Рейтинг
11
Рейтинг: 3.7 з 5 на основі 3 оцінок.

Відгуки про Українська академія банківської справи Національного банку України (УАБС...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alla Kostenko
Навчаюся в ДВНЗ "УАБС НБУ" 3 рік. Надзвичайно задоволена навчальним закладом, оскільки тут надають високий рівень знань, наявна чудова матеріально-технічна база та діє велика кількість різноманітних гуртків, де кожний студент може саморозвиватися і вдосконалюватися.
Юлия Курченко
Я студентка 3 курсу ДВНЗ «УАБС НБУ». Серед позитивних аспектів навчального процесу хочу відмітити наших викладачів – вони досить молоді, але мають гарну фахову підготовку й практичний досвід, уміло й охоче передають свої знання і навички студентам. Я дуже вдячна нашій академії за те, що в її стінах я можу не лише отримати гарну освіту, але й самовдосконалюватися, розвиватись як особистість і жити всебічним повноцінним життям молодої людини.
Светлана Ковтун
ДВНЗ УАБС НБУ - мій маленький світ, де я отримую знання! Тут викладають висококваліфіковані викладачі, які з розумінням відносяться до кожного студента, до кожної ситуації, володіють величезними заннями як теоретичного так і практичного характеру та вміють надати ці знання студентам. УАБС не тільки навчає своїх студентів, а й проводить різного роду заходи. Це місце, де твої мрії перетворюються в широкий спектр можливостей, які реально втілювати в життя : бібліотека, виставки, музеї, спортивні та творчі гуртки та багато чого іншого відкриває нам наша академія. Це місце де вирує життя і ти відчуваєш себе дорослою та самостійною людиною, здатною адаптуватися до різного роду життєвих ситуацій та до саморозвитку. Я, навчаючись на 3 курсі, жодного разу не пошкодувала про свій вибір! Я люблю свою академію:)
Тетяна
100 % Державний Український вуз, без приватних "навантажень"! Повністю погоджуюся з висловлюванням Ірини! Сама студентка 2-го курсу, на мою думку, достатньо цікавого та перспективного напряму підготовки в УАБС НБУ - фінанси та кредит! До зазначених Іриною успіхів та можливостей хочу додати ще про умови та можливість розвиватися в науковому плані (в першу чергу, задяки всілякій підтримці НБУ), а також мобільність та широку комунікативність Академії!
ірина
Была возможность уехать в Киев, но ребенок решил учиться в Сумах. ВУЗ отличный! Дочь очень довольна: учится отлично, занимается спортом, принимает участие в волонтерском движении и культурной жизни академии. Спасибо преподавателям!
Макс
Будь-ласка об*сніть, що таке творчий конкурс і коли його здавать?
Влад
скажіть будь-ласка якщо я матиму з мови більше 140 , з математикі більше 170 та з географії також більше 170 , я зможу поступити в цей вуз?
Дима
Скажите пожалуйста, я могу поступить на право, если я набрал по истории Украины - 138 баллов???
Саша
Для Дима: нет
Коментувати
Марина
Скажіть будь ласка, я хочу поступити на спеціальність по напряму "право" творчий конкурс обов*язковий?
Аспирантка
Вуз отличный. В 2011 г. закончила по специальности "международная экономика" - дали и экономическую базу (достаточную, для поступления в аспирантуру на бюджет) и классный английский. Нам постоянно устраивали встречи с иностранными профессорами и бизнесменами, была возможность живого общения. Такоже на 4 курсе ездила на практику в Чехию, отбор всегда проходит по среднему баллу (есть стимул здорово учиться, чтобы покататься по Европе). Еще (что очень важно) научили не бояться публики - постоянные презентации, выступления... - на защите диплома на 5 курсе выступала "без листиков". Также отмечу замечательную материальную базу. На 4-5 курсе с подружками постоянно ходили в бассейн (тоже все бесплатно). В общем, в вузе созданы все условия для учебы и интересного/здорового досуга. Скажу честно, в 11 классе сначала планировала поступать в Киев, но потом осталась в банковской, о чем совершенно не жалею.
