Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Українська академія банківської справи Національного банку України (УАБС НБУ) (0542) 61-91-50
м. Суми, вул. Петропавлівська 57  (карта)
http://www.uabs.edu.ua

(0542) 61-99-35

Українська академія банківської справи Національного банку України (УАБС НБУ)

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 6100 до 8100 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Суми

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 23.07.2009

Рейтинг
11
Рейтинг: 3.7 з 5 на основі 3 оцінок.

Відгуки про Українська академія банківської справи Національного банку України (УАБС...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Студент
Для тех кто хочет чему то научится настоятельно рекомендую проходить мимо,выучить что то по местным планам невозможно,база красивая но воспользоваться ею нельзя,для прогульщиков рай и раздолье,можно делать все что захочешь,и в конце все равно получишь свою 3,кому нравится такое,то удачи!
Богдан
Хороший ВУЗ був. Свого часу кожен із нас пишався, що навчається в найкращому ВУЗі міста Суми і в одному з кращих в Україні. Дуже шкода, що "великим діячам" вдалося за короткий термін знищити те, що створювалося роками кропіткою працею. Дуже шкода...
Вікторія Химченко
Я студентка 2 курсу ДВНЗ "УАБС НБУ". У стінах академії ми маємо багато шансів та можливостей для саморозвитку та особистісного зростання! Тут є все необхідне для цього: високопрофесіональний викладацький склад, відмінна матеріально-технічна база, чудова бібліотека і багато всього іншого, що можна перераховувати безкінечно. Академії можуть позаздрити більшість вищих навчальних закладів! Я безмежно задоволена свої вибором і ніколи не пожалкую про нього!
Юлія
Я студентка академії банківської справи уже як 2 роки! Жодного дня я не замислювалася ,а навіщо я вступила саме до цього ВУЗу. Ті умови які створенні для студентів цього навчального закладу просто чудові! Навчання, гуртожиток, атмосфера серед студентів, повірте такого ви ніде не знайдите!
Алина Трищенко
Після двох років навчання в академії мої враження про неї не змінилися, я досі переконана, що це один з кращих ВНЗ України. Якість навчання та проживання на досить високому рівні і, що не менш важливо, за низьку плату. Навчатися не складно, якщо потрібно, викладачі готові допомогти, про хабарі та інші заохочення і мови не йде! Я проживаю у готелі-гуртожитку, чесно кажучи, умови просто шикарні, все нове, чисте, красиве, в зимку завжди тепло, на третьому поверсі чудове кафе зі смачною та недорогою їжею. Отже, я цілком задоволена, дякую УАБС за такі умови!!!
Лідія
Навчаюсь в академії 2 роки. І не пошкодувала, що вибрала академію. Українська академія банківської справи для студентів, які дійсно хочуть отримати глибокі знання. Викладацький склад найкращий, кожному завжди готові та раді допомогти.
Natasha
Навчаюсь вже 2 роки, я задоволена своїм вибором. Цікаво навчатись, викладачі найкращі, чудові умови навчання, на найвищому рівні знаходиться матеріально-технічна база.
Юлія
Вже 2 роки я студентка найкращого українського ВНЗ. І це не пребільшення, адже академія-це моя друга родина. Тут цінують і поважають кожного студента, тут дають можливість для всестороннього розвитку, будь це наука, спорт чи культура. Виклацький склад надзвичайно професіональний, сучасний і співпрацює з студентами академії. Моя мойбутня професія - фінансист, за якою я бачу безліч перспектив в подальшому, і впевнена, що без роботи не залишуся.Особисто я, дуже пишаюся тим, що я навчаюся в Українській академії банківської справи.
алла
Для Юлія: Юлія, добрий вечір, чи можете Ви мені допомогти, я хочу,щоб мій син вступив до цього вузу, але хотіла б щоб Ви мені розповіли ким можна працювати коли закінчиш факультети академіі. дякую, надіюсь на відповідь
Коментувати
Алінка
Я навчаюся в академії на 2 курсі,за 2 роки навчання я жодного разу не пожалкувала, що обрала при вступі саме цей ВНЗ. В академії панує приємна атмосфера, присутній азарт до навчання, до того ж не з проста. Адже в УАБС прекрасна навчально-матеріальна база, дуже гарний гуртожиток. Викладачі чудові, докладають максимум зусиль, щоб дати знання своїм студентам. При цьому для студентів створені всі умови як для навчання так і для відпочинку. Для мене є величезним задоволенням кожен день навчатись з найкращими викладачами та студентами академії!
Поліщук Олександр
