Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького (ЛНУВМ та БТ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького (ЛНУВМ та БТ) (032) 260-28-89
м. Львів, вул. Пекарська 50  (карта)
http://lvet.edu.ua/

(032) 239-26-13
інформація підтверджена

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького (ЛНУВМ та БТ)

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького (ЛНУВМБТ ім. С. З. Ґжицького) – один з найстаріших ветеринарних університетів Європи, де органічно поєднуються традиційні та інноваційні підходи до навчального процесу.
Завдяки тісній та злагодженій співпраці адміністрації та науково-педагогіних працівник університету ліцензуються та акредитуються нові і перспективні напрями та спеціальності, що забезпечує посилення конкурентних позицій вишу на ринку освітніх послуг.
ЛНУВМБТ ім. С. З. Ґжицького постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час університет активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Франції, Словаччини, Угорщини, Австрії, Латвії, США, Німеччини, Канади, Болгарії, Данії.
Завдяки міжнародному співробітництву з провідними університетами Європи та світу забезпечується можливість навчання і стажування студентів, аспірантів, науково-педагогічних та наукових працівників.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 6500 до 1200 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:3500
Місто:Львів
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):176 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):167 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):164 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):163 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького (ЛНУВМ та БТ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Ветеринарна медицина

  • Ветеринарна медицина
  • Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза
 • Охорона здоров’я

  • Фармація, промислова фармація
 • Управління та адміністрування

  • Публічне управління та адміністрування
  • Маркетинг
  • Менеджмент
 • Освіта та педагогіка

  • Освітні, педагогічні науки
 • Право

  • Право
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Аграрні науки та продовольство

  • Водні біоресурси та аквакультура
  • Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Харчові технології
 • Хімічна та біоінженерія

  • Біотехнології та біоінженерія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
113
Рейтинг: 3.3 з 5 на основі 34 оцінок.

