Рейтинг
341
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 77 оцінок.

Відгуки про Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Неля
Чи важко вступити на факультет музичного мистецтва, (державна форма)? напишіть, будь ласка відгуки про цей відділ.
Зоя
Я закінчувала РДГУ у 2004 році. Маю спеціальність "початкове навчання". Зараз потрібна освіта соціального педагога. Чи можу я перекваліфікуватись? Довчитись? Скільке це буде коштувати? Який термін триватиме навчання? Дякую.
Василь
Всім випускникам зі спеціальності майстерність актора - вступайте на 5 курс - спеціалісти, магістри до Інституту кіно і телебачення КНУКіМ (м. Київ, вул Щорса, 36), чудові викладачі, робота фактично забезпечена
Irochka Marynina
Я хочу поступати на наступний рік у цей ВНЗ на факультет історії,порадьте будь ласка,які предмети потрібно здавати на ЗНО?
AvroraShine
Для Irochka Marynina: Краще у Львів чи Івано-Франківськ вступай на історію,таф університети сильніші, РДГУ тебе мягко кажучи розчарує.....мене у всякому разі так точно розчарував.. сама істфак закінчую цього року, а зараз не знаю куди далі йти вчитися......
Коментувати
Іра Мариніна
я хочу поступити на факультет історії ,які предмети потрібно здавати на ЗНО???
Катерина Купацька
Доброго дня!!! Я закінчила РДГУ факультет української філології, спеціаліст. Зараз хотіла би здобути спеціальність логопеда. Чи це можливо у вашому університеті??? Якщо так, то які умови вступу і на який курс мене би взяли???
Катя
Для Катерина Купацька: скажіть, будь ласка, які предмети ви здавали на ЗНО щоб поступити на українську філологію??
Коментувати
koval nadia
Пропоную поступити в Прикарпатський університет ім.В.Стефаника на факультет"Дошкільне виховання дефектологія і логопедія".Викладачі супер,особливо викладач логопедії Кудярська Т.Р.
Маріна Гречковська
Доброго вечора!Я закінчую Луцький педагогічний коледж, і хочу цього року поступити у РДГУ на факульткт логопедії...скажіть чи потрібно мені здавати ЗНО, а якщо внутрішні екзамени, то які?Дякую
коваль надія
Для Маріна Гречковська:
Коментувати
marina
Скажіть, будь ласка, якщо я зараз навчаюсь на денній формі в Чернівецькому національному університеті на 3 курсі, а в наступному році планую вступити до Рівненського державного гуманітарного університету на заочну форму навчання, то чи можу я вступити одразу на 2й курс? Дякую.
Василь
Для marina: Всім випускникам зі спеціальності майстерність актора - вступайте на 5 курс - спеціалісти, магістри до Інституту кіно і телебачення КНУКіМ (м. Київ, вул Щорса, 36), чудові викладачі, робота фактично забезпечена
Коментувати
таня
Доброго дня,підкажіть, будь ласка, я закінчила РДГУ філологічний факультет,зараз потрібна дошкільна освіта чи можу я перекваліфікуватися, як ,і яка ціна?
vecz
а чи можна навчатися в цьому закладі на вчителя геогафії
Оксана
Закінчую педколедж хочу вступати на філологічний факультет, що потрібно здавати??? наперед дякую за відповідь..))
лілія
скажіть, будь ласка, які необхідно здавати ЗНО на філологічний факультет? Скільки необхідно балів для вступу на державну форму навчання на цей факультет? наперед дякую за відповідь.
Маша
Скажіть будь ласка яке потрібно здавати ЗНО на різні факультети для РДГУ
аня
5 курс навчання в інституті це я буду спеціаліст чи бакалавр скажіть будьласка бо я вже заплуталась
Наталія
Для аня: спеціаліст
Коментувати
валіка
Привіт.Я закінчила в тому році РДГУ,повірте воно тих грошей не стоїть,школи всі заняті з 35 працює 5,всі хто де пристроївся,,пропоную краще професії,на всі що повязано з компютерами,можете пристроїтися,а педагог непотрібна і не вдячна робота.
віталіна
коли будуть опубліковані результати творчих конкурсів?)
лена
Скажiть будь ласка чому немае мого прiзвища на vstup info? Я подавала документи 5.07 на заочне дошкiльна освiта, буду вдячна за вiдповiдь
САША
СКИНЬТЕ ПИТАНЯ ДО ВСТУПНИХ ІСПИТІВ НА СПЕЦІАЛІСТА НА 2012
Оля
як1 екзамени здавати -початкова осв1та,и п1сля коледжу.хто знаэ пиш1ть.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!