Рейтинг
881
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 196 оцінок.

Відгуки про Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alina
Добрий день,закінчила перший курс лікувальна справа,чи можливо перевестись на другий курс на факультет фармації(доздати академрізницю і тд)?
Надія Олійник
Для Alina: Добрий день. Контактуйте з деканатом фармацевтичного факультету 0352523927
Коментувати
Даша
Доброго вечора чи можу я вступити на "Медицину " укр.мова-165,біологія-177... ,математика-107... на контрактну основу?
Надія Олійник
Для Даша: Добрий день. Можливо, ви складали фізику? Якщо ні, то вам програма не дасть можливості навіть зареєструватися і подати документи з такими балами. Будуть ще запитання, дзвоніть за тел. 0935891878, 0687710635
Дарина Кучер
Для Надія Олійник: Добрий день скажіть будь ласка який прохідний бал з ЄВІ на магістр Сестринська справа?І коли буде додатковий екзамен з сестринства?
Надія Олійник
Добрий день. Прохідний бал - 100, фаховий іспит буде у дні між 31 серпня - 2 вересня. Ми Вас повідомимо, інформація буде на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Ілля Перхалюк
Доброго вечора. Чи можу я вступити до вас, якщо не складав ЗНО з біології??? Чи можливо це на основі вступних іспитів???
Надія Олійник
Для Ілля Перхалюк: Добрий день. Вступ після школи - тільки за результатами ЗНО. Можливо, ви складали хімію? Найкраще дзвоніть за тел. 0935891878, 0687710635, щоб дізнатись усі деталі.
Коментувати
Софія
Доброго дня! Чи можливо вступити на основі диплома молодшого спеціаліста медична сестра на фізичну терапію, ерготерапію?
Надія Олійник
Для Софія: Добрий день. Ми не маємо набору на основі диплома молодшого спеціаліста на спеціальність фізична терапія, ерготерапія.
Коментувати
Ольга Пунда
Доброго дня) закінчила Чемеровецький медичний коледж з відзнакою) хочу вступити на денну форму навчання факультет фармація , які документи потрібні для вступу, вартість навчання та який термін навчання?
Надія Олійник
Для Ольга Пунда: Добрий день. Уся інформація на сайті: vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Ігор Бас
Доброго дня. Закінчив ЧДМК (Чортківський державний медичний коледж ), чи є можливість поступити на 2 курс стоматологічного факультету? Чи потрібне ЗНО і які потрібно здавати іспити ?
Надія Олійник
Для Ігор Бас: Можна. Потрібно ЗНО з української мови і літератури, іспит - біологія з анатомією.
Коментувати
Олена
Доброго дня, чи можна поступити на контракт, якщо з зно математики немає 150 балів ?
Надія Олійник
Для Олена: Ні
Коментувати
Наташа
Доброго дня, закінчила навчання медсестринство бакалаврат (11), хочу подавати на заочну форму навчання на фармацевта в ТДМУ, скажіть, будь ласка, що потрібно?)
Надія Олійник
Для Наташа: Потрібно мати диплом молодшого спеціаліста
Коментувати
Христина
Добрий день! Мене звати Христина. Скажіть будь-ласка чи є в даному університеті "Акушерська справа", якщо поступати після 11-го класу? Дякую
Надія Олійник
Для Христина: У нас є медичний, фармацевтичний, стоматологічний факультети і інститут медсестринства. Уся інформація є на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Lilia Studniarek
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, які спеціальності є на заочному і чи можна перевестися зі стаціонару.
Надія Олійник
Для Lilia Studniarek: Усі спеціальності на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Марина Шафінська
Доброго дня ! В 2021 році закінчую навчатись в коледжі, за спеціальністю фармація. Чи можна вступити на 2 курс, цієї ж спеціальності за дипломом, чи внутрішніми іспитами, без здачі ЗНО ?
Надія Олійник
Для Марина Шафінська: Складати ЗНО потрібно обовязково, зокрема, з української мови і літератури. Як буде у наступному році - побачимо.
