Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ) (032) 261-63-08, 255-45-47
м. Львів, вул. Менцинського 8  (карта)
http://www.liet.lviv.ua/

(032) 261-63-08, 294-95-77
інформація підтверджена

Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Львівський державний інститут економіки і туризму – провідний вищий навчальний заклад з розвитку науки про туризм та підготовки висококваліфікованих фахівців з конкурентними перевагами по фаховому володінню іноземними мовами та інформаційними технологіями для туристичної індустрії.

Інститут має більш ніж сторічну історію, починаючи від цісарсько-королівської Торгової школи (1900 р.) у Львові до сучасного ВНЗ із розвинутою навчально-матеріальною базою з інноваційними інфраструктурними об’єктами у чотирьох навчальних корпусах і двох гуртожитках та високодосвідченим науково-педагогічним персоналом для забезпечення високої якості підготовки фахівців для найбільш ефективної туристичної сфери світової економіки.

Студенти проходять практику у навчально-виробничих комплексах ЛІЕТ, а також на підприємствах Львова, регіону та стажування впродовж 4ох-6ти місяців за кордоном у Греції, США, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Туреччині, Єгипті, Ізраїлі та ін. Інститут співпрацює з ВНЗ Польщі, Швейцарії, Греції.

Тип навчального закладу:Інститут
Форма власності:державна
Рівень акредитації:III
Вартість навчання на рік (грн.):6000
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст
Кількість студентів:понад 2000
Місто:Львів
Рейтинг університетів "Компас" (2013):188 місце
Рейтинг університетів "Webometrics" (2014):267 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):198 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):192 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ) проводить підготовку бакалаврів за такими напрямами:

СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ЕКОНОМІКА ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО"
 • Міжнародні економічні відносини (спеціалізація «Міжнародний туризм»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література  2. Іноземна мова – профільний 3. Географія або математика або історія України
 • Облік і оподаткування (спеціалізація «Облік і фінанси в готельно-ресторанному та туристичному бізнесі»)
  Конкурсні предмети: 11. Українська мова та література 2. Математика -  профільний 3. Географія або іноземна мова або історія України
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (спеціалізація «Товарознавство і комерційна діяльність»; спеціалізація «Товарознавство та експертиза в митній справі»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика – профільний 3. Географія або іноземна мова або хімія
СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "МЕНЕДЖМЕНТ І АДМІНІСТРУВАННЯ"
 • Менеджмент (спеціалізація «Менеджмент готельного господарства і туризму»; спеціалізація «Менеджмент готельного і ресторанного бізнесу»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика -  профільний 3. Географія або іноземна мова або історія України
СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ"
 • Готельно-ресторанна справа
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література  2. Іноземна мова – профільний 3. Географія або математика або історія України
 • Туризм
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література  2. Іноземна мова – профільний 3. Географія або математика або історія України
СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА ПЕРЕРОБКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ"
 • Харчові технології (спеціалізація «Технологія оздоровчого та профілактичного харчування»)
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література 2. Математика – профільний 3. Географія або іноземна мова або хімія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.07.2009

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
287
Рейтинг: 3.4 з 5 на основі 84 оцінок.

Відгуки про Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Доцент
Для ректора: Чи повноправними є зміни педагогічного навантаження під час навчального року? Адже, МОН заборонило це робити? Невже, потрібно звертатись безпосередньо до міністра, щоб в нашому інституті запанував закон? До профспілок звертатися марно бо вони кишенькові! І за власний рахунок відпустка -теж цікава річ! За чиїм бажанням? Може вашим, пане ректоре ?
Квіточка
Якщо хочеш, то можеш отримати знання без хабарів, вчитись не так уже й важко, але інформційно-технологічна база на нульовому рівні, викладання іноземних мов нижче середнього.
правда
А для чого вчитися, коли при студентах викладачів "ставлять на місце"? не виженуть з інституту бо кожен студент на вагу золота. Тому вчаться ті, хто хочуть чогось знати для себе і своєї професії.
i
ВНЗ як ВНЗ. Нормальний інститут. Той, хто сидить і пише усіляку гидоту - дуууже, мабуть ображений.
Олег
Останньому студенту та "пророку": Не судіть і не будете судженими. Ніхто не заважає чи заважав Вам змінити ВУЗ та реалізувати свої компетенції або ж стикнутися з реаліями ще крутішими. Зміни у ВУЗі відбуваються суттєві і наявні окремі недоліки будуть подолані. Крім того, не Вам судити ректора, можливо викладачів маєте право, однак коментарі, що порушують правила коментування (неетичні висловлювання) у разі офіційного запиту можуть бути передані правоохоронним органам.
Оксана
Для Олег: Хороша фраза відносно зміни вузу але хто дасть це зробити??. Забрати документи з цього болота яке називається інститутом навіть четвертокурсникам важко , тому що віддавати не хочуть і на 5 курс таким способом запрошують.А реаліі і справді такі що : цей заклад подає неправдиву інформацію і про співпрацю з іноземними закладами навчання і про іноземні практики які ніби вони організовують для своіх студентів і про ще багато чого що не є дійсністю. Насправді ж ситуація така що студенти ідуть за кордон завдяки участі в різних програмах таких як Work and Travel і цього типу до яких інститут таке відношення має , як сантехнік до бальних танців.Зміни у ВУЗІ і справді відбуваються але точно не в кращу сторону і це підтвердить кількість студентів яка знаючи про перспективи які іх чекають по закінченні забирають заяви з державного навчання і йдуть на платне навчання в ЛНУ ім Франка чи в Львівську Політехніку але точно не в цей Вуз. А відносно "правил коментування"- не смішіть людей. навчання і йдуть...
Оксана
Для Олег: Все правильно написано тут. Відносно ж офіційних органів і звернень- то зверніться а випливе стільки лайна що втопитесь в ньому( починаючи від того що використовування праці студентів примусово до документів які свідчать про те що студенти які виступали і співали на концентах в Інституті і яких нагороджували на День студента грошовими преміями половину грошей віддавали Федунь Ганні Дмитрівній яка за то потім ходила і нам сесію домовлялась з викладачами, а були і інші які збирали з тих премій половину. Нагороджували і таких які по пів року в інституті на пари не ходили, а гроші собі брали. Так що Правоохоронні органи цим би точно зацікавились . А заклад цей і справді " болото" в якому залишились тільки ті що мають не можуть себе реалізувати десь в інших закладах. Всі хто міг вже пішов звідти .
Олегоненавистник
Для Олег: Звертайтесь , викладачі також звернуться в профспілки та в суд , коли їх заставляють іти за власний рахунок у відпустку. Звернуться в КРУ щоб перевірили бардак , який твориться з відомостями. Звернуться в відділ освіти , щоб всі знали як в нас гарно ставлять трійки студентам , які мають 97% пропусків. Так що побільше лякатимете- на гірше напоретесь , а ваш коментар можна заскріншотити і використовувати в якості факту залякування та цькування вільного висловлювання думок.
Коментувати
