Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ) (032) 261-63-08, 255-45-47
м. Львів, вул. Менцинського, 8  (карта)
http://www.liet.lviv.ua/

(032) 261-63-08, 294-95-77
інформація підтверджена

Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Львівський державний інститут економіки і туризму – провідний вищий навчальний заклад з розвитку науки про туризм та підготовки висококваліфікованих фахівців з конкурентними перевагами по фаховому володінню іноземними мовами та інформаційними технологіями для туристичної індустрії.
Інститут має більш ніж сторічну історію, починаючи від цісарсько-королівської Торгової школи (1900 р.) у Львові до сучасного ВНЗ із розвинутою навчально-матеріальною базою з інноваційними інфраструктурними об’єктами у чотирьох навчальних корпусах і двох гуртожитках та високодосвідченим науково-педагогічним персоналом для забезпечення високої якості підготовки фахівців для найбільш ефективної туристичної сфери світової економіки.
Студенти проходять практику у навчально-виробничих комплексах ЛІЕТ, а також на підприємствах Львова, регіону та стажування впродовж 4-х чи 6-ти місяців за кордоном у Греції, США, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Туреччині, Єгипті, Ізраїлі та ін. Інститут співпрацює з ВНЗ Польщі, Швейцарії, Греції.

Тип навчального закладу:Інститут
Форма власності:державна
Рівень акредитації:III
Вартість навчання на рік (грн.):Бакалавр 9000 грн (денна ф. н.), 7000 грн (заочна ф. н.), магістр 10000 грн (денна ф. н.), 8000 грн (заочна ф. н.)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:понад 2000
Місто:Львів
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):198 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):192 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):192 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):198 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ) проводить підготовку бакалаврів та магістрів за такими напрямами:

СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ЕКОНОМІКА ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО"
 • Міжнародні економічні відносини (спеціалізація «Міжнародний туризм»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література  2. Іноземна мова – профільний 3. Географія або математика
 • Облік і оподаткування (спеціалізація «Облік і фінанси підприємств в сфері послуг»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика -  профільний 3. Географія або іноземна мова 
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (спеціалізація «Експертиза товарів та послуг»; спеціалізація «Товарознавство та експертиза в митній справі»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика – профільний 3. Географія або іноземна мова 
СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "МЕНЕДЖМЕНТ І АДМІНІСТРУВАННЯ"
 • Менеджмент (спеціалізація «Менеджмент туристичного бізнесу»; спеціалізація «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика -  профільний 3. Географія або іноземна мова 
СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ"
 • Готельно-ресторанна справа
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література  2. Іноземна мова – профільний 3. Географія або математика
 • Туризм
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література  2. Іноземна мова – профільний 3. Географія або математика
СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА ПЕРЕРОБКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ"
 • Харчові технології (спеціалізація «Технологія оздоровчого та профілактичного харчування», спеціалізація «Технологія в ресторанному господарстві»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика – профільний 3. Хімія або біологія

Для Вступників

Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Харчові технології
 • Міжнародні відносини

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
402
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 114 оцінок.

Відгуки про Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anna
доброго дня,чи є у мене шанс поступити на бюджет готельно-ресторанна справа з результатами:укр-177,англ і гео -157?
karinakaveli
Добрий день, чи можу я вступити на готельно ресторанну справу? Українська мова 119, географія 154,історія 146, англійської я не здавала, дякую
ПК
Для karinakaveli: На жаль, не можете. Сертифікат з англійської мови - обов’язковий. ПК.
karinakaveli
Дякую.
Коментувати
Віка
Чи зможу я вступити на бюджет на спеціальність Готельно ресторанна справа? Українська мова- 188, математика-142, історія-132, англійська - 114, бал атестата - 10,2 або куди можна на бюджет вступити?
ПК
Для Віка: Бюджетні місця виборюють шляхом відкритого конкурсу, у якому Ви берете участь, на всі спеціальності ЛІЕТ. ПК
Віка
А що це за конкурс і коли його потрібно проходить?
Коментувати
Анонім
Добрий день! Напишіть, будь ласка, чи можу я вступити до Вас у магістратуру з дипломом спеціаліста з економіки і паралельно навчатись за міжнародною програмою (Два дипломи)?
