Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
374
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 107 оцінок.

Відгуки про Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Я закінчила цей інститут 4 роки тому і можу сказати що все про що возмущаються студенти повністю правда. І взятки викладачі беруть і за заліки вимагають. Були правда і такі яких гроші не цікавили і вони заставляли вчитись але таких було небагато.На пальцях руки можна було порахувати. В інституті нема нічого- тільки хваляться що в них там щось є. Толкових викладачів які б могли іноземну професійно викладати -нема, умов для занять якимись видами спорту-нема, практику яка потрібно проходити під час навчання-сама собі шукала тому що це нікого не цікавить. Або ти здаєш звіт або платиш гроші Замрій О.М, не хочеш відробляти практику в тому кафе на вул. Лесі Українки-тоже плати. Навіть за тупу фізкультуру треба було дати гроші або стати спонсором бо викладач Лядик О.І сам пари не проводив і ще гроші вимагав . Треба було йому по 200 грн здати з кожного з групи і можна було не ходити семестр. Зараз після того як закінчила працюю не по спеціальності бо диплом інституту не вартий і копійки.
Випускниця
Для Оксана: Я також випускниця цього інституту. Мені дуже образливо читати такі відгуки студентів і випускників. Всі роки була старостою групи, тому добре знаю які є студенти. Я не львівська, тому не могла знайти базу практики, тому просила, щоб направили з інституту. Зараз працюю менеджером по туризму у туристичній фірмі, САМЕ ЗАВДЯКИ ІНСТИТУТУ. А щодо корупцію скажу таке, що багато студентів серед своїх одногрупників самі шукали легші шляхи. Не платіть - ніхто і не буде брати!!!! Якщо людина не хоче займатись спортом чи вчитись, то які б не були викладачі неможливо заставити. Знаю по собі, що фізкультура для мене була мука, а зараз плачу гроші, щоб ходити у спортзал. Знаю одне, той, хто хоче шукає можливості, а хто не хоче шукає причини. Випускники, майте совість, і подякуйте за можливість отримати вищу освіту. а якщо Ви невдахи, то шукайте і далі причини своєї невдачі в комусь іншому. а роботу знайти легко дійсно, якщо знаєш свою роботу.
Студентка
Для випуксниця: А чого ви нас встидаєте? Що тут неправильно написано? Є викладачі, які всіх ставлять на лічильник, вчишся ти чи не вчишся. Що можна в мандрівнику навчитися? Посуду мити і вареники варити? Ще й вислуховувати приниження завідувачки? А ви знаєте, що коли після технології харчування ідеш десь в нормальний заклад працювати - соромно, бо толком нічого з своєї професії не знаєш толком. І ці усі розмови ректора, що ми не вчимо кухарів - це дурість, бо не можна стати добрим технологом, якщо не знаєш, що в кастрюлю покласти. Учні з училища і то більше знають.
Хтомь
Та тут не ясно , те що пишуть "завдяки інституту" та соромляться студентів це ж працівники даної установи. Навіть по манері написаного видно . Посоромились би відмиватись такими нечистими шляхами :)
Коментувати
иванна
А на який курс можна йти, якщо по спеціальності з дипломом молодшого спеціаліста готельного обслугтвування
Оля
Для иванна: на 2-3. все залежить від академічної різниці, середнього балу документа про освіту та вступних випробувань, які Ви будете складати. Чим вищий рейтинг, тим краще
Коментувати
иванна
Чи потрібно здавати ЗНО,якшо ти маєш диплом молодшого спеціаліста готельно-ресторанної справи?якшо йдеш по спеціальності готельно ресторанної справи?
Оля
Для иванна: ні, не потрібно
Коментувати
так.
всі позитивні відгуки пишуть працівники інституту, які намагаються хоч якось витерти заднє місце від фекалій в яких сидять.
