Рейтинг
699
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 162 оцінок.

Відгуки про Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Привіт!Хочу поступати на журналістику!Скільки коштує навчання?
Лєна
Для Анна: 10192
Коментувати
Віка
ПРивіт) чи є перспективи на біологічному?----------------
Марічка
Привіт усім, наступного року буду подавати заяву в ЛНУ на економічну теорію та міжнародну економіку .Скажіть,скільки місць державного замовлення і кількість заяв саме на цих факультетах.І чи треба буде здавати вступні фахові випробовування? Дякую.
любов
скажіть,які предмети вчать на 1 курсі туризму
Інна
Скажіть будь ласка скільки коштує навчання в пік на юридичному факультеті????
Соломія
Отримавши диплом молодшого спеціаліста чи можна поступити на біологічний факультет заочна форма навчання без ЗНО)))
Ярослав
Сам із києва , минулого року кинув цей університет, і сильно взагалі пошкодував , так як на напрямку туриз мало того що система, матеріал старий радянсього союзу, так взятки брали просто так нахабно, вибачте але там святого нічого немає! всі брали особливо дамочка яка викладала історію туризму чи україни, лише одна не брала біологічка, справа не в тім чи давати чи ні, а просто нагло казала, а потім ще нам про бога тренділа! з однієї групи назберала 15 тис грн, це був лютий минулого року перший курс туризму, 12 група
Андрій Марчук
Привіт, хочу навчатись на економічному факультеті, кафедра економічної кібернетики. Ким я зможу потім працювати ?
Анонім
Всім привіт хочу поступати на факультет Міжнародні Відносини скільки балів потрібно набрати з кожного придмета і чи взагалі важко вчитись?
john
на яких факультетах є програми обміну в інші країни (і куди саме)?
Anna
якщо навчатися в педагогічному коледжі від лну то диплом бакалавра відрізнятимеця від дипломів виданих в іниших університетах??
Misa
скажіть будь ласка, чи можу я перевестися в лну на 2 курс на спеціальність логопедія на державну форму, якщо зараз навчаюся на державній і іному університеті.
Настя
Всі Привіт, а скажіть будь ласка скільки буде коштувати навчання за один рік, на факультеті журналістики?? Дуже прошу відповісти!
Анастасія
доброго дня, хочу поступати в цей університет... скажіть декілька слів про фізико-математичний факультет..
Юлія
Привіт) хочу поступати на історичний...кафедра всесвітньої історії( чи краще історія України). Хочу дізнатися чи важко вчитися і ким я зможу потім працювати?
анонім
Для Юлія: Вчитися відносно легко. Ну як легко. Якщо вчитися, то терпимо) Працювати зможеш політологом, вчителем, викладачем, екскурсоводом, журналістом і т.д. Є багато професій, де можна знайти саме напрям по історії) Наприклад, пана Лильо (доцент кафедри візантиністики) ви могли чути на радіо чи побачити на телебаченні у його власних програмах про історію;) Немає кафедри всесвітньої історії і історії україни загалом. У нас 10 кафедр;)
Олександр
Зможеш працювати або у школі, або (те що малоймовірно) викладачем на кафедрі. Все. Не варто тішити себе ілюзіями.
Христина
Не гони. З Освітою історика можна будь де працювати, не тільки викладачем. І в музеї, і впартію можна йти,і екскурсії проводити. Не знаєш мовчи.
Коментувати
Дарина Цыганко
Усім привіт! Дуже хочу вступити до університету. Які предмети з ЗНО необхідно здати для вступу на факультет філософії? І чи існує факультет психології? Буду дуже чекати Вашої відповіді!)
анонім
Для Дарина Цыганко: факультету психології не існує. Психологія це напрям на філософському факультеті)
Коментувати
Маряна Якимелин
Який творчий конкурс потрібно на театральне мистецтво?
Sid
Друзі, допоможіть. Які предмети потрібно здавати на ЗНО, щоб втрапити на чеську філологію?? (чи ще на будь-яку іншу інакомовну) Які прохідні бали? Там сильний конкурс? Тяжко вчитися??
Brenda
Привіт)Скажіть декілька слів про філологічний, міжнародний та туристичний факультети))
Дмитро
Всім привіт,хочу подавати документи на спеціальність туризм.Скажіть які бали з зно потрібні,та взагалі,чи важко вчитися?
Brenda
Для Дмитро: теж хочу туди, ЗНО Укр. мова та літ., географія, Іст. Укр. ( іноземна)
Настя
Для Дмитро: і я туди теж
Максим
Привіт усім,хочу поступити на юридичний,хотів би дізнатися як з навчанням,чи дуже важко,або може терпимо ,чи має це взагалі якийсь сенс.Дякую.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!