Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(044) 204-97-69, 204-84-25, 204-98-35 м. Київ, вул. Янгеля, 1/37 (карта) http://vpi.kpi.ua/ |
Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ "КПІ"
Тип навчального закладу: | Інститут |
Форма власності: | державна |
Вартість навчання на рік (грн.): | від 6900 до 19700 |
Форма навчання: | денна, заочна |
Кваліфікаційний рівень: | бакалавр, спеціаліст, магістр |
Кількість студентів: | 1200 |
Місто: | Київ |
|
|
Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ "КПІ" проводить підготовку за такими напрямами:
Видавничо-поліграфічний інститут Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» - додаткова інформація про вищий навчальний заклад
Останнім часом НТУУ «КПІ» набув нового іміджу за рахунок започаткування нових для нього напрямків підготовки фахівців, зокрема це стосується і Видавничо-поліграфічного інституту.
Славні традиції виховання майбутньої зміни українських видавців і поліграфістів, неабиякий досвід професорсько-викладацького колективу ВПІ дають підстави для найкращих сподівань щодо нових досягнень інституту, нових обріїв, що відкриваються перед ним за сучасних умов.
ДО СКЛАДУ ВПІ ВХОДЯТЬ ТАКІ ФІЛІЇ ТА ЛАБОРАТОРІЇ:
- Навчально-інженерна лабораторія (центр) кафедри машин та агрегатів поліграфічного виробництва (з 1998 р.)
- Науково-інженерний центр «ПОІНТ», кафедра репрографії
- Технічний центр репрографії. Філія кафедри технології поліграфічного виробництва на ДП ПК «Україна» (з 2003 р.)
- Навчальний науково-технічний центр кафедри технології поліграфічного виробництва (з 2004 р.)
- Навчальна лабораторія настільних видавничих систем кафедри видавничої справи та редагування (з 2003 р.)
- Навчально-літографська лабораторія (центр) кафедри графіки (з 2003 р.)
Підготовка фахівців здійснюється за денною та заочною формами навчання.
Терміни підготовки:
- бакалавр - 4 роки,
- магістр (на базі бакалавра) - 1,5 роки (медіаменеджмент) та 2 роки,
- PhD - 4 роки.
Спеціальність "Видавництво та поліграфія"
Спеціалізація: поліграфічні медіатехнології.
Ступінь: бакалавр, магістр, PhD.
Форма навчання: денна, заочна.
ЗНО: математика, фізика або хімія, українська мова та література.
Цілі програми
Студенти вивчають сучасні технологічні процеси поліграфіч- ного виробництва, у тому числі програми обробки текстової та графічної інформації, верстання, дизайну й макетування електронних та друкованих видань, розроблення паковань, графічного дизайну: HTML, CSS, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, CorelDRAW, QuarkXPress, CERBER®, AutoCAD, T-Flex CAD, MathCAD, Heidelberg Signa Station, Package Designer, Kodak Preps тощо.
Кар’єрні можливості
Випускники працюють інженерами-технологами, дизайнерами, інженерами-дослідниками на поліграфічних підприємствах, у видавництвах, друкарнях, науково-дослідних та проектних організаціях, що розробляють і випускають різноманітні видання та паковання, а також продукцію, яка потребує додаткового захисту від підробки (банкноти, цінні папери, дипломи, акцизні марки тощо).
Спеціальність "Видавництво та поліграфія"
Спеціалізація: технології електронних мультимедійних видань.
Ступінь: бакалавр, магістр, PhD.
Форма навчання: денна.
ЗНО: математика, фізика або хімія, українська мова та література.
Цілі програми
Студенти опановують технології створення електронних видань, мультимедійних продуктів, дизайн видань і паковань та їх 3D-моделювання, програмні продукти верстання видань, програмно-технічні засоби мультимедійних видань, об’єктно- орієнтоване програмування на web-сервері; технології обробки аудіо- та відеоінформації із застосуванням сучасних апаратно-програмних комплексів та програмного забезпечення Autodesk 3ds Max, Adobe InDesign, Adobe Flash, Adobe After Effect, Adobe Premiere Pro, Adobe Photoshop, HTML, CSS.
Кар’єрні можливості
Випускники працюють у видавництвах, медіацентрах, виробничих підприємствах, рекламних агенціях, виконуючи обов’язки дизайнерів, менеджерів, технологів, інженерів-дослідників електронних, мультимедійних і комплексних видань, їхніх конструкційних елементів із застосуванням сучасних комп’ютерних видавничих систем.
Спеціальність "Видавництво та поліграфія"
Спеціалізація: цифрові технології репродукування.
Ступінь: бакалавр, магістр, PhD.
Форма навчання: денна, заочна.
ЗНО: математика, фізика або хімія, українська мова та література.
