Рейтинг
366
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 82 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
катя
Закінчила ф-т іноземної філології.Самий тупий факультет.Декан-хамка і хабарниця.Не дарма її і прозвали галька-золота ручка.Не раджу нікому вступати в це болото.
Алена
як подати документи на заочну форму навчання ?
Валерия
Нормальний вуз.Навчаюсь на пед. факультеті корекційна освіта.Викладачами задоволена,нікому нічого не платила.На державному і ніхто мене через це не валить і не прискіпується.Раджу
світлана
Для Валерия: а якого року вступала?
Коментувати
Мила
Самый тупой университет..я в шоке как учителя на факультете хореографии берут деньги..здесь коррупция процветает.. на встречу студентам не идут. Если кто-то не заплатит отчисляют сразу с унивкрситета.. и никакого продвижения после учебы.. печально, что выбрала этот университет:(
Алина
Для Мила: скільки ви вже начаєтесь в цьому універі?
Вика
Для Мила:Факультет художньо-педагогічний ,а от кафедра хореографії,провчилась 4 роки і нікому нічого не платила,для того щоб здати -потрібно знати!!!!А знання тут дають, і назустріч завжди ідуть!!!!!
Алiна
Для Вика: я теж хочу у тому роцi поступати на факультет художньоï-педагогiки з чооо менi потрiбно здавати ЗНО?
Коментувати
Софія
як відбувається електронна відправка документів?взагалі в будь який вуз
Марина Ромашкова
У 2013 році отримала диплом спеціаліста "Соціальна педагогіка" (СНУ імені Лесі Українки м. Луцьк) Хочу поступити у ваш університет на спеціальність "Практична психологія" (заочно). Підкажіть, яка зараз процедура вступу: екзамени, вартість, а головне який термін навчання на другу вищу. Дякую.
Оля
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, яка вартість навчання на ОКР спеціаліст, спеціальність дошкільне виховання (бакалавр)?
Танюша Пантюк
Скажіть будь ласка, чи можу я вступити на 2 чи можливо на 3 курс , на дошкільне виховання, чи на відділ корекційної освіти, якщо маю освітній рівень молодшого спеціаліста, за спеціальністю"Дошкільна освіта-додаткова спеціалізація логопедія"??Будь ласка дайте відповідь.
Інна
Підскажіть будь -ласка я закінчила коледж отримала диплом мол.спеціаліста.А тепер хочу продовжити навчання у Рівненському університеті тепер мені які потрібно екзамени здавати???І ск.років навчатися?Дякую .Допоможіть.
Коментувати
Тетяна
Скажіть будь ласка, чи можу я вступити на 2 чи можливо на 3 курс , на дошкільне виховання, чи на відділ корекційної освіти, якщо маю освітній рівень молодшого спеціаліста, за спеціальністю"Дошкільна освіта-додаткова спеціалізація логопедія"??Будь ласка дайте відповідь.
оля
а після 9 класу до вас можна поступити?Якщо можна то які нормативи здавати і якій прохідний бал?
Pavla Pulyk
Чи можна поступити на 2вищу Корекційна освіта (за нозологіями), якщо перша психолог. І чи є можливість поступити на державне. Дякую
Юлия
Доброго дня! чи можна вступити на бюджетну форму заочного навчання, після закінчення 2х курсів очного навчання в ОНУ ім. Мечнікова? Що для цього потрібно?
Крис
Доброго вечора скажіть будь-ласка чи можна поступити в РДГУ після 9 класу?І чи є підготовчі курси???Дайте відповідь срочно нада
Юлия
де знйти дати проведення творчих конкурсів?
Маша
Для Юлия: 1-12серпня
Коментувати
ОЛЕГ
На, якій вулиці 20 липня відбудеться консультація по фізичному вихованні
Олена
Скажите пожалуйста могу ли я поступить на бюджет на факультет дошкольного воспитания или еще какой-то с такими балами: украинский язык 163.5, биология 126, история Украины 130.5 ?
Марія
Напишіть, будь ласка, чи є державна магістратура на дошкільну освіту і які вимоги? Дякую!
Марія
Чи можна поступити на психологію в РДГУ на державне??????????
Misha
який прохідний бал на фізичне виховання та скільки років триватиме навчання
Діана
В мене з світової літератури 10 за рік, з історії України 10, української мови 8, української літератури 9. Міфологію знаю дуже добре, філософію відмінно. Які в мене шанси?