Рейтинг
3021
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 665 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Доброго вечора Підкажіть будь ласка чи зможу я вступити до університету за спеціальністю: правоохоронна діяльність, якщо маю проблеми із зором, а саме знижений зір одного ока
Роман Янович
Для Андрій: Це вирішує військово-лікарська комісія. Але у ЛьвДУВС можна навчатися і на платній основі.
Коментувати
Оксана Березовська
Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, чи є заочна форма навчання за спеціальністю ’’правоохоронна діяльність" і чи взагалі можна вивчитись на слідчого заочно?
Роман Янович
Для Оксана Березовська: Слідчих готують на факультеті №1 за спеціальністю право лише на стаціонарі. Спеціальність право можна здобути як на денній так і на заочній формі лише на госпрозрахунковій основі. Теж саме і з спеціальністю правоохоронна діяльність. Увага . Хто планує навчатися на держзамовленні , повинні від учора заповнити анкету на порталі Нацполіції за адресою https://osvita.np.gov.ua/
Коментувати
Аліна
Чи мржу я вступити в ЛьвДУВС в 2021 році на факультет підготовки фахівців з досудового розслідування на держ.замовлення(як курсантка) якщо мені ще не виповниться 17, але я вже закінчу 11 клас (17 виповниться тільки вкінці 2021 року, в грудні)?
Роман Янович
Для Аліна: 17 років повинно виповнитися до 31 грудня року вступу інакше вас не зареєструють на порталі Нацполіції за адресою https://osvita.np.gov.ua/. Реєстрація вже розпочата . Тож не гайте часу.
Коментувати
Ангеліна
Зараз навчаюся на 1 курсі факультету «Право» в іншому вузі(як студент) Чи є можливість пройти всі етапи відбору і потрапити в ЛьвДУВС за державним замовленням(курсантка) одразу на 2 курс?
Роман Янович
Для Ангеліна: Теоретично можна при наявності вільних місць. Реальніше на 1.
Your
А можна навчитися на платному навчанні як курсант? Я хочу бути курсантом але на платній основі) ( просто я зараз на бюджеті і вступати ще раз на бюджет це потрібно буде сплатити великі кошти( мені дешевше вийде платити у вас 3 роки)
Роман Янович
Для Your:Курсанти навчаються тільки на держзамовленні. Але ви можете здобути обрану вами спеціальність на платній основ,і але не як курсант.
Коментувати
Влад
Доброго дня. Які предмети зно потрібні для вступу на правоохорону діяльність?зно буду здавати в 2021 році
Андрій Токарський
Для Влад: +
Яна
+
Настя
+
Коментувати
Olexandra
Здрастуйте! Мене цікавить чи зможу я стати слідчим, якщо буду навчатися на факультеті права як студентка, а не курсантка. Дякую за відповідь)
Ол
Для Olexandra: ні
Diana
Зможете стати слідчим, на 3-му курсі обираєте напрямок
Роман Янович
Для Олександр: Зможете. Однак на факультетах державного замовлення випускники гарантовано скеровуються на роботу в поліцію. Студенти працевлаштовуються самостійно через курси початкової підготовки.
Коментувати
Юля Білецька
Доброго дня! Підкажіть до якого факультету відноситься патрульна поліція?,які потрібно здавати екзамети та їхні бали а також скільки триває навчання на патруля?
Роман Янович
Для Юля Білецька: факультет №3
Коментувати
Катерина
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно купувати форму на факультеті 3 ( контракт )? Чи дають роботу після закінчення бакалавра?
Роман Янович
Для Катерина: Форму купувати не потрібно. Роботою забезпечуються ті хто навчається на державному замовленні.
Андрій
Для Роман Янович: Доброго дня які предмети потрібно здати щоб поступити на правоохорону діяльність?
Василь
Для Роман Янович: Доброго вечора Вам! Скажіть будь ласка , на який факультет можна поступити, якщо на заочну форму навчання , напрям, спеціалізація? І якщо здавати ЗНО з іноземної мови, то обов’язково англійська мова, чи може бути німецька ? Дякую
Коментувати
каріна
добрий день,скажіть будь-ласка,які предмети потрібно складати щоб вступити до вас на юридичний факультет,спеціальність право081.(У 2021 буду склдати ЗНО)
Роман Янович
Для каріна: Правил прийому на 2021рік ще не існує. Цього року здавали українську мову та літературу; історію України, математику або іноземну мову.
Марта
Скажіть будь ласка , коли буде вся інформація щодо вступу 2021?
Коментувати
Соня
Чи потрібен МЕДОГЛЯД щоб вступити до вас на юридичний факультет у 2020 році? Якщо так, то до якого числа потрібно відвезти оригінали документів?
Роман Янович
Для Соня: Ні . до 06.09.2020
Коментувати
Юлія
Доброго дня, скажіть будласка чи можна поступити до вас з такими предметами як: українська мова та література, історія України, географія,і чи є заочна форма навчання?
Роман Янович
Для Юлія: так. є.
Коментувати
Іванка
Можливо вступити до вас на державну форму (Право)з такими балами:Укр мова-172,Історія-164,Геог... рафія-168,Англійська-142?...
Solomiya Oleksyn
Доброго дня.Чи буде творчий конкурс при вступі на такий факультет,як "право"?Та зі скількома балами можна пройти на платне навчання?
Ірина Труш
Добрий вечір підкажіть будь ласка на яку професію можна пройти з такими балами математика 107 англійська 115 українська мова 142
Настя
Доброго дня, чи можу я поступити у Львдувс на 2 факультет державна форма з такими зно: Укр.мова 137, Історія 132?
Юля
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, коли буде проходити творчий конкурс на факультет №4(правоохоронна діяльність заочно) та коли подаються документи?
Your
Добрий день! Скажіть будь ласка чи можу я закінчивши спеціальність право працювати слідчим в поліції?
Яна
Доброго дня. Хочу вступати на слідчого(наступного року) Цікавить питання, який це факультет і які предмети ЗНО потрібні ?
Софія Гаврилюк
Доброго дня. Скажіть будь ласка з якого числа та місяця приймаються документи на заочну форму навчання?
Marian
Доброго дня, скажіть будь ласка до якого числа можна здати ВЛК, бо мене направили на додаткове обстеження в Охмадит, але він зараз не приймає, боюсь, що не встигну ☹️
Роман Янович
Для Marian: Документи мають бути у ЛьвДУВС до 30.07.2020
Ярослав
Добрий день! Підскажіть будь-ласка що потрібно щоб поступити в ваш універсетет?
Zahar
Для Роман Янович: доброго дня ...скажіть будьласка чи можна перевестися на заочну форму навчання якщо ми подавали заявку на денну форму навчання факультету ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ.Дякую....
Коментувати