Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) (032) 261-53-22, 295-47-73, 255-35-35
м. Львів, вул. Городоцька, 26  (карта)
http://www.lvduvs.edu.ua

(032) 258-61-47, 258-65-72, 258-68-02
інформація підтверджена

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр» (за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент») та «магістр» (за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Менеджмент»).

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8 100 до 17 900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:6612
Місто:Львів

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.04.2018

Рейтинг
2153
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 476 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lena
Доброго дня. Чи можливо поступити після 9 класу якщо здавали історію, українську мову та математику
Роман Янович
Для Lena: ні.
Коментувати
Марк
Доброго дня ☺️ Скажіть будь ласка, я зараз навчаюся в коледжі за спеціальністю право, на другому курсі. В майбутньому хочу вчитися у вашому університеті за цією ж спеціальністю. Чи потрібна ЗНО для вступу?
Роман Янович
Для Марк: На сьогодні ні. Але ми ще не знаємо правил прийому на наступні роки. Я зрозумів, що ви будете поступати після закінчення коледжу.
Марк
Так , після коледжу)
Роман Янович
УВАГА! ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у ЛьвДУВС відбудеться 0 12-00 26.10.2019 року, за адресою. м. Львів вул. Городоцька 26. Детальніше за телефоном 0679224670.
Коментувати
Рита
Добрий день. Підкажіть які сертефікати зно потрібні для вступу на поаво. Чи обов’язково здавати ЗНО з математики та англійської мови?
Роман Янович
Для Рита: в цьому році було українська мова і література, історія України, МАТЕМАТИКА АБО ІНОЗЕМНА МОВА НА ВИБІР. Правил прийому на наступний рік ще не прийняли. Слідкуйте за офіційним сайтом або телефонуйте 0679224670.
Коментувати
Gorilkoo
Скажіть, будь ласка, після ліцею з посиленою військовою фізичною підготовкою, легше поступити ?
Аліна
Доброго дня,скажіть будь ласка які потрібно здавати предмети якщо хочеш поступати на спеціальність Право а на факультет #1
Роман Янович
Для Gorilkoo: Легше здати фізо і адаптуватися . Ласкаво просимо.
Роман Янович
Для Аліна: На сьогодні українська, історія України, математика або іноземна мова + фізичні випробування. Але є багато особливостей що до відбору, Детальніше 0679224670.
Коментувати
Віка Корпесьо
Доброго дня! Скажіть,будь ласка, я зараз навчаюсь в коледжі за спнціальністю «Право». В майбутньому хочу працювати слідчим. На який факультет у вашому закладі мені потрібно буде вступити і чи потрібне ЗНО для вступу?
Роман Янович
Для Віка Корпесьо: Можете вступати на державний факультет №1 (слідство) з ЗНО і фізична підготовка на 1 курс.. Або на 3 курс юридичного (на сьогодні без ЗНО), але ще не має правил прийому на 2020 можуть бути зміни.
Василь
Для Роман Янович: .який бал зно потрібно шоб поступити на державне правоохоронна діяльність , буду вдячний
Роман Янович
Документи приймаються від 100 балів.Українська мова та література, Історія України, творчий конкурс + фізичні випробування в університеті. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2019, бажано не відкладати і з початку реєстрації( грудень-січень); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2019); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелкд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Василь
Доброго дня! Скажіть будь ласка як що не набрати бали в фізичному конкурсі тоді абітурієнт не допускається до навчання?
Роман Янович
Для Василь: Для державного замовлення. фізичні випробування обовязкові
Василь
Скільки потрібно віджатись щоб поступити?
Аліна
Для Роман Янович: скажіть будь ласка скільки мінімум балів потрібно щоб поступити на державне якщо в мене дуже добра фізична підготовка
Коментувати
Larisa
Доброго дня, хочу поцікавитись яка вартість навчання на 2му факультеті, а також чи є заочна форма навчання на цьому ж факультеті за держ замовленням? Дякую
Роман Янович
Для Larisa: факультет №2 здійснює підготовку фахівців на денній формі за державним замовленням.
Коментувати
Iryna1506
Доброго дня! Якщо поступати на контракт Факультет №3(з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності поліцї), потрібен сертифікат ЗНО з англійської мови? Дякую.
Роман Янович
Для Iryna1506: ні
Коментувати
Annad Ratz
