Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (ЛНУВМБ) (032) 239-26-13, (097) 063-35-12
м. Львів, вул. Пекарська, 50  (карта)
https://lvet.edu.ua/, http://vstup.lvet.edu.ua

(032) 239-26-13
інформація підтверджена

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (ЛНУВМБ)

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького (ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького) – один з найстаріших ветеринарних університетів Європи, де органічно поєднуються традиційні та інноваційні підходи до навчального процесу.

Завдяки тісній та злагодженій співпраці адміністрації та науково-педагогіних працівник університету ліцензуються та акредитуються нові і перспективні напрями та спеціальності, що забезпечує посилення конкурентних позицій вишу на ринку освітніх послуг.

ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час університет активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Франції, Словаччини, Угорщини, Австрії, Латвії, США, Німеччини, Канади, Болгарії, Данії.
Завдяки міжнародному співробітництву з провідними університетами Європи та світу забезпечується можливість навчання і стажування студентів, аспірантів, науково-педагогічних та наукових працівників.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 12250 до 21000 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна, вечірня
Кваліфікаційний рівень:молодший бакалавр, бакалавр, магістр, доктор філософії
Кількість студентів:3500
Місто:Львів
Консолідований рейтинг 2022:63 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (ЛНУВМБ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Ветеринарна медицина

  • Ветеринарна медицина
  • Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза
 • Охорона здоров’я

  • Фармація, промислова фармація
  • Фізична терапія, ерготерапія
 • Управління та адміністрування

  • Публічне управління та адміністрування
  • Маркетинг
  • Менеджмент
 • Освіта та педагогіка

  • Фізична культура і спорт
  • Освітні, педагогічні науки
 • Право

  • Право
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Аграрні науки та продовольство

  • Водні біоресурси та аквакультура
  • Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Харчові технології
 • Хімічна та біоінженерія

  • Біотехнології та біоінженерія
  • Хімічні технології та інженерія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
159
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 37 оцінок.

