Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
2176
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 481 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oksanka Bubernyak
Доброго дня. Підкажіть чи біологу ЛНУ ім. Івана Франка можливо поступити на факультет криміналістики 3 курс бакалаврату чи зразу магістратури?
Роман Янович
Для Oksanka Bubernyak: В нас немає факультету криміналістики. Якщо Ви бакалавр то можете в ступати в магістратуру юридичного факультету.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Божена Децик
Чи потрібно на платну основу здавати медогляд,та нормативи ? І коли подавати документи ?
Роман Янович
Для Божена Децик: Ні не треба. приймальна комісія буде працювати з 10 липня.
Роман Янович
13 квітня о 12-00 відбудеться День відкритих дверей за адресою: м. Львів, вул, Городоцька, 26.
Alina
Які предмети потрібно здавати на слідчого
Коментувати
Мелешко
Які придмети потрібно здавати на зно щоб поступити на 3 факультет і якій прохідний бал на платне і чи зможу я поступити на платне якщо ненаберу прохідний бал
Роман Янович
Для Мелешко: українська мова та література, історія україни та творчий конкурс. До конкурсу допускаються всі особи які здали ЗНО та пройшли творчий конкурс. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Мелешко
А якщо я неподолав пороговий бал то мене допустить до творчого конкурсу?
Роман Янович
якщо не здасьте ЗНО ні.
Коментувати
Олександр Ящук
Доброго вечора, підскажіть , які переваги для вступу мають військові , учасники бойових дій??? Це на заочну форму навчання мені потрібно
Роман Янович
Для Олександр Ящук: Учасники бойових дій мають право здавати вступні іспити та приймаються до ЛьвДУВС.
Роман Янович
Шановні абітурієнти в цьому році факультет №2 буде здійснювати набір на правоохоронну діяльність ЗНО українська мова і література. історія україни і творчий конкурс в університеті.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Ярослав Юрєв
Подав анкету на спеціальність "Право" спеціалізація кримінальна поліція, прийшла відповідь що мою анкету зараховано на спеціальність "Правоохоронна діяльність" спеціалізація кримінальна поліція, якщо так то які потрібно сертифікати ЗНО на цю спеціальність?
Саша Куценко
Для Ярослав Юрєв: «бакалавр» за спеціальністю «Право» на базі повної загальної середньої освіти, термін навчання – 4 роки, сертифікати ЗНО з української мови та літератури; історії України; іноземної мови або математики (на вибір); оцінка рівня фізичної підготовленості (здається у ЛьвДУВС).
Ярослав Юрєв
Но мені прийшло, що кримінальна поліція це правоохоронна діяльність
Саша Куценко
Можливо при оформленні анкети там вказано, що це правоохоронна діяльність. Але у навчальному закладі це другий факультет, і спеціальність "Право".
Коментувати
Katya Danilyuk
Скажіть будь ласка, чи можна стати кінологом з гарантованим місцем працевлаштування закінчивши факультет номер 3 "По підготовці фахівців з превентивної діяльності поліції"?
Саша Куценко
Для Katya Danilyuk: Якщо ви будете навчатись на цьому факультеті на денній формі навчанням і за державним замовлення - так. В законі про нац.поліцію України чітко прописано "Випускники вищих навчальних закладів з специфічними умовами навчання працевлаштовуються в звязку з своїми вподобаннями за рішенням спеціальної комісії". А третій факультет дає пакет знань для робороти кінологом. Він готує інспекторів, оперуповноважених і також багато інших спеціалістів.
Саша Куценко
Для Katya Danilyuk: І кінологів теж.
Katya Danilyuk
Дякую за відповідь.
Коментувати
Саша Куценко
При вступі на факультет №3 "По підготовці фахівців з превентивної діяльності поліції", "Правоохоронна діяльність" за кошти фізичних та юридичних осіб при випуску з дипломом на яке працевлаштування я можу розраховувати? Чи можу я працювати у національній поліції на посадах інспектора патрульної поліції чи ювенальної превенції? Можливо у кримінальній поліції? Дякую за відповідь.
Роман Янович
Для Саша Куценко: Так ви зможете працювати на всіх вище перерахованих посадах.
Саша Куценко
Вибачаюсь, це означає, що в цьому році можна буде навчатись на факультеті №2 "Кримінальна поліція" і за кошти юридичних і фізичних осіб?
Коментувати
Христя Сербін
Доброго дня! Я зараз навчаюсь у Медичному на 2 курсі (після 11)чи можу я вступити до вас на факультет №1 заочно ?із ЗНО результатами 2018р.? Якщо так то скільки років триватиме навчання???і що для цього потрібно??
Роман Янович
Для Христя Сербін: На факультеті № 1 немає заочного навчання. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Андрій
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно здавати як іноземну мову саме англійську? Бо здаю німецьку мову.
Роман Янович
Для Андрій: Здавайте успішно.
Коментувати
Андрій
Скажіть будь-ласка,якщо я навчаюсь на факультеті номер 3 за державним замовлянням Чи можу я перевестись на заочну форму навчання і одночасно з цим працювати в поліції ?
Роман Янович
Для Андрій: поцікавтеся у свого декана.
Коментувати
Ольга
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи в "Правоохоронну діяльність" входить професія слідчий? Або які входять професії в такий факультет. І які предмети потрібно здавати на слідчого. Буду вдячна за відповідь.
