Рейтинг
341
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 77 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Чи можна десь подивитись інформацію про те, скільки державних місць і на яких факультетах є на навчання на 5 курсі?
Юлія
Який прохідний бал сертифіката на факультет психології і яка вартість навчання на платній основі. Прошу детальніше розповісти й про умови проживання в гуртожитку.Дякую.
Павук Світлана Борисівна
У 1999році закінчила ЛДУ ім.І.Франка географічний факультет.Працюю бібліотекарем. Хочу отримати вищу освіту за спеціальністю бібліотекознавство. Чи є у вас післядипломна освіта, скільки навчатись,яка ціна
Світлана
Доброго дня.Чи можу я подивитися у вас на веб-сторінці дані архіву: списки і адреса одногрупників.Факультет української філології.Роки навчання 1997-2002.Спеціальність укр.мова,література,історія
ІраАн.
Доброго дня!Скажіть,будь ласка, які умови вступу для здобуття другої вищої освіти? я філолог анг.мова та література (ВНУ,м.Луцьк). Хочу здобути ще технологічну освіту. Скільки років вчитись та скільки коштує денна форма навч.?
Василина
Добрий день!Скажіть будь ласка, я навчаюся на факультеті математика та інформатика (1-й курс), чи можу я перевестися на факультет документальних комунікацій і менеджменту?
Стася
Здравствуйте! Скажите пожалуйста какой творческий конкурс нужно проходить на специальность Эстрадный вокал? Что именно!
Іра
Я хочу поступити на доугу вищу освіту, спеціальність початкова освіта. Закінчила НУВГРК зі спеціальністю економіка підприємства. Чи можливо це? Якщо так, то скільки років вчитися і скільки коштує навчання?
igorv
Для Іра: можна на 2 роки. вартість така ж як для спеціалістів (заочна форма навчання)
Алина
З яких предметів потрібно подавати сертефікати ЗНО на Психолого-естественный факультет,і які бали потрібні щоб поступити на державну форму навчання ?
Коментувати
Іра
Добрий день! Я хочу здобути другу вищу освіту за спуціальністю початкова освіта після НУВГПК - економіка підприємства. Скільки років навчатися і скільки коштує?
Аліна
Добрий день! Скажіть будь ласка, я навчаюся заочно на психолога в Ужгороді, чи можна перевестися до вас на дошкільну освіту і на який курс. Чи всежтаки потрібно здавати ЗНО? Дякую.
igorv
Для Аліна: можна перевестись. курс визначатиметься за академрізницею
Таня
коли в 2012 році відбудетьсянабір студентів
Коментувати
Вікторія
Доброго дня! Скажіть будь ласка, хочу здобути другу вищу освіту, за спеціальністю викладач економіки. Чи можливе таке навчання у вас і що для цього необхідно? Дякую.
Неля
Добрий день.Скажіть будь-ласка,мені казали що у вас є спеціальність дошкільне виховання,а в переліку спецальностей чомусь не бачу.Вона є чи ні?
Наталя
Доброго дня! Напишіть реквізити для плати за навчання. Дякую!
Наталя
Привіт!...Скажіть будь-ласка, в РДГУ пед.факультет " Здоров*я людини"... яка це спеціальність?????!!!! Дякую!
марина
Доброго вечора!напишіть реквізити для переказу грошей за навчання,дякую,
Надія
Доброго Дня ! Скажіть будь-ласка чи можливо поступити у Ваш заклад на другу вищу освіту за спеціальністю "початкова освіта" після ОКР спеціаліст за спеціальністю "Маркетинг" на заочну форму? Скільки років навчатися та яка вартість навчання. наперед щиро вдячна за Вашувідповідь!!!
Віра
Доброго дня! Я б хотіла Вас запитати: чи можна поступити до вашого університету на факультет "Філологія іноземних мов" (заочна форма навчання), для отримання кваліфікаційно-освітнього рівня "спеціаліст"(або магістр). Що для цього потрібно?
Антон
Хочу поступити на музичний факультет. Що потрібно здавати з ЗНО? Можливий варіант укр мова та іноземна мова? (англійська)
тетяна
Для Антон: потрібно здавати ЗНО - укр мова та література, історія України та фаховий екзамен з музики (грати, співати, музична грамота). Запрошую на музично-педагогічний факультет
Коментувати
Катя
Скажіть, скільки років на заочному навчанні потрібно вчитися на бакалавра після освіти молотшого спеціаліста на бібліотечному факультеті і яка оплата
Світлана
Скажіть будь-ласка,як найкраще підготуватись до творчого конкурсу з хореографії?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!