ПК
Для Анонім: Ви можете вступати у магістратуру на будь-яку спеціальність нашого Інституту. В ЛІЕТ є можливість підготовки за міжнародною програмою "Два дипломи", одночасно навчаючись у закладах-партнерах країн Євросоюзу. Передбачено спрощений вступ до європейських ЗВО та пільгова оплата за освітні послуги. Оскільки Ви економіст за фахом, можливо Вас також зацікавить, що вперше у Львові з 2019-2020 навчального року ЛІЕТ разом з Сопотською Вищою школою (Польща) розпочинає післядипломну підготовку за міжнародною програмою АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів-Association of Chartered Certified Accountants). ПК.
Коментувати
Викладач інституту
Правдиві відгуки про актуальну діяльність Інституту рекомендую брати їз офіційного сайту ЛІЕТ http://www.liet.lviv.ua/ . Сайт, яким користуєтеся Ви, розміщує часто необ’єктивну інформацію. Це інструмент негідників, котрі вже не працюють і не навчаються в Інституті. Вони постійно обливають його брудом, у них нічого святого немає! Ми їх впізнаємо, вони маскуються під чужими іменами. Де ваша гідність? Прийдіть в Інститут і все публічно скажіть! Але Ви не могли публічно звітувати за свої результати, тому і не працюєте в Інституті. Рекомендую керівництву Інституту звернутися до СБУ, іншими методами їх не вивести на чисту воду.
Анонім
Для Викладач інституту: Дякую за підтвердження тупості і бездарності викладачів інституту. На сайті http://www.liet.lviv.ua/ НЕМАЄ РОЗДІЛУ З ВІДГУКАМИ! А навіть якби і був, сайт регулюється адміністрацією інституту і все, що їм не подобається, вони видаляють. Отже про об’єктивність інформації не може йти і мови. Тут же навпаки, всі можуть писати що хочуть і ніхто це не регулює(немає цензури). А на рахунок СБУ, давно так не сміялась, спасибі за вашу тупість, писати коментарії під будь яким іменем НЕ ЗАБОРОНЕНО. Як можна навчати чогось студентів не знаючи таких речей? Хоче для ЛІЕТу це норма, нажаль.
Студентський актив
Інформуємо, що 15 лютого у день Світлого свята Стрітення, понад 150 випускників – магістрів за всіма спеціальностями в Інституті, як нова генерація з високим творчим потенціалом демонстрували свою здатність інноваційно розвивати туристичний бізнес. Це гордість від досягнутого. Це добрий приклад для студентів молодших курсів і абітурієнтів. ЛІЕТ успішно реалізує міжнародну програму «Два дипломи» із ЗВО країн ЄС. Але нас обурює, що наші успіхи – це кістка в горлі для негідників, котрі закликають абітурієнтів не поступати до ЛІЕТ. Тому що негідників не сприйняв Інститут. (Одного з наклепників вже встановили правоохоронні органи.) Ми випускники горді за ЛІЕТ!
Коментувати
Ірина
Серед інновацій у Вашому Інституті мене зацікавила міжнародна програма магістрів «Два дипломи». Скажіть, наскільки це реально, чи це, можливо, фейк? Я закінчую бакалаврат в іншому Виші – чи можу я вступити до Вас на магістратуру за програмою «Два дипломи»? Прошу відповісти…
Ірина
Для Ірина: Міжнародна програма «Два дипломи» у ЛІЕТ – це реально. Студенти за інтегрованими навчальними програмами одночасно навчаються у Вищій школі в Сухій Бескидзькій (Польща). Але для цього Ви маєте бути студентом нашого Інституту і поступити в магістратуру. Умови прописані в Правилах прийому до ЛІЕТ. ПК.
Анонім
Адміністрація переписується сама з собою, могли б подумати хоть деколи і поміняти ім’я, перед тим як відписувати. А на рахунок вашої програми, то цього року ви навіть повну групу набрати не змогли (поїхало лише 11 студентів із більш ніж сотні магістрів) Решта зрозуміли що ця програма жахлива як і все в інституті.
Коментувати
Пернокурсниця
Поступила в ЛІЕТ цього року і вважаю це найбільшою помилкою в моєму житті. Інститут просто жахливий. Знань не дає абсолютно ніяких, на вищих курсах пари майже ніхто не відвідує (бачила журнал 3-го курсу там 80% людей немає на парах постійно). Самі корпуси дуже малі(як я думаю зроблені з жилих будівель). Техніка в інституті напевно минулого тисячуліття(монітори в кабінеті інформатики навіть не плоскі, а комп’ютери, які працюють, дуже повільно). В гуртожитках ужасні умови, грибок та ще й по 6-8 людей в кімнаті. Не поступайте сюди ні в якому разі, не портіть собі життя. Сама ж думаю над тим щоб забрати документи і на наступний рік поступити в інший ВНЗ.
