Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Українська академія друкарства (УАД) (032) 242-23-40
м. Львів, вул. Підголоско 19  (карта)
http://www.uad.lviv.ua

(032) 235-75-90

Українська академія друкарства (УАД)

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 4612 до 8709
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:6600
Місто:Львів
Консолідований рейтинг 2022:94 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
48
Рейтинг: 4 з 5 на основі 12 оцінок.

Відгуки про Українська академія друкарства (УАД)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nikita
Академія друкарства найкращий зво. Тут навчають дизайну і іншим спеціальностям на достатньо хорошому рівні. Всі кому не подобається академія це в основному ліниві студенти які не хочуть навчатись.
Олександр
Для Nikita: Повністю згоден)
Коментувати
Олександр
Українська академія друкарства найліпший вуз для того щоб здобути вищю освіту, і рухатися в свому напревллені який обрали.
ірина
на який факультет можна поступити з такими предметами зно:укр.мова,матем,історія
Анжела
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" якщо здала ЗНО тільки з укр мови та географії?(після 11 класу)
Ihor
Підкажіть чи єв цьому вузі напрям право? І які предмети зно потрібно здавати на вступ на державну форму?
Alina Spodaryk
Навчаюсь на 4 курсі ( кафедра медіакомунікацій). ііі не один раз перед вступом чула : "корупційний вуз, викладачі некваліфіковані, одним словом- дно" ..Проте, вже коли подавала документи одразу відчула особливе відношення до кожного абітурієнта. Це не ЛНУ і не ПЛТХ, де мільйони студентів...тут всі всіх знають в обличчя і як можуть, так допомагають. Звісно, лише за умови, коли відчувають feed-back. Викладачі знають свою справу, і нікому свідомо псувати заліковку не будуть. Грошей за п*ятірку не проситимуть- точно можу сказати, за 4 роки вже по собі знаю) І знаю тих, хто постійно нарікає на корупцію, холодні аудиторії( які, до слова, зараз "горять") та найгірших викладачів...зазвичай це ті, хто з*являється наприкінці року із претензією на п*ятірку, хоча й уявляення не має, як називається дисципліна
Любомир
Кльовічний вуз, особливо для тупих і ще тупіших, бо тут все можна купити. Розумним тут не місце...Якшо вважаєте себе тупеньким,недорозвинутим або лінивим, але маєте багато грошей, то ви саме туди потрапили! Я не тупий, я хитрий і я тут вчився 6 років, на парах не був ні разу, маю диплом з відзнакою.Татко постарався.))
Тарас
Для Любомир: І кому той диплом з відзнакою потрібен?
Назар
А великі взятки беруть? Скільки приблизно за предмет, або за іспит?
Коментувати
Люба-ва
шукала інформацію на сайт, що дизайную - попала сюди. Коментую:.... вчуся в Академії на дизайні. То реально круто. Завдань багато, але всі - потрібні. Багато хто зі студентів підзаробляє тим, що навчився вже з другого курсу!!!. Дизайнери - то окрема республіка в Академії. Весь корпус завішаний нашими роботами. Майже щомісяця - десь якась виставка в Україні відбувається, де наші роботи виставляють. Ксерокси отриманих нагород можна побачити в коридорі на дошці оголошень. Це дуже мотивує. З дизайну найкрутіше вчать "Плакат", "Шрифти" і "Комунікативний дизайн" І ще є цікава "Інтерактивна графіка". Туди не всі ходять, бо то - факультатив.
Люба Єфіменко
Для Люба-ва: Привіт, а як з тобою можна зв’язатися і поспілкуватися більше про академію, у цьому році планую вступати туди, і також на дизайн. Цікаво дізнатися більше, дякую:)
Iruna
Для Люба-ва: Доброго дня, дуже хотіла б з Вами поспілкуватись з приводу навчання? Чи є у Вас електронна пошта? Дякую
Марічка
Привіт, хотілося б поспілкуватися з тобою щодо вступу і навчання. Як з тобою можна зв’язатися?
Коментувати
базука
Поступити можна спокійно на більшість спеціальностей. Вчать нормально (якщо хочеш вчитись). Як і знайти роботу після закінчення.
Роман
нормальний ВУЗ. Після закінчення можна знайти роботу за фахом.
Нік
Дуже хороший вуз. Повністю брехня, що пишеться він поганий. Хто не вчиться й тому все погано!!
Інесса
Для Нік: До чого тут хто не вчиться? Про яке навчання може йти мова, коли в розкладі у вас 16 різних предметів в семестр і 40% взагалі не профільних. Коли це просто нереально фізично запам’ятати стільки інформації, при цьому ж непотрібної. Коли половині викладачів первалило за 50 і вони поняття немають, які зміни відбуваються у їхній сфері після розпаду СРСР, не взмозі ні цікаво викладати, ні навчити хоч чогось, то ше й тільки час забирають, вибачте тупими примітивними лекціями. Коли тут взагалі не відбувається ніяких активностей, ніяких цікавих навчальних конференцій чи тренінгів для загального розвитку, які принаймні є у Львівській поітехніці або університеті Франка для прикладу. А того хто не вчиться треба виганяти з університету, але так як сюди ніхто не хоче поступати, то викладачі на це закривають очі, а ті хто платники, можете взагалі не відвідуват пари, бо з вас буде користь.
Коментувати
Оля
Підкажіть будь ласка, куди краще поступати в Українську академію друкарства чи в Інститут економіки і туризму? Який з цих навчальних закладів кращий?
Олександр
Підкажіть будь ласка з яким мінімальним балом ЗНО можна вступити на заочне відділення факультету "Товарознавство і комерційна діяльність" або спорідненні факультети із цим.? дякую
Віталій
Маю выйськову(технічну) освіу набуты ще при СРСР.Хотілось би навчатись у вашому закладі. Бажано на заочне навчаня. Я сам військовий-прикордонник. Маю я якусь надію на вступ та навчання? Як і коли потрібно оформляти документи до вступу? Підкажіть будь ласка !!!
kushnir_nataly@mail.ru
Скажіть будь-ласка. чи заочне навчання все платне? чи можливо є факультети безкоштовні, я закінчила технікум, і хотіла б продовжити навчання на заочному відділенні, бажано безкоштовно.
леся
так,!!дзвоніть в приймальну комісію,вам там нахамлять,вони з себе Богів представляють!!на нормальні питання відповіти їм тяжко!
Володимир
Для леся: Для [email protected]: Леся прошу Вас вказати коли така ситуація була, що Приймальна комісія Вам нахамила?
Інесса
Ахаха так, погоджуюсь, попри те що вони абсолютно не кваліфіковані і необізнані що взагалі відбувається за дверима їхнього кабінету, то ще й не вміють ні подати інформацію, ні пояснити. Незадоволенні своїм життя і свої проблеми тільки на студентів зливають.
Коментувати
Igor
Чи є вакантні місця з освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста за напрямком видавнича справа та редагування? Які умови вступу і вартість навчання?
sEcretNik
Для Igor: дзвони у приймальну комісію.....
Свідок подій
В УАД неможливо вступити на державну форму навчання без хабаря чи гарних знайомих!!!!! Вже всі місця розкуплено!! Знаю точно. А на основі молодшого спеціаліста замість того, щоб іти на платне заочне краще підіть на післядипломну освіту - там за цей самий ча та оплату дають спеціалісту - 37 кабінет уад на Підвальній!!!
tana
Пидкажить будь ласка скильки тут потрибно рокив вчытысь на продавця?
Коментувати