Коментувати
Сергій
Доброго дня! Коли розпочинається вступна кампанія до вашого університету? І чи є можливість пуступити на 2 курс (Лікувальна справа) на бюджет?
Надія Олійник
Для Сергій: подача заяв з 13 по 22 серпня, тільки контракт
Коментувати
Оксана Навроцька
Доброго вечора. Цікавить чи є держамовлення по спеціальності фізіотерапія, ерготерапія. Дякую!
Надія Олійник
Для Оксана Навроцька: Детальніше на сайті: vstup.tdmu.edu.ua (Правила вступу) і на сайті https://vstup.osvita.ua/r20/102/
Коментувати
Дарина Кучер
Доброго дня,закінчила медичний коледж у 2019,на разі закінчую бакалавр у медсестринстві,на магістратуру в медсестринстві окрім ЄВІ які ще потрібно здавати екзамени?
Надія Олійник
Для Дарина Кучер: тест "клінічне медсестринство". Детальніше на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Дарина Кучер
Зрозуміло,дякую.Ще питання,У переліку документів вказано що потрібно медичний висновок 086.3о,під час карантину не можливо пройти медогляд,можна подавати документи на ЄВІ без медичного висновку?
Надія Олійник
Медична довідка потрібна тільки для осіб із особливими потребами. Можете подавати без медичної довідки.
Коментувати
Olenka Kitsel
Доброго дня, я в 2019р закінчила медичний коледж, і в тому ж році поступала в ТДМУ на 2 курс медицина, здавала вступний іспит з анатомії і фізіології, але не вистачила кілька балів, в цьому році теж планую поступати в ТДМУ, виходить що я випускник 2019 році, то цього року, щоб мені поступити на 2 курс медицина потрібно здавати зно з укр мови і літ + вступний іспит з анат і фізіології , чи іспит з основ сестринської справи ? Дайте будь ласка відповідь
Надія Олійник
Для Olenka Kitsel: Добрий день. Потрібно мати сертифікат ЗНО з української мови і літератури.
Олена
Я розумію, що потрібно ЗНО з укр мови і літ, а вступний іспит, тобто тести будуть ?
Надія Олійник
Так. Детальніше на сайті vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Jek Jeka
Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Я студент 6 курсу факультету "лікувальна справа" (контракт). Хочу отримати спеціальність ребілітолога/фізичного терапевта. Чи я можливість зміни факультету чи перепоступлення? Дякую
Надія Олійник
Для Jek Jeka: Перепоступлення на магістратуру (навчання 2 роки). Потрібно зареєструватись на ЄВІ на іспит з іноземної мови vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Gucchc Yktkyf
Доброго дня! Хотів запитати чи можу я поступити на факультет "Загальна хірургія" після другого курсу Медично коледжу факультету "Лікувальна справа"?
Надія Олійник
Для Gucchc Yktkyf: Ви можете вступати на медичний факультет ТНМУ, після його закінчення обрати спеціалізацію "хірургія". Детальніше щодо вступу тут: www.vstup.tdmu.edu.ua
Коментувати
Denis
Доброго дня. Чи можу поступити на навчання 2020 року медицина на основі закінчення ХБМК (Хмельницького базового медичного коледжу) + ЗНО уркаїнська мова 2017?
Надія Олійник
Для Denis: Так
Коментувати
Nataliia Drovaliuk
Доброго вечора. Чи можливо вступити на факультет Фізичної терапії,ерготерапії в якості другої вищої освіти (перша педагогічна,повна) на заочне відділення? Дякую.
Надія Олійник
Для Nataliia Drovaliuk: У нас немає заочного відділення і немає місць для перехресного вступу.
Nataliia Drovaliuk
Тобто потрібно здавати ЗНО і вступати на 1 курс денної форму навчання? Дякую за відповідь.
Надія Олійник
так
Коментувати
Іванна Мостовой
Добрий день. У 2009 закінчила ТДМУ ’’лабораторна діагностика’’ бакалавр. Чи можу в цьому році поступити на ’’Фармація’’ без ЗНО.
Надія Олійник
Для Іванна Мостовой: ні.
Коментувати