студентські активісти
Для Пернокурсниця: Ми обурені таким обріхуванням! Чого Ви добиваєтесь? Прогулювати заняття в Інституті недозволено, за кожне пропущене заняття потрібно публічно прозвітувати. Такий викладач, який не формує якісні компетенції працювати в нашому Інституті не може. ЛІЕТ завжди є інноваційним, в якому функціонує ефективна система підготовки фахівців і розвитку науки. Гордість Інституту є магістр Софія Кравчук - переможець Всеукраїнського конкурсу з туризму (І призове місце) та близько 20 таких призерів. Інститут має сучасну навчально-методичну базу і висококваліфікованих викладачів, 86% з яких мають наукові ступені і звання! Всі заходи є інноваційні, направлені на формування компетенцій вести власну справу; тому Ваш негатив є заказним. Але це нас закликає ширше подавати правду.
Студентка
Для студентські активісти: ви самі хоть вірите в те що написали?? Моя група, наприклад, тижнями могла не появлятись на парах і ніколи нікого це не хвилювало. А так звані "якісні компетенції" і "наукові ступені і звання" (які зараз фактично купляються) нічого не значать. Адже коли я задаю питання викладачу і отримую в відповідь "почитай в книжці або в інтернеті" це просто ужас.І чому ж ваш "інноваційний" ЛІЕТ зайняв 198 з 200 місце в рейтингу вузів 2018? https://ru.osvita.ua/vnz/rating/60985/ Це ГІРШЕ НІКУДИ.А ще чому у інституту так мало державних місць на 1 курс? Цього року це ЛИШЕ 19 ЛЮДЕЙ, минулого року не було НІ ОДНОГО(дані взято з сайту ЛІЕТ).Висновок: Інститут ГІРШЕ НІКУДИ і провчившись до 4го курсу також жалію що поступила сюди.
для студентки
Ви все вивчили про ЛІЕТ, але за чотири роки не скористалися можливістю хоча б чогось навчитися за своєю спеціальністю. Але це Ваш вибір.
Коментувати
Катя
Доброго дня!Маю бажання навчатися у вашому вузі але цікавить таке питання,скажіть будь ласка чи зможу я поступити на готельно_ресторанну справу після 9 класу?
ПК
Для Катя: Доброго дня. Тільки після 11 класу, або коледжу на базі молодшого спеціаліста.
Остап
Цього року я стою перед вибором куди йти вчитися? Мене цікавить туристичний і готельно-ресторанний бізнес. Мої батьки мають відношення до цієї сфери, кажуть, що добрі практичні і теоретичні знання можна здобути в інституті економіки і туризму. Дайте мені більше інформації, - чекаю?
Для Остапа і зацікавлених абітурієн
Дійсно, Львівський інститут економіки і туризму формує високі компетенції для туристичної індустрії. Це галузевий провідний ЗВО для туристичного підприємництва, що формує широкі компетенції вести власну справу у функціонуванні готелю, ресторану, турфірми, торговельного підприємства. Пріоритетним є фахове володіння іноземними мовами, інформаційними комп’ютерними технологіями, міжнародне стажування, тощо. Бути студентом Інституту - запорука майбутнього успіху. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті ЛІЕТ http://www.liet.lviv.ua/ та у приймальній комісії. ПК.
Коментувати
Viktor Viktor
Чи "дотягує" даний ВУЗ 3 рівня акредитації до рівня ТНЕУ (з можливістю проходження практики, роботи і навчання в Буковелі, в Коблево після 1 курсу навчання, безкоштовного навчання на протязі цілого семестру в Голандії, проходження практики і роботи в закладах Греції, Іспанії і інших країнах стосовно готело-ресторанного бізнесу). Чи є даний заклад на міжнароджному рівні (міжнароджних економічних відносин) вагомим закладом, який зможе надати належну освіту яка буде цінуватись працедавцями по його закінченню. Оскільки тільки ТНЕУ надає нажений практичний рівень освіти і практичного досвіду для своїх студентів. Чим може похвалитись ЛІЕТ???