Навчаюсь тут другий рік поспіль. За ці два роки суттєво змінився мій світогляд! А все завдяки академії та можливостям, які вона пропонує. Надзвичайно приємно отримати гарне житло за найнижчу плату в Україні, де кількість квадратних метрів на одного студента в 7 разів більша ніж в середньому по Україні. Надзвичайно приємно відвідувати сучасно обладнані тренажерні зали, басейн; бігати крос доріжками спортивного комплексу "Манеж" - осередком олімпійскьих чемпіонів. Надзвичайно приємно, що ніколи не виникає питань щодо хабарів та інших заохочень з боку студентів. Навпаки! практики хабарів та заохочень в ВУЗі немає, не було і вважаю, що не буде. Скажете ви, що важко вчитись... Не згоден! перші три семестри закінчив на 5,0 ( сподіваюсь на 4й аналогічний), при цьому волонтерствую в ГО, працюю оператором в студентському телебаченні УАБС, займаюсь плаванням та змішаними бойовими мистецтвами. Загалом - рекомендую до вступу! Впевнений, не пошкодуєте!
Вероніка
Классне місце, щоб отримати освіту! Це навчайний заклад, який дійсно перевершив всі мої сподівання) Я студентка 2 курсу. Академія для мене стала другим рідним домом) Саме ставлення виклачів дуже добре до студентів, загальна дружня атмосфера допомагає навчатись)) Самі будівлі академії (3 корпуси) і бібліотека просто казкові (ви просто будете пишатись, що навчаєтесь в академії з такою классною бібліотекою, адже там є букомати, щось на к шталт банкомату, тільки ти сам можешь на себе записути книги). Я завжди з гордістю заявляю своїм знайомим, що я студентка Української академії банківської справи!^_^
Юлия Прихожай
Заканчиваю 2 курс, очень довольна качеством обучения, аппаратурой и техникой, преподавательским составом. Аудитории большие, с хорошим ремонтом, просто шикарная библиотека. Множество иностранных программ, да и иностранные языке просто на высочайшем уровне.
Харченко Ірина
Навчаюся в академії два роки. Поступила випадково, але ще жодного разу не шкодувала. Хороша матеріальна база, студенти мають більше ніж все для нормального життя і продуктивного навчання. Живу в гуртожитку і всім розповідаю, які у мене сучасні умови, а ціна порівняно невисока. Дуже подобається, що є можливість поїхати на олімпіади, конференції, на практику або навчання закордон.
Богдана  Бовкун
Навчаюся у УАБС НБУ. Мушу сказати, це найкращий вищий навчальний заклад. Академія відкриває широкі можливості. Дає дорогу в майбутнє.
Тарасенко Роман
УАБД НБУ - вуз региональный, а масштабы действительно государственные. Чувствуется "хозяйственная" и "научная" руки созидателей. Если продолжать в таком же духе - есть перспектива качественно учить и качественно учиться! Я в этом убедился лично! Даже как-то "жаль" заканчивать обучение в академии - классные годы пребывания! Спасибо родителям, друзьям и самым лучшим преподавателям!
Ангеліна Гордієнко
Заканчиваю 3-й курс, и ни разу не пожалела, что поступила в УАБС. Академия дает знания высокого уровня, непосредственно благодаря преподавательскому составу, большинство из которых - профессионалы своего дела. Хорошая материальная база, уютные общежития, возможность весело и с пользой проводить свободное время и многие другие аспекты характерны для нашего ВУЗа. В общем, про УАБС можно сказать, что это учебное заведение европейского уровня.
Oxana Pypka
Відвідавши академію вперше, відразу прийняла рішення, що буду навчатися лише в цьому ВУЗІ. Зараз навчаюсь на третьому курсі і ніскільки не жалкую про свій вибір. УАБС піклується не лише про високий рівень знань, а й про дозвілля студентів. Постійно організовуються вечори відпочинку, поїздки до інших міст, а також кожен може займатися улюбленою справою, відвідуючи гуртки.
Вікторія Драка
Не знаю чому, але 3 роки тому вступ до УАБС було моєю найзаповітнішою мрією на той час. І ось вже як 3 роки я є частиною цього "маленького світу". І жодного разу не пошкодувала про свій вибір! За цей час викладачі та інші студенти стали настільки рідними, що хоч вчитися ще 2 роки, але я вже починаю розуміти як буду сумувати за всим цим.Я вважаю, шо академія - це один з найкращих ВУЗів. Чи поступати сюди чи ні, тут і гадати нічого!Академія надасть будь-яку можливість у саморозвитку та самовдосконаленні. Чим славиться академія? Та всим чим тільки можна, якби банально це не звучало):спорт, наука, танці,театр, спів...та купа іншого. Особисто мені подобається, що академія сповнена креативом: починаючи з першокурсника і закінчуючи ректором)Повірте, нудним навчання в академії не буде!)
Надя Зубко
Я навчаюсь на 3 курсі і про ДВНЗ "УАБС НБУ" хочеться сказати багато чого позитивного. У першу чергу хотілося б відмітити що академія є хорошим стартом , де ти зможеш отримати гарну базу знань, викладачі дуже добре ставляться до студентів, також академія відкриває нові можливості для своїх студентів, проводячи різні наукові студентські семінари, конференції. Я задоволена навчанням в академії і жодного разу не пошкодувала про свій вибір.