Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) (032) 261-53-22, 295-47-73, 255-35-35
м. Львів, вул. Городоцька, 26  (карта)
http://www.lvduvs.edu.ua

(032) 258-61-47, 258-65-72, 258-68-02
інформація підтверджена

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр» (за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент») та «магістр» (за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Менеджмент»).

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8 100 до 17 900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:6612
Місто:Львів

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.04.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
1790
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 399 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
nataliya turbal
Розкажіть будь ласка детальніше про міжнародне право, які бали зно потрібно набрати для бюджету?! Яка вартість навчання?! Тд
Анастасія
Доброго вечора , я поки що навчаюсь у 10 класі , але хочу вступити до ЛьвДУВС на факультет 7 психології , але у мене виникло запитання факультет психології знаходиться окремо від інших факультетів? (якщо так напишіть будь ласка адресу )і на нього можна вступити тільки за кошти фізичних та юридичних осіб? І чи надається гуртожиток для іногородних студентів першого курсу (факультету 7). Буду вдячна за відповідь!
Роман Янович
Для Анастасія: факультет психології готує фахівців лише за кошти фізичних та юридичних осіб. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Карина Тарасюк
Добрий вечір,хотіла би перевестись до вашого університету.Навчаюсь на 2 курсі в КНЕУ ім.Вадима Гетьмана в юридичному інституті.Можливо це?
Роман Янович
Для Карина Тарасюк: :Думаю можливо. Питання переведення погоджуйте на факультеті тел. (032) 2553836
Коментувати
Іра Щирба
Доброго дня. Я хотіла запитати чи потрібно здавати зно з математики на психологію у 2019 році?
Роман Янович
Для Іра Щирба: українська ,біологія, історія або іноземна.
Коментувати
Саша Вох
Доброго дня,скажіть будь-ласка які предмети потрібні на ЗНО,якщо я хочу поступати на криміналіста.Школу я закінчую через два роки,але заздалегідь планую вступити у ваш навчальний заклад
Роман Янович
Для Саша Вох: в нас немає спеціальності криміналіста. Якщо Вас цікавить факультет слідства або кримінальної поліції. На сьогодні україннська моав , історія, математика або іноземна на вибір. + фізичні випробування. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Коментувати
Андрій Кухар
Доброго вечора які предмети на ЗНО потрібно здавати на факультет-3 або 2 Який прохідний бал?
Роман Янович
Для Андрій Кухар: Для Віка Краснощок: українська , історія та математика або іноземна на вибір. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Андрій Кухар
Для Роман Янович: Добрий вечір, я планую здавати українську мову історію чи можна взяти третій предмет географію
Роман Янович
Для Андрій Кухар: факультет №2.Українська, Історія, іноземна або математика. Фізичні випробування здають в університеті. факультет №3.Українська, Історія, творчий конкурс. Фізичні випробування здають в університеті ( тільки для держзамовлення. Для вступу вам необхідно зареєструватися на порталі osvita.np@gov.ua та звернутися в управління Нацполіції за місцем проживання. Детальніше на сайті або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Віка Краснощок
Доброго вечора,які предмети потрібно здавати для того щоб поступити на слідчого з особливо важливих справ?
Роман Янович
Для Віка Краснощок: українська , історія та математика або іноземна на вибір. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Коментувати
Tetyana Belka
Доброго дня , підкажіть , будь ласка , чи вивчають математику на психології ? Та який прохідний бал на цьому факультеті?
Роман Янович
Для Tetyana Belka: Ні. прохідний бал залежатиме від поданих документів приймаються всі документи хто здав ЗНО Українська , Біологія, іноземна або історія на вибір. .Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Коментувати
Міша
Доброго вечора, скажіть будь-ласка які треба предмети здати щоб поступити до вас і на скільки балів
Роман Янович
Для Міша: Залежно за якою спеціальністю ви хочете навчатися.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Роман Янович
УВАГА Розпочалась електронна реєстрація кандидатів на навчання у ВНЗ, що здійснюють підготовку поліцейських Важлива інформація для майбутніх абітурієнтів, які обрали професію поліцейського та планують цьогоріч вступати до ЛьвДУВС. На офіційному веб-порталі http://osvita.np.gov.ua розпочалась електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету. Перед заповненням електронної анкети необхідно, насамперед, визначитися, де саме бажаєте навчатися, за якою спеціальністю та спеціалізацією. Детальніше про умови вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ ви можете дізнатися у розділі «Абітурієнту» на веб-сайті http://www.lvduvs.edu.ua/ або за телефоном (032) 261-53-22;.