Відгуки про Львівський національний університет ветеринарної медицини та...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Iryna
добрий день. Магістр з напряму підготовки "Екологія". Які є варіанти отримання освіти за напрямом "Фармація"? Дякую
Андрій
Добрий вечір, які предмети потрібно складати на ЗНО 2023 та на скільки балів? Спеціальність: Ветеринарна медицина. Просто, все дуже заплутано, а ця спеціальність- моя мрія
Валентина
Добрий день, чи можна до вас перевестися і, що для цього потрібно? (Спеціальність Право)
София Маковецька
Добрий вечір! Підкажіть будь-ласка чи можна поступити на факультет ветеринарної медицини (на бюджет) склавши ЗНО з української мови і літератури, біології і хімії?
Адміністрація
Для София МакоВідповідь Добрий день. Перелік конкурсних предметів для вступу на спеціальність ветеринарна медицина: українська мова, біологія або хімія, математика або фізика. Можна в нашому закладі з цими ЗНО вступати на іншу спеціальність, якщо ж Ваша мрія навчатись на факультеті ветеринарної медицити тоді можна вступати доздавши ЗНО, можна вибрати даний факультет як другу освіту для навчання але вже, якщо будете навчатись на бюджеті тоді друга освіта буде не бюджетна.вецька:
Коментувати
olga
Добрий день, хочу запитати , у вас є фармацевтичний факультет ?Тому що якщо шукати про фармацію то університет висвічується, а на цьому сайті немає ????
Jana
Доброго дня, скільки потрібно балів на ЗНО , щоб встипити на фармацефтичний факультет . Державна форма навчання . Дякую
Ліда Білінська
Хочеться залишити позитивний відгук щодо кафедри права. Стосовно викладачів- професіонали, мають практичний досвід в різних сферах , що є перевагою в навчальному процесі. Весь колектив кафедри, незважаючи на те що у своїй професії досягнули багато , залишаються ЛЮДЯНИМИ відносно студентів. І найголовніше, що за час навчання на кафедрі права ніхто не натякав і не вимагав ніяких коштів за оцінки, сесію і тому подібне.Також присутня дисципліна в навчальному процесі. Головне бажання вчитись, і знання можна отримати необов‘язково там,де треба оплачувати за навчання величезні суми грошей. Тут вартість навчання адекватна і доступна. Відгук щирий)
Vlad
Який прохідний бал з хімії .біологіі та української мо і літератури на платну форму навчання.ветеринарна медицина?дякую
Вікторія
Для Vlad: на сайті пише, що на всі прохідний 100 балів
Support LVET
На контракт треба ЗНО скласти на 100 і більше балів
Коментувати
Ната
Хотіла запитати на який курс я поступаю якщо вчуся в медколеджу(медсестра) На факультет ветеринарний???
Oleksiy
Хороший університет, хороші викладачі та студенти) чудовий колектив який допоможе вам у будь-якій ситуації)
Vasyl
Для Oleksiy:Магістерські роботи по 300$ продають і 150$ беруть наперед на кафедрі мікробіології, яку курує Турко, його синочок, його племінник. На інших кафедрах ветфаку така сама ситуація, бо всі лише чекають як здерти гроші за нб і завалити студента, який працює на клініці. Бо він може більше там навчився а ніж у цій бурсі. Данкович і Стронський рішає патанатомію, Леньо хірургію, а Куриляк рішає все. Не чув на ветфаці про жодного викладача, який не бере, хоч щось, хоч коньяк, хоч каву. Все беруть і не встидаються, а ще вимагають, бо не знаєш. Але ж ви не вчили, тому не знаю. Тепер знаю, бо на клініці доучуюсь хірургії, терапії і інших предметів. Шкода часу і грошей. Не ведіться на рекламу, нічого в тій бурсі не вчать, ніяких лабораторій не має, жоден прилад студенту до рук не попадає. Все це мулька. Тримають під трьома замками.
Коментувати
Христина Германович
Які потрібно здавати предмети щоб поступити на право ?( поступати в 2021 ) І який прохідний бал на державне ?
Іванка
Можливо вступити до вас на державну форму (Право,або управління та адміністрування) з такими балами:Укр мова-172,Історія-164,Геог... рафія-168,Англійська-142?...
Ірина
Та нормальний університет. Я тут здобула освіту, отримала гарну спеціальність і зрозуміла одне : хто хоче, то й буде вчитися, знати , здавати сесії без хабарів. Можливо є кілька професорів, які можуть озвучити суму за залік чи екзамен. Але я бачила, що це говорилося або тим студентам, які тупі і самі питали, або тим, які просто ходили навколо, випитували суму і платили її. Ні разу я не бачила, щоб Салата чи будь хто з нижче названих говорили розумним студентам, що треба платити. В кожному університеті чи інституті є такі "унікуми", які беруть хабарі. Хто сказав, що десь легше? Просто це все починається не з викладача, а з студента, який ніхера не хоче робити, бо він відірвався від маминої спідниці, має купу пропусків або 2, а потім думає, як йому здати, і дає гроші. І чого гірше, поливає брудом після того всього викладача, який взяв гроші. Треба думати головою перед вступом в будь який вуз, чи ти справді готовий вчитися і здавати, чи ти просто відсидиш тих 5-6 років, даючи хабарі?...
Іван
Для Ірина: Салата чесний? )))) його два роки тому на хабарі впіймали. Відкупився. Тепер обережніше «побори» збирає. Щодо того, як вчать- є невелика частина порядних викладачів, показують і розказують. Але є реалії. Може хтось забув Данковича чи Дудчака? Може пригадати Стояновського? Такі вже чесні, так вчать...
Оксана
Ага, там через одного чесні ), тільки гроші здай за нб по 20 грн, на окремих кафедрах по 30 грн. І самі чесні, то декани і заступники. Молоді викладачі вже так само нагло вимагають, бо їм малу зарплату платять, а як чогось навчити, щось показати, то тикають методичками. Прізвища? вони всі відомі, бо не має жодної кафедри, де не вимагають грошей. Якщо трошки вчився, то трійку поставлять, а вже щось більше, то плати. Дипломні роботи по 100-130$. Кафедра паразитології, патанатомії, терапії... це заробітчани, а не викладачі
Коментувати
Соломія
Чудовий університет! Більшість викладачів є дуже хорошими та знаючими Якщо ти справді прийшов вчитися то перед тобою розкриваються безліч можливистей та перспектив і університет надає їх! Не можна ставити всіх під одну мірку і говорити, що всі такі погані, все так жахливо, а я такий молодець Є різні люди і різні ситуації, але загалом все більше ніж добре всього можна досягти і добитися чогось БЕЗ хабарів Вчіться і не наговорюйте!!!
Antoly
Для Соломія: брехня, більшість гребе взятки і спеціально валить)
Vasyl
Для Соломія: брехня. хабарники страшні - Стояновський, Семанюк, Турко, Данкович, Салата і таких багато. Жодну кафедру не можна пропустити, бо там кожен брав від студентів. Їм трійку навіть не хочеться ставити задурно. Це перспективи? а як на заняття прийти іщось пояснити, то методички покидають і пишіть.
Коментувати
Ivan Datskiv
Добрий день, цікавлять питання для фахового іспиту по спеціальності фармація зі скороченим терміном навчання, чи ці питання не є у вільному доступі? Дякую
Макс Лимич
На який факультет можна поступити з такими предметами зно: укр мова та література, англійська мова, історія України???
Анастасія
Для Макс Лимич: зоофізіотерапія, екологія, БТФ,аквакультура
Коментувати
ірина
на який факультет можна поступити з такими предметами зно:укр.мова,матем,історія
Vetuniver
Для ірина: Факультет ветеринарної гігієни, екології та права ( право)
Коментувати
Андрій
Привіт всім випускникам я шукаю молодого спеціаліста (ветеринара ) по конях . Зі знанням англійської мови. Viber +46729364516
Ліда Дудин
Можна поступити на маркетинг з історією,українською мовою та англійською?Скільки треба балів щоб поступити на державне?
Софія
Для Ліда Дудин: краще туди взагалі не пуступати
Vetuniver
Можна. Максимальна кількість балів дає більшу можливість вступу на державну форму навчання
Коментувати
Vanya Grytsyk
Доброго дня, Хочу отримати другу вищу освіту за спеціалністю "Водні біоресурси та аквакультура" ОКР бакалавр/магістр. Цікавить заочна форма навчання. Підскажіть які умови вступу на заочну форму і які предмети необхідно здати щоб поступити? Дякую, Іван
sof
Для Vanya Grytsyk: Для sof: нічого не вчать, пожалійте свого часу
Vetuniver
Доброго дня. Зателефонуйте для уточнення вашого запитання в приймальну комісію. тел.: (032) 239-26-13 097-063-35-12 - Київстар 063-434-52-50 - life:) 095-227-85-33 - МТС
Коментувати