Рейтинг
3021
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 665 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
коли розпочинається вступна кампанія по спеціальності правохоронна діяльність кримінальна поліція денна форма за кошти фізичних осіб? чи потрібно проходити медичне обстеження? який термін проходження творчого конкурсу? чи потрібен конкус на перевірку фізичної підготовки?
Роман Янович
Для Юлія: прийом документів з 14 до 16 липня. після 16 творчий конкурс. фізо не складають.
Коментувати
Taras2003
Добрий день хочу поступити в ЛьВДУВС на юридичний факультет але не встиг зареєструватися на сайті оскільки час сплинув скажіть будь ласка коли розпочинається вступна кампанія і чи можливо поступити без реєстраці і чи обов’язковий медогляд і до коли потрібно його пройти
Роман Янович
Для Taras2003: Якщо Вас ікавить платне навчання то з 14 до 23 липня. На держзамовлення реєстрація закінчилася.
Коментувати
3222340
Добрий день, вибачте за те, що турбую дурним запитанням. Я звертався в ГУНП на площі Григоренка і вони сказали, що незабаром відправлятимуть особові справи, після чого вручили мені список всього необхідного(проходження оглядів і тд) для її формування. Я не встигну це зробити до вівторка, можливо є варіант передати це все в сам університет чи ні, вибачте/
Роман Янович
Для 3222340: Справу на держамовлення ви не можете подати тільки через ГУНП. Якщо не встигаєте запрошуємо на платне навчання.
Коментувати
Валерія
Підкажіть, будь ласка, що робити, якщо не встигла зареєструватися на порталі МВС? Ще є шанс поступити?
Роман Янович
Для Валерія: Ви можете ще в індивідуальному порядку звернутися в сектори комплектації ГУНП за місцем проживання. Але терміново.
Коментувати
Andriana
Доброго дня! Для вступу на факультет 1/2 на державну форму можна поступити з такими балами ЗНО: українська мова та література -150, Математека- 140, історія України- 140? Та які умови вступу на ті факультети окрім ЗНО?
Роман Янович
Для Andriana: Можна .Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"https://fb.watch/3_ZMt5khz1/ ; https://fb.watch/3_ZOPTuLBq/.Але реєстрація вже закрита .Ви можете ще в індивідуальному порядку звернутися в сектори комплектації ГУНП за місцем проживання. Але терміново.
Коментувати
Наталія
Добрий день, підкажіть,будь ласка, щоб поступити на факультет економічної безпеки, які потрібно здавати предмети, прохідний бал та чи потрібно здавати фізичну культуру?
Роман Янович
Для Наталія: українська мова і література. математика . і будь який третій. фізо не порібно.
Коментувати
Natalia_k
Добрий день, скажіть, будь ласка, який потрібно мати середній бал ЗНО, щоб вступити на юридичний факультет на контракт?
Роман Янович
Для Natalia_k: не менше 140
Коментувати
Sofia
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, хочу поступити до вас на факультет №2, здаю історію та українську мову і літературу, який прохідний бал?
Роман Янович
Для Sofia: а ви зареєструвалися на порталі МВС. Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"https://fb.watch/3_ZMt5khz1/ ; https://fb.watch/3_ZOPTuLBq/
Sofia
Так зареєструвалася, і вже пройшла медичний огляд, який прохідний бал?
Коментувати
Юлія Загвойська
Добрий день, підкажіть будь ласка,які предмети потрібно здавати на ЗНО для вступу на 3 факультет?
Роман Янович
Для Юлія Загвойська: українська мова, історія України. творчий конкурс і фізо.Для тих хто вирішив вступати у ЛьвДУВС на факультети державного замовлення нагадуємо, що вже розпочалася реєстрація на порталі МВС. Перший крок - вам потрібно заповнити анкету на порталі за посиланням https://osvita.np.gov.ua/. Або зайти на сайт Львівський державний університет внутрішніх справ www.lvduvs.edu.ua і відкрити "Реєстрація на навчання (державне замовлення )"https://fb.watch/3_ZMt5khz1/ ; https://fb.watch/3_ZOPTuLBq/
Коментувати
Катерина Гавриш
Добрий вечір, чи є якісь додаткові бали призерам Всеукраїнського етапу конкурсу МАН?
