Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького (ЛНМУ) +38 (032) 275-76-32, +38 (032) 236-84-19
м. Львів, вул. Пекарська 69  (карта)
http://www.meduniv.lviv.ua

(032) 278-64-19, 276-78-05
інформація підтверджена

Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького (ЛНМУ)

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького - найстарший медичний навчальний заклад вищої освіти України.За понад двохсотлітню історію завжди займав провідні позиції в галузі підготовки лікарів, фармацевтів та провізорів. 2018 р. на Дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» та Сьомій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» ЛНМУ імені Данила Галицького було удостоєно почесних відзнак: Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності»; Золотої медалі в номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників»; Диплому за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки, а також Сертифікату якості наукових публікацій (на підставі показників наукометричної бази даних SciVerse Sсopus за 2017 рік).
Сьогодні Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького об’єднує 6 факультетів, медичний коледж, 78 кафедр.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 18 600 до 36 700
Форма навчання:денна (заочна тільки для фармації)
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:6 373
Місто:Львів
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):56 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):48 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):43 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького (ЛНМУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Охорона здоров’я

  • Фармація, промислова фармація
  • Медицина
  • Стоматологiя
  • Медсестринство
  • Педіатрія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
501
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 118 оцінок.

Відгуки про Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького (ЛНМУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вика Карпенко
Добрый вечер.Скажите можно ли перевестись из ЗДМУ-Медицина бюджетная форма обучения , на второй курс по той же специальности в ЛНМУ? Если да ,то как это можно сделать ?
promotion
Для Вика Карпенко: Добрий день! Із питаннями переведення прохання звертатися в Приймальну комісію Університету - http://vstup.meduniv.lviv.ua/?page_id=317
Коментувати
Валя Жвалєвська
Доброго дня!Чи є у вас дистанційна форма навчання?Які предмети потрібно здавати на біохіміка та невропатолога?Напепед дякую)
promotion
Для Валя Жвалєвська: Заочна форма навчання передбачена лише для фармації, інших видів дистанційного навчання не передбачено. Вузькі спеціальності, як от невропатолог, обираються вже після закінчення основного курсу навчання на медичному факультеті, під час проходження інтерантури. Умови вступу на факультети Університету дивіться на сторінці приймальної комісії http://new.meduniv.lviv.ua/pidrozdily/pryjmalna-komisiya/
Коментувати
Олеся
чи можна вступити після 11 класу на фармацію заочно якщо так то які предмети зно потрібно здавати і скільки років навчатися
promotion
Для Олеся: Правила та умови прийому - на сторінці приймальної комісії Університету http://new.meduniv.lviv.ua/pidrozdily/pryjmalna-komisiya/
Коментувати
Іван
Скільки в 2019 дається державних місць на професію стоматолога і скільки містць на квоту?
promotion
Для Іван: Прошу звертатися в приймальну комісію Університету і дивитися інформацію на сайті http://new.meduniv.lviv.ua/pidrozdily/pryjmalna-komisiya/
Коментувати
V.L
Скажіть будь ласка, скільки приблизно балів треба з математики , української мови та літератури , біології чи хімії аби вступити на державну форму навчання?
promotion
Для V.L: Все залежатиме від конкурсу та обраного Вами факультету. Мінімальний бал для подачі документів на медичні спеціальності - 150 другий та третій предмети. На фармацію - 130 конкурсний бал. Докладніше - дивіться на сторінці приймальної комісії http://new.meduniv.lviv.ua/pidrozdily/pryjmalna-komisiya/
Коментувати
Оксана Дмитрашко
Добрий вечір!чи є курси первинної спеціалізації по кардіології на держ основі ?і коли?
promotion LNMU
Для Оксана Дмитрашко: Щодо Вашого запитання - контактуйте, будь ласка, безпосередньо із факультетом післядипломної освіти http://new.meduniv.lviv.ua/fakultety/fakultet-pislyadyplomnoyi-osvity
Коментувати
Александр Швец
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, які конкурсні предмети необхідні для вступу у ваш ВУЗ у 2019 році?
