Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького (ЛНМУ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького (ЛНМУ) +38 (032) 275-76-32, +38 (032) 236-84-19
м. Львів, вул. Пекарська 69  (карта)
http://www.meduniv.lviv.ua

(032) 278-64-19, 276-78-05
інформація підтверджена

Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького (ЛНМУ)

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького - найстарший медичний навчальний заклад вищої освіти України.За понад двохсотлітню історію завжди займав провідні позиції в галузі підготовки лікарів, фармацевтів та провізорів. 2018 р. на Дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» та Сьомій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» ЛНМУ імені Данила Галицького було удостоєно почесних відзнак: Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності»; Золотої медалі в номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників»; Диплому за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки, а також Сертифікату якості наукових публікацій (на підставі показників наукометричної бази даних SciVerse Sсopus за 2017 рік).
Сьогодні Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького об’єднує 6 факультетів, медичний коледж, 78 кафедр.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 18 600 до 36 700
Форма навчання:денна (заочна тільки для фармації)
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:6 373
Місто:Львів
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):56 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):48 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького (ЛНМУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Охорона здоров’я

  • Фармація, промислова фармація
  • Медицина
  • Стоматологiя
  • Медсестринство
  • Педіатрія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
474
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 112 оцінок.

Відгуки про Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького (ЛНМУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр Швец
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, які конкурсні предмети необхідні для вступу у ваш ВУЗ у 2019 році?
promotion LNMU
Для Александр Швец: поки що невідомо, стежте за інформацією на офіційному сайті Університету у розділі "Приймальна комісія"http://meduniv.lviv.ua/
Коментувати
Lysak
Доброго дня! Які предмети потрібно здавати на ЗНО , щоб поступити на фармацевтичну кафедру? Який прохідний бал?
Лєна
Доброго вечора , скажіть будь ласка які точно предмети потрібно здавати , на такі факультети , як медицина, стоматологія, педіатрія та який прохідний бал?
Anna
Доброго вечора , скажіть будь ласка які оригінали документів необхідно подати до університету після отримання рекомендації зарахування на бюджет ?
Uliana7777
УВАГА! Чи варто вступати в ЛНМУ на лікувальну справу , якщо маю можливість вступити на бюджет і до Київського медичного? Чи можливо здати самій всі екзамени, якщо старанно вчитимусь?
Vikavika11
Я вважаю, що компетентність майбутнього лікаря не залежить від балу зно! Нереально важке цьогорічне зно з хімії ставить крапку на мрії багатьох абітурієнтів! Знизьте порговий бал 150!!
Тетяна
Для Vikavika11: лікар професія не для всіх. І якщо не здав на мінімум 150 тобі дорога закрита. Може так позбудемось некомпетентності хоч тут
анка
А может начать сначала с компетентности учителей, а потом рассуждать- для всех ли профессия врача?
Коментувати
Кеті
Добрий день, скажіть будь ласка, чи можу я вступити сюди, якщо математику не набрала 150 балів? Буду дуже вдячна за відповідь.
ира
Для Кеті: ні
promotion
Можете спробувати, якщо вступатимете на фармацевтичний факультет - там вимога мінімально 100 балів з усіх предметів. Принаймні, документи подавати можна.
Evelyn
Для promotion: а є державні місця на фармацію?
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на напрям "стоматологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 179, укр мова та література - 183 ?
promotion
Для Богдана: Ні, лише на фармацію - там немає порогу 150 балів з основних предметів
Коментувати
Денис Звірко
!!! ВНИМАНИЕ !!! Меня зовут Денис. Мы с моим другом Сергеем студенты 2 курса НМУ им. Богомольца создаем большую общину абитуриентов нашего ВУЗа! Для чего это нужно? В этой беседе мы: - вооружим вас весьма полезными знаниями перед 1 сентября; - расскажем о особенностях процесса обучения в НМУ и других аспектах, касающихся наших студентов-медиков; - ознакомим с материалами по разным предметам; - и еще не мало важно, сдружим вас с другими абитуриентами; Попасть в нашу толпу и стать одним из самых подкованных знаниями абитуриентом очень просто: Обращайтесь в ЛС (Telegram): @hymenolepis @sqwlvv
Taras07
Добрий день, скажіть будь ласка який у мене шанс вступити на навчання до вашого ВНЗ з такими балами:біологія 172,українська мова та література 167,історія України 176, хімія 145.Буду вдячний за відповідь.
