Рейтинг
881
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 196 оцінок.

Відгуки про Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля Дзядикевич
Доброго дня закінчила ПВНЗ Галицький медичний коледж Сестринська справа 2019 !Які потрібно здати екзамени?І чи можна поступити рік після закінчення?
Надія Олійник
Для Оля Дзядикевич: Можна. Потрібно скласти ЗНО з української мови мінімум 2017 року і скласти у нас іспит з основ сестрнської справи.
Коментувати
vania89
Доброго дня, цікавить вступ на стоматологічний факультет (Терапевтична стоматологія) в якості другої вищої освіти, перша Вища - повна, технічного напрямку. Скільки років навчання потрібно до початку практики? і яка приблизна вартість навчання в рік? дякую.
Надія Олійник
Для vania89: Добрий день. Вам потрібно складати ЗНО і вступати до ТНМУ на загальних піставах на 1 курс. Навчання - 5 років.
Андрій
Доброго дня, закінчив Ківерцівський медичний коледж в 2020р. " Лікувальна справа", чи можу поступити на бюджет медицина на 2-й курс, що потрібно...Дякую
Коментувати
Anton
Доброго дня, вцьому році закінчую медичний коледж "лікувальна справа", Хочу поступити до вас на 2 курс навчання лікувальна справа, чи можна поступити на державну форму навчання ,які потрібно здавати іспити?
Надія Олійник
Для Anton: Добрий день. Державна форма тільки на 1 курс після ЗНО. На 2 курс потрібно мати сертифікат ЗНО з української мови і скласти іспит у ТНМУ. 23 лютого - День відкритих дверей.
Шевчик Алла
То на другий курс після медколеджу з сертифікатом зно укр.мови нереально вступити на бюджет???Дякую.
Надія Олійник
На другому курсі немає бюджетних місць.
Коментувати
Оксана Козиряцька
Доброго в минулому році я закінчила університет і отримала ступінь бакалавра з медсестринства, за якою спеціальністю на основі мого диплому я можу отримати ступінь " Магістра" та на яких умовах. Дякую.
Надія Олійник
Для Оксана Козиряцька: Добрий день. Ви можете отримати диплом магістра з громадського здоров’я, медсестринства, фізичної терапії. З 6 травня до 3 червня потрібно зареєструватись на іспит з іноземної мови у найближчому виші. 1 липня його успішно скласти. З 5 липня подавати документи до ТНМУ. Детальніше на сайті vstup.tdmu.edu.ua, 23 лютого - День відкритих дверей.
Коментувати
Діана
Доброго дня! Чи можна вступити на спеціальність "Медицина" (магістр) на основі диплому молодшого спеціаліста? Які предмети ЗНО необхідно здавати? Наявна бюджетна форма навчання?
Надія Олійник
Для Діана: Добрий день. СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ ПРОПОНУЄ ТНМУ на основі диплома молодшого спеціаліста: Медицина (магістр), Стоматологія (магістр), Фармація, промислова фармація (магістр), Парамедик (бакалавр), Медсестринство (бакалавр). Потрібно складати ЗНО з української мови і літератури і вступне випробування у виші. Навчання - за контрактом. Детальніше тут: vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Катя Щирба
Доброго вечора! Чи можливо вступити на Фізична терапія, ерготерапія на заочну форму навчання безЗНО на основі диплома молодшого спеціаліста з лікувальної справи Самбірського медичного коледжу? І чи потрібно здавати вступний іспит? Якщо так то який саме? До якого числа можна подати документи?? Дякую
Надія Олійник
Для Катя Щирба: Добрий день. У нас немає прийому на цю спеціальність на основі диплома молодшого спеціаліста.
Катя Щирба
Для Надія Олійник: скажіть, будь ласка, а на яку спеціальність можна поступити до вас на основі диплому молодшого спеціаліста?
Надія Олійник
СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ ПРОПОНУЄ ТНМУ: Медицина (магістр), Стоматологія (магістр), Фармація, промислова фармація (магістр), Парамедик (бакалавр), Медсестринство (бакалавр)
Коментувати
Qwerty
Доброго дня. Чи зможу я поступити до вас на навчання на Стоматолог Ортодонт після закінчення Медичного Коледжу на спеціальність Стоматологія ортопедична(Зубний технік) ?
Надія Олійник
Для Qwerty: Доброго дня. У нас є спеціальність "Стоматологія". Після закінчення потрібно пройти інтернатуру з вузької спеціалізації. Детальніше на сайті: vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Наталия Зубченко
Доброго дня. На дистанційну форму "фармація" після мед. училища "сестринська справа " без ЗНО можна поступить? І що потрібно ? Дякую.
Надія Олійник
Для Наталия Зубченко: Добрий день. Усі умови є на сайті vstup.tdmu.edu.ua. ЗНО з української і мови і літератури обов’язково потрібно складати.
Коментувати
Vladik
Доброго дня, чи можу я поступити до вас на стоматологію без ЗНО, після Медичного Коледжу???
Надія Олійник
Для Vladik: Добрий день. ЗНО обов’язково.
Vladik
А з яких предметів потрібно здавати ЗНО щоб поступити на стоматологічний після коледжу???
Надія Олійник
Обов’язково ЗНО з української мови і літератури. Детальніше уся інформація на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Alinaa
Доброго дня,навчаюсь на бюджетній формі у ЛНМУ,проте на 2 курс хочу перевестись сюди.Як здійснюється перехід,чи можу перевестись на бюджет до вас?