Настья
Хороший ВУЗ. много знаний, много опыта, много трудностей. Встречаются разные люди (есть и хамы). Но не разу не пожалела, что поступила и учусь. Была в Польше. На практике. С командировочными. Моя мама - среднестатистический пенсионер (на всякий случай). По крайней мере, теперь я точно знаю - безвыходных ситуаций не бывает, а трудности закаляют и готовят к взрослой жизни. Всем советую и приглашаю к нам))))
студентка
самый лучший ВУЗ! Лучшая материальная база, отличный преподавательский состав и незабываемая студенческая жизнь)))
Iryna
в 2010 році я закінчила УАБС з червоним дипломом, і цей момент я буду завжди пам’ятати!!Цей ВУЗ дав мені значний поштовх у моє майбутнє професійне життя!!В період мого навчання за свої успіхи в навчанні я мала можливість прослухати курс лекцій у Німеччині в м. Хахенбург, а мої співкурсники проходили також стажування в інших вишах Європи. Найсучасніша матеріальна база, дружній настрій, високий кваліфікаційний рівень професорсько – викладацького складу, отримання своїх оцінок тільки і тільки за результатами своєї праці, можливість брати участь в міжнародних семінарах, а також можливість працевлаштуватися після закінчення УАБС – все це є складовими успіху даного вишу, мого ALMAMATER!!
Мозговий Ярослав
Я випускник Академії, спеціальності "Банківська справа". Ні разу не пожалкував, що свого часу обрав цей Виш. Фундаментальна матеріальна база, тепла "сімейна атмосфера" невеликого спеціалізованого навчального закладу створюють унікальні умови для навчання та цікавого студентського життя. Знання надаються дуже якісні, я продовжив навчання в аспірантурі, і кваліфікаційна база, отримана в Академії, ніколи мене не підводила. Їздив на конференції в багато країн Європи, проходив стажування в Фінляндії, скрізь почував себе впевнено, я вже не кажу про проходження практики в банках, де все таке знайоме, ніби ти там вже рік працював. Ні разу ні я ні всі мої знайомі, що навчались в Академії не стикались з фактами плати за отримання оцінок, заліків, екзаменів, така практика (яка нажаль часто зустрічається в інших університетах) тут просто відсутня. Це виховує в людях почуття гідності і стимулює досягати всього власними зусиллями, а не купувати диплом. Напевне один з кращих Вишів України!
Інуська Мірошниченко
Скажіть будь-ласка, коли день відкритих дверей???
Наталія Яременко
Для Інуська Мірошниченко: День відкритих дверей академії! Запрошуємо 10 березня 2013 року о 10.00 (актова зала Академії - 2 навчальний корпус).
Тетяна Кравчук
УАБС НБУ-це європейський виш в українському місті. Для мене Академія-це стиль життя. Окрім умов навчання, які є ледь не найкращими в Україні у нашому виші є досить насичене студентське життя. Якщо запитати будь-якого студента, то він без сумніву відповість, що це найращий ВНЗ в Україні!
Коментувати
Тетяна
Скажіть,будь,ласка,який прохідний бал потрібно набрати на бюджетну форму навчання?
Богдан
Для Тетяна: В середньому прохідний бал на бюджет минулого року був 650-690 (три предмети ЗНО тап середній бал атестату) в залежності від напряму підготовки. Кількість бюджетних місць ЗНАЧНА! порівняно з іншими ВУЗами, на приклад на фінанси та банківську справу із 70 місць - 30 бюджетних!
АКАДЕМІЯ
Для Тетяна: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Задай питання Приймальній комісії Академії на офіційній сторінці: http://vk.com/uabs_edu_ua
Коментувати
Юрій
Скажіть, будь ласка, який прохідний бал на бюджетне навчання у 2012 р.(хоч приблизно)?
lellipop
Скажіть, будь ласка, який прохідний бал на бюджетне навчання?
Dmitriy
Ответы на все вопросы в группе ВУЗа в Контакте http://vk.com/uabs_edu_ua
Коментувати