Рейтинг
341
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 77 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна Кондратюк
Доброго дня! Скажіть будь ласка, як вступити на заочне відділення дошкільного, якщо я закінчила дошкільне Дубенського коледжу в 2011 році? Чи потрібно ЗНО? З якого числа подача документів?
Деканат
Для Тетяна Кондратюк: Після коледжу можна йти навчатись на короткий термін. ЗНО не потрібне
Коментувати
Іра
Доброго дня! Скажіть будь ласка, в мене педагогічна вища освіта, які документи мені потрібно подавати на поступання (факультет Пстхології) заочної форми навчання і якого числа подача документів. І чи обов’язково потрібне ЗНО?? Дуже вдячна. Чекатиму відповіді
оксана
В мене є вища освіта "Початкова освіта", я хочу поступити на біологічний чи географічний факультет. Скільки часу вчитися, яка ціна, коли вступна компанія?
Інна
Доброго дня!в мене таке питання-чи можу я поновитися на навчання?Я поступила в 2005р.але по сімейним обставинам покинула...якщо можна то як?
Деканат
Для Інна: Приходиш в деканат і пишеш заяву на поновлення.
Коментувати
Светка
Чи можна поступити після ГПК МДУ на філолога української мови і літератури без здавання ЗНО?
Вікторія Кузьмич
Цього року я вступила до РДГУ на спеціальність Економічна Кібернетика і дуже цьому рада
Домініка
Хочу поступити на вчителя молодших класів на заочне, чи можливо поступити на 2 чи 3 курс якщо маю вищу освіту Нувгп??
Деканат
Для Домініка: Можна поступити, зарахують на другий курс
Коментувати
Андрій
Вуз з історією. Та науковими школами, які працюють десятиліттями
Оксана
Які ідоти пишуть ці відгуки.В мене дочка закінчила цей вуз.Ніхто нічого і нікому не платив.Вона спокійно володіє англійською мовою,зацмається перекладацькою діяльністю,,підтвердила свої знання за кордоном.ВЧИТСь треба,а не гуляти.Викладачі супер і вуз також.
Ніка
Самий тупий університет Перш ніж посупати,сто разів подумайте
Катя
Подумайте сто разів,перш ніж подавати документи в цей вузик. Забудете навіть і алфавіт,а не англійську вивчите. Будете платити за всі екзамени, а потім з дипломом цього вузіка ще й дуже проблематично влаштуватися на роботу. Англіййську вам і в диплом не запишуть. Вибирайте нормальний універ,шановна. Навіть з такими балами.
Ніка
Для Катя: 100відсотків.Все робиться за гроші,вступна кампанія за гроші Якщо ви хочете здобути освіту і знання,краще поступати в інший заклад.Тут заняття не проводять,тільки гроші на свої книжечки збирають
Валентина
Чи можу я вступити на магистра маючи диплом бакалавра закiнчила у 2010роцi РДУ фiз.-тех.?
Коментувати
Віка
При подачі заяви вибиває лише одна спеціальність : філологія (українська мова і література), хоча в вузі їх дві: філологія (українська мова і література) та середня освіта (українська мова і література). Ці спеціальності передбачають різні додаткові спеціальності. Філологія передбачає лише редагування, а середня освіта- історія, англійська мова,художня культура та інші. Я хотіла обрати середню освіту (українську мову і літературу) і як додаткову спеціальність обрати англійську, але ж у філології англійська не передбачена. Факультет поділили на дві спеціальності лише цього року. Можливо на сайті немає достовірних цьогорічних данних? Що робити?
Ляна
Для Віка: Якщо ще не розібрались, як подати на середню освіту, то приїдьте в РДГУ, Вам допоможуть.
Коментувати
Оленка
як подати документи на заочну форму навчання ?
Ніка
Яка вірогідність того ,що я можу вступити до вашого ВНЗ з такими балами ЗНО : Укр.мова - 150,Історія - 135, біологія - 157, хімія - 131 І яку професію мені краще обрати з такими балами???
Олена
Вчилася на педфаці з додатковою англійською.Англійську нам не викладали взагалі.А викладач Михальчук тільки гроші з нас збирала за заліки та екзамени,і ще свої якісь мемуари змушувала купувати(вони хіба що тільки для туалету годилися)))).Боялися піти поскаржитись,а зараз жалкуємо. Це велика купа г...а,а не університет.Подумайте добре перш ніж вступати в це г....
Деканат
Для Олена: Саме через таких студентів боягузів і маємо таку ситуацію: поки студенти платять, щоб не ходити на пари і мати гарні оцінки - то все влаштовує, а як потім нікуди не можуть з нульовим рівнем знань влаштуватись - то ВУЗ г... . Свої права потрібно відстоювати, у тому числі й на отримання якісної освіти!!!
Наталя
Скажіть,будь ласка,чи є у вас перекваліфікація.У мене вища освіта - фізкультура(Кременецький інститут),я хочу поступити на перекваліфікацію на дошкільне(є диплом молодшого спеціаліста з Дубенського коледжу).Які документи потрібні? Скільки вчитись?Ціна?
Коментувати
катя
Закінчила ф-т іноземної філології.Самий тупий факультет.Декан-хамка і хабарниця.Не дарма її і прозвали галька-золота ручка.Не раджу нікому вступати в це болото.
Алена
як подати документи на заочну форму навчання ?
Валерия
Нормальний вуз.Навчаюсь на пед. факультеті корекційна освіта.Викладачами задоволена,нікому нічого не платила.На державному і ніхто мене через це не валить і не прискіпується.Раджу
світлана
Для Валерия: а якого року вступала?
Коментувати
Мила
Самый тупой университет..я в шоке как учителя на факультете хореографии берут деньги..здесь коррупция процветает.. на встречу студентам не идут. Если кто-то не заплатит отчисляют сразу с унивкрситета.. и никакого продвижения после учебы.. печально, что выбрала этот университет:(
Алина
Для Мила: скільки ви вже начаєтесь в цьому універі?
Вика
Для Мила:Факультет художньо-педагогічний ,а от кафедра хореографії,провчилась 4 роки і нікому нічого не платила,для того щоб здати -потрібно знати!!!!А знання тут дають, і назустріч завжди ідуть!!!!!
Алiна
Для Вика: я теж хочу у тому роцi поступати на факультет художньоï-педагогiки з чооо менi потрiбно здавати ЗНО?
Коментувати
Софія
як відбувається електронна відправка документів?взагалі в будь який вуз

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!