Рейтинг
296
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 67 оцінок.

Відгуки про Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
валя
Доброго дня. скажіть будь-ласка коли буде відомо поступила я чи ні?
Олег Онофрійчук
Для валя: Яка форма навчання - денна чи заочна?
Коментувати
Надя
Доброго дня, скажіть, будь ласка коли буде можна подивитися чи ти зараховоний чи н?і
Олег Онофрійчук
Для Надя: Яка форма навчання - денна чи заочна?
Коментувати
Неля
Чи можу я поступити на спеціальність реабілітолога,якщо я закінчила по спеціальності обліковець бухгалтерських даних касир?
Олег Онофрійчук
Для Неля: Так, можна на 2-й курс.
оля
Для Олег Онофрійчук: доброга дня. скахіть буть ласка яке зно потрібно здавати на реабілітолога психолога та прохідний бал на державне
Коментувати
Аліна
Доброго дня! Я закінчила Новоград-Волинський економіко -гуманітарний коледж в цьому році , напрям Правознавство. Отримала диплом молодшого спеціаліста. Чи можу я подати документи до вас на Правознавство на заочну форму навчання? Чи можна подавати документи в суботу або неділю?
Олег Онофрійчук
Для Аліна: Доброго дня. Так Ви можете подавати документи. В суботу і неділю приймальна комісія працює з 9-ї до 18-ї.
Коментувати
Олена
Доброго дня! Чи зможу я поступити на спеціаліста(заочна форма) на факультет дошкільна освіта, якщо в мене диплом бакалавра"географія-біологія"?
Олег Онофрійчук
Для Олена: За умовами перехресного вступу Ви можете подавати документи на будь яку спеціальність маючи диплом бакалавра.
Коментувати
Валя
доброго дня. щоб поступити на факультет дошкільна освіта потрібно подавати електрону заяву чи можна одразу везти документи?
Олег Онофрійчук
Для Валя: Можете одразу приврозити документи на вступ.
Коментувати
Оля
доброго дня, піскажіть будь ласка на яку спеціальність я можу поступити з такими предметами українаська мова і література-162, історія України -111, біологія-123
Олег Онофрійчук
Для Оля: Ви можете подавати на великий спект спеціальностей, який Вас саме напрямок цікавить?
Коментувати
Наташа
Доброго дня, підскажіть, будь ласка, чи є вже розпорядок сесій для першого курсу за спеціальностю дошкільна і початкова освіта?
Олег Онофрійчук
Для Наташа: Перша начитка в першого курсу відбудеться з 12.09.2016 по 17.09.2016.
Коментувати
Тетяна
Доброго дня, хочу вступати до вашого вузу на факультет *дошкільна освіта* у цьому році здала зно, укр.мова - 145, історія - 122, біологія - 114, географія - 132, чи є можливість вступу на бакалавра???
Олег Онофрійчук
Для Тетяна: Так, можете привозити документи на подачу.
Тетяна
скажіть будь ласка точну адресу приймальної комісії та які точно документи мати при собі для подачі
Коментувати
Ірина
Чи можу я вступити до вашого ВНЗ (Історико-філологічній факультет, кафедра української мови та методик викладання) з такими результатами ЗНО: Українська мова та література-164, історія- 128? Якщо можу, якою буде вартість навчання?
Олег Онофрійчук
Для Ірина: Для вступу на дану спеціальність Вам необхідно мати 3-ри сертифікати ЗНО (українська мова і література, історія та один предмет на Ваш вибір). Якщо у Вас є тільки два сертифікати ЗНО - в такому разі вступ можливий або на спеціальність - журналістика або фізичне виховання і як варіант факультет європейської освіти. Більш детальнішу інформацію можете отримати за номером 0979618918 Олег.
Коментувати
Галя
Я закінчила педколедж ім.І.Филипчака в 2010р.за спеціальністю "Початкове навчання".Хотіла б поступити на "Дошкільну освіту" на заочну форму навчання.Але в мене немає ЗНО.Підкажіть чи можна поступити без ЗНО, і якщо можна то яка зараз процедура вступу: екзамени, вартість, а головне який термін навчання?
