Рейтинг
361
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 81 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Христина Ющенко
Доброго дня! ? Я хочу вступити на заочне відділення за спеціальністю "Дошкільне виховання", чи потрібно здавати ЗНО, якщо в мене є диплом бакалавра за спеціальністю "Документознавство і інформаційні системи" (2012 року)?
Vika
Добрий день! Я би хотіла вступити на заочне відділення факультету математики й інформатики. Маю диплом оператор комп’терного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Чи потрібно для цього,мені, здавати ЗНО? Коли подача документiв?Дякую.
Маріанна Кедик
Добрий день! Я би хотіла вступити на заочне відділення за спеціальністю "Дошкільна освіта". Маю диплом Нікопольського педагогічного училища спеціальність "дошкільне виховання" (1992р.) Стаж роботи -15 років. Чи потрiбно мені для вступу сертифікат ЗНО? Скiльки часу вчитись? Яка цiна? Коли подача документiв?Дякую.
Деканат
Для Маріанна Кедик: Після коледжу можна йти навчатись на короткий термін. ЗНО не потрібне
Аделіна
http://vstup-rdgu.info/files/pr2016/dod_do_nak_vart_nav_2016.pdf ціни за повний термін, денна
Коментувати
Надя
Доброго дня.Я хочу вступити на заочне вiддiлення дошкiльного.В мене атестат 2006 року Чи потрiбно ЗНО? Скiльки часу вчитись? Яка цiна? Коли подача документiв?
Деканат
Для Надя: Після школи потрібні сертифікати ЗНО
Коментувати
Тетяна Кондратюк
Доброго дня! Скажіть будь ласка, як вступити на заочне відділення дошкільного, якщо я закінчила дошкільне Дубенського коледжу в 2011 році? Чи потрібно ЗНО? З якого числа подача документів?
Деканат
Для Тетяна Кондратюк: Після коледжу можна йти навчатись на короткий термін. ЗНО не потрібне
Коментувати
Іра
Доброго дня! Скажіть будь ласка, в мене педагогічна вища освіта, які документи мені потрібно подавати на поступання (факультет Пстхології) заочної форми навчання і якого числа подача документів. І чи обов’язково потрібне ЗНО?? Дуже вдячна. Чекатиму відповіді
оксана
В мене є вища освіта "Початкова освіта", я хочу поступити на біологічний чи географічний факультет. Скільки часу вчитися, яка ціна, коли вступна компанія?
Інна
Доброго дня!в мене таке питання-чи можу я поновитися на навчання?Я поступила в 2005р.але по сімейним обставинам покинула...якщо можна то як?
Деканат
Для Інна: Приходиш в деканат і пишеш заяву на поновлення.
Коментувати
Светка
Чи можна поступити після ГПК МДУ на філолога української мови і літератури без здавання ЗНО?
Вікторія Кузьмич
Цього року я вступила до РДГУ на спеціальність Економічна Кібернетика і дуже цьому рада
Домініка
Хочу поступити на вчителя молодших класів на заочне, чи можливо поступити на 2 чи 3 курс якщо маю вищу освіту Нувгп??
Деканат
Для Домініка: Можна поступити, зарахують на другий курс
Коментувати
Андрій
Вуз з історією. Та науковими школами, які працюють десятиліттями
Оксана
Які ідоти пишуть ці відгуки.В мене дочка закінчила цей вуз.Ніхто нічого і нікому не платив.Вона спокійно володіє англійською мовою,зацмається перекладацькою діяльністю,,підтвердила свої знання за кордоном.ВЧИТСь треба,а не гуляти.Викладачі супер і вуз також.
Ніка
Самий тупий університет Перш ніж посупати,сто разів подумайте
Катя
Подумайте сто разів,перш ніж подавати документи в цей вузик. Забудете навіть і алфавіт,а не англійську вивчите. Будете платити за всі екзамени, а потім з дипломом цього вузіка ще й дуже проблематично влаштуватися на роботу. Англіййську вам і в диплом не запишуть. Вибирайте нормальний універ,шановна. Навіть з такими балами.
Ніка
Для Катя: 100відсотків.Все робиться за гроші,вступна кампанія за гроші Якщо ви хочете здобути освіту і знання,краще поступати в інший заклад.Тут заняття не проводять,тільки гроші на свої книжечки збирають
Валентина
Чи можу я вступити на магистра маючи диплом бакалавра закiнчила у 2010роцi РДУ фiз.-тех.?
Коментувати
Віка
При подачі заяви вибиває лише одна спеціальність : філологія (українська мова і література), хоча в вузі їх дві: філологія (українська мова і література) та середня освіта (українська мова і література). Ці спеціальності передбачають різні додаткові спеціальності. Філологія передбачає лише редагування, а середня освіта- історія, англійська мова,художня культура та інші. Я хотіла обрати середню освіту (українську мову і літературу) і як додаткову спеціальність обрати англійську, але ж у філології англійська не передбачена. Факультет поділили на дві спеціальності лише цього року. Можливо на сайті немає достовірних цьогорічних данних? Що робити?
Ляна
Для Віка: Якщо ще не розібрались, як подати на середню освіту, то приїдьте в РДГУ, Вам допоможуть.
Коментувати
Оленка
як подати документи на заочну форму навчання ?
Ніка
Яка вірогідність того ,що я можу вступити до вашого ВНЗ з такими балами ЗНО : Укр.мова - 150,Історія - 135, біологія - 157, хімія - 131 І яку професію мені краще обрати з такими балами???
Олена
Вчилася на педфаці з додатковою англійською.Англійську нам не викладали взагалі.А викладач Михальчук тільки гроші з нас збирала за заліки та екзамени,і ще свої якісь мемуари змушувала купувати(вони хіба що тільки для туалету годилися)))).Боялися піти поскаржитись,а зараз жалкуємо. Це велика купа г...а,а не університет.Подумайте добре перш ніж вступати в це г....
Деканат
Для Олена: Саме через таких студентів боягузів і маємо таку ситуацію: поки студенти платять, щоб не ходити на пари і мати гарні оцінки - то все влаштовує, а як потім нікуди не можуть з нульовим рівнем знань влаштуватись - то ВУЗ г... . Свої права потрібно відстоювати, у тому числі й на отримання якісної освіти!!!
Наталя
Скажіть,будь ласка,чи є у вас перекваліфікація.У мене вища освіта - фізкультура(Кременецький інститут),я хочу поступити на перекваліфікацію на дошкільне(є диплом молодшого спеціаліста з Дубенського коледжу).Які документи потрібні? Скільки вчитись?Ціна?
Коментувати
катя
Закінчила ф-т іноземної філології.Самий тупий факультет.Декан-хамка і хабарниця.Не дарма її і прозвали галька-золота ручка.Не раджу нікому вступати в це болото.