Рейтинг
3021
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 665 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віка Боровець
Доброго дня, хотіла запитати, який бал потрібно мати з ЗНО, якщо хочу поступати на платну форму навчання, на слідчого?
Роман Янович
Для Віка Боровець: Факултет №1 лише державна форма, за кошти фізосіб. Інститут права. середній бал не менше 140. 1⃣8⃣ березня о 15:00 год. ⏱ у #ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. Захід відбудеться онлайн. ✅ Прямі ефіри будуть проходити на офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram. ✅ Ви почуєте інформацію про: ???? умови вступу до вишу; ???? дозвілля та навчання курсантів; ???? перспективи працевлаштування. ✅ Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням ➡ https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdbR6bdHH0IX.../viewform ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі ???? ✅ Приєднуйтеся! Буде цікаво та інформативно ????
Коментувати
Каріна
Шановне керівництво університету! Доводжу до Вашого відому, що поведінка Ваших курсантів ( які в майбутньому мають захищати людей;відстоювати честь та гідність держави; підтримувати порядок після 10 години до 7 години ; попереджати наркотичному та алкогольному стану людей ), є НЕ НОРМАЛЬНОЮ! Таке відчуття, що Ви, керівництво університету, відпустили СВИНЕЙ, які розпивають алкоголь, жити за межі університету. "Курсанти", якщо їх можна так назвати, проживають по вулиці Золота 10 на другому поверсі та неодноразово на них поступають скарги від інших мешканців гуртожитку. Одного разу вони вживали психотропні речовини, а сьогодні 06.03.2021 до часу ночі розпивали алкогольні напої. Після чого один мешканець набрав до їхнього начальника, якого звати Михайло і той сказав, що якщо зараз вони не заспокояться і на них викличуть наряд поліції, то їх поженуть з університету і йому цих проблем не треба. Особисто моя думка ,якої притримуються мешканці гуртожитку, що таким людям не те, що звання поліцейського не варто давати, а й права називатися "Людиною"! Дуже соромно, ЛьвДУВС, що Ви набираєте таких кадрів на службу українському народові! P. S. Матеріали, а точніше запис розмови з начальником та їхній стан можу надіслати, якщо Вас, керівництво університету, це зацікавить!
Юрій
Чи є можливість поступити на платну форму навчання в 2021р.якщо здавав ЗНО в 2019, І до якого числа приймають документи на вступ?
Роман Янович
Для Юрій: Так.На платне навчання вступна кампанія розпочнеться з 14 липня. Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )
Ярошенко
Добрий день. Який прохідний бал на держзамовлення факультет 1. Коли буде проводитись творчий конкурс? Коли буде іспит по фізпідготовці? Дякую
Коментувати
Вікторія Петрусь
Розкажіть про 1 факультет, скажіть будь ласка який бал потрібний щоб поступити на бюджет?
Роман Янович
Для Вікторія Петрусь:Українська мова і література,історія України, математика або іноземна мова + фізичні випробування. Середній бал не менше 140. Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"https://fb.watch/3_ZMt5khz1/ ; https://fb.watch/3_ZOPTuLBq/
Коментувати
Ангеліна Бовкун
Скільки коштуватиме навчання за рік факультет √3, тобто поліція і де живуть студенти?
Роман Янович
Для Ангеліна Бовкун: Для Ангеліна Бовкун: факультет №3 готує фахівців за спеціальністю правоохоронна діяльність як за державним замовленням(курсанти ) так і за кошти фізичних і юридичних осіб (студенти) умови вступу і навчання різні оплата для студентів на сьогодні 15500 в рік . Детальнішеза тел 0679224670.
Коментувати
Nataliia Lesniak
Чи є можливість поступити і на який факультет, якщо здавати ЗНО із української мови та літератури, математики, англійська мова та біологія?
Роман Янович
Для Nataliia Lesniak: Факультет психології або факультет економічної безпеки. Якщо доздати творчий конкурс то на правоохоронну діяльність. ля Nataliia Lesniak: Для Vasya Gevdi: #ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей. Захід проходитиме онлайн ???? 4⃣ лютого о 15:00 год. ⏳ на офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram. ✅ Під час прямого ефіру ви почуєте про особливості вступу, переваги навчання у виші, дозвілля студентів і курсантів. ✅ Крім цього, протягом онлайн-трансляції відбудуться виступи начальника управління кадрового забезпечення ГУ НП у Львівській області полковника поліції Володимира Жданова, начальника новоствореного Львівського районного управління поліції ГУ НП Львівщини підполковника поліції Павла Гарасима, а також начальника сектору відбору та проведення атестування поліцейських капітана поліції Василя-Юрія Яценка. ✅ Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням ➡ https://bit.ly/32mgqua ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі. Приєднуйтеся! Буде цікаво та інформативно ????
Коментувати
Vasya Gevdi
Доброго дня, чим відрізняється факультет 2 держ замовлення від платного? Чи займаються з платниками так, як з держ замовниками?
Роман Янович
Для Vasya Gevdi: ля Nataliia Lesniak: Для Vasya Gevdi: #ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей. Захід проходитиме онлайн ???? 4⃣ лютого о 15:00 год. ⏳ на офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram. ✅ Під час прямого ефіру ви почуєте про особливості вступу, переваги навчання у виші, дозвілля студентів і курсантів. ✅ Крім цього, протягом онлайн-трансляції відбудуться виступи начальника управління кадрового забезпечення ГУ НП у Львівській області полковника поліції Володимира Жданова, начальника новоствореного Львівського районного управління поліції ГУ НП Львівщини підполковника поліції Павла Гарасима, а також начальника сектору відбору та проведення атестування поліцейських капітана поліції Василя-Юрія Яценка. ✅ Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням ➡ https://bit.ly/32mgqua ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі. Приєднуйтеся! Буде цікаво та інформативно ????
