Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет фізичної культури (ЛДУФК) (032) 255-32-06
м. Львів, вул. Костюшка, 11  (карта)
http://www.ldufk.edu.ua

(032) 272-39-15
інформація підтверджена

Львівський державний університет фізичної культури (ЛДУФК)

Львівський державний університет фізичної культури – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. 1946 року на базі технікуму фізичної культури було створено Львівський державний інститут фізичної культури. У 2006 році розпорядженням Кабінету Міністрів України утворено Львівський державний університет фізичної культури. У його структурі є п’ять факультетів: факультет фізичної терапії та ерготерапії; факультет педагогічної освіти; факультет фізичної культури і спорту; факультет туризму;факультет післядипломної та заочної освіти. Студенти навчаються у трьох корпусах, де, окрім навчальних аудиторій, є спеціалізовані спортивні зали. В університеті працюють 246 науково-педагогічні працівників,серед яких: професори, доктори наук – 33, 131 – кандидати наук; 91 – доценти, 28 відмінники освіти України, 3 – заслужені діячі науки і техніки України, 2 – заслужені працівники освіти України, 6 – заслужені працівники фізичної культури і спорту.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 8 500 до 20 000
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Львів
Консолідований рейтинг 2022:113 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет фізичної культури (ЛДУФК) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Охорона здоров’я