Авіценна
Для Taras07: Йолопе, краще вступай в ПТУ перукарів!!!
ИММ
откуда такая агрессия,женщина?
promotion
Пробуйте вступати на фармацію - там немає обмеження у 150 балів для основних предметів
Коментувати
Olha
Доброго дня. Хочу до Вас на навчання на заочну форму, Фармація. Я навчаюсь у Білоцерківському медколеді, після закінчення хочу до Вас. Що мені для цього потрібно?
U1sLhgYE
Чи зараховується атестат? Що означає"конкурсний показник"? Коли будуть відомі списки держзамовлень?
Volodya
Скажіть будь ласка, які предмети окрім української та біології потрібно здавати на травматолога і анестезіолога і які прохідні бали з цих предметів? І ще одне питання: чи потрібно здавати історію?
Валерія
Для Volodya: Для навчання у медичному вузі, на будь-яку професію потрібно знати: Українську мову,Біологію, Хімію, Англійську мову, та анатомію. Мені на данний час 12 років, і я мрію стати лікарем-гінекологом або хірургом, і вам я теж бажаю щоб ви всупили до вузу!
Коментувати
Nadia
Доброго дня! Скільки коштує навчання на заочній формі на фармацевта ?і можна поступити без зно ,на основі диплома медсестри?
Andrei Moipaniuk
Журнал "Дніпро" Оголошує конкурс на цікавий офісний серіальний роман, мелодрама, де виробничі персонажі настільки переплися у своїх коханнях, заздростях, ненавистях, підла бузництвах, кар’єризмі…людяності.(Щоб - по сторінок 20-40 в кожний номер з інтригою наприкінці). Вартість кожної частини 3000-9000 гривень. Термін перших двохчастин до 30 січня 2018. Тільки одна перша частина не приймається. Надсилати – lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com Ви можете придбати журнал "Дніпро" за 2017 рік у редакції ж. Дніпро (м.Київ, Довженка 7) за 150 гривень. і поштою - за 165 гривень. Контакти : тел 4541280 , мейл info@dnipro-ukr.com.ua або peredplata@dnipro-ukr.com.ua .Індекс для річноїпередплати 37583
nastia.vik13
Доброго дня!У мене виникло одне питання,відповідь на яке я не знайшла на Вашому офіційному сайті.Цивільне направлення при вступі відіграє якусь роль?
Irka
Для nastia.vik13: відіграє роль густий гаманець
Олена
Яке цільове направлення? На сьогодні чудова нагода вступити в омріяний вищий медичний заклад, але для цього з 2018 року встановлений поріг 150 балів з основних предметів
Коментувати
Medic@pravda
Добрий день, шановні абітурієнти та батьки, рекомендую подумати щодо вступу в даний університет. Я є студентом 2 курсу н-го факультету, мої враження від навчання просто жахливі, викладачі взагалі не зацікавленні в тому ,щоб дати якісь знання студентам, корупція в цьому університеті можна сказати на "вищому" рівні. Складаються такі ситуації, що цілі групи дають хабаря, але коли хтось один з групи відмовляється давати і дійсно дитина вчиться ночами навіть, викладач просто валить і не дає ніякої змоги самому здати, вимагає гроші. І дуже шкода коли ти дійсно вчишся, а хтось інший цілий рік гуляє, має жахливу ситуацію з предметами і ось, диво, цей студент якимсь чином має всі заліки. Цікава ситуація з викладачем якому не дав хабара, ходжу на перездачу вже 4 раз, він звичайно валить,а коли попросив пояснити щось, відповідь просто вбила, цитую :"Я тут не для того щоб щось комусь пояснювати, в тебе є гугл і книжка от іди та вчися!" Тому подумайте, скільки грошей ви викинете не тільки на саме навчання, а й...
Irka
Для Medic@pravda: повністю підтримую! Батьки, пошкодуйте своє здоров’я і фінанси. Не університет, а жах. Якщо при подачі документів ви думаєте: ’’а де тих хабарів не беруть’’, то повірте, в цьому університеті ціни вас дійсно здивують.
Мария
Я є студенткою цього вузу ) І можу з упевненістю сказати , що той хто вчиться- той все здає. Корупція звичайно є, але чим вона вам заваджає? Хочите вчитись -вчітся .Гроші ніхто не вимагає, платять ті хто не хоче вчитись, а такі в цьому університеті на довго не затримуються (Тому добре подумайте перед вступом, якщо ви не здатні вчитись 24 на 7 то краще йдіть в ветеренарний або політех , там в них дистанційне навчання)) Щодо викладачів, то я за 5 років зустрічала тільки трьох поганих, а решта справжні професіонали . Деякі студентів через свої погані знання отримують 2 , а потім пишуть гнівні коментарі типу: гроші вимагають, нічого не вчать і т.д.
Коментувати
Mariya Zavadka
Доброго дня. Видавництво *НАУТІЛУС* пропонує бібліотеці університету, лікарям, студентам та абітурієнтам придбання Атлау Анатомії Людини, Френк Неттер 4-те українсько-латинське видання на Видавництві з метою уникнення шахрайства. номер менеджера +380636800513 Марія
a
Для Mariya Zavadka: Для Medic@pravda: Для Софія: Для Лиза:
Коментувати
Лиза
Скажіть будь-ласка який прохідний бал на лікувальну справу? І скільки державний місць?
Софія
який прохідний бал на лікувальну справу? і скільки державний місць?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!