Роман Янович
Для Ольга: Фахівців для підрозділів слідства готують на факультеті №1 за спеціальністю право. ЗНО українська мова та література, історія України, математика або іноземна мова.+ фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019, бажано не відкладати і реєструватися вже); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. Особи які 23 лютого прийдуть на день відкритих дверей і будутьзнати інформацію (номер ідентифікаційного коду, та дані паспорта). Зможуть відразу зареєструватися на порталі МВС як кандидати на навчання за державним замовленням.
Diana Abalduieva
Скажіть будь ласка на факультет права зріст 157 см підходить ?Буду вдячна за відповідь
Лєра
Для Роман Янович: доброго дня! скажіть будь ласка, які потрібно принести документи для вступу на факультет психології, на заочну форму навчання.. можна будь ласка повний перелік документів..та зразок заяви на прийняття? дуже Вам дякую
Коментувати
Іра Тачинська
Доброго дня. Яка вартість навчання навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю право? Яка кількість державних та платних місць?
Роман Янович
Для Іра Тачинська: 18 900 денна форма, 16 700 заочна. На державне замовлення можуть вступати лише працівники поліції.
Ірина
Валіть в жопу з вашим вузом!Ублюдки намані!
Коментувати
Вероніка Фігун
Доброго дня, я би хотіла запитати які предмети потрібно здавати на факультет Фінанси, банківська справа та страхування?
Роман Янович
Для Вероніка Фігун: Українська мова і література, Математика, історія або іноземна мова
Роман Янович
УВАГА. Особи які 23 лютого прийдуть на день відкритих дверей і будуть знати інформацію (номер ідентифікаційного коду, та дані паспорта). Зможуть відразу зареєструватися на порталі МВС як кандидати на навчання за державним замовленням.
Вікторія
Жахливо тут капець Бурса що скажеш, всьо обще.Тут антисанітарія, бруд в общагах, навіть срати нормально немає де.В туалетах воняє.
Коментувати
Юлія Лучинець
Чи можна подавати документи при вступі на право і правоохоронну діяльність? Чи тільки на одну спеціальність?
Роман Янович
Для Юлія Лучинець: Якщо на державну форму навчання факультети 1-3. Тільки на один факультет + Платні скільки бажаєте. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019, бажано не відкладати і реєструватися вже); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Maria Tataryn
Доброго дня! Чи можу я вступити на магістратуру, спеціальність "Психологія", якщо зараз закінчую бакалавра за спеціальністю "Філологія"? Якщо так, то що потрібно для вступу? Дякую!
Роман Янович
Для Maria Tataryn: Можете. Для цього вам потрібно зареєструватися на єдине фахове випробування з іноземної мови. Здати в університеті додатковий іспит з біології а після іноземної мови здати іспити з психології. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Сніжанна
Я бля тут вже 2 роки вчуся,тут повна х.ня.Всі озабочені, капец бурса кончена.Заставляють всякою муйньою займатися.А бабосіки такі беруть,що пидець бля.А викладають охломони і дібіли, які пока не заплатиш бабки не поставлять . Воєнна херня нафіг блят.
Володя
Для Maria Tataryn: Ти красуня.Не переживай все буде ок.Давай познайомимося.Ти дуже гарна.Я тобі напишу у фейсбук красуне.
Коментувати
Diana Abalduieva
Скажіть будь ласка які предмети ЗНО 2019 необхідно здавати при вступу до вашого університету на факультет слідства та права???Буду вдячна за відповідь!
Роман Янович
Для Diana Abalduieva: українська мова та література, історія України та математика або іноземна мова (на вибір) для слідства + фізичні випробування в ЛьвДУВС. Крім того Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019, бажано не відкладати і реєструватися вже); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Настя Антонюк
Доброго ранку, а чи можливо перевестися з військового інституті на якийсь із факультетів в ЛьвДУВС?
Роман Янович
Для Настя Антонюк: Якщо у Вас суміжна спеціальність Лише на платні юридичний факультет, факультет психології чи управління і та економічної безпеки. На факультети державного замовлення переводи можливі лише за спеціальностями з ЗВО МВС,
Коментувати
Паливода Роман
Доброго вечора. Скажіть будь ласка, які спеціальності можна отримати на факультеті слідства та права. Наперід дякую)
Rostyk
Роман Михайлович,напишіть,будь ласка,всі документи які потрібно для вступу на бюджет факультет №1.
Роман Янович
Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП
Коментувати
Ірина Дитинюк
Добрий вечір. 7 серпня 2019р мені виповниться 17р, чи можу я поступати на ф-тет №3 за державним замовленням?
Роман Янович
Для Ірина Дитинюк: так
Nataliia
Для Роман Янович: Доброго дня. Чи можна вступити на спеціальність 262 "Правоохоронна діяльність" ОР "Магістр" після здобутої спеціальності 081 "Право" ОР "Бакалавр" іншого ЗВО? Чи потрібне ЗНО для вступу, чи фахове випробування? Дякую.
Роман Янович
Для вступу на магістратуру на спеціальність 262 "Правоохоронна діяльність" в цьому році фахове випробування не передбачено. Вступні іспити здають у ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Rostyk
Добрий день.Після реєстрації в кандидати на навчання мені призначили час для подачі документів на 07.02.2019 о 10:00,чи можна швидше подати документи?
Роман Янович
Для Rostyk: Документи подаються до відділів атестації та комплектації поліцейських в ГУ Нацноліції за місцем проживання. Питання, щодо термінів подання з"ясовуйте там.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!