Софія Шанковська
скажіть а якщо я подам 1 з 7 електронних заяв одну заяву у ваш інститут і не пройду на бюджет я зможу піти на платне, і до якого часу ви приймаєте на на контракт????
Лілія
Отримала бакалавр в даному інститі на заочній формі навчання 4 роки тому. Скажіть будь ласка, які документи мені потрібні для вступу на магістратуру також заочну форму і чи потрібно здавати ЗНО. Дякую
ПК ЛІЕТ
Для Лілія: Доброго дня! ЗНО потрібно з анл. мови якщо поступаєте на Туризм, Гот.-рестор. справу чи Економіку. Перелік документів на сайті http://www.liet.lviv.ua/redakce/index.php?clanek=2378&xuser=&lanG=uk&slozka=682
Коментувати
Катя Мартинюк
Підкажіть будь ласка, хто тут РЕАЛЬНО вчився, чи варто вступати на спеціальність "Туризм"? Начиталася різних відгуків, вже навіялись сумніви.... Чи дійсно процвітає корупція? Чи можна справді поїхати на закордонну практику, розкажіть хто їздив. Буду вдячна)
Назар, студент,громадський активіст
Для Катя Мартинюк: Для тих , хто сумнівається чи варто навчатися в нашому інституті. То скажу, ЛІЕТ - це сучасний ВНЗ з найефективнішими можливостями у майбутній бізнесовій кар’єрі. Тут формують професійні знання і компетенції успішно вести справу у готельній, ресторанній, торговельній і туристичній сферах. Бакалаврські і магістерські програми формують нас бути мобільними. Іноземні мови, інформаційні технології відпрацьовуються під час різних видів практик. Неоціненним є досвід міжнародного стажування, який дехто із недобросовісних суб’єктів хотів би знецінити, підміняючи с/г роботи по збору фруктів, на яких не був ще жоден студент, а лише велась розмова, щоби студенти могли покращити свій фінансовий стан. А досвід міжнародного стажування, яке здійснюється вже більш десяти років - це фактор сучасних знань. Поступайте у ЛІЕТ. Це найсучасніший ВНЗ. Не читайте відгуки невдах, які, можливо, вже не є членами колективу.
Оксана
Все пізнається в порівнянні і якщо порівняти це болото під назвою ЛІЕТ і всі інші ВНЗ Львові то ні про які професійні знання і не йдеться. На так звану міжнародну практику їдуть студенти -бухгалтера і в готелях миють посуд на кухнях чи працюють аніматорами. Це практика яка дозволить в майбутньому цьому студенту бути кращим бухгалтером??? ЦЕ ДНО а не ВНЗ! І довів до цього стану "ДУЖЕ ПРОГРЕСИВНИЙ" і "ХВАЛИ-ДУПА" ректор Бочан. Який вважає себе фахівцем і після того як обклав себе жополизами, які його хвалять і слова сказати не можуть-подумав що Бог. Всі викладачі які могли хоч щось навчити і вміли студентів зацікавити пішли з цього болота. А про рівень інституту який оце вже 12 років інститут 3 го рівня акредитації свідчить і те що до 4 го рівня так і не добрався!! А право випускати Магістрів про які тут пишуть мають тільки ВНЗ 4 го рівня акредитації. Благо що спеціаліста до бакалавра приєднали то тепер можна розглагольствувати і писати про компетенції!! НЕ РАДЖУ !
Коментувати
міжнародне стажування
Вступна кампанія лише починається, а вже активізувалися "знавці"-коментатори. Цікаво-цікаво, хто з вас їздив "збирачем ягід"? Чи хоч одне прізвище студента назвете, який був на таких видах робіт? На міжнародному стажуванні у 5*, 4* готельно-відпочинкових комплексах студенти, які знають іноземну мову мають змогу працювати трансфер-гідом, на рецепції. А ті, які бажають поїхати та удосконалити мову, ознайомитися з роботою підприємства сфери туризму, дізнатися звичай, культуру іншої країни, то - дитячим аніматором, помічником кухаря, помічником у ресторані і т.д. будь ласка !!! Може ви за кордоном без мовної практики і досвіду роботи відразу бажаєте на посадах головних економістів-бухгалтерів чи, може, ще краще було, якщо б платили вам за відпочинок?