Втікач
маю з чим порівняти,бо мої друзі та родичі навчають в інших вузах. інститут не те що корупційне ярмо та радянське рабство-це уособлення всього того,що в країні існувати не повинно. взяти до уваги хоча б совкових викладачів, які викладають ні про що , а вкінці ще ВИМАГАЮТЬ подякувати за їхній неоціненний труд в матеріальному вигляді. хабарників(призвища можна перелічувати довго) ,які навіть не стидаються. системи ,яка так намагається бути схожою на ту ,що в франка (заліки-іспити),але насправді ще настільки рости до неї. псевдоакредитації та перевірок,які ніби мали бути того року ,але мабуть , за пляшку коньяку керівництво все вирішило. словом,абітурієнти,поважайте себе. а якщо і сюди занесе вас лиха доля.моя вам порада зразу шукати роботу і працювати,бо після випуску вас на роботу без знайомства та зв’язків з таким дипломом бачити не схочуть. інституту бажаю хоча б змінити ректора. ну це так,для початку.
крик душі
Для Втікач: Для Втікач: Згідна на рахунок ректора, йому вже потпрібно йти на заслужений відпочинок. Він своїми заїждженими есендепівськими стереотипами ,не дає розвиватись ні інституту ні викладачам ні студентам.Навіть якщо є бажання щось міняти ,робити студентам то ректор його скоро приструнить і вб*є.
Коментувати
Випускник
Паршивий інститут! Закінчив, ніби і вищу освіту маю, а толку ніякого. Даремно 5 років потратив. Обіцяли, коли поступав, золоті гори. А насправді нічого з того не має. Практику треба самому шукати, а завідувачка практикою тільки командувати вміє. Сама цей інститут закінчила, нігде не працювала по спеціальності, зате всіх вчить. І таке на кожному кроці. Вчити немає кому. Знань ніяких. Нікому не раджу сюда іти вчитися.
Аня
Для Випускник: Що для Вас "золоті гори"????? я також закінчила інститут цього року. На практику мене скерували від інституту, зараз проходжу тут стажування і буду залишатись на роботі в готелі. Якщо ти сам не хочеш вчитися, то викладачі навряд чи заставлять. Я завдяки інституту і на конференціях різних виступала і на практиці за кордоном була. От, що я скажу: під лежачий камінь вода не тече! а абітурієнти повинні вибрати спеціальність до душі
Коментувати
Соломія
З яких предметів потрібно здавати фаховий іспит на спеціальність готельно- ресторанна справа? Якщо у тебе є диплом молодшого спеціаліста.
Оля
Для Соломія: це комплексне вступне фахове випробування: 1.екон6омічна теорія,2.теоретичне по фаху,3.проблемна ситуація. дата 26.07
Коментувати
Студентка
Дуже мудро з сторони керівництва постирати всі негативні коментарі. Абітурієнти- тікайте
студент
ВУЗ паршивий, купа хабарників, ректор-брехун, мандрівник-пекло з приниженням студентів, велика кількість предметів - повторення одне одного, ні про що, є порядні та професійні викладачі, але їх теж принижує керівницво! Ніколи сюди не поступайте!!!!! Хіба вам вже більше нема куди від армії та замітання вулиць. Хай цей чудо-ВНЗ розвалиться сам по собі!
Студент
Длястудент: Підтримую! Все брехня! Пишуть міжнародний диплом, а в дипломі зовсім інше. Просто треба зібратися всім разом і припинити це обурювання
випускник
Люди, а ви бачили, як виглядає міжнародний диплом?????? що таке виписуєте тут??????
Коментувати
студентка
зараз закінчую перший курс, можу сказати, що в мене вже виникли проблеми з корупцією при чому бали в мене хороші, просто не хочуть ставити може з особистих причин , а може бо треба гроші....з моїх знайомих про ліет взагалі ніхто не знає і всі питають що це за бурса така...словом не знаю як буде далі , але зараз я жалію
працівник ЛІЕТ
Для студентка: фраза "бали в мене хороші" - дуже відносна!!!! Ви, СТУДЕНТКА, повинні нарешті усвідомити і зрозуміти, що Ви навчаєтесь не для оцінок, а для того, щоб у майбутньому бути хорошим працівником. Тому ото гоніння за "хорошими балами" чи "у мене стипендія пропаде" і призводить до того, що починаєте шукати легших шляхів. І ще таке: дуже шкода, що наші студенти "плюють у свій колодязь". Ви ж не знаєте як у інших закладах, а робите оцінку із суб*єктивних думок своїх знайомих. Тому ми так і живемо, що не цінуємо те що маємо. дуже легко говорити за спиною, а ЧОМУ ВИ НЕ ПИШЕТЕ ЦЕ У СКРИНЬКУ ДОВІРИ, НЕ КАЖЕТЕ ДЕКАНУ, СТАРОСТІ, КУРАТОРУ, РЕКТОРУ?????????
