Рейтинг
181
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 46 оцінок.

Відгуки про Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
в 2005 році я закінчив курс магістратури на по економіці підприємництва проте по стану здоров'я не з'явився на захист магістерської роботи чи можна зараз поновитися на навчання для отримання ступеня магістра?
Гаврилюк Олександр Борисович
вахахахахаха
Наталя Кунтій
Скажіть будь-ласка чи можу я здати документи на 3 курс на фінанси і кредит на бюджет,якщо я є сиротою????
Януська Тивонюк
Скажіть, будь ласка, а чи обов'язково із абітурієнтами мають бути присутні батьки? Бо зараз мої батьки за кордоном.
Мирослава  Юричко
Для Януська Тивонюк: Обвязково, якщо нема 18 років
Коментувати
оля
Доброго дня! Я закінчила Горохівський коледж ЛНАУ. Хочу поступати в ТНЕУ, на стаціонар яка вартість за навчання???Як я можу документи переслати через електронну пошту???
Марія
Добого дня ! Я закінчила цього року Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж спеціальність "Фінанси і кредит".....хочу продовжити навчання у вашому університеті для отриманні ОКР Бакалавр. Чи можу я поступити на заочну форму навчання на 3 курс факультету фінансів, чи потрібно здавати вступні випобовування і яка вартість навчання за рік?
Галина
Для Марія: Для Наталя Кунтій:
Коментувати
Іванка
Добрий день, я маю диплом бакалавра по спеціальності банківська справа ІМЕГА. чи можу я поступити в ТНЕУ на спеціаліста у 2012 році, і скажіть який термін навчання і вартість.
Кабай Еріка
Добрий день, чи можна вступити в ТНЕУ Свалявський консульт.центр після отримання диплому молодшого спецаліста?
Христина
Чи можна поступити у ТНЕУ на юридичний факультет після 9-го класу?
Анатолій
Добрий день, я маю диплом бакалавра по спеціальності облік і аудит. чи можу я поступити в ТНЕУ на спеціаліста у 2012 році, і скажіть який термін навчання і вартість.
сергій
Доброго дня!Скажіть яким чином поновитись на заочне відділення
Анна
коли відбудеться державний екзамен для студентівчетвертого курсу що навчаються в м.Свалява і коли буде вручення диплому бакалавра
Надія
Доброго дня!Чи є підготовчі курси при Нововолинському філіалі ТНЕУ? Як туди поступити,ціна,термін навчання та яка ймовірність після закінчення курсів поступити в ТНЕУ?ДЯКУЮ.
Наталя
доброго дня!Чи можу я вступити до вашого університету на спеціаліста маючи на руках диплом бакалавра по спеціальності облік і аудит в агропромисловому виробництві!Вкажіть будь-ласка вартість, термін навчання , прийом документів?
юра
я закінчцю ковельський коледж , з червон.дипломом сп. буг.облік чи можу я вступити вТНЕУ (м.ЛУцьк) на який курс ,яка вартість і скільки вчитись
Макс
Я 5-ть років "там" навчався на КСМ... Мені просто неприємно бачити таку сторінку ТНЕУ... Що, немає кому поліпшити сайт?.. Беріть приклад із Сокирянського вищого професійного училища!!! Ми тут!
Коментувати