Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ) (0512) 34-10-82, 58-05-91
м. Миколаїв, вул. Паризької комуни 9  (карта)
http://www.mnau.edu.ua/

(0512) 34-60-62

Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 2900 до 5700
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:8000
Місто:Миколаїв
Консолідований рейтинг 2022:128-129 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
100
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 22 оцінок.

Відгуки про Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
oksanchik_n.m
Доброго дня.Навчання цього року безкоштовне? Скільки потрібно набрати балів по предметах з НМТ щоб вступити на менеджера та фамацефію? Дякую.
Alex
Крутий заклад освіти, навчаюся тут четвертий рік, дуууууууже подобається! Вступайте до МНАУ!
Катерина
Для Alex: Доброго дня, розкажіть детальніше будь ласка
Коментувати
Наталия Задорожная
Як навчання у МНАУ? чи варто вступати сюди? Розкажіть,хто там навчається.
Юлія
Доброго дня.А чи можна дівчині вчитись на військовій кафедрі?
pk_mnau
Для Юлія: Доброго дня! Так, і хлопці, і дівчата мають можливість навчатися на кафедрі військової підготовки.
Коментувати
Ludmila Masyutkina
Добрий день! Чи можливе навчання за програмою Центру зайнятості 45+ за ваучерами
Відповідальний секретар
Для Ludmila Masyutkina: Доброго дня! Відповідно до Умов прийому на навчання до ВНЗ в 2016 році фінансування підготовки фахівців здійснюється за державним замовленням, за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за ваучерами, за кошти фізичних та юридичних осіб. За більш детальною інформацією щодо навчання за ваучерами звертайтеся до Центру зайнятості.
Коментувати
Олексій
Добрий день где я могу найти фото общежития №1??
pk_mnau
Для Олексій: Доброго дня! Ви можете відвідати Віртуальний 3Д-тур Університетом, де можна переглянути навчальні корпуси, гуртожитки, в т.ч. гуртожиток №1 http://3d.mnau.edu.ua/Ob1/index.html
Коментувати
Слава
Доброго дня! Подав заявку на факультети до Миколаївського національного аграрного університету, але не знаю, як подати документи через інтернет. На електронну адресу МНАУ? Дякую
Відповідальний секретар
Для Слава: Доброго дня! Для того, щоб перевірити статус Ваших заяв, напишіть, будь-ласка, повністю Ваше прізвище, ім’я та по батькові або зателефонуйте за номером (0512) 34-60-62, 096-861-13-71.
Коментувати
Владислав Тараненко
Добрий день.я хотів запитати чи потрібна мед довідка іі інд.код для вступу? І якщо потрібен код то чи можу я ,якщо в мене нмеає коду використовувати штамп в паспорті від налогової інспекції?
pk_mnau
Для Владислав Тараненко: Доброго дня! Відповідно до Правил прийому до університету медичну довідку не потрібну подавати. Щодо ідентифікаційного коду, то за його відсутності - Ви можете використовувати штамп в паспорті. Для цього потрібно зробити копію цієї сторінки з паспорту.
Коментувати
Максим
Можно ли 11 июля подать документы в Ваш университет непосредственно в университете с Вашей помощью?
pk_mnau
Для Максим: Добрый день! Да, в нашем университете работает консультационный центр, где Вас проконсультируют по всем вопросам и помогут подать заявление.
Коментувати
Євгеній Галайда
Документи потрібно подавати тільки в електронному виді?
pk_mnau
Для Євгеній Галайда: Доброго дня! Відповідно до пункту 1 розділу VI Умов прийому на навчання до ВНЗ в 2016 році:"Вступники для здобуття ступенів молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання, крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти (розділ VIII цих Умов), зарахування за співбесідою (розділ Х цих Умов) та зарахування за квотами (розділ ХІ цих Умов), подають заяви тільки в електронній формі."
Коментувати
Віктор
Коли будуть відомі прохідні бали на бюджетні місця?
pk_mnau
Для Віктор: Доброго дня! Прохідні бали будуть відомі безпосередньо під час вступної кампанії. Мінімальна кількість балів з конкурсних предметів ЗНО, необхідних для вступу до університету, становить 100 (http://www.mnau.edu.ua/ua/files/pp/dod52016.pdf). За детальною інформацією звертайтесь за телефонами: (0512) 34-60-62, (096) 861-13-71.
Коментувати
Максим
Доброго дня.Скажіть які мені потрібно подавати документи пи вступі до МНАУ?
pk_mnau