Доцент
Для міжнародне стажування:
Коментувати
Той хто знає
Якщо не хочете. щоб вас використовували і робили з вас ЛОХІВ, краще не поступайте сюди!! Не захочете їхати на міжнародне стажування, яке в нас примусове і обгрунтовується здобуванням фахових компетенцій, працюючи прибиральниками, офіціантами, аніматорами та збирачами ягід, вас будуть гнати працювати безкоштовно у готелі, з якими інститут має підписані угоди, тобто ви працюєте безкоштовно два місяці (третій робочий семестр як каже ректор), а інститут отримує вашу зарплатню! І ЦЕ ВСЕ ПРИТОМУ, ЩО Я ВЗАГАЛІ НАВЧАЮСЬ НА ЕКОНОМІСТА! Ніхто не може вказати РЕКТОРУ, ЩО ЙОГО ДІЇ ПРОТИПРАВНІ! Звісно тому що бояться. Окреме зауваження на рахунок опалення в зимовий період, сидимо і мерзнемо в тих куртках, вдягаємо рукавиці і шапки, коли вже дуже замерзаємо. Адже економити потрібно. Але в мороз -20 всеодно женуть на пари, бо як так це ж навчальний процес йде, а ми на пари не приходимо, ТОМУ ЩО ДУЖЕ ХОЛОДНО! Збережіть свої нерви і час, поступайте в кращі ВУЗи або йдіть на курси.
Студенти ЛІЕТ (Руслана, Настя, Оля)
Для Той хто знає: Ми студенти ЛІЕТ, котрі проходили міжнародне стажування в 2017 році 5-ти зіркових туристичних комплексах Туреччини та Болгарії, не можемо читати ці негативні фейки. Керівництво інституту створює умови для вивчення закордонного досвіду як програмної складової для формування сучасних компетенцій. Відбір на міжнародне стажування здійснюється на конкурсних умовах, перевага надається знанням іноземних мов. Інститут прагне, щоб кожен студент пройшов міжнародне стажування - це найважливіший фактор якості знань. Цього року широко інформується можливістьпрацювати на с/г роботах у Польщі та Німеччині для студентів котрі вчаться за контрактом та мають труднощі у проплаті за навчання. Але студенти, які погано вчаться і не хочуть працювати шукають неправдиві причини. Це обурює нас. Такі студенти навіть влітку мерзнуть... Примусово нікого не відправляють!!! Заспокійтеся! В інституті успішно функціонує струдрада.
Турист
Як економіст—формаліст мовою правди Вам скажу: там де господар — там процвітанн (в малечковичах правда осики, верби і берези на підвіконниках і даху не ростуть. Чому тоді такі успіхи у ЛІЕТ?). Читаючи ці і інші правдиві нарікання студентів тощо, інститут завдяки глобальному мишленню ректора успішно завершив другу річницю формування бренду та іміджу. Краще й годі було представити. Завдяки здібностям і, талантам вдалося з фішки і конфетки інституту «міжнародного стажування» (не практики) зробити брендову каку—беку та ще й напередодні вступної компанії. Хай щастить Вам Ігоре Омеляно в ичу...
реаліст
Туристу: з повідомлення видно, що Ви справжній "турист", який "подорожує" з одного навчального закладу в інший. Адже, самі визнаєте, що є "економістом-формалістом". А формалізм у роботі не проходить. Викладання має проводитися на належному рівні, студенти мають отримувати знання, вміти у майбутньому успішно відкрити і вести власну справу. Тому наші студенти-випускники, підготовлені на належному рівні - це позитивний імідж закладу!
Коментувати
Христина
Хто не хоче їхати на практику в Туреччину - прошу дуже на поля братньої Польщі! Лохина чекає тебе. Відкрите заробляння грошей на студентах. При чому лохина до готелю?Та ще й в Польщі. Та й Туреччина теж спірне питання. То турки до нас їдуть відомо чого шукати, а то готових дівчат їм відправляють. Хворий, погано себе почуваєш- то нікому не цікаво, на роботу! По 12 годин аніматором з травня до жовтня то не практика, то рабство.В нас є купа прекрасних готелів і ресторанів, і дійсно можна чогось навчитися, але нє, то треба в Туреччину, бо ректор хоче євро.