Соломія Демчишин
Доброго дня,хотіла запитати чи на всі факультет на платне поборі го мати не менше 140? Які предмети потрібно для вступу ? Та чи можливо коли не склав математику прохідний 140,поступити ?
Роман Янович
Для Соломія Демчишин: Лише на право.
Коментувати
Наталія Дудич
Добрий день. Хочу поцікавитись по якому оцінювання можна вступити до вузу.ДПА потрібно чи ЗНО.
Роман Янович
Для Наталія Дудич: Для Соломія Демчишин: Лише на право. ЗНО.
Роман Янович
Для Наталія Дудич: лише ЗНО
Соломія Демчишин
Для Роман Янович: Тобто якщо в мене буде середній бал менше 140 неможливо поступити у МВС?
Коментувати
julia896
Коли юристу погано як вашим з тюрми чи пилатам чи микитчакам, то страждати мають усі і лікуватися теж. Тож не полінуйтеся здати кров на цукор, бо на уроках чи допитах можете отримати свою дозу інсуліну просто так і без хворих на цукровий діабет геніталій і впасти в кому
Yana Oliynuk
Чи можу я поступити на факультет "Право" з 2 предметами зно - українська мова і література, і історія України?
Роман Янович
Для Yana Oliynuk: ні
Коментувати
Василина Стус
Факультет 3. Якщо я вступаю на платне чи буду жити в казармі ? Що передбачає творчий конкурс на цю спеціальність?
Роман Янович
Для Василина Стус: Ні. Питання творчого конкурсу є на сайті, сторінка "Абітурієнтам". Методика проведення творчого конкурсу...
Коментувати
Роман Пацкан
Доброго дня. Вибачте що торбую. Що потрібно здавати на ЗНО, якщо я бажаю поступити, на платну форму навчання, на слідчого.
Роман Янович
Для Роман Пацкан: на факультеті № 1 навчання тільки за держ.замовлення. ЗНО українська мова та література . Історія України, математика або іноземна мова.+ фізичні випробування.До 25 травня необхідно зареєструватися на порталі МВС. Детальніше за тел. 0679224670.
Коментувати
Марія Процик
Доброго вечора! Дуже хочу вступити у ЛьвДУВС на факультет судової експертизи, бо хочу працювати криміналістом. Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно, чи підійде укр мова, математика і біологія. А ще мене цікавить, чи можна навчатись на заочній формі? Буду вдячна за відповідь!
Роман Янович
Для Марія Процик: Ні.Ні.ні. такого факультету у ЛьвДУВС не існує.
Уляна
Що ви надумали робити зі 140 в МВС?
Коментувати
Ania Miller
Доброго дня! Можна здати ЗНО з математики у виді ДПА (рівень стандарту)? Чи обов’язкове основне ЗНО з математики?
Роман Янович
Для Ania Miller: тільки ЗНО.
Коментувати
Ivanka Shapovalova
Добрий день, скажіть чи підійдуть результати ЗНО з української мові та літератури разом, чи потрібно мати окремо результат з української мови на правоохоронну діяльність? Дякую за відповідь.
Роман Янович
Для Ivanka Shapovalova: Може бути українська мова, або мова та література.
Коментувати
Аліна Ільчук
Доброго дня! Для вступу факультет 3 конкурсний відбір проводиться за день чи кілька? І чи можна подавати в декілька вузів на державний?
Роман Янович
Для Аліна Ільчук: В МВС тільки в один і на один факультет. 1⃣8⃣ березня о 15:00 год. ⏱ у #ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. Захід відбудеться онлайн. ✅ Прямі ефіри будуть проходити на офіційних сторінках вишу в Facebook та Instagram. ✅ Ви почуєте інформацію про: ???? умови вступу до вишу; ???? дозвілля та навчання курсантів; ???? перспективи працевлаштування. ✅ Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням ➡ https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdbR6bdHH0IX.../viewform ✅ Відповіді будуть надані в прямому ефірі ???? ✅ Приєднуйтеся! Буде цікаво та інформативно ????
Коментувати