Рейтинг
139
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 30 оцінок.

Відгуки про Полтавський національний педагогічний університет ім. Короленка (ПНПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Люда,
19 років тому закінчила Кременчуцьке пед.училище ,зараз працюю вихователем у дит.садочку.Як поступити у пед.університет на заочне відділення дошкільного виховання,чи здавати тести,які умови?
Даріна
з якими оцинками можна до вас поступити і що для цього потрібно
Татьяна
у вас есть факультет дефектологии?
Владіміра
Корекційна педагогіка є
Коментувати
Таня
скажіть будь ласка, при зарахуванні поза конкурсом відповідно до закону (особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» ) які категорії враховуються в 2012р.
ВАЛЕНТИНА
ПРАВИЛА ВСТУПУ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ КОЛЕДЖУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Надія
Що необхідно для вступу до Вашого ВУЗу для отримання фаху з хореографії.
Таня
Здравствуйте, скажите пожалуйста нужно ли сдавать ЗНО если будет высшее образование,моя дочь учится в ПНПУ заканчивает 5 курс заочно и хочет поступить на другой факультет психолого -педагогический " Дошкільне виховання",нужно ли ей сдавать ЗНО и сколько лет учится, чтобы получить 2-е высшее образование, когда нужно подавать документы и какие предметы сдаются в ЗНО на эту специальность.
Людмила
Доброго дня. Я закінчила школу до 2000р. Хочу вступити на заочне відділення кафедри психологій та педагогіки, спеціальність " Дошкыльне виховання". Підскажіть, чи потріно мені здавати ЗНО, і з яких предметів. А також скільки буде коштувати навчання, і коли потріно подавати документи?
Ірина
Чи можна отримати другу вищу освіту на заочному відділенні дошкільного виховання. Хочу працювати вихователем у дитячому садку. Чи здавати тести, які умови навчання.
Коментувати
Ксения
здравствуйте, я хочу обучаться на психолога, Скажите пожалуйста стоимость заочной формы отделения? можно ли перевестись к вам на 3 курсе?
Рома
Які предмети потрібно здавати на ЗНО щоб вступити на кафедра хімії та методики викладання хімії??
Татяна
у меня просьба к студентом которые уже закончели 4-й курс факультета психологии если есть в электронном виде Виробнича психологічна діагностико-корекційна практика скинте на почту [email protected]
Даніела
Доброго дня. Я закінчила школу у 2007року. Хочу поступити на заочне відділення кафедри психологій та педагогіки, спеціальність " Корекційна освіта". Підскажіть, чи потріно мені здавати ЗНО, і з яких предметів. А також скільки буде коштувати навчання, і коли потріно подавати документи?
Альвард
Яке потрібно здавати ЗНО для вступу на вчителя укаїнської мови і літератури.
Каріна
Скажіть, будь-ласка яке здавати ЗНО,щоб вступити на філологічний факультет?
Ірина
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, як можна записатися і скільки будуть коштувати курси підготовки до ЗНО?
Наталі
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, як можна записатися і скільки будуть коштувати курси підготовки до ЗНО?
Каріна
Добрий день! Скажіть будь ласка, чи можу я ще подати документи на філологічний факультет мова та література, переклад (англійська) на контракт? Добрий день! Скажіть будь ласка, чи можу я ще подати документи на філологічний факультет мова та література, переклад (англійська) на контракт?
Олег
чи обов'язково 1 серпня їхати в університет??? Чи всетаки можна подивитися списки в неті???
Наталія
коли закічуэться реєстрація для набору на бюджт, 22? протягом якого часц будуть бідбиті підсумки і як повідомлятимуть тим, що проходять на бюдже, на електронну пошту чи на телефон???
Наталія
cкільки в цьому році коштує контракт на історичний факультет?
Наталія
скажіть будь-ласка, як відбувається вибір комісією предметів там де написано на Сибір, а може бути, що з тих що на вибір абітуріїнт здавав не один предмет... Як тоді буди. Дякую