Відгуки про Львівський національний університет ветеринарної медицини та...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
sof
Жахливий університет, ворогу не побажаєш!! Такого жахливого свавілля ні в якому вузі немає Ціни за екзамени встановлюють самі викладачі, і не важливо чи ти вчив ночами предмет і знаєш все від А до Я, чи ти не ходив на пари і не знаєш як називається цей предмет. Коли ти дійсно хочеш здати предмет сам викладач починає ухилятися що він не має часу чи ще якусь причину знайде (хоча законом час виділено на екзамен!!!). І починає додаткові здирництва: на газету, на ремонт кафедри, на армію, на вечорниці... список можна продовжувати
ірина
на який факультет можна поступити з такими предметами зно:укр.мова,матем,історія
Андрій
Привіт всім випускникам я шукаю молодого спеціаліста (ветеринара ) по конях . Зі знанням англійської мови. Viber +46729364516
Ліда Дудин
Можна поступити на маркетинг з історією,українською мовою та англійською?Скільки треба балів щоб поступити на державне?
Софія
Для Ліда Дудин: краще туди взагалі не пуступати
Коментувати
Vanya Grytsyk
Доброго дня, Хочу отримати другу вищу освіту за спеціалністю "Водні біоресурси та аквакультура" ОКР бакалавр/магістр. Цікавить заочна форма навчання. Підскажіть які умови вступу на заочну форму і які предмети необхідно здати щоб поступити? Дякую, Іван
sof
Для Vanya Grytsyk: Для sof: нічого не вчать, пожалійте свого часу
Коментувати
Галина
Доброго вечора . Чи можу я вступити в магістратуру на факультет ветеринарної медицини , з дипломом спеціаліста з переробки продукції тваринництва, який був отриманий у 2007році. Дякую за відповідь
Оля Ставкова
Доброго дня! Які предмети потрібні для поступлення на біотехнології або якість, стандартизація та сертифікація? З якими мінімальними балами можна поступи на бюджет?
Іван
Для Оля Ставкова: Давай
Максим
Для Оля Ставкова: ГО мутить
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на бюджет на напрям "ветеринарна медицина" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Аліна
Для Богдана: залежить від середнього бала і пріоритетності, бал атестата теж береться до уваги. По цій силці розрахуєш середній бал - http://osvita.ua/vnz/guide/konkurs-ball.html, а приблизно можеш подивитись в архіві(2017), в іформаційній системі конкурс, з якими балами поступили на бюджет.
а4тут
нах тобі здався той непотріб відівчився у тому парнокопитному краще б не подавав би туда документи тільки зіпсував нерви
Коментувати
Анжела
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" якщо здала ЗНО тільки з укр мови та географії?
Андрій
Для Анжела: ні
Коментувати
Татак
Начьном? 1. Хабарник- ректор, який вийшов заміж за родичку так званого міністра Гриневич. 2. Хабарництво.. Студент працює, дає викладачу, викладач - завідувачу, а останній - біжить з конвертом на другий поверх нового корпусу. 3. Поїхали далі. Кількість студентів стрімко зменшується. Шо робити? А нічого! Практика дітей в інших країнах? Нє! Не чули... 4. Кафедра фізіології і її ціни за сесію? Не чули. 5. Кількість студентів, які на стаціонарі і є за кордоном? Не чули... 6. Декан, якого застають в інтимній позі з студенткою за сесію? Не чули!
Ківі
Для Татак: 1. Яка різниця на кому одружений ректор ? Хабарі - на його совісті. Бумерангом усе повертається. 2. Хабарі цвітуть і пахнуть. Але далеко не всі викладачі хабарники !!!! Не підписуйтеся за усіх !! 3. Практика в інших країнах є, є можливість поїхати і в Польщу, і в Данію. Головне - бажання студента, і звісно ж, фінансова можливість поїхати. 4. Особисто я здала екзамен з фізіології БЕЗ ХАБАРІВ !! БЕЗ ПЛУГІВ, БЕЗ ДЗВІНКІВ, ЛИСТІВ І Т.П. !! Але так, більшість платить і багато :( і всім це відомо, і далі це "кришується". 5. Скоріше ні, ніж так. 6. Серйозно ? Ви свічку тримали, чи у вікно підглядали ? Для чого писати таку дурню, і людину, і універ поливати брудом ?!
Татак
Ок. Прізвища людей, які виїхали в Данію? Посміємся разом.
Юлія
Так у нас на курсі теж багато хто їхав і в Польщу,і в Данію,і на свинокомплекси,і на корови. Нащо ті прізвища,ідіть в деканаті запитайте.Хоча і так знаєте,а пишете дурниці.Чи там такі смішні прізвища?Пишіть своє - посміємося разом
Коментувати
Ирина Сарг
Сначала обрадовалась, что оказался в Украине вет. универ, да не где-нибудь, а в замечательном Львове, где и я хотела жить. А потом я открыла комментарии на этом сайте и... Спасибо ребятам, которые трубят про коррупцию - благодаря вам присмотрюсь к другому универу.
