Рейтинг
881
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 196 оцінок.

Відгуки про Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Добрий день! На які спеціальності можна вступити з такими балами: укр.186 матем.168 хімія198. Дякую.
Надія Олійник
Для Оксана: Для Марія Соболь: Добрий день. З такими балами Ви можете обирати собі спеціальність: медицина, фармація, стоматологія, фізична терапія, медсестринство, парамедик. Аналізуйте свої бажання і можливості. Детальніше про спеціальності на сайті vstup.tdmu.edu.ua. Чекаємо на Ваші документи.
Світлана
Для Надія Олійник: Доброго дня,я можу подати документи до інституту після дипломної освіти на фак.стоматології після медич.коледжу (лікувальна справа)?
Надія Олійник
Ви можете продовжити навчання на 2 курсі стоматологічного факультету, потрібно до 22 липня особисто подати документи. Детальніше тут: vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Марія Соболь
Добрий день! 1. Які документи потрібно мати з собою щоб вступити на бакалавра медсестринства на дистанційну форму навчання? 2. Чи потрібна медична довідка 086 ? 3. Термін до якого треба оплатити навчання?
Надія Олійник
Для Марія Соболь: https://vstup.tdmu.edu.ua/abiturientu/perelik-dokumentiv-dla-vstupu Медична довідка не потрібна. Оплатити потрібно до 1 вересня.
Марія Соболь
Вступний іспит складається виключно з тестів, чи будуть ще додаткові завдання?
Надія Олійник
Додаткових завдань немає, тільки тести
Коментувати
Diana77
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи можу я вступити на другий курс на спеціальність "медицина", після закінчення Тернопільського приватного медичного коледжу? Дякую
Надія Олійник
Для Diana77: Добрий день. Усе залежить від того, яку спеціальність ви закінчили у медичному коледжі. Детальніше на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Alla
Добрий день , скажіть будь ласка чи зможу я вступити на спеціальність «стоматологія » після коледжу зі спеціальність зубний технік без зно ? Можливо є якісь вступні іспити після коледжу ?
Надія Олійник
Для Alla: Добрий день. Можна без ЗНО. З 10 по 22 липня потрібно особисто здати документи. Іспит - біологія з анатомією людини. Детальніше тут: https://vstup.tdmu.edu.ua/abiturientu/zrazki-testovih-zavdan
Стрільчук Тетяна
Для Надія Олійник: доброго дня)Мене цікавить таке питання чи діє при вступі цільове направлення яке видає лікарня?)На базі здачі ЗНО
Надія Олійник
Правил вступу на 2020 рік ще немає, слідкуйте за інформацією на сайті www.tdmu.edu.ua
Коментувати
Julia
Добрий день. Скажіть будь ласка на який курс на спеціальність "медицина" можу бути зарахована після закінчення коледжу спеціальність "медсестринство"бакалавр навчання 4 роки.Які умови вступу?
Надія Олійник
Для Julia: Добрий день. На 2 курс. З 10 по 22 липня потрібно особисто привезти документи.
Коментувати
Наталя Семеген
Доброго дня. Підскажіть чи можу я поновитися в Університеті, якщо провчилася один рік і забрала документи, спеціальність ’фармація". Якщо ні, то маючи на руках диплом молодшого спеціаліста тернопільського коледжу, на який курс мене можуть зарахувати. Дякую за відповідь
Надія Олійник
Для Наталя Семеген: Добрий день. Щодо поновлення, то звертайтесь у деканат фармацевтичного факультету. Якщо вступати, то можна вступити 1 курс, 5 років заочно або на 2 курс, денна форма навчання.
Коментувати
Andriana Khaday
Доброго дня! Чи можу я поступити на спеціальність медицина на бюджет з такими балами :мова-176, біологія-179, математика-149,середній бал атестата -10,4?І чи взагалі можливо поступити на цю спеціальність навіть на платну форму ,а пізніше перевестися на державну?
Надія Олійник
Для Andriana Khaday: Добрий день. Для медичних вишів на спеціальності медицина і стоматологія результати ЗНО з 2 і 3 предметів повинні бути вище 150 балів (і на бюджет, і на контракт). Ви навіть не зможете подати документи через електронний кабінет, вас система не пустить. Якщо ви маєте вищі бали ніж 150 з хімії, фізики, історії України, іноземної мови, то можете подавати документи на контракт. Якщо не маєте, то можете подавати документи на фармацію, фізичну терапію, парамедика, медсестринство.
Коментувати
lerahoretaya
Доброго вечора! Чи можливо вступити на балавра медсестртинства на дистанційну форму навчання на основі диплома молодшого спеціаліста з сестринської справи Сумського медичного коледжу? І чи потрібно здавати вступний іспит?
Надія Олійник
Для lerahoretaya: Можливо. Дивіться vstup.tdmu.edu.ua. Потрібно скласти внутрішній іспит з основ сестринської справи (підготовка до іспиту тут: https://vstup.tdmu.edu.ua/abiturientu
lerahoretaya
Є можливість подати електронну заяву і скласти іспит дистанційно?
Надія Олійник
Добрий день. Документи потрібно подавати особисто, іспит складається дистанційно. При подачі документів, дату і процедуру іспиту оговорюються.
Коментувати
Olia Kondratenko
Доброго вечора! Чи можна розраховувати на бюджет "Медицина" у вашому виші з такими балами ЗНО: укр мова 188, хімія 190, математика 159. На які спеціальності ще можна подати заяву з такими предметами і результатами, цікавить бюджет? Фармація і фізична терапія платна, і потрібна ще й біологія? Дякую!