Софія
Для Христина: Студенти-прогульники занять не вникають у зміст сучасних форм навчання. Вони корисно для себе використовують статус -студента! За них подбають батьки ... Вони залякують абітурієнтів, що у ЛІЕТ важко навчатися. Навчаючись в інституті Ви зможете бути успішними в бізнесі і житті!
Доцент
Для реаліста: Якщо в інституті навчають викладачі, які так володіють рідною мовою, не дивуюсь, що навчальний заклад в занепаді. Вчіть граматику і стилістику української мови! Науковцю не личить бути безграмотним!
Коментувати
Сергій
Якщо я хочу поступати на готельно-ресторанну справу і дя цього мені потрібна англійська мова. Проблема в тому, що я не вибрав англ.мову у ЗНО. Чи зможу я поступити в якийсь вуз на цю спеціальність, якщо в ЗНО не має ангійської?
реаліст
Для Сергій: якщо у Вас є ЗНО з іноземної мови. Значить, можете до нас поступати.
Руслана
А на платне готельно ресторанна справу англійська потрібна
Коментувати
Євдокія
Люди, які збираються сюди поступати, - ось що вас чекає: -міжнародне стажування за кордоном: ректор буде дуже злитись, якщо ви не поїдете, ви будете писати пояснюючі. Так, за кордоном пожити, в теплій країні- це круто і цікаво, це хаужди корисно, бо ти знайомишся з новим світом, новою культурою, в тебе міняється світогляд. Загалом, я задоволена тим стажуванням. Але! Збирати полуниці і бурувки, в чому тут проявляється стажування, шо ми почерпнемо? Ще в турції, греції і тд, офіціанти , аніматори, це хоть шось. Але оці роьоти чуть лі не на городі брєд.
Ярина
Дуже зацікавилася системою підготовки магістрів у вашому інституті. Кожний студент сьогодні стає відповідальнішим за свої компетенції,- вміти провадити власну справу...? Ви заявляєте, що у ЛІЕТ це реально. Я закінчую бакалаврат в іншому виші за технічною спеціальністю- Чи могла би я навчатися за магістерською програмою спеціальності готельно-ресторанна справа? Поясніть, підкажіть як це вирішити? Дякую. Чекаю порад...
ПК ЛІЕТ
Для Ярина: Доброго дня! Система підготовки випускників магістерського рівня освіти спрямована на те, щоб після закінчення випускник зміг започаткувати власну справу, це реально! Ви можете навчатися у нас за спеціальністю "Готельно-ресторанна справа", навіть якщо закінчуєте технічну спеціальність. Для цього потрібно скласти фаховий іспит, додаткове фахове випробування та ЗНО з іноземної мови. Обов’язково зареєструйтеся на ЗНО згідно термінів, оскільки воно є необхідною умовою для вступу на магістратуру.
Коментувати
Микола
Чи цікаво навчатися в інституті?, чи можна вивчити іноземні мови і пройти практику за кордоном. Які ЗНО треба скласти щоби поступити на спец. "Туризм", чи є державне замовлення, гуртожиток-?
ПК ЛІЕТ
Для Микола: Доброго дня! Навчатися - цікаво завжди, тим більше якщо Вам подобається дана спеціальність. В інституті є можливість вивчити кілька іноземних мов: англійська, німецька, польська. Так само Ви зможете поїхати на стажування за кордон: Туреччина, Болгарія, Німеччина та інші. Предмети ЗНО: укр.мова та література, іноземна мова (обов"язково) і географія чи математика на вибір. Держані місця визначаються шляхом відкритого конкурсу. Гуртожитків є кілька.
Коментувати
oleg
Доброго дня! Шановні магістри, хочу поділитися з Вами такою інформацією. Спілкуючись із студентами магістрами різних навчальних закладів і при розмові - чим відрізняється у них навчання порівняно з попередніми бакалаврськими роками, вони кивають і кажуть "як завжди". То я всім кажу що у ЛІЕТ все по новому! Три дні тижня ми працюємо за предметами які викладаються інтегровано у формі круглих столів, конференцій... і два дні тижня у формі презентацій науково-дослідної роботи персонально кожним магістром. Це нас оживило, ми повірили у свої професійні компетенції, ми всі у стані змагання. Запрошуємо до нас на презентаційні дискусії. Інформація розміщується на стендах у навчальних корпусах, на сайті ЛІЕТ. Це класно! Це інноваційно. Завдячуєм деканатам. Публічність - це велика сила. Це вже реально у ЛІЕТ.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!