  • Фізична терапія, ерготерапія
 • Управління та адміністрування

  • Менеджмент
 • Культура і мистецтво

  • Хореографія
 • Освіта та педагогіка

  • Фізична культура і спорт
  • Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
262
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 60 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет фізичної культури (ЛДУФК)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зайцев Кирил
Доброго дня ! Що потрібно для вступу ? Як подати заявку на конкурсний відбір? Вартість навчання ? Спеціальність 017- Фізична культура і спорт . " тренер" До якого числа приймаєте заяви ?
Tana
Чи буде день відкритих дверей цього року? Якщо батько учасник бойових дій чи можна поступити на державне реабілітолог і який прохідний бал.
Nazar Korol
Чи буде цього року відкритий конкурс на фізичну терапію? Який бал ЗНО/НМТ я повинен мати щоб вступити на державне? Скільки коштує навчання?
Віталій Улинець
Я зможу поступити на державне на менеджмент ха такими результатами НМТ:мова 145, математика 141,історія 145?
Anna
Доброго дня! У 2022 році хочу поступати на готельно-ресторану справу. Не знаю, які предмети на ЗНО потрібно здавати, щоб вступити у ваш університет? Підкажіть будь ласка
ldufk_pk
Для Anna: Доброго дня! Для вступу на спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа» в 2022 році потрібно здавати три предмета ЗНО а саме: 1. Українська мова та література; 2. Іноземна мова; 3. Історія України або математика, або біологія, або географія, або фізика, або хімія (на вибір).
Яна Діброва
А якщо в цьому році 2022,НМТ не має предмету як англійська то що робити???
Коментувати
Володимир
Доброго вечора. Бажаю поступити у ваш університет на факультет Фізіотерапія та Ерготерапія. Закінчив медичний коледж, отримав диплом молодшого спеціаліста, також склав 2 ЗНО. Хотів би запитати , яка кількість місць для поступлення на даний факультет? Дякую за відповідь!
ldufk_pk
Для Володимир: Вступ на основі диплома молодшого спеціаліста на спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія»: ліцензійний обсяг – 50, держзамовлення – 4.
Коментувати
Інна Остафіль
Чи можу я поступити до вас на факультет фізичної культури та спорту, одразу на другий курс, після закінчення медичного коледжу? Та чи потрібно здавати ЗНО
ldufk_pk
Для Інна Остафіль: Так, можете, але для вступу потрібно скласти ЗНО з української мови та ЗНО з історії України.
Коментувати
julia896
Оказалось Питын и Мазур, Окопные, Дмытрук и т.д. всех обидели, потому что у них защита психиатр. Как так? Заболели у них гениталии пошли к доктору за чудо средствами и со слезами спасай, но доктор нет, к психиатру иди. Но Мазур с Окопной не пошла, а пошла лечить сама, но уже с диагнозом сахарный диабет. Как лечить? Нашли только или инсулин или галопередол и все правильно у психиатра на контроле сладкоежки, а то все умеют себя сдерживать, но уже только не люди вот этих страшных спортсменов. Инсулин все улучшил, но у них появилась зависимоть от него и они давай худеть, но даже у тощей как спичка Мазур все болело и никакого секса у нее же вагинит, из зависти эта народная дура издеваеться над всеми, это легко их же не мало. Часом и в больницу они попадают в коме и всех обзывают ненормальными и орут как слоны. Им лечиться уже поздно, пристрелить с гуманности что ли?
ldufk_pk
Інформація про вступ розміщена на сайті університету у розділі АБІТУРІЄНТ. Тел. для довідки: (063) 47-07-391.
Лена
Добрий день,чи будуть бюджетні місця в 2021 на спеціальність,фізична культура і спорт(фізична реабілітація)?
ldufk_pk
Для Лена: Добрий день, так будуть.
Коментувати
Оксана
Добрий день . А ще буде День відкритих дверей в Львівському інфізі? Якщо син хоче подавати документи та тренерську справу та на факультет терапія і ерготерапія, то він здаватиме укр мову, біологію, математику та творчий конкурс. ? Я правильно зрозуміла? І якщо , наприклад, він пройде на факультет ерготерапія, а через рік- два запланує заочно йти ще на тренера, чи зможе він використати вже здане у цьому році ЗНО та творчий конкурс чи творчий потрібно буде передавати по свіжому? Дякую
ldufk_pk
Для Оксана: Добрий день. День відкритих дверей вже не буде! Так Ви все правильно зрозуміли. Так, для вступу через рік-два можна буде використати здане ЗНО в 2021 та творчий конкурс, але Вам краще зразу в 2021 році поступати на дві спеціальності.
Коментувати
Роман Яручик
Доброго дня! Які предмети потрібно здавати на ЗНО, щоб поступити на факультет фізична терапія та ерготерапія? Та чи потрібно здавати українську літературу разом з мовою, чи тільки мову? Та який прохідний бал предметів?
ldufk_pk
Для Роман Яручик: Добрий день. Для вступу на факультет фізична терапія та ерготерапія на спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія в 2021 році потрібно здавати три предмета а саме: 1. Українська мова; 2. Математика; 3. Фізика або біологія, або хімія (на вибір). На дану спеціальність потрібно здавати тільки українську мову, але українська мова та література також підходить. Мінімальний прохідний бал на бюджет на денну форму навчання в 2020 році склав – 171.258.
Коментувати
Лея
Доброї ночі!А є в наявності бюджетні місця на готельно-ресторанну справу на 2021 рік?Який прохідний бал на бюджет треба?І які предмети на цю спеціальність треба здавати?
ldufk_pk
Для Лея: Добрий день. На денній формі спеціальності готельно-ресторанна справа в 2020 році було до 5-ти бюджетних місць, на заочній формі жодного. Прохідний бал на бюджет в 2020 році склав – 185.191. Для вступу на спеціальність 241 Готельно-ресторанна справа в 2021 році потрібно здавати три предмета а саме: 1. Українська мова та література; 2. Іноземна мова; 3. Історія України або математика, або біологія, або географія, або фізика, або хімія (на вибір).
Лея
А який прохідний бал потрібно буде на цей рік скласти,щоб пройти на бюджет?
ldufk_pk
Для Лея: Прохідний бал на цей рік ще не сформований. Прохідний бал залежить від того як абітурієнти складуть ЗНО в цьому році і з якими балами будуть подавати електронні заявки на вступ.
Коментувати
Василина Луньо
Добрий день я навчаюся у 11 класі які предмети треба здавати ЗНО на РЕАЛІЗАЦІЯ ТА ЕРГОТЕРАПІЯ і яка ціні платного навчання
ldufk_pk
Для Василина Луньо: Добрий день. Для вступу на спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія в 2021 році потрібно здавати три предмета а саме: 1. Українська мова; 2. Математика; 3. Фізика або біологія, або хімія (на вибір), платне навчання на даній спеціальності складає 20800 грн за рік навчання. Запрошуємо на День відкритих дверей у ЛДУФК ім. Івана Боберського! Зустріч проходитиме онлайн у форматі Zoom-конференції 16 грудня 2020 р. о 15:00, для участі у заході потрібно зареєструватися на сайті: https://www.ldufk.edu.ua/index.php/golovna-1.html
Коментувати
ГАЛИНА
ДОБРИЙ ДЕНЬ.ЯКІ ПРЕДМЕТИ ТРЕБА ЗДАВАТИ ЗНО НА" РЕАБІЛІТАЦІЯ ТА ЕРГОТЕРАПІЯ" І ЯКА ЦІНА ПЛАТНОГО НАВЧАННЯ НА РІК
ldufk_pk
Для ГАЛИНА: Добрий день. Для вступу на спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія в 2021 році потрібно здавати три предмета а саме: 1. Українська мова; 2. Математика; 3. Фізика або біологія, або хімія (на вибір), платне навчання на даній спеціальності складає 20800 грн за рік навчання. Запрошуємо на День відкритих дверей у ЛДУФК ім. Івана Боберського! Зустріч проходитиме онлайн у форматі Zoom-конференції 16 грудня 2020 р. о 15:00, для участі у заході потрібно зареєструватися на сайті: https://www.ldufk.edu.ua/index.php/golovna-1.html
Коментувати
Span Lang
Доброго дня! Я зараз в 11 класі і думаю піти вчитися на вчителя української мови та літератури. Скажіть, будь ласка, які предмети на ЗНО потрібно здавати, прохідний бал і, якщо хтось поступив в цей університет, як навчання? Чи варто йти сюди? Якщо коротко, то розкажіть все в подробицях...)
Volodimir
Доброго дня! Які предмети потрібно здавати для вступу на готельно-ресторану справу? Навчання безкоштовне?
христина
Для Volodimir: укр.мова та література;іноземна мова; географія або математика. Є бюджетні місця ( за умови проходження по конкурсному балу)
Коментувати
Olesia
Доброго вечора! Чи можливо вступити на Фізична терапія, ерготерапія на заочну форму навчання безЗНО на основі диплома молодшого спеціаліста з лікувальної справи Самбірського медичного коледжу? І чи потрібно здавати вступний іспит? Якщо так то який саме? До якого числа можна подати документи?? Дякую
христина
Для Olesia: для спец. фіз.терапія, ерготерапія немає заочної форми навчання вступ на 2й курс у вашому випадку можлививй
Коментувати
Ivanna Salatyan
Доброго дня! Які необхідні документи для вступу на кафедру реабілітології? За освітою медична сестра. Цікавить заочна форма навчання. Дякую
христина
Для Ivanna Salatyan: для спец. фіз.терапія, ерготерапія не має заочної форми навчання
Коментувати
Nata Tsupko
Доброго дня) Які предмети ЗНО потрібні на хореографа? Скільки років навчання? Яка ціна за рік? Вартість гуртожитка? ????