Рейтинг
105
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 23 оцінок.

Відгуки про Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
игорь
есть ли у вас специальность землеустроитель
pk@mnau.edu.ua
Для игорь: Є споріднений напрям підготовки - "Агрономія"
Коментувати
Юрка Смольянінов
Скажіть будь-ласка , якщо я навчаюся в Єланецькому професійно тех учил , і збираюся поступати на "Облік і аудит" , чи можу я поступити на бюджет на 2 курс ?
Олексій
При отриманні диплома кваліфікованого робітника ви маєте право вступати лише на перший курс до університету за результатами ЗНО, або другий курс коледжу. Вступ за державним замовленням на старші курси можливий за наявності вільних бюджетних місць.
Коментувати
Олексій
Підскажіть будь ласка, якщо Ви володієте такою інформацією. Яка кількість бюджетних місць за напрямком Агрономія====Плодоовочівництво та виноградарство на цей рік. Дякую.
Олексій
У 2012 році на напрям підготовки "Агрономія" було 114 бюджетних місць на денну форму навчання (в тому числі на основі ОКР "Молодший спеціаліст" - 2 місця), та 18 місць - на заочну. План державного замовлення на 2013 р. поки що Міністерством освіти і науки не доведено.
Коментувати
Ксюха Акулова
Здравствуйте. Есть ли кафедра Налоги и налогообложения? Какие предметы нужно сдавать перед поступлением? Есть ли филиалы по Украине? (желательно Донецкая обл)
Олексій
Для Ксюха Акулова: Доброго дня! Такого напряму підготовки немає, проте це вивчається на спеціальностях економічного направлення (Облік і аудит, Фінанси і кредит, менеджмент). Філіалів нашого університету по Україні немає. Про перелік предметів ЗНО та іншу інформацію більш детально можете ознайомитись на нашому сайті www.mnau.gov.ua
Коментувати
Наталія
Доброго дня, скажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати, щоб вступити до вашого університету на "Облік і аудит", який прохідній бал та скільки платити за рік на цьому факультеті??
Олексій
Для Наталія: Доброго дня! Для вступу на напрям підготовки "Облік і аудит" необхідно здавати такі предмети: 1. Українська мова та література (min 124 бала); 2. Математика (min 140 балів); 3. На вибір один із предметів: Історія України або Географія (min 124 бала). Вартість навчання складає: на денній формі навчання - 6900 грн/рік на заочній формі навчання - 4900 грн/рік Вартість навчання до отримання ОКР "Бакалавр" не змінюється.
Коментувати
Настя
Доброго дня. А які у вас факультети є?
Олексій
Для Наталія: Для Настя: Доброго дня! В Миколаївському національному аграрному університеті є 5 основних факультетів: "Обліково-фінансовий", "Менеджменту", "Механізації сільського господарства", "Агрономічний", "Технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології". Більш детальна інформація на офіційному сайті університету www.mnau.edu.ua
Коментувати
Дмитрий
Чи є в університеті воєнна кафедра ???
Олексій
Для Дмитрий: Доброго дня! Військова кафедра в університеті є.
Коментувати
наташа комова
Добрый день! Мой сын после девятого класса поступил в Новобугский техникум, в 2013году он заканчивает третий курс и хочет поступать в аграрный университет. ЕГЭ он не сдавал. Что ему нужно для поступления?
Олексій
Для наташа комова: Добрый день! Вам необходимо собрать пакет документов для поступления и по собеседованию поступать на 3 курс университета по тому же направлению подготовки.
Серый
Для наташа комова: ну он будет постурать как после колледжа, тоесть диплом по которму будет дальше поступать, он скорее всего сдаст экзамены, или пройдёт собеседование, ну и все остальные мелочи, паспорт, код, и то что там вам скажут.
Коментувати
katy
как называется факультет и кафедра на енегретика ??
Олексій
Для katy: Доброго дня! Факультет: механізації сільського господарства, напрям підготовки: "Енергетика та електротехнічні системи в АПК", кафедри відображені на нашому сайті www.mdau.mk.ua у структурі університету, факультети та кафедри.