Коментувати
Міша Лукащук
Доброго дня,яка вартість навчання за рік на спеціальність правоохоронна діяльність і оподаткування?
Роман Янович
Для Міша Лукащук: для Міша Лукащук: На сьогодні правоохоронна діяльність - 15 500, фінанси- 19 250.на облік і оподаткування набору не буде.
Оксана
Для Роман Янович: доброго дня.скажіть будь ласка навчаючись на факультеті слідство потрібно проживати в Верешиці чи ні?і чи це державна форма чи платна? дякую
Коментувати
Людмила Чеботар
Доброго дня. А після закінчення коледжу Львівського національного аграрного університету на якій курс можна вступити? чи потрібно ЗНО? та з яких предметів.
Сусанна Дембіцька
Для Людмила Чеботар: Конкретизуйте, що саме Вас цікавить, який факультет, спеціалізація?
Роман Янович
04 лютого о 15:00 год. ⏱ у #ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей онлайн. ✅ Прямі ефіри будуть проходити на офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram. ✅ Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням ➡ https://bit.ly/32mgqua. ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі ???? ✅ Приєднуйтеся! Буде цікаво та інформативно ????
Людмила Чеботар
Для Сусанна Дембіцька: Доброго дня. Правоохорона діяльність нас цікавить.
Коментувати
Віка Лужецька
Добрий вечір, скажіть будь ласка де проживають курсанти Факультету №1, обов‘язково в казармі ? А ще підкажіть будь ласка де є детальна інформація про це все)
Сусанна Дембіцька
Для Віка Лужецька: Курсанти лише на першому курсі усіх факультетів проживають у казармі Верещиці
Коментувати
HumeniukRoman HumeniukRoman
Доброго дня, скажіть які предмети треба здавати для вступу на право, і який середній бал ЗНО потрібен
Сусанна Дембіцька
Для HumeniukRoman HumeniukRoman: Для вступу на «Право» необхідно здавати: укр.мова і література, історія України, на вибір - математика або іноземна, Середній бал ЗНО не менше 140 балів.
Коментувати
Марія
Доброго дня. Яка вартість навчання на факультеті "Психологія"? Які ЗНО потрібно здавати на цей факультет?
Сусанна Дембіцька
Для Марія:Вартість навчання на факультеті Психологія (денна форма) за рік становить 19 тис.250 грн. Потрібно здавати ЗНО: укр.мова і література, математика, на вибір - іноземна або історія України, або укр..мова і література, біологія, на вибір – іноземна або історія України
Коментувати
Вероніка
Добрий день. Чи можна вступити на юридичний факультет(контракт) і також військову кафедру?
Сусанна Дембіцька
Для Вероніка: На юридичному факультеті передбачено військова кафедра з 3 курса, заняття відбуватимуться у Академії Сухопутних військ.
Коментувати
Yana Veresnukk
Доброго дня для вступу на факультет Номер 1 потрібно здавати ЗНО з укр мови та літератури а також математику рівень стандарту чи профільний рівень?
Oleh
Доброго дня, чи можна до вас поступити на правоохорону діяльність з поганим зором(не ношу очків)
Роман Янович
Для Oleh: 10 грудня о 15:00 год. ⏱ у #ЛьвДУВС онлайн відбудеться День відкритих дверей. ✅ На офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram будуть проходити прямі ефіри. ✅ Просимо випускників закладів освіти й батьків попередньо зареєструватися на День відкритих дверей за посиланням https://bit.ly/32mgqua та поставити запитання в електронній формі бланку реєстрації. ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі
Oleh
До якого числа приймаються заяви на правоохорону діяльність? здавав зно минулого року (укр 147,історія 187 ) чи можна з такими балами і нормальною фізичною підготовкою поступити на державне?
Ввв
На другий факультет так
Коментувати
Олександр Несторяк
Доброго дня, підскажіть скільки потрібно набрати балів на ЗНО для факультету номер 3?
Роман Янович
Для Олександр Несторяк:10 грудня о 15:00 год. ⏱ у #ЛьвДУВС онлайн відбудеться День відкритих дверей. ✅ На офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram будуть проходити прямі ефіри. ✅ Просимо випускників закладів освіти й батьків попередньо зареєструватися на День відкритих дверей за посиланням https://bit.ly/32mgqua та поставити запитання в електронній формі бланку реєстрації. ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі
Коментувати
Олександр
Доброго вечора,підкажіть будь ласка в 2021 році які потрібно здавати предмети,щоб поступити в Внутрішні Справи?На факультет номер3
Роман Янович
Для Олександр: Українська мова і література,історія України, творчий конкурс + на державне замовлення фізичні випробування. Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"
Коментувати
Anna
Доброго дня. Я буду здавати зно в 2021 році. Але я з 2005 року Чи зможу я поступити в льдвус на якийсь факультет ?
Роман Янович
Для Anna: Тільки на платні.
Anna
На 2 факультет на платне можу 2005 рік ?
Коментувати
Надя
Які предмети потрібно здавати і який мінімальний бал зно на державне в юридичному? (Буду поступати в 221)
Роман Янович
Українська мова і література,історія України, математика або іноземна мова + на державне замовлення фізичні випробування. Середній бал не менше 140. Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"
Коментувати
Лілія Ільницька
Доброго вечора, підскажіть будь ласка, якщо я надіслала онлайн заявку а в подальшому в лютому відвезу документи для вступу, то чи зможу я подавати, після здачі ЗНО, ще в інші університети?
Роман Янович
Для Лілія Ільницька: Звичайно.
Роман Янович
Для Лілія Ільницька: Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"
Коментувати