promotion LNMU
Для Александр Швец: поки що невідомо, стежте за інформацією на офіційному сайті Університету у розділі "Приймальна комісія"http://meduniv.lviv.ua/
Коментувати
Lysak
Доброго дня! Які предмети потрібно здавати на ЗНО , щоб поступити на фармацевтичну кафедру? Який прохідний бал?
Лєна
Доброго вечора , скажіть будь ласка які точно предмети потрібно здавати , на такі факультети , як медицина, стоматологія, педіатрія та який прохідний бал?
Anna
Доброго вечора , скажіть будь ласка які оригінали документів необхідно подати до університету після отримання рекомендації зарахування на бюджет ?
Uliana7777
УВАГА! Чи варто вступати в ЛНМУ на лікувальну справу , якщо маю можливість вступити на бюджет і до Київського медичного? Чи можливо здати самій всі екзамени, якщо старанно вчитимусь?
Yulia8888
Для Uliana7777: краще у Львів. Дитина вчиться на першому курсі, всі заліки та екзамен здала сама. Подобаються викладачі, навчальна база. Не шкодуємо, що вчиться тут.
Коментувати
Vikavika11
Я вважаю, що компетентність майбутнього лікаря не залежить від балу зно! Нереально важке цьогорічне зно з хімії ставить крапку на мрії багатьох абітурієнтів! Знизьте порговий бал 150!!
Тетяна
Для Vikavika11: лікар професія не для всіх. І якщо не здав на мінімум 150 тобі дорога закрита. Може так позбудемось некомпетентності хоч тут
анка
А может начать сначала с компетентности учителей, а потом рассуждать- для всех ли профессия врача?
Yulia8888
ЗНО з хімії було складне, але якщо поступаєте в медичний, це один з основних предметів, тому потрібно готуватись до вступу і не один рік. Я - за прохідний бал мінімум 150.
Коментувати
Кеті
Добрий день, скажіть будь ласка, чи можу я вступити сюди, якщо математику не набрала 150 балів? Буду дуже вдячна за відповідь.
ира
Для Кеті: ні
promotion
Можете спробувати, якщо вступатимете на фармацевтичний факультет - там вимога мінімально 100 балів з усіх предметів. Принаймні, документи подавати можна.
Evelyn
Для promotion: а є державні місця на фармацію?
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на напрям "стоматологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 179, укр мова та література - 183 ?
promotion
Для Богдана: Ні, лише на фармацію - там немає порогу 150 балів з основних предметів
.
Для promotion: Ні. Фармація поріг 130
Люся
Конкурсний бал для фармації 130, порогового немає,тобто сумарно із застосуванням коєфіцієнтів має бути не менше 130 балів
Коментувати
Денис Звірко
!!! ВНИМАНИЕ !!! Меня зовут Денис. Мы с моим другом Сергеем студенты 2 курса НМУ им. Богомольца создаем большую общину абитуриентов нашего ВУЗа! Для чего это нужно? В этой беседе мы: - вооружим вас весьма полезными знаниями перед 1 сентября; - расскажем о особенностях процесса обучения в НМУ и других аспектах, касающихся наших студентов-медиков; - ознакомим с материалами по разным предметам; - и еще не мало важно, сдружим вас с другими абитуриентами; Попасть в нашу толпу и стать одним из самых подкованных знаниями абитуриентом очень просто: Обращайтесь в ЛС (Telegram): @hymenolepis @sqwlvv
Taras07
Добрий день, скажіть будь ласка який у мене шанс вступити на навчання до вашого ВНЗ з такими балами:біологія 172,українська мова та література 167,історія України 176, хімія 145.Буду вдячний за відповідь.
Авіценна
Для Taras07: Йолопе, краще вступай в ПТУ перукарів!!!
ИММ
откуда такая агрессия,женщина?
promotion
Пробуйте вступати на фармацію - там немає обмеження у 150 балів для основних предметів
Коментувати
Olha
Доброго дня. Хочу до Вас на навчання на заочну форму, Фармація. Я навчаюсь у Білоцерківському медколеді, після закінчення хочу до Вас. Що мені для цього потрібно?
U1sLhgYE
Чи зараховується атестат? Що означає"конкурсний показник"? Коли будуть відомі списки держзамовлень?
Volodya
Скажіть будь ласка, які предмети окрім української та біології потрібно здавати на травматолога і анестезіолога і які прохідні бали з цих предметів? І ще одне питання: чи потрібно здавати історію?
Валерія
Для Volodya: Для навчання у медичному вузі, на будь-яку професію потрібно знати: Українську мову,Біологію, Хімію, Англійську мову, та анатомію. Мені на данний час 12 років, і я мрію стати лікарем-гінекологом або хірургом, і вам я теж бажаю щоб ви всупили до вузу!
Коментувати
Nadia
Доброго дня! Скільки коштує навчання на заочній формі на фармацевта ?і можна поступити без зно ,на основі диплома медсестри?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!