Цілі програми
Студенти вивчають технології обробки текстової і графічної інформації; мультимедійні технології відновлення раритетних видань; технології видавничо-поліграфічного виробництва; автоматизоване проектування видань і паковань; об’єктно- орієнтоване програмування на web-сервері; проектування видавничо-поліграфічного виробництва із застосуванням програмного забезпечення Adobe Illustrator та Adobe Photo- shop, Esko ArtiosCAD, Heidelberg Package Designer, Heidelberg Signa Station, Kodak Preps, AutoCAD, T-Flex CAD, MathCAD.
Кар’єрні можливості
Випускники працюють у видавництвах, репроцентрах, лабораторіях контролю й тестування технологічних матеріалів, виконуючи обов’язки дизайнерів, технологів, інженерів з підготовки всіх стадій поліграфічного виробництва із застосуванням автоматизованих комп’ютеризованих видавничо-поліграфічних комплексів.
Спеціальність "Галузеве машинобудування"
Спеціалізація: поліграфічні машини та автоматизовані комплекси.
Ступінь: бакалавр, магістр, PhD.
Форма навчання: денна, заочна.
ЗНО: математика, фізика, українська мова та література.
Цілі програми
Студенти вивчають сучасне поліграфічне обладнання, засоби проектування і дослідження поліграфічних комп’ютеризованих технічних систем, у тому числі мову програмування C++ з підтримкою об'єктно-орієнтованого, узагальненого та процедурного напрямів програмування, «КОМПАС», Autodesk Inventor, SolidWorks, AutoCAD, MathCAD, MathLAB, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.
Кар’єрні можливості
Випускники працюють на провідних підприємствах поліграфічної та пакувальної галузей, у фірмах, що займаються виготовленням, розповсюдженням і технічним обслуговуванням поліграфічних і пакувальних технологічних комплексів. Кафедра має широкі міжнародні зв’язки з провідними навчальними закладами та зарубіжними фірмами, зокрема Heidelberger, КВА (Німеччина), Muller Martini (Швейцарія).
Спеціальність "Менеджмент"
Спеціалізація: медіаменеджмент та адміністрування у видавничо-поліграфічній галузі.
Ступінь: бакалавр, магістр, PhD.
Форма навчання: денна, заочна.
ЗНО: математика, географія або іноземна мова, українська мова та література.
Цілі програми
Студенти опановують базові управлінські та економічні дисципліни, які поєднуються з предметами, спрямованими на вивчення специфіки медіаекономіки та особливостей формування ефективних бізнес-моделей у медіасфері. Спеціалізація орієнтована на підготовку менеджерів для підприємств та організацій медіасфери (друковані й електронні ЗМІ, видавничо-поліграфічні підприємства, нові медіа та інтернет-проекти, рекламні агенції).
Кар’єрні можливості
Випускники можуть працювати на таких посадах: керівник планово-економічного, фінансового, маркетингового відділів медіаорганізації; керівник медіапроектів та програм; менеджер планово-еконо- мічного та виробничого відділу медіапідприємств; фінансовий менеджер, менеджер по роботі з клієнтами (account-менеджер), менеджер з логістики, з постачання, збуту у відповідних підрозділах підприємств.
Спеціальність "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація"
Спеціалізація: образотворче мистецтво.
Ступінь: бакалавр, магістр, PhD.
Форма навчання: денна, заочна.
ЗНО: історія України, українська мова та література.
Творчий конкурс: натура (рисунок), натюрморт (живопис), композиція.
Цілі програми
Студенти опановують образотворче мистецтво: рисунок, композицію, живопис, офорт, літографію, техніку й технологію художніх матеріалів для створення художнього образу; засоби побудови шрифтових композицій, створення оригінал-макетів поліграфічних видань, дизайну електронних видань із застосуванням сучасного обладнання та програмного забезпечення, у тому числі Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, CorelDRAW, Adobe Flash, Font Creator, FontLab Studio, Adobe InDesign.
Кар’єрні можливості
Випускники можуть займатися всіма видами образотворчого мистецтва, працювати у видавництвах, редакціях ЗМІ, дизайн-студіях, видавничих відділах підприємств, піар та рекламних агентствах на посадах художнього редактора, дизайнера, головного художника, керівника видавничого відділу з художнього оформлення видань.
Спеціальність "Журналістика"
Спеціалізація: видавнича справа та редагування.
Ступінь: бакалавр, магістр, PhD.
Форма навчання: денна, заочна.
ЗНО: українська мова та література, іноземна мова.
Творчий конкурс: журналістський твір.
Цілі програми
Студенти здобувають знання, уміння і навички, які надалі допоможуть їм організовувати власні видавництва та видавничі організації, рекламні агенції, розробляти видавничу програму; створювати оригінал-макети друкованих та електронних видань; здійснювати редакторський аналіз різних видів видань писати та редагувати тексти до різних медіа. Студенти набувають навичок роботи в Adobe InDesign, QuarkXPress, Adobe Acrobate, Adobe Reader, Adobe Photoshop, Notepad++.
