Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) (032) 261-53-22, 295-47-73, 255-35-35
м. Львів, вул. Городоцька, 26  (карта)
http://www.lvduvs.edu.ua

(032) 258-61-47, 258-65-72, 258-68-02
інформація підтверджена

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр» (за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент») та «магістр» (за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Менеджмент»).

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8 100 до 17 900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:6612
Місто:Львів

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.04.2018

Рейтинг
2306
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 509 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Maria
Доброго дня ) я хочу вступати до вас ,які прохідні бали з історії і мови на державне навчання ? яка ціна на факульт №3 ? коли день відкритих дверей ? і коли можна вже подавати документи ?
Роман Янович
Для Maria: День відкритих дверей заплановано на 25 квітня . Але можуть бути корективи через карантин. Документи приймаються з 11.11.2019.. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Natalia
Доброго дня, хочу запитатися які предмети ЗНО потрібно здати і на який бал щоб поступити на цивільну безпеку (правоохоронна діяльність) 2021 році (бюджет)
Роман Янович
Для Natalia: Не можу сказати на перед. У 2020 ЗНО українська мова і література, історія України, творчий конкурс + фізичні випробування. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Віолета
Я хочу вступати до вас в 2021 році.На момент подачі документів мені буде 16,17 виповниться 16.11.2021.Чи зможу я претендувати на державну форму навчання?
Роман Янович
Для Віолета: так
Коментувати
Віолета
Доброго дня,скажіть будь ласка,ви приймаєте на навчання 16-ти річних після 11 класу?
Роман Янович
Для Віолета: На державне замовлення лише осіб, яким на 31.12.2020 виповниться 17 років. На платну форму вікових обмежень нема. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70.
Коментувати
Василь
Таке питання в 2022 р що потрібно буде здавати на ЗНО щоб поступити на факультет "правоохорона діяльність"
Роман Янович
Для Василь: Ви можете вступати на факультет №2,3 . ЗНО українська мова і література, історія України, творчий конкурс + фізичні випробування. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 25.04.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Оксана
Для Роман Янович: Доброго дня. Я дізналася про те, що ви плануєте провести День відкритих дверей 25.04. Хотілося б переконатися чи нічого не змінюється через пандемію коронавірусу? Буду дуже вдячна за вашу відповідь.
Коментувати
Тарас
Доброго дня, можете детальніше написати про Творчий конкурс. Що саме в нього входить? І на який мінімальний бал треба його скласти?
Роман Янович
Для Тарас: Творчий конкурс передбачає виконання вступником екзаменаційної роботи, яка складається з двох блоків питань: 1. “Моя майбутня професія поліцейський”, 2. “Основи права”, а також ситуаційних задач з “Основ правознавства”. З питаннями творчого конкурсу можна ознайомитися на сайті ЛьвДУВС на сторінці “Абітурієнтам” в “Методичних рекомендаціях з організації та проведення творчого конкурсу у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для Міністерства внутрішніх справ України і Національної поліції України.”
Коментувати
Богдан Марк
Доброго дня ,я здаю такі предмети як Укр.мову та літературу, біологію , історію України. На який факультет я можу вступити (бюджет ) ?
Роман Янович
Для Богдан Марк: 1 або 2 при умові здачі творчого конкурсу та фізичних випробувань. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелік документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючі при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Віолета
Доброго дня,скажіть,ви зараховуєте студентів на 2 факультет з поганим зором?І чи зараховуєте тих,хто мав проблеми з зором але пройшов лазерну корекцію?
Роман Янович
Для Віолета: Мизараховуємо тих хто пройшов конкурс і попередній відбір( у тому числі і ВЛК). . Питання зору це прерогатива військово лікарської комісії. Я не можу вам відповісти на це питання.
Коментувати
Bogdana
Добрий день!Які предмети з ЗНО потрібно здавати щоб поступити на факультет Управління та адміністрування(Фінанси,банківська справа та страхування)?
Роман Янович
Для Bogdana: Українська мова та література, математика, Істрія України або іноземна мова.
Коментувати