Надія Олійник
Для Alinaa: Доброго дня. Вам потрібно звертатися до деканату факультету, на якому Ви навчаєтеся. Інформацію легко знайти на сайті www.tdmu.edu.ua, або дзвоніть 0352524492.
Коментувати
Анастасія Гапончак
Доброго дня Підкажіть будь ласка що потрібно для вступу на заочну форму навчання на спеціальність Фармація, якщо я маю диплом медичної сестри молодший спеціаліст, і чи потрібно здавати ЗНО?
Надія Олійник
Для Анастасія Гапончак: 17 листопада у нас День відкритих дверей, запрошуємо. Уся оновлена інформація є на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Загребельна Діана
Для Надія Олійник: коли ще буде день відкритих дверей?
Надія Олійник
Наступний плануємо на лютий. Відеотрансляція цього дня відкритих дверей є на нашій сторінці в ютуб і фейсбуці. Слідкуйте за новинами.
Коментувати
Вован Голуб
Добрий день чи можна здавати предмети зно:біологія історія на спеціальність медицина,якщо ідеш суто на платне навчання?
Надія Олійник
Для Вован Голуб: Добрий день. На сьогодні є проект правил вступу на 2020 рік. Правила затвердять на всеукраїнському рівні, тоді кожен виш встановлює власні правила вступу на основі всекраїнських. Це станеться приблизно жовтень-листопад. Слідкуйте за новинами на сайті tdmu.edu.ua і підпишіться на нашу офіційну сторінку у фейсбук.
Коментувати
Наталя Брикайло
Добрий день. Підскажіть буль ласка, скільки років потрібно вчитися на лікаря костемолога? Наперід дякую
Надія Олійник
Для Наталя Брикайло: Уся вичерпна інформація щодо освітніх послуг, які ми надаємо, є на сайті tdmu.edu.ua.
Коментувати
Наташа Куліковська
Доброго дня.Я маю диплом молодшого спеціаліста"Фармація" з 2007року.Які документи мені потрібні ,щоб навчатися у вас? Чи потрібно здавати ЗНО?
Надія Олійник
Для Наташа Куліковська: Добрий день. Правила прийому приймаються кожного року і базуються на нормативних документах Міністерства освіти і науки України і Міністерства охорони здоровя. Слідкуйте за нашим сайтом tdmu.edu.ua, закладка АБІТУРІЄНТУ та нашою офіційною сторінкою у фейсбук.
Коментувати
Яна
доброго дня, скажіть будь ласка які сертифікати ЗНО потрібні для вступу у 2020 році на факультет стоматології та на медицину наперед дуже дякую
Надія Олійник
Для Яна: Добрий день. Правила прийому приймаються кожного року і базуються на нормативних документах Міністерства освіти і науки України і Міністерства охорони здоровя. Слідкуйте за нашим сайтом tdmu.edu.ua, закладка АБІТУРІЄНТУ та нашою офіційною сторінкою у фейсбук.
Коментувати
Марія Головчак
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна до вас поступити по диплому молодшого спеціаліста « сестринська справа» на фармацію . Якщо так, то які іспити потрібно здавати , і доки триває прийом документів ?
Nastia
Доброго дня. Я наразі тільки в 11 класі, але наступного року я хочу поступати на щелепно-лицевого хірурга. Можете сказати який це факультет і яке ЗНО потрібно здавати?
Надія Олійник
Для Nastia: Добрий день. Це медичний факультет. Цього року треба було ЗНО з укр.мови, фізики або математики, хімії або біології. Слідкуйте за нашою сторінкою у фейсбук www.facebook.com/tdmu.official/ або уся інформація є на сайті www.tdmu.edu.ua
Коментувати
Соня Муха
Доброго дня)Чи можливий вступ до вашого університету на спеціальність медсестринство,здавши ЗНО з української мови,історії України та біології?
Надія Олійник
Для Соня Муха: Добрий день. Можливий такий варіант. Подавайте заяву через особистий кабінет
Соня Муха
Вибачте,що знов турбую )Тобто , здавати ЗНО з хімії не є обов’язково?І цих трьох придметів буде цілком достатньо для цієї спеціальності ?Дуже дякую
Надія Олійник
Детальніше тут: https://vstup.tdmu.edu.ua/home/%D0%B0%D0%BB%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BC-%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D1%83
Коментувати
Аліса Богачева
Доброго дня чи можу я вступити на контракт медицина зно укр мова 169 біологія 178 математика 146 хімія 153
Надія Олійник
Для Аліса Богачева: Добрий день. Можна використати ЗНО з української мови, біології і хімії. Документи потрібно подавати через особистий електронний кабінет до 22 липня. Чекаємо
Світлана
Які документи (крім додатка до атестата та довідки 13) потрібно подавати через електронний кабінет до 22 липня?
Надія Олійник
https://vstup.tdmu.edu.ua/abiturientu/perelik-dokumentiv-dla-vstupu
Коментувати
Lena Kilnik
Доброго вечора! Чи можливо вступити на балавра медсестртинства на заочну форму навчання безЗНО на основі диплома молодшого спеціаліста з сестринської справи Самбірського медичного коледжу? І чи потрібно здавати вступний іспит?До якого числа можна подати документи
Надія Олійник
Для Lena Kilnik: Добрий день. Можливо вступити. Документи подаються особисто до 4 серпня на заочну форму навчання. Є внутрішній іспит. Детальніше на сайті: vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати