Рейтинг
2596
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 571 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Доброго дня! Скажіть будь ласка як що не набрати бали в фізичному конкурсі тоді абітурієнт не допускається до навчання?
Роман Янович
Для Василь: Для державного замовлення. фізичні випробування обовязкові
Василь
Скільки потрібно віджатись щоб поступити?
Аліна
Для Роман Янович: скажіть будь ласка скільки мінімум балів потрібно щоб поступити на державне якщо в мене дуже добра фізична підготовка
Коментувати
Larisa
Доброго дня, хочу поцікавитись яка вартість навчання на 2му факультеті, а також чи є заочна форма навчання на цьому ж факультеті за держ замовленням? Дякую
Роман Янович
Для Larisa: факультет №2 здійснює підготовку фахівців на денній формі за державним замовленням.
Коментувати
Iryna1506
Доброго дня! Якщо поступати на контракт Факультет №3(з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності поліцї), потрібен сертифікат ЗНО з англійської мови? Дякую.
Роман Янович
Для Iryna1506: ні
Коментувати
Annad Ratz
Доброго дня, я подала у вас документи(оригінали) і підписала угоду і мені сказали в кінці місяця приїхати оплатити. Я подала на заочну форму, психологія. Скажіть, є певні дати коли приїхати чи в будь який день?
Julia
Для Annad Ratz: Я теж, але оплачувати сказали після 10 серпня
Іра
я теж подавала оригінали документів, на психологію, заочно. але мені сказали, що передзвонять орієнтовно 22-25 числа..і повідомлять що до чого
Іра
а ви як підписували угоду, там потрібно було мати з собою якісь документи? чи то просто прийшли підписали і все?
Коментувати
Настя
Доброго дня, якщо вже уклали угоду про контракт, але в електронному кабінеті пише «Допущено до конкурсу», це означає що я вже вступила, чи потрібно чекати 26 липня і рейтингів?
Роман Янович
Для Настя: Якщо уклали контракт то вступили. Просто наказ пр зарахування буде дещо пізніше.
Коментувати
Bozhena7
Добрий вечір ! Скажіть , будь ласка , який має бути рівень фізичної підготовки і як готуватись до творчого конкурсу , якщо поступати на 2 факультет ? Сертифікати з зно потрібні лише з історії і укр.мови і літератури ? І підскажіть ще , коли потрібно приносити документи , якщо закінчила тільки 10 клас ?
Роман Янович
Для Bozhena7: Вся цікава для Вас інформація є на сторінці Абітурієнтам на сайті Університету. Детальніша інформація буде після прийняття правил прийому на 2020 рік.
Коментувати
Марія Опанасик
Скажіть. будь ласка, де можна переглянути список предметів ЗНО потрібних для вступу у ваш ВНЗ? Мене цікавить право та психологія а ще питання: чи маєте ви спортивну базу і спортивні секції?
Роман Янович
Для Марія Опанасик: На сторінці ЛьвДУВС є інформація для абітурієнта. Право: українська , історія , математика або іноземна. психологія: українська , біологія, історія або іноземна.
Коментувати
Віка
Доброго дня. Скажіть будь ласка до якого числа вступна кампанія в ЛьвДУВС.?Дякую!
Роман Янович
Для Віка: до 22 липня
Коментувати
Леся Ромащенко
Доброго дня! У майбутньому я планую стати нотаріусом. Чи отримую я необхідну освіту у вашому ВНЗ? Дякую!
Роман Янович
Для Леся Ромащенко: Залежно як ви будете вчитися.
Коментувати
Оксана Лашкевич
Чи можна подавати документи в електронному вигляді і в паперовому також на психологію, і які потрібні документи ?