Доброго дня, я подала у вас документи(оригінали) і підписала угоду і мені сказали в кінці місяця приїхати оплатити. Я подала на заочну форму, психологія. Скажіть, є певні дати коли приїхати чи в будь який день?
Julia
Для Annad Ratz: Я теж, але оплачувати сказали після 10 серпня
Іра
я теж подавала оригінали документів, на психологію, заочно. але мені сказали, що передзвонять орієнтовно 22-25 числа..і повідомлять що до чого
Іра
а ви як підписували угоду, там потрібно було мати з собою якісь документи? чи то просто прийшли підписали і все?
Коментувати
Настя
Доброго дня, якщо вже уклали угоду про контракт, але в електронному кабінеті пише «Допущено до конкурсу», це означає що я вже вступила, чи потрібно чекати 26 липня і рейтингів?
Роман Янович
Для Настя: Якщо уклали контракт то вступили. Просто наказ пр зарахування буде дещо пізніше.
Коментувати
Bozhena7
Добрий вечір ! Скажіть , будь ласка , який має бути рівень фізичної підготовки і як готуватись до творчого конкурсу , якщо поступати на 2 факультет ? Сертифікати з зно потрібні лише з історії і укр.мови і літератури ? І підскажіть ще , коли потрібно приносити документи , якщо закінчила тільки 10 клас ?
Роман Янович
Для Bozhena7: Вся цікава для Вас інформація є на сторінці Абітурієнтам на сайті Університету. Детальніша інформація буде після прийняття правил прийому на 2020 рік.
Коментувати
Марія Опанасик
Скажіть. будь ласка, де можна переглянути список предметів ЗНО потрібних для вступу у ваш ВНЗ? Мене цікавить право та психологія а ще питання: чи маєте ви спортивну базу і спортивні секції?
Роман Янович
Для Марія Опанасик: На сторінці ЛьвДУВС є інформація для абітурієнта. Право: українська , історія , математика або іноземна. психологія: українська , біологія, історія або іноземна.
Коментувати
Віка
Доброго дня. Скажіть будь ласка до якого числа вступна кампанія в ЛьвДУВС.?Дякую!
Роман Янович
Для Віка: до 22 липня
Коментувати
Леся Ромащенко
Доброго дня! У майбутньому я планую стати нотаріусом. Чи отримую я необхідну освіту у вашому ВНЗ? Дякую!
Роман Янович
Для Леся Ромащенко: Залежно як ви будете вчитися.
Коментувати
Оксана Лашкевич
Чи можна подавати документи в електронному вигляді і в паперовому також на психологію, і які потрібні документи ?
Роман Янович
Для Оксана Лашкевич: До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»; копію військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньокваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (для вступників для здобуття ступеня бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньокваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту (у визначених цими Правилами випадках); чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
Коментувати
Анжеліка
Добрий вечір)хто подавав заяву в електроному варіанті на психологію із сільським коефіцієнтом. Можете кинути зразок довідки
Іра
доброго дня. в мене виникла проблема з подачею електронної заяви..я ніяк не можу подати її до вашого університету.. чи можу я привезти оригінали документів без подачі електронної заяви?? я хочу вступити на психолога, заочно
Роман Янович
Для Іра: Якщо у Вас зареєстрований персональний кабінет приїздіть допоможемо.
Коментувати
Віта
Доброго дня, я планую вступати на контракт за спеціальністю психолог. Мені цікаво, чи при закінченні дають звання лейтенант?
Роман Янович
Для Віта: якщо ви будете навчатися на військовій кафедрі.
Коментувати
Ольга Бутка
Доброго дня , чи можете ви надати перелік документів які потрібно для вступу на правоохонну діяльність платне?
Роман Янович
Для Ольга Бутка: з 10 до 16 липня. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»; копію військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньокваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (для вступників для здобуття ступеня бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньокваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту (у визначених цими Правилами випадках); чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
Ірина Гнатик
Що потрібно здавати на ЗНО, щоб поступити на психологію?
Коментувати
Богдан
Доброго дня, по телефону мені сказали що при вступі ми будем там перебувати з 10 по 17 червня. Скажіть будь ласка що ми там будем робити цілий тиждень?
Роман Янович
Для Богдан: Здавати фізо і творчий конкурс.
Люція Летньовська
: Добрий день ми здавали ЗНО укр мова, історія і географія можна подавати документи на психологію?!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!