Рейтинг
105
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 23 оцінок.

Відгуки про Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Каріна
які предмети ЗНО потрібні на обліково-фінансовий факультет, і які результати потрібні
pk_mnau
Для Каріна: Для Сергій: Доброго дня! На жаль у Миколаївському НАУ не готують за фахом Вчитель з історії України, якщо Ви повідомите нам предмети ЗНО, що Ви здавали, то ми надамо Вам перелік спеціальностей для вас. Додаткова інформація за телефонами: (0512) 34-60-62, (096) 861-13-71.
pk_mnau
Для Каріна: Для вступу за напрямками підготовки "Облік і аудит" та "Фінанси і кредит" Необхідно такі предмети ЗНО базового рівня, з мінімальною кількістю балів-100, як: Українська мова та література, математика та історія України. За детальною інформацією звертайтесь за телефонами: (0512) 34-60-62, (096) 861-13-71.
Коментувати
Сергій
Я хочу стати вчитилем Історії України, чи можливо це в МНАУ? Якщо можливо,то які результати ЗНО потрібні?
pk_mnau
Для Сергій: Доброго дня! На жаль у Миколаївському НАУ не готують за фахом Вчитель з історії України, якщо Ви повідомите нам предмети ЗНО, що Ви здавали, то ми надамо Вам перелік спеціальностей для вас. Додаткова інформація за телефонами: (0512) 34-60-62, (096) 861-13-71.
Коментувати
Владимир Василишен
Напишите, пожалуйста, какие предметы ЗНО нужны на агрономический факультет?
pk_mnau
Для Владимир Василишен: Добрый день! Для поступления на направление подготовки "Агрономия" Вам необходимы следующие сертификаты ЗНО: украинский язык и литература (базовый уровень), математика (базовый уровень) и биология. Проходной бал по предметам - 100 баллов.
Ольга
Доброго дня, підготовчі курси при коледжі є?
Коментувати
Руслана
як знайти списки на заочне віддлення?
pk_mnau
Для Руслана: Доброго дня! Рейтингові списки оприлюднені на інформаційному стенді приймальної комісій.
Коментувати
олександр
пішов в банк заплатити за навчання з № рахунку по якому платив 4 роки,мені сказали ,що не вірний рахунок,що його змінили.Скажіть по якому платити.
pk_mnau
Для олександр: Доброго дня! Так реквізити змінювались в січні місяці, якщо Ви є студентом університету, то реквізити на оплату можете отримати у планово-фінансовому відділі за адресою: вул. Паризької комуни, 9, ауд. 014.
Коментувати
Владислав
Я, Куць Владислав Ігорович. 24 липня в МНАУ я подав оригінал документів на факультет агрономії. Але до сьогоднішнього на сайті: www.vstup.info і на abit-poisk.org.ua не отмічено те, що я подав оригінал. Будь ласка позначте на сайті те, що я здав оригінал документів. Дякую.
pk_mnau
Для Владислав: Доброго дня! Вузом регулярно проводиться перевірка поданих документів абітурієнтів, отже це своєчасно виявляється та вносяться коригування інформації.
Коментувати
Валерия
Можно ли подавать цветные копии ?
pk_mnau
Для Валерия: Да можно подавать цветные копии, но при наличии на руках оригиналов документов, при этом копии нотариально заверять НЕ НАДО!!!
Коментувати
Микита
Доброго дня, у мене таке питання. Я у 2001році сдав іспити на факультет механізаціїс.г. но трапилась ситуація що я перервав навчання і не закінчив його. Можливо мені зараз поступити знов, на той самий факультет не з давай чи іспитів. Я хотів би вступить на заочне навчання.
pk_mnau
Для Микита: Доброго дня! В Вашому запиті замало інформації для надання відповіді, оскільки необхідно знати чи закінчили Ви хоча б перший курс, чи ні. Для уточнення інформації передзвоніть будь-ласка за телефоном приймальної комісії (0512) 34-60-62, або за адресою: м. Миколаїв, вул. Паризької комуни, буд. 9, ауд. 106.
Коментувати
таня
підскажіть будь ласка ціну навчання в університеті?
pk_mnau
Для таня: Оплата за навчання вказана в розмірі шостої частини від річної вартості (вартість не змінюється протягом всього періоду навчання) Облік і аудит денна 1200 заочна 850 Фінанси і кредит денна 1150 - Менеджмент організацій і адміністрування денна 1130 заочна 800 Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності денна 1150 - Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва денна 800 заочна 550 Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі денна 900 заочна 800 Транспортні технології (автомобільний транспорт) денна 900 - Професійна освіта за профілем підготовки «Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства» денна 600 заочна 500 Агрономія денна 700 заочна 500 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва денна 1000 заочна 700 Біотехнологія денна 1000 -
Коментувати
Shkiper
с какого числа можно подать к вам документы?
pk_mnau
Для Shkiper: Доброго дня! Вступна кампанія починається з 1 липня на денну форму навчання та з 18 липня на заочну форму навчання. Ласкаво просимо!
