Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
2176
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 481 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Доброго дня ,я хотів запитати про творчий конкурс на правохорону діяльність з чого він складається
Роман Янович
Для Андрій: Питання творчого конкурсу є на на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ". УВАГА. Важлива інформація для майбутніх абітурієнтів, які обрали професію та планують цьогоріч вступати до #ЛьвДУВС. Заходьте на офіційний веб-портал http://osvita.np.gov.ua, аби зареєструватися у кандидати на навчання✍. Деталі ➡https://bit.ly/2QBxgQF
Ольга
Для Роман Янович: я здаю ЗНО з української мови та літератури, математика,хімія та біологія чи можу до вас поступити на державну основну на превентивні діяльність
Коментувати
Denys Rak
Доброго вечора, мене цікавить професія поліцейського. І тому у мене питання, які предмети потрібно на зно, та який прохідний бал?
Роман Янович
Для Denys Rak: Якщо Вас цікавить факультет слідства №1 або кримінальної поліції №2. На сьогодні українська мова , історія, математика або іноземна на вибір. + фізичні випробування. Якщо факультет №3 превентивноїї поліції.і українська мова , історія, творчий конкурс. + фізичні випробування. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.УВАГА. Важлива інформація для майбутніх абітурієнтів, які обрали професію та планують цьогоріч вступати до #ЛьвДУВС. Заходьте на офіційний веб-портал http://osvita.np.gov.ua, аби зареєструватися у кандидати на навчання✍. Деталі ➡https://bit.ly/2QBxgQF
Байцим Надія
Для Роман Янович: на заочному можна вчитись на криміналіста ?яка вартість навчання за рік за такою спеціальністю?
Коментувати
Vasya
Добрий день. Існує шанс вступити до кінологічної служби, закінчивши ваш заклад? І що потрібно здати на ЗНО? На який факультет треба вступати?
Роман Янович
Для Vasya: Шанс є завжди. в нас немає спеціальності кінологта. Якщо Вас цікавить факультет факультет №3 привентивноїї поліції. На сьогодні україннська моав , історія, творчий конкурс. + фізичні випробування. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. Важлива інформація???? для майбутніх абітурієнтів, які обрали професію поліцейського????‍♂ та планують цьогоріч вступати до #ЛьвДУВС. Заходьте на офіційний веб-портал http://osvita.np.gov.ua????, аби зареєструватися у кандидати на навчання✍. Деталі ➡https://bit.ly/2QBxgQF
Коментувати
nataliya turbal
Розкажіть будь ласка детальніше про міжнародне право, які бали зно потрібно набрати для бюджету?! Яка вартість навчання?! Тд
Роман Янович
Для nataliya turbal: В нас не готують фахівців з міжнародного права.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Анастасія
Доброго вечора , я поки що навчаюсь у 10 класі , але хочу вступити до ЛьвДУВС на факультет 7 психології , але у мене виникло запитання факультет психології знаходиться окремо від інших факультетів? (якщо так напишіть будь ласка адресу )і на нього можна вступити тільки за кошти фізичних та юридичних осіб? І чи надається гуртожиток для іногородних студентів першого курсу (факультету 7). Буду вдячна за відповідь!
Роман Янович
Для Анастасія: факультет психології готує фахівців лише за кошти фізичних та юридичних осіб. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Роман Янович
УВАГА. Важлива інформація???? для майбутніх абітурієнтів, які обрали професію поліцейського????‍♂ та планують цьогоріч вступати до #ЛьвДУВС. Заходьте на офіційний веб-портал http://osvita.np.gov.ua????, аби зареєструватися у кандидати на навчання✍. Деталі ➡https://bit.ly/2QBxgQF
Коментувати
Карина Тарасюк
Добрий вечір,хотіла би перевестись до вашого університету.Навчаюсь на 2 курсі в КНЕУ ім.Вадима Гетьмана в юридичному інституті.Можливо це?
Роман Янович
Для Карина Тарасюк: :Думаю можливо. Питання переведення погоджуйте на факультеті тел. (032) 2553836
катерина
Для Роман Янович: 067-922-46-70. це ваш номер ???7
Ірина
Круто капець..
Коментувати
Іра Щирба
Доброго дня. Я хотіла запитати чи потрібно здавати зно з математики на психологію у 2019 році?
Роман Янович
Для Іра Щирба: українська ,біологія, історія або іноземна.
Коментувати
Саша Вох
Доброго дня,скажіть будь-ласка які предмети потрібні на ЗНО,якщо я хочу поступати на криміналіста.Школу я закінчую через два роки,але заздалегідь планую вступити у ваш навчальний заклад
Роман Янович
Для Саша Вох: в нас немає спеціальності криміналіста. Якщо Вас цікавить факультет слідства або кримінальної поліції. На сьогодні україннська моав , історія, математика або іноземна на вибір. + фізичні випробування. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Роман Янович
УВАГА. Важлива інформація???? для майбутніх абітурієнтів, які обрали професію поліцейського????‍♂ та планують цьогоріч вступати до #ЛьвДУВС. Заходьте на офіційний веб-портал http://osvita.np.gov.ua????, аби зареєструватися у кандидати на навчання✍. Деталі ➡https://bit.ly/2QBxgQF
Софія
Доброго дня. Я хочу поступати на факульт.кримінальноі поліціі або слідства.Я закінчила коледж економіки,і заочно юридичний коледж,чи збільшить шанси вступу?І ще у мене проблема з курінням.Я курю з 15 років, і навряд кину,але у мене немає проблєм зі здоровям, я в добрій фіз.формі.Чи може це якось вплинути?Чи це немає значення? Дякую.