Татак
Для Ирина Сарг: А якщо студент на свинокомплекмсі пів року і здає екзамени? Це як? Прізвища візьміть в деканатах.
Коментувати
Ніколь
Чи можна вступити факультет вет.медицини з такими предметами ЗНО-біологія, історія, укр.мова?
олександра
Для Ніколь: не можна. Потрібна хімія і математика
Василий
Я не понимаю, химия И математика ( то есть и то и то) или химия ИЛИ математика ? (аж четыре предмета что ли)
Коментувати
Назар Шишка
Для чого стоїть галочка навпроти військової кафедри? Абсолютно нічого вони не допомагають із кафедрою. Ти пропускаєш 1 день в тиждень в університеті, йдеш на навчання на військову кафедру, а потім відробляєш пари в універі, а за деякі ще й платиш по 20 грн, бо типу за нб треба заплатити. Деякі кафедри навіть чеки виписують!!! Є лише окремі викладачі які нормально ставляться до того, що ти проходиш навчання на воєнці , і легше приймають нб, а решта - то не мої проблеми. А ще Минів збирав по 200 грн , з тих хто поступав на воєнку . Для чого? Та мабуть на щось йому не вистачало. Про хабарі я вже навіть не говорю. Не важливо, чи то аспірант, чи то професор який 40 років викладає дисципліну, порішати можна кожного. Якщо не на пряму , то через плуга. Лише питання в ціні. От і все. Тому якщо плануєте проходити військову кафедру , добре подумайте перед вибором універу , бо поступав ніби в університет, а попав в якусь бурсу.
рома романов
От і вистояв я в черзі за екзаменом з експертизи, це 2 кафедра в університеті по хабарництву начолі з Салатою і Бінкевичом, як так можна брати з студентів і показувати які вони правильні, нб 20 грн, курсова від 300грн, екзамен на 4-400 на 5-500, і головне знаєш чи не знаєш похер, всеодно заплатиш, і нахера мені ті книжки з права чи молока по 100грн, на олх уже продають, то за це наші побратими загинули на майдані і гинуть на сході щоб ці подонки сиділи і жирували тут, чим вони гірші за москалів, підераси, куди ж диветься ректор, всім друзям і знайомим говорю не поступати в колгосп а то випустять каліками та нижчебродами
Валерій
Для рома романов:Риба починає гнити з голови. Ти бачив, щоб ректор Стибель Володимир Володимирович відреагував хоча би на один відгук студентів? За його бездіяльність по боротьбі з корупцією, за підтримку неуків-хабарників у ввіреному йому Ветеринарному університеті ім Гжицького м. Львів ректору Стибелю Володимиру Володимировичу вже пора відповідати перед ЗАКОНОМ. Поглянь декларацію ректора Стибеля В.В., а особливо його дружини Стибель Алли Орестівни і стане чітко зрозуміло його бездіяльність. Подивись кількість наукових робіт ректора, чи реально одній людині стільки написати? Це треба цілодобово все життя сидіти за компютером, щоб все це написати та практично доказати свою авторську думку, а не за гроші університету постійно подорожувати по Європі та Америці.Ось так прививають нам викладачі-корупціонери антипатію до наших майбутніх професій.До чесних і порядних викладачів це не відноситься. Задумайтесь шановні викладачі, без прокляття вам подачки ніхто не дає! Розплата є за все!
Владислав
Про що ми говоримо? Про які праці наукові? Нас вчать на плакатах...ще тих, які за Польщі лишились. І хіба вчать? Гроші зібрали "рішали", типу Дудчака, Данковича, Салати і ко...і на тому все закінчилось. За 200 гривень купимо любого асистента, за 300 грн- доцента. А за 1000 грн. Сам професор буде бігати із заліковою книжкою. Вони плачуться, що зарплати невисокі, що вони віддають нам знання за копійки )))), але купують при цьому нові машини, квартири. То чого нам жалітися? І їм добре і нам, бо ми стали в чергу за дипломом і його отримаємо.
Коментувати
Марія Ш.
Жахливий університет, вже останній курс тут вчусь. Деруть гроші зі всіх, виключення хіба ті хто має знайомого(так званого плуга). Плуг ходить і рішає сесію тупому студенту. В результаті розумний або бідний має 3, а студент багатий чи з плугом- 5,4. Все це кришує деканат(мій факультет вет.медицина). А деканати кришує ректор! Знаю багатьох кому сам ректор "помагає". Найбільші корупціонери, які не вчать протягом року , а потім на сесії згадують науку і строго перевірять отриманні знання студентів це:Головач, Салата, Галяс, Данькович, Бінкевич,Левківський, Кудла, Стояновський, Колотницький і т.д. Зі всіма можна домовитись або порішати через когось, навіть тих викладачів, які не дуже люблять корупцію(їх небагато). Тому що якщо їм подзвонить декан-хабарник чи ректор-хабарник вони не зможуть відмовити, це начальство. Самій встидно, але я теж частина цього корупційного кола. Тут мене і моїх однокурсників навчили давати хабарі і показали, щоб без знайомих і без грошей тобі нічого не світить