Коментувати
Леопольд
Доброгя дня, підкажіть будь ласка, чи змінюється вартість за навчання щорічно?
pk_mnau
Для Леопольд: Доброго дня! У Миколаївському національному аграрному університеті ціна за навчання фіксована і не змінюється протягом навчання.
Коментувати
Таня
правда,що з’явився факультет "гордезія та землеустрій"?
pk@mnau.edu.ua
Для Таня: Доброго дня! На даний момент напрям підготовки "Геодезія та землеустрій" знаходиться на стадії відкриття, інформація щодо відкриття цього напряму буде оприлюднена на офіційному сайті університету www.mnau.edu.ua
Коментувати
папfhfdh
я б нікому не радив вступити до цього університету, хоча б доки ректор той хто зараз є. Ніякого навчання не проходить студенти просто на парах сидять нічого не роблять. а на сесії віддай 3-3,5 тис
Таня
Для папfhfdh: чому ти так думаєш?
dfsgsdg
бо освіта як такова не йде, студенти просто сидять на парах та в кінці семестра потрібно нести кошти. Ректор наказав ставити студентам тільки декілька 4 та одну 5. Йому дуже потрібно єкономити кошт на нову автівку, бо тойота йому набридла. Але він же не розуміе що через час студенти закінчать цей університет та підуть працювати ось тоді всі дізнаються яке навчання у цьому університеті.
Таня
можливо,але як запасний варіант -це цілком можливо.хоча я недавно була на екскурсії в цей університет,ректор був дуже привітним,всіх приймав у себе в кабінеті.можливо,це на перший погляд так)
Коментувати
Алёна
Які документи потрібні щоб потрапити на бюджет на перший курс на спеціальність Фінанси та кредит?які предмети здавати на ЗНО?
Олег
Для Алёна: ЗНО нужно сдать очень хорошо, конкурс очень большой, бюджетное место в этом году всего одно было, в следующем не думаю что будет больше, так что готовся))
Коментувати
Олена
Доброго дня, скажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати для вступу на факультет технології виробництва і перерообки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології?
pk@mnau.edu.ua
Для Олена: Доброго дня! На факультеті ТВППТСБ ведеться підготовка за двома напрямами підготовки: "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" та "Біотехнологія". Для вступу необхідні такі предмети ЗНО: - Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва: 1. Українська мова та література (124 бали) 2. Біологія (140 балів) 3. Математика або Фізика (124 бали) - Біотехнологія: 1. Українська мова та література (124 бали) 2. Хімія (124 бали) 3. Біологія або Математика (140 балів)
Коментувати
Ника
При поступлении после колледжа на 3 курс есть бюджетные места или только по контракту?
pk@mnau.edu.ua
Для Ника: Доброго дня! Для вступу на старші курси не виділяються бюджетні місця, проте за наявності звільнених бюджетних місць Вас можуть перевести, після вступу, на навчання за рахунок державного бюджету.
Коментувати
Ольга
можна ли поступить в универ, если сдано ЗНО укр.язык, биология и история
pk@mnau.edu.ua
Для Ольга: З даним переліком предметів Ви маєте змогу вступити на 2 курс Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету, по закінченню якого Ви поступаєте на 3 курс Університету.
Коментувати
Татьяна
можно поступить на землеустроуителя
pk@mnau.edu.ua
Для Татьяна: Ви маєте змогу поступати на дану спеціальність до Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету, або на споріднений напрям підготовки в Університеті - "Агрономія".
Коментувати
Наташа
Если я не набрала профильный,мне можно и не подавать документы???
Yuriy
Для Наташа: Документы можно и не подавать на те направления подготовки, по профильным предметам которых в Ваших сертификатах баллы меньше необходимого минимума. В такой ситуации можно подать документы на другие/другое направление подготовки, где по профильному предмету набрали необходимое количество баллов или рассмотреть возможность поступления в колледж.
pk@mnau.edu.ua
Для Наташа: Якщо Ви не набрали необхідну кількість балів по профільному предмету, проте бали вище 124, Ви маєте змогу подавати документи на 2 курс Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.
Коментувати
Yuriy
Обновите информацию - "Web-сайт: _http://mnau.edu.ua" и "e-mail: [email protected], [email protected]", а также почтовый индекс (54020).