Олег
Для Галя: Вступ відбувається без результатів ЗНО, ао диплому молодшого спеціаліста. Ви поступаєте на тертій курс (навчатися ще два роки) вартість заочної форми навчання 5100 грн. на рік. Прийом документів вже розпочався.
Коментувати
Марія
Коли і де саме починається прийом документів на заочну форму 5 курс? Яка вартість навчання на факультеті поч.освіти?
Олег
Для Марія: Прийом документів вже розпочався. Вартість навчання спеціалість: денна - 6800, заочна - 5100.
Коментувати
Марія
Підскажіть, будь ласка, чи можна подати документи на 5 курс, якщо отримала бакалавра психології лише додаток,а дипломи невідомо коли будуть? І чи можна подати документи на поч.освіта+психологія?
Олег
Для Марія: Без диплома ми не зможемо Вас внести в ЄДБО (Єдину базу студентів), диплом в будь-якому варіанті має бути до 10-го серпня інакше ніяк. Так, зарез за умовами перехресного вступу Ви можете на освіти диплому бакалавра, подавати документи на, будь яку спеціальність. За більш детальною інформацією звертайтесь 0979618918 Олег.
Коментувати
Аліна
Для Ніка: Чи є в мене якісь шанси,що я можу вступити до вашого ВНЗ з такими балами ЗНО : Українська мова-138,Історія-103,Біологія-111?
Олег
Для Аліна: Доброго для, чим швидше подасте орігінали документів тим більше шансів на вступ. Прийом документів вже розпочався. Чекаємо на Вас за адресою: м. Рівне, вул. академіка Степана Демянчука 4, І-й корпус - приймальна комісія. Можете зателефонувати попередньо 0979618918.
Наталія
Доброго дня, чи можу я поступити на реабілітолога після закінчення РБМК без ЗНО
Коментувати
Ніка
Яка вірогідність того ,що я можу вступити до вашого ВНЗ з такими балами ЗНО : Укр.мова - 150,Історія - 135, біологія - 157, хімія - 131 І яку професію мені краще обрати з такими балами???
Олег
Для Ніка: Доброго дня. З даними сертифікатами Ви може поступати на широкий спектр спеціальностей. Стосовно балі - вірогідність є доволі непогана.
Діана
Для Ніка: Чи є в мене якісь шанси,що я можу вступити до вашого ВНЗ з такими балами ЗНО : Українська мова-138,Історія-103,Біологія-111?
Олег
Доброго для, чим швидше подасте орігінали документів тим більше шансів на вступ. Прийом документів вже розпочався. Чекаємо на Вас за адресою: м. Рівне, вул. академіка Степана Демянчука 4, І-й корпус - приймальна комісія. Можете зателефонувати попередньо 0979618918.
Коментувати
Надія Ткачук
які вступні екзамени з фізичного виховання проінформуйте будь ласка
Олег
Для Надія Ткачук: Вас цікавить вступ на перший курс чи на спеціаліста або магістра?
Коментувати
Алена
проконсультуйте будь ласка як вступити на заочну форму
Олег
Для Алена: Подавайте подументи в приймальну комісію а тоді очікуйте зарахування якщо Ви бажаєте поступити на перший курс.
Коментувати
климук катерина
Чи можна вступити у ваш університет після 9 класу на фізичне виховання? І скількі буде коштувати рік навчання?
Ольга
Для климук катерина:нажаль, після дев’ятого неможна, але чекаємо на Вас після 11))
Коментувати
Марина Ромашкова
У 2013 році отримала диплом спеціаліста "Соціальна педагогіка" (СНУ імені Лесі Українки м. Луцьк) Хочу поступити у ваш університет на спеціальність "Практична психологія" (заочно). Підкажіть, яка зараз процедура вступу: екзамени, вартість, а головне який термін навчання на другу вищу. Дякую.
Олег
Для Марина Ромашкова: За умовами перехресного вступу Ви одразу можете поступати на спеціаліста - термін навчання 1-н рік. Вступ відбувається за втупними іспитами.
Коментувати
Альона
Доброго дня. Я в цьому році закінчую медичний коледж спеціальність "Сестринська справа" хочу поступити на факультет "Здоров я людини" на заочну форму навчання. Скажіть будь-ласка мене візьмуть 3 курс без ЗНО та вступтих іспитів? І скільки приблизно буде коштувати навчання?