Іван
З Новим роком! Здали сесію. Професори заробили. Всі у відпустці. Окремі викладачі жирують. Заняття не читають, а за них читають інші асистенти, а сесію приймають,, що на стаціонарі, так і на заочці, а саме Гримак, Салата, Бінкевич, Турко, Батюк, Березівський, Пенцак та ін. Магістерські роботи та дипломні вже розподіл є, касу познімали - соромно, а їх діти вчаться на державному замовленні, а вони ходять здають сесію з заліковими книжками. Корупція була і буде...
Юрій
Для Іван: Не приємно читати такі коментарі. Сорок років тому вчився в тому університеті, про таке навіть і не снилося. А кафедра анатомії була як фабрика, зранку до ночі вчилися студенти, робилися нові препарати, гуділо як у вулику... А от два роки тому зайшов на кафедру мені стало страшно і неприємно серед білого дня все відкрито ні одного викладача, лаборанта не кажу вже про студентів. Прикро і соромно!!! Мені направду не хотілось би щоб мої діти вчилися в такому університеті. Двічі неприємно, що ви називаєте серед хабарників моїх однокурсниківта бувших спывробытникыв, які на мій погляд були зразковими коли ми вчилися та працювали разом. Але що зробиш, ви правильно пишете, що риба гниє з голови. А почалося все після того як ВУЗ очолив Кравців Р.Й....
Коментувати
Петрів
Присвячується Венгрину А.В Анатомія На нашій кафедрі цікавій Був дуже гарний викладач Такийі добрий, і розумний Що аж не хочеться тікать На пару цю ідемо дружно Предмет вивчаєм на зубок Контрольні пишем на відмінно Боятись нам нема чого Ми й заліки здаємо дружно Бо група в нас уже така А як цікаво нам на парі Писати нові латинські слова Нехай що хочуть кажуть люди Нам анатомка не страшна!!!!
Наталія Анатоліївна
Зараз складеться рейтинг студентів для отримання стипендії, а чи будуть враховані бали на екзамені, які отримані за хабар, ( з "63" на "75") з дисципліни : "Біонеорганічна хімія" на І курсі ВМФ. Чи ви зразу привчаєте студентів до хабарів, а як плакат про "Кров небесної сотні", чи ми робимо пафос, а "професура" як брала при СРСР, так і бере. А якже пристиж університету, чи ректор Стибель В. В. на це не реагує, і як проректор з навчальної роботи, він що потрібний тільки для підпису документів. Отже ЛНУВМ та БТ привчає дітей до хабарів, щоб отримати стипендію, а не до отримання знань. Правильно "студент - бізнесмен" прорахував, що краще заплатити на сесії 400- 600 грн, а потім отримувати стипендію 6 місяців. А студент, який вірив у справедливість і порядність університету залишиться без стипендії. Міністерство освіти і науки України гарний закон пропонує, але треба спочатку почистити університети від хабарників, а потім братися за студентів. Бо це тільки буде наруку хабарникам.
Наталія Анатоліївна
Зараз складеться рейтинг студентів для отримання стипендії, а чи будуть враховані бали на екзамені, які отримані за хабар, ( з "63" на "75") з дисципліни : "Біонеорганічна хімія" на І курсі ВМФ. Чи ви зразу привчаєте студентів до хабарів, а як плакат про "Кров небесної сотні", чи ми робимо пафос, а "професура" як брала при СРСР, так і бере. А якже пристиж університету, чи ректор Стибель В. В. на це не реагує, і як проректор з навчальної роботи, він що потрібний тільки для підпису документів. Отже ЛНУВМ та БТ привчає дітей до хабарів, щоб отримати стипендію, а не до отримання знань. Правильно "студент - бізнесмен" прорахував, що краще заплатити на сесії 400- 600 грн, а потім отримувати стипендію 6 місяців. А студент, який вірив у справедливість і порядність університету залишиться без стипендії. Міністерство освіти і науки України гарний закон пропонує, але треба спочатку почистити університети від хабарників, а потім братися за студентів. Бо це тільки буде наруку хабарникам.
Іван
Куди дивиться служба безпеки та НАБУ які ціни за іспити на кафедрі ВСЕ. Такі "Проффесори" як Салата і Бінкевич друть по повній програмі. Коли це вже закінчиться нарешті, значить декан Пеленьо і ректор Стибель в долі.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!