Катерина
А що неправільно написано? Балів ніхто не відміняв і вони є певним мірилом знань. А про скриньки краще мовчіть. Що кому казати? Все рівно все замкнуть, затруть, а ректор все заговорить. Вчусь третій рік і слухаємо одне і те саме в його виступах. І все якісь фантазії, які не мають жодного відношення до реальності. Рівень викладання дуже слабкий, особливо на туризмі. Жалю, що пішла сюди. І нікому не раджу.
Студенткп
Стажування міжнародне - це брехня! В рекламі пишуть про Ізраїль, Швейцарію. Хто там був? Та вже в Туреччину і Грецію ніхто не їздить! Нащо брехати?
Коментувати
Інга
Який мінімальний бал має бути з математики для вступу на готельно-ресторанну справу?
Відповідальний секретар
Для Інга: з математики мін.100, іноземна - профільний - мін.110
Коментувати
Марія
Абітурієнти! Схаменіться і не поступайте сюди ніколи!! Диплом не визнають за кордоном, будь-яка фірма ставить під сумнів рівень акредитації. Про "вуз" ніхто не знає!За 5 років ви потратите нерви, час і здоров’я. Один "Мандрівник" чого вартує! Закінчила 2 роки тому, а досі згадую цей куточок пекла на землі і пані Галину. Такого рабства як в "Мандрівнику" , мабуть, за часи СРСР не було! Одним словом, думайте двічі, єдиний + це більш-менш халявні оцінки, ну але і подача матеріалу на такому ж рівні.
Валерій Магорівський
Які предмети потрібно при поступлені у ваш інститут,та якись бал ЗНО потрібно мати?
Відповідальний секретар
Для Валерій Магорівський: перелік конкурсних предметів тут: http://www.liet.lviv.ua/redakce/index.php?clanek=1677&xuser=&lanG=uk&slozka=682 бажаємо якнайкраще скласти ЗНО
Коментувати
Таня
Чи можна до вас після коледжу поступити без ЗНО?
moon
Для Таня: Якщо маєте диплом молодшого спеціаліста - тоді так, але потрібно буде складати іспит.
Коментувати
Наталія
Чи можна поступити на готельно ресторанна справа якщо замість ЗНО з математики є історія?
Юля
Для Наталія: на готельно-ресторанну справу потрібно обов’язково іноземну мову
Коментувати
yurasimus
Щоб поступити на державне який середній бал ЗНО потрібен?
Юрас Назар
Добрий день! Скажіть будь-ласка , які документи потрібні щоб поступити у цей інститут?
moon
Для Юрас Назар: Доброго дня! Уся інформація є детально розписана за посиланням : http://www.liet.lviv.ua/redakce/index.php?slozka=682&xuser=&lanG=uk
Коментувати
Юра
Є факультети на які не потрібно математика?? і чи на туризм обовязкова математика чи можна історію чи шось інше???? і якшо в мене математика буде десь 109.мова 140.географія 152. і я є на пів сирота я маю шанси пройти?
moon
Для Юра: на туризм математика не потрібна. обовязково - укр. мова та іноземна мова. на вибір - географія або математика
Коментувати
Олеся
Скажіть будь ласка..чи можна поступити на 5 курс на туризм,після 4 років навчання на менеджменті в іншому внз?
Іра
Для Олеся: Так, можна
Коментувати
Микола
Подала диплом бакалавра від ЛІЕТу за напрямком "Харчові технології" в університет Відня. Прийшла відповідь від них, що вони не визнають його. Отже не визнається за кордоном, не тратьте 5 років свого навчання тут, якщо маєте плани продовжити навчання десь далі.
Випускниця
Для Микола: Микола Ви подала??????????????? Може справа не у дипломі??????
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!