Роман Янович
Для Оксана Лашкевич: До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»; копію військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньокваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (для вступників для здобуття ступеня бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньокваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту (у визначених цими Правилами випадках); чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
Коментувати
Анжеліка
Добрий вечір)хто подавав заяву в електроному варіанті на психологію із сільським коефіцієнтом. Можете кинути зразок довідки
Іра
доброго дня. в мене виникла проблема з подачею електронної заяви..я ніяк не можу подати її до вашого університету.. чи можу я привезти оригінали документів без подачі електронної заяви?? я хочу вступити на психолога, заочно
Роман Янович
Для Іра: Якщо у Вас зареєстрований персональний кабінет приїздіть допоможемо.
Коментувати
Віта
Доброго дня, я планую вступати на контракт за спеціальністю психолог. Мені цікаво, чи при закінченні дають звання лейтенант?
Роман Янович
Для Віта: якщо ви будете навчатися на військовій кафедрі.
Коментувати
Ольга Бутка
Доброго дня , чи можете ви надати перелік документів які потрібно для вступу на правоохонну діяльність платне?
Роман Янович
Для Ольга Бутка: з 10 до 16 липня. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»; копію військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньокваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (для вступників для здобуття ступеня бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньокваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту (у визначених цими Правилами випадках); чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
Ірина Гнатик
Що потрібно здавати на ЗНО, щоб поступити на психологію?
Коментувати
Богдан
Доброго дня, по телефону мені сказали що при вступі ми будем там перебувати з 10 по 17 червня. Скажіть будь ласка що ми там будем робити цілий тиждень?
Роман Янович
Для Богдан: Здавати фізо і творчий конкурс.
Люція Летньовська
: Добрий день ми здавали ЗНО укр мова, історія і географія можна подавати документи на психологію?!
Коментувати
Olga Varfolomeeva
Доброго дня! Чі може моя донька подавати документи без попереднього формування справи ? Має сертифікат ЗНО укр.мова,англ.мова,історія.
Роман Янович
Для Olga Varfolomeeva: На юридичний платний.
Rostyk
Добрий день. Мені телефонували з універу і казали прибути для реєстрації та подачі документів,але повинно було ще прийти запрошення на електронну пошту і не прийшло. Це має якесь значення? І які потрібно взяти документи зі собою?
Коментувати
Софія
Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо у мене тільки 2 сертифікати ЗНО укр.мова та історія, чи можу я вступити у ваш заклад на платне?
Роман Янович
Для Софія: Н правоохоронну діяльність . При умові здачі творчого конкурсу. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Софія
Для Роман Янович: Скільки буде коштувати платне?
Коментувати
Інна
Доброго дня. Цікавлюся чи є гуртожиток для студентів з факультету психології. І які умови поселення. Також питання щодо здачі оригіналів документів на контракт з психології.
Роман Янович
Для Інна: Адміністрація факультету сприєє поселенню студентів у гуртожитки. При подачі паперових документів з 10-22 липня. Зверніться з цим питанням до членів приймальної комісії.
Інна
Дякую за відповідь.
Коментувати
Snizhana Romets
Добрий день. Скажіть будь ласка на факультет номер 1 можна вступати лише за державним замовленням? Якщо ні то які документи потрібні зібрати?
Роман Янович
Для Snizhana Romets: Так це факультет де готують правників за держзамовленням.
Snizhana Romets
А який термін подачі заяви для вступу на юридичний факультет?
Коментувати
Max
Добрий день. Надайте будь ласка інформацію, чи потрібно в особистому електронному кабінеті вступника вказувати, що я хочу поступати у ЛьвДУВС? Особова справа подана до ЛьвДУВС. Яким чином абітурієнта інформують про дату прибуття до ЛьвДУВС для подачі документів та проходження фізичного випробовування? Які документи потрібно довезти вступнику на факультет №1після отримання повідомлення про виклик до ЛьвДУВС ?
Роман Янович
Для Max: На держзамовлення не потрібно, на всі інші так.
Роман Янович
Для Max: В запрошенні вказано, що крім спортивної форми привести з собою.
Роман Янович
Для Max: 1 факультет реєстрація 9 липня.
Коментувати