здравствуйте.В 1987г.,я закончила старобельское медучилище,фельдшер.Могу ли поступить к вам на фармацию (заочно,бюджет),сдав экзамен по специальности (зона ато)?
Юля Гнатенко
Здравствуйте ,я в 2007 году ,окончила уманский мёд.колледж ,фельдшер . Чтобы поступить к вам на фармацию ,нужно мне сдавать зно ?
Альбина Муртазина
Я учусь на 4 курсе, специальность "Экономика предприятия". Университет имеет множество плюсов, среди которых: низкая оплата обучения, доступная подача информации, вкусные столовые, отзывчивые преподаватели, дополнительные курсы и много всего другого можно узнать на сайтах:http://yep.nuph.edu.ua/ru/ , https://vk.com/kaf_ep_nfay , https://www.facebook.com/profile.php?id=100014319035864.
Диана Свирид
Здравствуйте. Я студентка Национального фармацевтического университета, специальности "Экономика предприятия". Мне очень нравится как преподаватели рассказывают доступно и интересно любую информацию. Студенты всегда имеют возможность покушать в хорошей столовой, по очень доступным ценам. Кроме учебы студенты имеют возможность активно проводить свое время: участвуют в олимпиадах, концертах, ездят на различные экскурсии. Рекомендую поступать к нам http://yep.nuph.edu.ua/ru/, https://vk.com/kaf_ep_nfay, https://www.facebook.com/profile.php?id=100014319035864.
Вита Верещак-Лаврик
Здравствуйте! Я учусь в Национальном Фармацевтическом Университете на специальности "Экономика предприятия". Очень нравится этот вуз и профессия, которую я выбрала. Ни одного дня не было, чтобы я пожалела что поступила именно сюда. У нас высококвалифицированные преподаватели, отзывчивый персонал. Студенты ведут активный образ жизни: участвуют в концертах, олимпиадах, ездять на экскурсии. Поступайте к нам, вы не пожалеете!!!) http://yep.nuph.edu.ua/ru/, https://vk.com/kaf_ep_nfay, https://www.facebook.com/profile.php?id=100014319035864
Вика Луконина
Здравствуйте) Заканчиваю 4 курс на специальности "Экономика предприятия" в данном вузе. После стольких лет обучения остались лишь позитивные отзывы, материал запоминается с легкостью, преподаватели всегда идут на встречу, а сайты кафедры держат в курсе всех событий. Советую поступать в НФаУ на специальность "Экономика предприятия"!
Елена Коваленко
Добрый день. Я студентка Национального фармацевтического университета, специальности "Экономика предприятия", у нас высококвалифицированные преподаватели, которые всегда доступно и интересно преподают все дисциплины. Кроме учебы у нас проходят множество развлекательных мероприятий. Я хочу пригласить всех к нам на обучение. http://yep.nuph.edu.ua/ru/
Настя
добрий день, чи можна з дипломом бакалавра Фармацевтична біотехнологія поступити в магістратуру на спеціальність фармація?
Лариса
Біологія -198, хімія - 174, мова - 186. Чи є шанс держзамовл. на фармацію?
Таня
Скажіть будь-ласка в 2016 році в цьому університеті є безкоштовне навчання?
олена
Добрий вечір!!Скажіть будь-ласка чи можна вступити на фармацевта з вищою освітою вчитель біології та хімії????Якщо так,то на який курс і скільки коштує навчання??
Юлия
Скажіть, будь ласка, на Фармації є державні місця?
Юлія
Привіт.На який я можу поступити курс після отримання бакалавра по спеціальності харчові технології та інженерія
Ольга
Для Юлія: Шановна Юліє! Яка спеціальність Вас цікавить?
Марія
Добрий вечір. Теж питання, цікавить фармація.
Коментувати
Lily Krayceva
Posle Odesskogo meducil. (sestrinskoe delo) mojno postupit k vam na farmazevta zao4no, i shto dlia etogo nado .
Юра
Пидкажіть будь-ласка як проходять вступні екзамени на бакалаврат? І яку суму потрібно проплачувати за рік?
Европейский университет
Европейский университет г.Кривого Рога приглашает абитуриентов на обучение по специальности "Менеджер-экономист организации здравоохранения". Вы имеете уникальную возможность приобрести высшее экономическое образование всего за 2,5 года заочного обучения - бакалавр. Актуально только для лиц,уже имеющих среднее мед.образование-эти лица зачисляются на 3-й курс университета без тестов ЗНО, по предъявлении диплома мед.училища. Обучение-6 тыс.гривен в год,помесячная оплата. Иногородним-недорогое общежитие-150 гривен в мес. тел.приемной комиссии:(056) 404-48-47 г.Кривой Рог,ул.Ленина 55 Прием документов до 1 сентября 2013
катя
я можу поступити з такими балами на державне на фармацевта: мова-161, хімія-169.5, біологія- 168.5 ? можете будь-ласка відповісти??
Руся
Для катя: ні
malinka
а почему?
Коментувати
маринаа
в який вуз я можу поступити з такими балами на державне: мова-161, хімія-169.5, біологія- 168.5 , математика - 147? можете будь-ласка відповісти??
Віка
Для маринаа: нікуди
Коментувати
Ирина
можно ли поступить на бюджет с 673 балами?
Наталі
можно ли поступить сюда если у меня 630 балов?