Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Академія внутрішніх військ МВС України (АВВУ) (057) 732-87-58, 739-26-79
м. Харків, пл. Повстання 3  (карта)
http://avv.gov.ua

Академія внутрішніх військ МВС України (АВВУ)

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 2400 до 8000
Місто:Харків

Відповідно до освітньо-кваліфікаційного рівня, фахової спрямованості та специфіки підготовки кадрів до Академії внутрішніх військ МВС України приймаються громадяни України, які мають документи державного зразка про повну загальну середню освіту, базову вищу освіту або академічну довідку встановленого зразка про незакінчену вищу освіту з метою отримання базової вищої освіти або продовження навчання до освітньо-кваліфікаційних рівнів "спеціаліст" та "магістр".

На денну форму навчання приймаються:

На денній формі навчання за державним замовленням (курсанти) здійснюється підготовка фахівців тактичного рівня з базовою вищою освітою освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр":

  • призовники віком від 17 до 21 року;
  • військовослужбовці та військовозобов'язані (які не мають військових звань офіцерського складу) віком від 18 до 23 років.

Вік кандидатів на навчання обчислюється за станом на 31 грудня року вступу до Академії.

До магістратури Академії внутрішніх військ МВС України для отримання вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" зараховуються особи офіцерського складу внутрішніх військ та начальницького складу органів внутрішніх справ України, які мають вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" або "спеціаліст" і мають здібності до наукової та науково-педагогічної діяльності.

На денну та заочну форми навчання за кошти юридичних або фізичних осіб (студенти) для отримання базової вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" приймаються громадяни України, які за станом здоров'я (медична довідка форма 086-У) придатні для навчання у вищому навчальному закладі.

На заочну форму навчання приймаються:

За державним замовленням для отримання вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" - приймаються особи молодшого та старшого офіцерського складу, прапорщики та військовослужбовці військової служби за контрактом, які бездоганно прослужили у внутрішніх військах МВС України не менше одного терміну контракту, віком до 35 років. Вік кандидатів на навчання обчислюється за станом на 31 грудня року вступу до Академії.

За державним замовленням для отримання вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" - особи офіцерського складу внутрішніх військ МВС України віком до 35 років, які мають вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" або "спеціаліст" і мають хист до наукової та науково-педагогічної діяльності.

На госпрозрахунковій основі для отримання вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" приймаються особи молодшого та середнього начальницького складу органів внутрішніх справ та інших збройних формувань України віком до 35 років, які мають вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст" і схильні до наукової та науково-педагогічної діяльності.

На госпрозрахункову основу для отримання вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст" приймаються:

  • особи молодшого та старшого офіцерського складу, прапорщики та військовослужбовці, що проходять службу за контрактом у внутрішніх військах МВС України та інших збройних формуваннях України, особи молодшого та середнього начальницького складу органів внутрішніх справ, які мають базову вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", з метою продовження навчання за відповідним напрямом підготовки, до освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст", віком до 35 років;
  • особи молодшого та середнього начальницького складу органів внутрішніх справ, а також військовослужбовці інших збройних формувань України, які мають повну загальну середню освіту з метою отримання ними базової або повної вищої освіти, віком до 35 років;
  • цивільні особи чоловічої та жіночої статі, які мають повну загальну середню освіту або базову вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", з метою отримання ними вищої освіти до освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст".

Вік кандидатів на навчання обчислюється за станом на 31 грудня року вступу до Академії. На період вступних іспитів абітурієнти не забезпечуються житлом, харчуванням та проїздом (крім військовослужбовців строкової служби).

Академія здійснює підготовку фахівців за єдиною державною системою освіти України. Терміни навчання, навчальні плани та програми відповідають існуючим стандартам освіти.

Курсанти (слухачі), які повністю опанували програму підготовки та успішно витримали державну атестацію, отримують диплом державного зразка про здобуття повної вищої освіти за відповідним напрямом професійного спрямування та спеціальністю, а також кваліфікацію "спеціаліста" або "магістра". Курсантам, які закінчили Академію, у відповідності до вимог "Тимчасового положення про проходження військової служби особами офіцерського складу", присвоюється військове звання "лейтенант".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 19.04.2022

Рейтинг
27
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 6 оцінок.

Відгуки про Академія внутрішніх військ МВС України (АВВУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
які вступні на командно-штабний факультет ?
Мері
я дівчина . можу я поступити на кримінальну поліцію? Розкажіть про правила вступу
Тетяна
Коли будуть Правила вступу до АВВУ на 2016рік?
стас
А які предмети ЗНО потрібні для війського управління
студент юрки
доброго дня! хто дасть інформацію про військову кафедру?
Юля Марканич
Доброго Дня! По напряму Вiйськовоi науки iснуэ заочна форма навчання??
Лада Тапкова
На профілі "менеджмент" є бюджетне навчання?
Alexandr
Які конкурсні предмети потребують до Військового управління?
Оля Шквыря
а на какие спецыальности берут девушек?
Петро
Для Оля Шквыря: сосоння хуя у ректора!)
Лада Тапкова
Для Оля Шквыря: на будь-які
Коментувати
роман
Що з ЗНО потрыбно здати на выйськовий факультет?
Джексон
какие факультеты имеются в данном вузе?
Ніна
Хочу вступити на факультет "перекладу"...підскажіть...там дівчат беруть лише на контракт чи можна попасти і на бюджет???
Светлана
скажите пожалуйста, на фак-те филологии есть бюджет??
jkmuf
Для Светлана:
Коментувати
Віка
Які іспити складаються при вступі на гуманітарний факультет
Валерия
в академии казарменое положения если да то сколько лет)))
Яна
скажіть, там можуть навчатися дівчата?
=)
Для Яна: Да!
Алина
А дівчата також живуть у казармах?
Катя
А там можно учится на переводчика?,и еще там форму дают тем кто учится на переводчика или филолога???
Коментувати
аліна
де можна дізнатися вартість навчання на факультетах?