студент
куди звертатись якщо нова викладачка польскої мови НІФІГА не пояснює,не може зрозуміти ,що до того ми вчили польську лише семестр та вимагає на домашнє вправи,які ніхто не розуміє? на прохання пояснити відповідає "ви це мали знати"! всі звернення напряму ігнорують,може хоч в інтернеті подіє...
знавець
Для студент: перша інстанція - завідувач кафедри ін. мов.
Коментувати
Ірина
доброго дня,я б хотіла дізнатися коли в цему закладі день відкритих дверей?Чи може мені в цему хтось допомогти?
Випускник
Прочитав відгуки. Це все правда. Дійсно бурса, яка розвалюється . Викладачів сильних практично не має. Знань теж Все можно купити. Кому треба просто диплом-папірець-поступайте вчитися. Першокласником, мені вас шкода! А про брудні технології пишуть деякі працівники інституту.
Останній студент
Брудних технологій тут немає, та й зрозуміло це по кількості повідомлень справжніх ліетівців та його "патріотів", яких практично не існує. Не рекомендую нікому поступати в цей ВНЗ із предурком ректором, купкою його підлабузників, більшістю викладачів-хабарників, приниженням і брудом. Крім того можна з високою ймовірністю очікувати, що цей ВНЗ дуже скоро перестане існувати, адже інформацію в інтернеті не зупинити, все більше людей дізнаються огидну правду, кількість студентів тане, кількість мертвих душ росте (в списках груп студенти є, але на пари вони взагалі не ходять), та й майже третина 4-курсників не хоче поступати на 5-й курс. Все це наштовхує на думку, що ця бурса розвалиться сама по собі. )))
Патріот ЛІЕТ
Шановні користувачі сайту, припиніть використовувати "брудні технології"!!! Так роблять тільки невдахи!!!! Такі відгуки пишуть студенти, яких вже виключено з інституту, або викладачі, яких уже також позбулися. Їх мета - забруднити здоровий колектив. Наш молодий інститут постійно розвивається для ефективної сфери економіки - туризму та торгівлі. Вдумайтеся і користуйтесь своїм сумлінням і достовірною інформацією на офіційному сайті ЛІЕТ.
Справжній патріот
Для Патріот ЛІЕТ: а що ви вважаєте " брудними технологіями "? Що неправда? Мабуть найбільше захищають цю бурса ті випускники, яких залишили після п’я того курсу викладачами. Які з вас викладачі? Чому ви можете навчити, як самі нічого не знаєте? От і дерет горло за ректора.
Коментувати
володя
Всі привіт , скажіть чи буде того року недобір у внз львова , чи можливо подати документи на заочно , бо я не встиг подати заяву у внз, дуже дякую
Natalia
Скажіть будь ласка, де знаходиться гуртожиток і чи далеко добиратися, які там умови??
Уся
Вчуся тут.задоволена.їздила на стажування,підтянула 2 іноземні (вільно володію)з хабарями не стикались,при тому що я не ботан-тягну на стипендію.вчитися легше чим в других вузах,першокурсники не бійтесь.головне ходити на пари і трошки вчитись
Критик
Для Уся: Видно погано тебе вчили, судячи з помилок, які робиш.
Коментувати
бомж на літній період
пс,по секрету,ліет настільки бурса ,що літом в державників немає стипендії
Іринка
Зустріч випускників 2012 року спеціальності "готельно-ресторанна справа " пройшла бомбезно)) Всі щасливі ,самодостатні люди ,пристойно заробляють та вивчили щось в тому житті. Маленька деталь: ніхто не працює по професії)))) на диплом бурси дивляться скептично оцінюючи)))
Небайдужа
УДУД НАЙБІЛЬША ХАБАРНИЦЯ ІНСТИТУТУ!!! КЕРІВНИЦТВО ЗНАЄ ПРО НЕЇ ДАВНО І ДОСІ НЕ ПРИЙМАЄ ЖОДНИХ МІР!!! КЕРІВНИЦТВО ПРИКРИВАЄ СВОЇХ!!
Студентка
Все правильно: сьогодні прочитала, що ЛІЕТ очолює список вишів Львова , у яких найбільше порушень. І це відповідає дійсності! Бо все, про що говорять тут -брехня. І практики, і стажування і іноземна мова. Про хабарі вже не говорю!. Абітурієнти, добре думайте куди іти вчитися!
Випускниця
Для Студентка: Якщо вам так погано вчитися, то чому ви ще досі вчитесь тут???? Не розумію такого