Надія Олійник
Для Olia Kondratenko: Добрий день. Подавайте документи, ставте пріоритет № 1. Чи можна розраховувати на бюджет, дивіться статистику попередніх років на сайті https://vstup.osvita.ua/y2018/r20/102/. Можна спробувати подавати ще документи на парамедика, фармацію (якщо цікавить тільки бюджет). Детальнішу інформацію див. на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Майя Приймас
Добрий день, Чи можливо закінчити 5 курс стоматологічного факультету дистанційно?
Надія Олійник
Для Майя Приймас: Добрий день. Дзвоніть у деканат стоматологічного факультету 0352434955, 0352235784. Детальніше: dent-dep.tdmu.edu.ua
Коментувати
Анна Кульчицкая
Здраствуйте, возможно ли поступить на контракт "Медицина" при таких результатах ЗНО: укр.язык - 152, биология - 183, математика - 146. Если нет то возможен ли вариант перевода с другой специальности (с меньшими обязательными балами) и на какую специальность тогда лучше поступать?
Надія Олійник
Для Анна Кульчицкая: Добрий день. На спеціальність "Медицина" повинно з 2 і 3 предметів ЗНО бути більше 150 балів. Можливо, Ви маєте кращий результат з інших предметів? Якщо тільки ці, то Ви можете подавати документи на спеціальності: фармація, парамедик, медсестринство, фізична терапія. Щодо "переводу", то ми такого не практикуємо.
Коментувати
ната
Добрий день. На якц спеціальності я можу поступити з такими балами ЗНО; укр.мова - 166; біологія- 184; матем -107. Дякую
Надія Олійник
Для ната: Добрий день. А які предмети ЗНО і які бали ви ще маєте? Якщо тільки ці результати ЗНО, то Ви можете подавати на фармацію, парамедика, медсестринство, фізичну терапію.
Коментувати
Юлія
Добрий день, чи можу я поступити на спеціальність "медицина" з балами українська мова 174, математика 122, хімія 153 на контракт
Надія Олійник
Для Юлія: Добрий день. vstup.tdmu.edu.ua/home/%D0%B0%D0%BB%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BC-%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D1%83
Коментувати
Надія Гушевська
доброго вечора! скажіть, будь ласка, коефіцієнти конкурсного балу
Надія Олійник
Для Надія Гушевська: https://osvita.ua/vnz/guide/konkurs-ball.html
Коментувати
Ірина Вознюк
Чи можливий у вашому вузі вступ на 2 курс на спеціальність " Стоматологія" після закінчення медколеджу зі спеціальністю " Сестринська справа" ?
Надія Олійник
Для Ірина Вознюк: Так. Можливий.
Ірина Вознюк
Дякую!
Коментувати
tnv490808
Чи можливе у вашому вузі навчання англійською мовою на спеціальності "медицина" (бюджет)? Якщо так, то що для цього потрібно? ( маю сертифікат рівня В2, бали зно укр. 185, матем. 186, хімія 198)
Надія Олійник
Для tnv490808: Добрий день. На 2 курсі заплановано формування англомовних груп зі студентів, котрі мають високий рівень знань. Чекаємо на Вас у ТНМУ!
Коментувати
Ірина
Чи можу я вступити до вузу на напрям "медицина " на бюджет з такими результатами зно: українська мова та література 177, біологія 178, математика 130 ( за умови, що я після закінчення навчання у вашому вузі, відпрацюю не менш як три роки у сільській місцевості або місцевості сільського типу) ; мій середній бал атестата 10.2 ?
Надія Олійник
Для Ірина: Добрий день. На бюджетну форму навчання має бути 2 і 3 предмети більше 150 балів, якщо менше, то вас система навіть не зареєструє. На контракт можете подавати, якщо маєте ще результати ЗНО більше 150 балів з хімії, історії України, іноземної мови чи фізики. З такими балами можете переглянути інші медичні спеціальності: фармація, парамедик, медсестринство, фізична терапія. Детальніше тут: vstup.tdmu.edu.ua.
Ірина
Дякую)
віка
Для Ірина: ВІКА для Надії Олійник укр мова-165 б. математика-142 б. біологія-174 б хімія -168 б. тато учасник АТО можливо є якісь пільги для вступу в Ваш вуз на медицину. І взагалі є у мене шанс поступити з такими балами на бюджетну форму навчання. Дякую.
Коментувати
Мар'ян Крайник
Добрий день! Що вивчають на спеціальності "Медицина" або ж ким в подальшому мона стати навчаючись на цій спеціальності?
Надія Олійник
Для Мар’ян Крайник: Детальніше тут: https://sites.google.com/a/tdmu.edu.ua/prijmalna-komisia-tdmu/advertisement/profession/medicine?authuser=0
Коментувати
Галина
Доброго дня.чи можу я поступити до вашого ВУЗу якщо здала ЗНО з математики на 140 А історію на 151?
Надія Олійник
Для Галина: Добрий день, якщо біологія - вище 150 балів, то можна подавати на контракту форму навчання.
Сергій
Для Надія Олійник: Чи можу я вступити до вашого ВУЗу якщо здав ЗНО з математики-117,укр.мова/література-147,біологія-168?
Надія Олійник
Добрий день. Можете на спеціальності парамедик, медсестринство, фармація, фізична терапія.
Коментувати
ірина
Доброго дня, у вас є державні місця на спеціальності фармація? І чи можна після двох років навчання стаціонарно перевестись на заочну форму?
Надія Олійник
Для ірина: Добрий день. У нас є державні місця на спеціальність фармація. Про переведення потрібно говорити після двох років навчання на стаціонарі. Подавайте документи.
ірина
Для Надія Олійник: Яка кількість державних місць на спеціальність фармація? І які бали потрібно мати, щоб потрапити на державну форму?
Надія Олійник
Ми передбачаємо 10 місць. Прохідний залежатиме від заяв, які подадуть абітурієнти.
Коментувати