Для Максим: Доброго дня! Документи для вступу до університету: документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього; сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року; військовий квиток або приписне свідоцтво; копії паспорта (1, 2, 11 сторінки), свідоцтва про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта), або інший документ, який засвідчує особу і громадянство; ідентифікаційний номер; чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см; інші документи, що дають право на пільги. Додаткова інформація за телефонами: (0512) 34-60-62, (096) 861-13-71.
Коментувати
Олена
Доброго дня! Я маю освітній рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю "Товарознавство та комерційна діяльність". На який курс я можу вступити до МНАУ для отримання освіти за спеціальністю "Облік і оподаткування" на заочну форму навчання
pk_mnau
Для Олена: Доброго дня! Відповідно до Правил Прийому до МНАУ у 2016 році (http://www.mnau.edu.ua/ua/09_02.html), здобувши освітній рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю "Товарознавство та комерційна діяльність", Ви можете вступати на третій курс заочної форми навчання спеціальності "Облік і аудит". За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: (0512) 34-60-62.
Коментувати
Людмила
Доброго дня. Маю освітный рівень бакалавр за фахом економіка і управління бізнесом. На який курс я можу поступити в МНАУ для отримання освіти за фахом інженер -електрик на платній основі заочно
pk_mnau
Для Людмила: Доброго дня! Відповідно до Правил Прийому до МНАУ у 2016 році (http://www.mnau.edu.ua/ua/09_02.html), отримавши ступінь бакалавра за фахом економіка і управління бізнесом, Ви можете вступати на інженерно-енергетичний факультет: - на 3-й курс за результатами співбесіди; - або на ОКР "Спеціаліст" чи ступінь "Магістр", склавши тестування за фахом, з іноземної мови та додаткову співбесіду. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: (0512) 34-60-62.
Коментувати
Валентина
Закінчую Мигійський коледж. Як вступити до університету?
pk_mnau
Для Валентина: Доброго дня! Після закінчення Мигійського коледжу Ви можете вступати на другий/третій курс до університету за результатами співбесіди. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: (0512) 34-60-62.
Коментувати
Лена
Штамп о флюрографии в справке 086 подойдёт для общаги или обязательно нужно брать отдельную справку?
mnaunews.blogspot.com
Для Лена: необхідна копія довідки флюорографії
Лена
Для mnaunews.blogspot.com: спасибо, уже поступила :)
Коментувати
Євгенія
А виписуватись з квартири потрібно зараз чи вже після поселення в гуртожиток?
pk_mnau
Для Євгенія: Доброго дня! Вам необхідно знятись з реєстрації та зареєструватись на новим місцем проживання до 10 вересня, тобто, якщо є можливість розпочати цей процес, то починайте, проте пам’ятайте, для поселення обов’язково повинна бути написана заява на поселення в гуртожиток.
Коментувати
Євгенія
Які документи потрібні для того, щоб поселитись в гуртожиток?
pk_mnau
Для Євгенія: Доброго дня! Для поселення необхідно 2 фотокартки 3х4, копія довідки флюорографії, довідка обстеження на педикульоз.
Євгенія
А виписуватись з квартири потрібно?
Коментувати
Valery
Добрий день. Цікавить розвиток сіл в Україні шляхом розвитку сільськогосподарських підприємств , з гарантованим ринком збуту сільськогосподарської продукції в Україні і за кордоном. Потрібні розумні (тямущі) люди для співпраці в інвест проектах в селах, районах і містах України. Ми б хотіли запропонувати довготривале партнерство та дружбу з відродження кооперації в сільському господарстві та переробці продукції. Ми готові вчитися та здобувати ваш досвід, а ми поділимося своїми ринками збуту. [email protected] SKYPE Valery.0311 097 435 91 86 050 870 18 94 Valery P . S . Бажаю знати Вашу думку, як відродити і розвивати Україну.
Каріна
які предмети ЗНО потрібні на обліково-фінансовий факультет, і які результати потрібні
pk_mnau
Для Каріна: Для Сергій: Доброго дня! На жаль у Миколаївському НАУ не готують за фахом Вчитель з історії України, якщо Ви повідомите нам предмети ЗНО, що Ви здавали, то ми надамо Вам перелік спеціальностей для вас. Додаткова інформація за телефонами: (0512) 34-60-62, (096) 861-13-71.
pk_mnau
Для Каріна: Для вступу за напрямками підготовки "Облік і аудит" та "Фінанси і кредит" Необхідно такі предмети ЗНО базового рівня, з мінімальною кількістю балів-100, як: Українська мова та література, математика та історія України. За детальною інформацією звертайтесь за телефонами: (0512) 34-60-62, (096) 861-13-71.
Коментувати