Студентка
А що тут не розуміти? Я поступала сама, багатих батьків не маю, щоб за мене платили. Повірила рекламі. Закінчу 4 курс і однозначно піду. Мені потрібні знання, а не тільки диплом
Студік
А що не так із стажуванням за кордоном? Вірно,якщо ти не знаєш елементарного в іноземній мові,то тебе й ніхто і не візьме. Я їздила на стажування, і вдячна ЛІЕТу за це,а як ти не поїхала бо немаєш достатнього багажу знань,то тобі ніхто не винний!
Коментувати
Оксана
Я закінчила цей інститут 4 роки тому і можу сказати що все про що возмущаються студенти повністю правда. І взятки викладачі беруть і за заліки вимагають. Були правда і такі яких гроші не цікавили і вони заставляли вчитись але таких було небагато.На пальцях руки можна було порахувати. В інституті нема нічого- тільки хваляться що в них там щось є. Толкових викладачів які б могли іноземну професійно викладати -нема, умов для занять якимись видами спорту-нема, практику яка потрібно проходити під час навчання-сама собі шукала тому що це нікого не цікавить. Або ти здаєш звіт або платиш гроші Замрій О.М, не хочеш відробляти практику в тому кафе на вул. Лесі Українки-тоже плати. Навіть за тупу фізкультуру треба було дати гроші або стати спонсором бо викладач Лядик О.І сам пари не проводив і ще гроші вимагав . Треба було йому по 200 грн здати з кожного з групи і можна було не ходити семестр. Зараз після того як закінчила працюю не по спеціальності бо диплом інституту не вартий і копійки.
Випускниця
Для Оксана: Я також випускниця цього інституту. Мені дуже образливо читати такі відгуки студентів і випускників. Всі роки була старостою групи, тому добре знаю які є студенти. Я не львівська, тому не могла знайти базу практики, тому просила, щоб направили з інституту. Зараз працюю менеджером по туризму у туристичній фірмі, САМЕ ЗАВДЯКИ ІНСТИТУТУ. А щодо корупцію скажу таке, що багато студентів серед своїх одногрупників самі шукали легші шляхи. Не платіть - ніхто і не буде брати!!!! Якщо людина не хоче займатись спортом чи вчитись, то які б не були викладачі неможливо заставити. Знаю по собі, що фізкультура для мене була мука, а зараз плачу гроші, щоб ходити у спортзал. Знаю одне, той, хто хоче шукає можливості, а хто не хоче шукає причини. Випускники, майте совість, і подякуйте за можливість отримати вищу освіту. а якщо Ви невдахи, то шукайте і далі причини своєї невдачі в комусь іншому. а роботу знайти легко дійсно, якщо знаєш свою роботу.
Студентка
Для випуксниця: А чого ви нас встидаєте? Що тут неправильно написано? Є викладачі, які всіх ставлять на лічильник, вчишся ти чи не вчишся. Що можна в мандрівнику навчитися? Посуду мити і вареники варити? Ще й вислуховувати приниження завідувачки? А ви знаєте, що коли після технології харчування ідеш десь в нормальний заклад працювати - соромно, бо толком нічого з своєї професії не знаєш толком. І ці усі розмови ректора, що ми не вчимо кухарів - це дурість, бо не можна стати добрим технологом, якщо не знаєш, що в кастрюлю покласти. Учні з училища і то більше знають.
Хтомь
Та тут не ясно , те що пишуть "завдяки інституту" та соромляться студентів це ж працівники даної установи. Навіть по манері написаного видно . Посоромились би відмиватись такими нечистими шляхами :)
Коментувати
иванна
А на який курс можна йти, якщо по спеціальності з дипломом молодшого спеціаліста готельного обслугтвування
Оля
Для иванна: на 2-3. все залежить від академічної різниці, середнього балу документа про освіту та вступних випробувань, які Ви будете складати. Чим вищий рейтинг, тим краще
Коментувати
иванна
Чи потрібно здавати ЗНО,якшо ти маєш диплом молодшого спеціаліста готельно-ресторанної справи?якшо йдеш по спеціальності готельно ресторанної справи?
Оля
Для иванна: ні, не потрібно
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!