Кар’єрні можливості
Випускники працюють у видавництвах, редакціях друкованих та електронних видань, редакційно-видавничих відділах підприємств, інформаційних, рекламних агентствах, на радіо й телебаченні, обіймають посади редактора, старшого редактора, головного редактора, редактора сайтів, коректора, журналіста, керівника редакційно-видавничого відділу науково-дослідної установи, навчального закладу тощо.
Спеціальність "Журналістика"
Спеціалізація: реклама і зв’язки з громадськістю.
Ступінь: бакалавр, магістр, PhD.
Форма навчання: денна.
ЗНО: українська мова та література, іноземна мова.
Творчий конкурс: журналістський твір.
Цілі програми
Студенти опановують знання в царині рекламно-інформа-ційної, рекламно-управлінської (менеджерської), організаційно-рекламної, маркетингово-рекламної, інформаційно- комунікативної, інформаційно-творчої, інформаційно-управлінської, експертно- комунікативної діяльності. Майбутні фахівці набувають навичок роботи в Adobe InDesign, QuarkX-Press, Adobe Acrobate, Adobe Reader, Adobe Photoshop, Notepad++
Кар’єрні можливості
Випускники працюють керівниками рекламних і PR-агенцій, відділів реклами та PR, менеджерами у сфері надання інформації, менеджерами з реклами та PR на теле- баченні, радіо, у друкованих та інтернет-виданнях, державних і комерційних установах, медіапорталах, прес-секретарями, копірайтерами, спічрайтерами, експертами з комунікації в політичних партіях та громадських організаціях.
ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ
- фізика,
- математика,
- українська мова та література,
- іноземна мова (англійська),
- історія України
Творчий конкурс
- натура, натюрморт, композиція;
- журналістський твір.
При вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки за результатами підсумкової атестації підготовчим відділенням слухачам додається до 10 додаткових балів (згідно Умов прийому до ВНЗ України).
Термін навчання – 7 місяців,
Форма навчання – вечірня (3 рази на тиждень з 16 до 19 год.) та заочна (2 рази на місяць по суботах з 10 до 17 год.)
Початок занять – з 1 жовтня.
Початок прийому документів – з 1 вересня.
Наша адреса: 03056, м. Київ, вул. Янгеля, 1/37,
(навч. корпус НТУУ «КПІ» № 8), кімн 36.
E-mail: yuliav@bigmir.net
Телефон для довідок: 097-952-18-59
СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ
Студентські організації та медіа ресурси
У НТУУ «КПІ» працює широка мережа організацій, які представляють інтереси студентів,
організовують їхнє дозвілля, сприяють навчанню та науковій роботі.
Забезпечення студентів місцями в гуртожитках
На території студмістечка НТУУ «КПІ» функціонує 20 гуртожитків з комфортабельними кімнатами для проживання. Гуртожитки розміщені поблизу навчальних корпусів.
Студенти ВПІ (як бюджетники, так і контрактники) за потреби забезпечуються місцями в гуртожитках.
Стипендіальне та соціальне забезпечення студентів
Близько 80 % студентів НТУУ «КПІ» отримують академічну стипендію. В університеті діє система заохочення кращих студентів. За останні 4 роки різні групи ВПІ щороку виборювали звання «Краща група НТУУ «КПІ».
Медичне обслуговування студентів
Медичне обслуговування студентів здійснює власна поліклініка НТУУ «КПІ», розташована на території студмістечка.
Спорт у НТУУ «КПІ»
Спорткомплекс «КПІ» проводить заняття з різних видів спорту: легка і важка атлетика, аеробіка, баскетбол, бокс, вільна та греко-римська боротьба, дзюдо, тейквандо, волейбол, кульова стрільба, настільний теніс, плавання, спортивна гімнастика, туризм, теніс, шейпінг, стрільба з лука, стрибки на батуті.
Студентське дозвілля: культура і мистецтво
Серед студентів проводять конкурси
«Міс КПІ» та «Містер КПІ», «Таланти КПІ».
Талановиту молодь запрошують до свого складу численні колективи художньої самодіяльності:
- Народна академічна хорова капела;
- Народна капела бандуристів;
- Народний ансамбль народного танцю «Політехнік»;
- Народний ансамбль спортивного бального танцю «Стиль»;
- Народний естрадний комедійний театр аматорів «ЕТА»;
- Вокальна студія при Народній академічній хоровій капелі;
- Вокальний ансамбль естрадного співу «Сьоме почуття»;
- Ансамбль сучасної хореографії (джаз);
- Ансамбль сучасного естрадного танцю «Lady style»;
- Ансамбль сучасної хореографії (хіп-хоп);
- Драматичний гурток;
- Студія живопису та графіки «Гармонія»;
- Ліга КВК НТУУ «КПІ».
Відпочинок у КПІ
Відновити сили, здоров’я та весело провести час студентів гостинно запрошують чотири бази відпочинку: «Маяк», «Глобус», «Сосновий» та «Політехнік».
https://www.facebook.com/Абітурієнт-ВПІ-1595710397316156
Реєстраційна форма вступника ВПІ: http://goo.gl/forms/DQ87sSsCnf
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 29.05.2017