Коментувати
Андрій Кухар
Доброго вечора які предмети на ЗНО потрібно здавати на факультет-3 або 2 Який прохідний бал?
Роман Янович
Для Андрій Кухар: Для Віка Краснощок: українська , історія та математика або іноземна на вибір. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Андрій Кухар
Для Роман Янович: Добрий вечір, я планую здавати українську мову історію чи можна взяти третій предмет географію
Роман Янович
Для Андрій Кухар: факультет №2.Українська, Історія, іноземна або математика. Фізичні випробування здають в університеті. факультет №3.Українська, Історія, творчий конкурс. Фізичні випробування здають в університеті ( тільки для держзамовлення. Для вступу вам необхідно зареєструватися на порталі osvita.np@gov.ua та звернутися в управління Нацполіції за місцем проживання. Детальніше на сайті або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Віка Краснощок
Доброго вечора,які предмети потрібно здавати для того щоб поступити на слідчого з особливо важливих справ?
Роман Янович
Для Віка Краснощок: українська , історія та математика або іноземна на вибір. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Роман
Добрий вечір ,які потрібно здавати іспити на спеціальність "Психологія" і який термін навчання на заочній формі,а також сума за рік начання,навпед дякую)
Белла
Тут чокнутість до предєла. Всякі тупі закони.Все обще, навіть курити в туалеті забороняють.А наряди,дежурства це вообще.А гроші тягнуть і тягнуть.
Коментувати
Tetyana Belka
Доброго дня , підкажіть , будь ласка , чи вивчають математику на психології ? Та який прохідний бал на цьому факультеті?
Роман Янович
Для Tetyana Belka: Ні. прохідний бал залежатиме від поданих документів приймаються всі документи хто здав ЗНО Українська , Біологія, іноземна або історія на вибір. .Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Коментувати
Міша
Доброго вечора, скажіть будь-ласка які треба предмети здати щоб поступити до вас і на скільки балів
Роман Янович
Для Міша: Залежно за якою спеціальністю ви хочете навчатися.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Роман Янович
УВАГА Розпочалась електронна реєстрація кандидатів на навчання у ВНЗ, що здійснюють підготовку поліцейських Важлива інформація для майбутніх абітурієнтів, які обрали професію поліцейського та планують цьогоріч вступати до ЛьвДУВС. На офіційному веб-порталі http://osvita.np.gov.ua розпочалась електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету. Перед заповненням електронної анкети необхідно, насамперед, визначитися, де саме бажаєте навчатися, за якою спеціальністю та спеціалізацією. Детальніше про умови вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ ви можете дізнатися у розділі «Абітурієнту» на веб-сайті http://www.lvduvs.edu.ua/ або за телефоном (032) 261-53-22;.
Коментувати
ірина
на який факультет можна поступити з такими предметами зно:укр.мова,математика,історія,і який прохідний бал
Роман Янович
Для ірина: На всі окрім психології.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Роман Янович
УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Коментувати
Віка Білоніг
Доброго дня?! Мене цікавить чи можу я поступити до вас на заочний юридичний факультет.? Якщо я навчаюся на 4 курсі медичного коледжу. Ну і якщо так. То які вступні екзамени потрібно здавати? І яке ЗНО??
Роман Янович
Для Віка Білоніг: Можна. на базі молодшого спеціаліста комплексний іспит з конституційного, кримінального та цивільного права. У вас не профільна освіта. Тому потрібно буде, що додатково здати іспит з основ правознавства.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Лілія Палчинська
Коли у вас день відкритих дверей ? . .
Роман Янович
Для Лілія Палчинська: 27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Роман Янович
Для Лілія Палчинська: 27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Vira Tsiutskovych
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи потрібно здавати ЗНО після навчання ПТУ? І яке зно потрібно здавати,?
Роман Янович
Так потрібно здавати ЗНО всім крім осіб звільнених за медичними показами чи певної категорії (працівники поліції і т.д.) 27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
ірина
доброго дня скажіть на який факультет можна поступити з такими предметами зно:укр.мова,математика та історія і який прохідний бал
Роман Янович
Для ірина: Для ірина: 27.10.2018 р. о 10-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Роман Янович
27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. 17.10.2018 в 11:18
Коментувати
Віталій Бутерін
Якщо курсает першого курсу переходить в інший ВУЗ або на цивільний факультет,то перший рік зараховується як рік проходження служби?
Роман Янович
Для Віталій Бутерін: ні
Коментувати
Дмитро11112й
Доброго дня.Якщо курсант після першого курсу переводится на цивільний факультет або переходить в інший ВУЗ,чи зараховується перший рік я військова кафедра?Дякую
Роман Янович
Для Дмитро11112й: Ні.
Наталя
Доброго дня яка ціна навчання на бакалавра заочно на спеціальнісь фінанси та банківська справа
Коментувати
Алёна
Якщо вступати на другий факультет,то де будуть проживати студенти з інших міст? Чим відрізняються курсанти та студенти?
Роман Янович
Для Алёна: Студенти цивільні люди . Живуть у гуртожитках, в доми чи де влаштуються. Курсанти це поліцейські які носять форму і перший рік живуть на території НТВ "Верещиця". На факультеті №2 навчаються курсанти.
Роман Янович
27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. 17.10.2018 в 11:18
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!