Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ) (048) 725-32-84, (048) 712-41-40, 712-40-88
м. Одеса, вул. Канатна 112  (карта)
http://www.onaft.edu.ua

(048) 722-80-99, 718-97-09
інформація підтверджена

Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ)

Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ) є визнаним в Україні і за кордоном сучасним інноваційним науково-навчальним центром підготовки висококваліфікованих кадрів для підприємств харчової та переробної промисловості галузей АПК і наукових досліджень з розробки функціональних продуктів харчування зі 115-річним досвідом успішної діяльності. За роки існування академія, як вищий навчальний заклад, підготувала понад 90 тисяч фахівців, серед яких понад 5 тисяч випускників – громадяни з 75 країн світу.
Випускники ОНАХТ - відомі науковці, інженери, керівники різних рівнів, які досягли успіху не тільки за допомогою ґрунтовних фахових знань, а й завдяки гармонійному поєднанню в освітньому процесі тих дисциплін, що розширюють світогляд молодої людини, навчають логічно й нестандартно мислити, сприяють формуванню особистості.
Cьогодні Одеська національна академія харчових технологій не тільки один з найстаріших освітніх і наукових центрів України, але й визнаний лідер з підготовки магістрів.

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:державна
Рівень акредитації:ІІІ-IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7950 до 13990
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, магістр
Кількість студентів:10000
Місто:Одеса
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):40 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):40 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):38 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Системний аналіз
  • Комп’ютерні науки
  • Комп’ютерна інженерія
  • Інженерія програмного забезпечення
  • Інформаційні системи та технології
 • Автоматизація та приладобудування

  • Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
 • Електрична інженерія

  • Енергетика та енергетичне машинобудування
  • Теплоенергетика
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
 • Механічна інженерія

  • Галузеве машинобудування
 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Нафтогазова інженерія та технології
  • Харчові технології

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
61
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 14 оцінок.

Відгуки про Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артур Гризак
Доброго дня, Закінчую державний навчальний заклад подільський центр професійно-технічної освіти з професії "Кухар, Офіціант"маю диплом молодшого спеціаліста чи можливо перевестись у ваш університет і здобувати вищу освіту по цій ж спеціальності ?
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
AlePshe
12 мая мне повезло вместе с моими одноклассниками ОНВК №13 поучаствовать в FOODQuest 2018, который организовывала ОНАПТ. Это было непередаваемо круто! Было много команд от школ города, было весело, преподаватели очень открытые, атмосфера супер. На свежем воздухе мы бегали, соревновались в логике, скорости и творчестве. И мы выиграли! Спасибо Академии за классное мероприятие! Я в следующем году хочу сюда поступать на товароведа)
Igor
Учусь на 4 курсе, скоро защита диплома. Удобно, что после техникума без всяких затрат и проблем поступил на бюджет на 3 курс. Один год жизни в уме!) Через пару месяцев получу полное высшее и ура) Учиться было легко, даже работать успеваю. Советую выбирать специальность по душе, а не по моде!
наталія
Для Igor: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
sidorchuks
Раджу всім вступникам цього року не гнатися за Києвом та Львовом. Не повторюйте мої помилки. Я з Біляївки, цікавлюсь переробкою продуктів, але дуже хотів поїхати вчитися до Києва , а не до Одеси, тому і наліпив перших пріорітетів іншим вузам. А ОНАХТ поставив ЧЕТВЕРТИЙ) І що - там я не пройшов на бюджет все одно, бо ЗНО не на 200, а тут зі своїм норм ЗНО не потрапив на бюджет, бо пріорітет ніякий:) Врешті решт - я студент ОНАХТ, хоча і на контракті. Задоволений всім, а плачу контракт, бо дурний був)
20food06
Я майбутній директор з маркетингу успішної компанії! І це не мрія, це реальність! А знаєте чому - тому що я вже працюю маркетологом у великій компанії, будучи студентом 4 курсу і вже отримав підвищення! Навчання на факультеті менеджменту, маркетингу та логістики ОНАХТ мені в радість, все суперово, класні іноваційні пари та гості з підприємств. Однокласниця пішла в нархоз на подібний напрям і жалкує, дивлячись на мої успіхи!
lesya
Перечитала коменти і для тих хто вагається - хочу додати: поняття приймальної комісії у Академії не для галочки - консультують, відповідають на питання, допомагають з документами. Мені є з чим порівнювати, бо здавала документи у три вузи і тільки тут я реально відчула тепло і привітність. Яке, нівроку, і до тепер є)
Serg
Поділюсь своїм досвідом минулого року. Ми з батьками довго обирали вуз, весь 11-й клас я ходив по відкритим дверям, читав в інеті відгуки. Але ні разу чітко про професію не думав. І от у лютому, перед стартом вибору ЗНО, я потрапив у ОНАХТ на ніч відкритих дверей. Вже сам формат був прикольний, а окрім того там було супер. І я побачив я познайомився з деканом факультету Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу))) Все, далі я зрозумів ким хочу стати і зараз не жалкую! Раджу відвідувати наші заходи для абітурієнтів - вони прикольні!
slonfood
Мені все дуже подобається. Два роки навчаюсь - політ нормальний. Буду спеціалістом з кріогенної техніки. Стосовно моєї спеціальності - такого взагалі в в вишах України ніде немає на потрібному рівні
Олександра Клімова
Я в этом году буду поступать сюда. Конечно, буду пробовать и в другие. НО в ОНАПТ - приоритет. Много слышала, видела, в школу приходили к нам с интересными вещами. Понты юрки или других мне не нужны, а вот стабильная зработа по специальности - тту самое оно!
Nata
Крутий вищий навчальний заклад!!! А якщо повезло з одногрупниками та куратором, то ващє Агонь!))) На парах я ніскілічки не нудьгую, друзів купа, до іногородніх ставлення суперове (сама з Вінницької областіі). Сесію першу здала і на стипендію вишла, зараз дома на канікулах, вже запарилася віддихати, скоро в ОДесу!!!!
Женя
Факультет маркетинг, подскажите пожалуйста когда заочники начинают учиться?
Таня
Скільки коштує рік навчання на заочкі в аспірантурі? І скіль років навчання?
Сергій
Якщо ЗНО погано здав, є шанс поступити до вашого вузу не на бюджет і на денну форму навчання?
trieuey
Факультет інноваційних технологій харчування, ресторанно-готельного та туристичного бізнесу. Магістру на заочному 1,5 р.н. Яка вартість навчання?
Анна
Здравствуйте. Скажите а можно поступить с сумой баллов 527,5 на контракт по специальности менеджмент или экономика предприятия?
Ірина
Чи можна з вашої академії перевестись в інший?
Анна
А якщо погано склав ЗНО то можна потрапити на контракт?
наташа
Який шанс пройти на державне якщо атестат більше чим 175,...ЗНО з мови 143.5...математика 156...історія 142...біологія 142,5..?
Валентина
Для наташа: ніяких
Коментувати
Катерина
скільки державних місць?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!