Мішка Смага
Доброго дня, на який факультет можна іти до вас вчитись? Коли я здаю такі предмети як: укр. Мова, історія, географія, біологія.
Роман Янович
Для Мішка Смага: Менеджмент або психологія. При здачі творчого конкурсу - правоохоронна діяльність. Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Олег
Доброго дня , скажіть будь-ласка у мене є вища освіта повна, мені при поступлині потрібно здавати ЗНО ?
Роман Янович
Для Олег: залежно куди ви хочете вступати.Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Олег
Доброго дня на правоохоронна діяльність. Що потрібно здати ? Є вища освіта... Дякую .
Коментувати
Володимир Дорош
Коли буде проводитись комплексно силова вправа(творчий конкурс) на вступ на 1 факультет? .
Роман Янович
Для Володимир Дорош: Вас викличуть на початку липня . При умові, що Ви пройдете відбір.
Коментувати
Маргаритка Марго
Доброго дня,скажіть будь ласка,яка вартість проживання у гуртожитку,та які найосновніші нормативи при екзамені з фізкультури для дівчат?
Роман Янович
Для Маргаритка Марго: 100 м. 1000м. комплексносилова вправа. Норми в правилах прийому на сайті . для дівчат і хлопців однакові. Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Vika
Доброго дня, до якого числа потрібно подати заявку на навчання?коли проходити медогляд?
Роман Янович
Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Маша
Доброго вечора. Я хочу через рік вступати після медичного коледжу на факультет 3 цивільна безпека,яке зно потрібно здавати (з яких предметів) і які бали
Iren
Доброго дня! Хотіла б вступити до ЛДУВС на кафедру криміналістики, судової медицини та психіатрії. Яке ЗНО треба складати та чи потрібно фіз.підготовку при вступі? Також цікавить чи є гуртожиток. Дякую
Роман Янович
Для Iren: Ви можете вступати на факультет №1 . ЗНО українська мова і література, історія України, математика або іноземна мова,+ фізичні випробування.За дипломом повної середньої освіти . Кандидати, які виявлять бажання вступити на навчання до закладів вищої освіти МВС України на державну форму, мають пройти такі #етапи_відбору: ✔реєстрація на веб-порталі osvita.np.gov.ua (заповнення електронної анкети до 15.05.2020, бажано не відкладати і реєструватися з початку реєстрації реєстрація вже розпочата); ✔подання документів (необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП до 15.05.2020); ✔медичне обстеження (відповідність стану кандидатів вимогам визначає військово-лікарська комісія); ✔перевірка рівня фізичної підготовленості (безпосередньо у закладі вищої освіти під час проведення вступних іспитів). Після реєстрації на веб-порталі Вам на електронну почту прийде повний перелікд документів які потрібно подати до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Детальніша інформація на офіційному сайті університету на сторінці "Абітурієнту ", або за тел. 067-922-46-70. УВАГА 22.02.2020 о 12-00 відбудеться ДЕнь відкритих дверей ЛЬвДУВС, бажаючіЮ при наявності паспорта і інд. кода можуть зареєструватися, як кандидати на навчання.
Коментувати
Владислав
Добрый день! Скажіть будь ласка які предмети потрібно здати на ЗНО щоб поступити на факультет 3 цивільна безпека? І який прохідний бал?
Роман Янович
Для Владислав: українська мова та література, історія україни та творчий конкурс, Якщо на державне замовлення то додатково фізичні випробування.
Коментувати
Алінка Мелещук
Доброго дня, маю вже одну вищу економічну освіту. Хочу до вас поступити направоохоронну діяльність, заочно. Скільки потрібно у вас навчатись, щоб отримати таку освіту?
Роман Янович
Для Алінка Мелещук: Ви можете вступити на магістратуру. Термін навчання 2 роки. Деталі на сайті або за тел. 0679224670
Коментувати
Maria Skshyshevska
Доброго дня. Здаю такі предмети як: українська мова ,література, математика та історія. Хочу поступати на заочне ,куди можна поступити,на який факультет?
Роман Янович
Для Maria Skshyshevska: Варіантів багато. зателефонуйте 0679224670
Юля
Для Роман Янович: Доброго вечора,зацікавив цей навчальний заклад,хотіла б детальніше дізнатися про вступ на факультет права або фінанси, банківська справа та страхування
Роман Янович
Вся інформація на сайті на сторінці абітурієнту або за тел. 0679224670.
Коментувати
Максим Зінчук
Доброго вечора!Скажіть будь ласка,які потрібно здати предмети на ЗНО,щоб поступити на кримінальний факультет?
Annad Ratz
Для Максим Зінчук: на сайті можна подивитись
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!