Коментувати
ірина
на який факультет можна поступити з такими предметами зно:укр.мова,математика,історія,і який прохідний бал
Роман Янович
Для ірина: На всі окрім психології.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Роман Янович
УВАГА. 22.12.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Коментувати
Віка Білоніг
Доброго дня?! Мене цікавить чи можу я поступити до вас на заочний юридичний факультет.? Якщо я навчаюся на 4 курсі медичного коледжу. Ну і якщо так. То які вступні екзамени потрібно здавати? І яке ЗНО??
Роман Янович
Для Віка Білоніг: Можна. на базі молодшого спеціаліста комплексний іспит з конституційного, кримінального та цивільного права. У вас не профільна освіта. Тому потрібно буде, що додатково здати іспит з основ правознавства.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Лілія Палчинська
Коли у вас день відкритих дверей ? . .
Роман Янович
Для Лілія Палчинська: 27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Роман Янович
Для Лілія Палчинська: 27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Vira Tsiutskovych
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи потрібно здавати ЗНО після навчання ПТУ? І яке зно потрібно здавати,?
Роман Янович
Так потрібно здавати ЗНО всім крім осіб звільнених за медичними показами чи певної категорії (працівники поліції і т.д.) 27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
ірина
доброго дня скажіть на який факультет можна поступити з такими предметами зно:укр.мова,математика та історія і який прохідний бал
Роман Янович
Для ірина: Для ірина: 27.10.2018 р. о 10-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Роман Янович
27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. 17.10.2018 в 11:18
Коментувати
Віталій Бутерін
Якщо курсает першого курсу переходить в інший ВУЗ або на цивільний факультет,то перший рік зараховується як рік проходження служби?
Роман Янович
Для Віталій Бутерін: ні
Коментувати
Дмитро11112й
Доброго дня.Якщо курсант після першого курсу переводится на цивільний факультет або переходить в інший ВУЗ,чи зараховується перший рік я військова кафедра?Дякую
Роман Янович
Для Дмитро11112й: Ні.
Коментувати
Алёна
Якщо вступати на другий факультет,то де будуть проживати студенти з інших міст? Чим відрізняються курсанти та студенти?
Роман Янович
Для Алёна: Студенти цивільні люди . Живуть у гуртожитках, в доми чи де влаштуються. Курсанти це поліцейські які носять форму і перший рік живуть на території НТВ "Верещиця". На факультеті №2 навчаються курсанти.
Роман Янович
27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. 17.10.2018 в 11:18
Коментувати
Tetyana
Дуже прошу скажіть будь ласка які зно потрібно здавати щоб вступити в львівський національний університет внутрішніх справ на 3 або 4 факультет? І які нормативи потрібно здавати дівчатам? Дужеее прошу????????
Роман Янович
Для Tetyana: На сьогодні ще немає правил прийому на 2019 рік. В цьому році здавали Українську мову та літературу , Історію України і творчий конкурс. Фізо 100 і 1000 мерів біг та комплексно-силова вправа (прес та віджимання за 1 хвилину. Детальніше на сайті ЛьвДУВС (сторінка "Абітурієнтам" або за телефоном 067-922-46-70.
Роман Янович
27.10.2018 р. о 12-00 у Львівському державному університеті відбудеться День відкритих дверей за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 26. На цьому заході Ви зможете дізнатися про умови вступу до ЛьвДУВС. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. 17.10.2018 в 11:18
Коментувати
Niki15
Дрброго дня, підскажіть будь ласка коли починається начитка у заочників, факультет психології?
Роман Янович
Для Niki15: Для Niki15: Прошу звертатися на факультет психології (032) 261-24-61, (032) 258-67-93, (032) 258-67-13.
Стефанія
Для Роман Янович: Доброго дня!Скажіть будь ласка коли буде проводитись творчий конкурс?
Коментувати
Андрій
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи заборонено студентам факультету 6 ЛьвДУВС мати на одязі шеврон поліція або шеврон ЛьвДУВС?
Victoria Ivashynyuta
Для Андрій: доброго дня. Цього не передбачено, адже шиврони (емблеми) використовуються при носінні форменного одягу (однострою) та виконують функцію розпізнавання. Студенти факультету №6 не носять форменного одягу!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!