Коментувати
Катерина
Доброго дня, скажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати для вступу на факультет технології виробництва і перерообки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології? Скільки коштуватиме навчання на цьому факультеті? Які предмети ЗНО потрібно для цього здавати? Яку спеціальність по закінченні навчання я отримую, якщо навчатимусь на кафедрі генетики, годівлі тварин та біотехнології цього ж факультету? Завчасно дякую.
Олексій
Для Катерина: Доброго дня! У 2012 році для вступу на факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології необхідно було здавати Українську мову (min 124 бали), Біологію (min 140 бали), та на вибір Математика або Фізика (min 124 бали), в листопаді будуть переглядатись предмети ЗНО необхідні для вступу, тому уточнюйте цю інформацію в другій половині листопада. Окрема кафедра не дає певну спеціальність, це залежить від обраного вами напряму підготовки.
Коментувати
Загороднюк Елена Игореана
Здравствуйте, я хочу узнать какие условия для поступления с дипломом младшего специалиста на факультет "Бух.учёт и аудит", чтоб поступить на 3-й курс заочного отделения в филиал в Мигее.
Евгений
Для Загороднюк Елена Игореана: Добрый день! С дипломом младшего специалиста Вы можете по собеседованию поступать на 3-й курс заочной формы обучения направления подготовки "Учёт и аудит" на контрактной основе! Приём документов с 19 июля по 15 августа 2012 года! Обучение только в Николаеве! Более детальную информацию можете найти на нашем сайте www.mdau.mk.ua.
Коментувати
Сергей
Какие предметы нужно сдавать для поступление на экономический факультет, учет и аудит ? и сколько стоит обучение?
Евгений
Для Сергей: Здравствуйте! Для подачи документов на поступление на направление подготовки "Учёт и аудит" Вам необходимо сдавть ЗНО по таким предметам: 1.Укр. язык и литература. 2.Математика. 3. На выбор: история Украины или география. Стоймость обучения при поступлении на контрактную форму обучения: 6300 грн/год (дневная форма), 4100 грн/год (заочная форма) Более детальную информацию можете найти на нашем сайте www.mdau.mk.ua.
Коментувати
Лариса
якщо я буду вступати нп факультет Педагогічна освіта, третім екзаменом обов'язково має бути хімія або фізика?? це може бути біологія? І скільки платити за рік на цьому факультеті??
Евгений
Для Лариса: Доброго дня! Так, третім предметом може бути на вибір: фізика або хімія! Так визначено Умовами прийому до ВНЗ України відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України! Вартість навчання на контрактній основі за напрямом підготовки "Професійна освіта за профілем підготовки "Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства" на денній формі навчання: 3200 грн/рік Больш детальну інформацію можете знайти на нашому сайті www.mdau.mk.ua.
Коментувати
Круль Євгеній Володимирович
Скажіть будь ласка,чи можу я вступити після закінчення Бобринецького с/г технікуму ( Організація виробництва) на 3 курс до Вашого університету на заочну форму навчання , які умови вступу та вартість навчання.
Евгений
Для Круль Євгеній Володимирович: Так! Можете подавати документи для вступу на напрям підготовки "Менеджмент" на 3 курс заочної форми навчання на контрактрій основі з 19 липня по 15 серпня 2012 року. Форма вступних випробувань: співбесіда! Вартість навчання на контрактній основі: 3900 грн/рік. Більш детальну інформацію можете знайти на нашому сайті www.mdau.mk.ua.
Коментувати
Круль Євгеній Володимирович
Скажіть будь ласка,чи можу я вступити після закінчення Бобринецького с/г технікуму ( Організація виробництва) на 3 курс до Вашого університету на заочну форму навчання , які умови вступу та вартість навчання.
Ольга
Які предмети ЗНО мені треба здавати, щоб вступити до вашого університету на Облік і аудит
Евгений
Для Ольга: Доброго дня! Щоб подавати документи для вступу на напрям підготовки "Облік і аудит" необхідно мати результати ЗНО з наступних предметів: 1. Укр. мова та література. 2. Математика. 3. На вибір: історія України або географія. Більш детальну інформацію можете знайти на нашому сайті www.mdau.mk.ua.
Коментувати