Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) (032) 274-02-37, 258-63-25
м. Львів, вул. Городоцька 26  (карта)
http://www.lvduvs.edu.ua

(032) 258-61-47, 258-65-72, 258-68-02
інформація підтверджена

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр», за спеціальностями «Право», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент» та «магістр», за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Менеджмент».

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 5500 до 12400
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:6612
Місто:Львів
Рейтинг університетів "Компас" (2013):189 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) проводить підготовку бакалаврів за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування

   • Фінанси, банківська справа та страхування
    Конкурсні предмети: 1. Українська мова і література. 2. Математика.
  • Облік і оподаткування

   • Облік і оподаткування
    Конкурсні предмети: 1. Українська мова і література. 2. Математика.
  • Менеджмент

   • Менеджмент
    Конкурсні предмети: 1. Українська мова і література. 2. Математика.
 • Право

  • Право

   • Право
    Конкурсні предмети: 1. Українська мова і література. 2. Історія України.
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія

   • Психологія
    Конкурсні предмети: 1. Українська мова і література. 2. Біологія.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.07.2009

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
819
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 186 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Доброго дня,скажіть будь ласка які предмети потрібно здавати для поступання на факультет з підготовки фахівців для підрозділів кадрового забезпечення та міліції громадської безпеки??
Роман Янович
Для Юля:Українська мова і література та історія України а також фізичні випробування. Факультет №3 тепер має назву "факультет з підготовки фахівців для підрозділів превентивної поліції".
Юля
скажіть будь ласка які фізичні випробування потрібно здавата на факультет №3???Віртість навчання на факультеті №3???казарма є обов’язковою??Який прохідний бал на факультет №3??
Коментувати
Галина Сергіївна
Доброго дня! на які факультети можна поступити з дипломом молодшого спеціаліста з спеціальності " Правознавство", та на який курс ? Дякую за відповідь!
Роман Янович
Для Галина Сергіївна: В першу чергу на юридичний (на 3 курс денна 2 курс заочно).По перехресному вступу можна на економічний та психологію.Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70 .
Коментувати
максим
доброго дня хочу запитати чи можу поступити довас після 11 класу в атестаті середній бла 5,0 я кмс з боксу маю дуже харошу фізичну подготовку дуже хочу стати слідчим чи в кримінальну міліцію чи можу поступити
Роман Янович
Для максим: Факультети з підготовки фахівців для підрозділів поліції готують фахівців за державним замовленням ( безкоштовно). Поступати можна всім хто хто має повну середню освіту та успішно здасть ЗНО (з української мови і літератури та з історії України) та фізичні випробування і пройде конкурс. Але для того Вам необхідно заздалегіть (вже) звернутися в територіальний підрозділ поліції за місцем проживання. Там на ВАС сформують справу абітурієнта, для цього Вам необхідно буде, зокрема, пройти медкомісію. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70 або в підрозділах поліції за місцем проживання..
Коментувати
Оля
Скажіть, будь ласка, на який факультет вашого університету можна пройти без здачі фізичних нормативів?
Роман Янович
Для Оля: На всі госпрозрахункові факультети (юридичний, економічний, психологія).
Коментувати
Алиса
Вибачте, ви, не могли б розповісти, що то за фізичний тур, який потрібний при вступі на слідчого
Роман Янович
Для Алиса: Фізичні випробування складалися у минулому році з бігу на 1000 і 100 метрів та комплексно силової вправи 1хв. віджимання в упорі лежачи і 1 хв. прес. Що стосується цього року то, на сьогоднішній день, МВС не подало "Правила комплектації" тому можливі якісь зміни зокрема можливо що фізичні випробування будуть за місцем проживання. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70 або в підрозділах поліції за місцем проживання..
Коментувати
Марта
Доброго дня,цього року буде набір на кримінальну справу?чи можна вже звертатись щоб справу сформували ?
Роман Янович
Для Марта: Треба вже звертатися до підрозділів поліції за місцем проживання.
Коментувати
Іра
Доброго дня! Скажіть будь ласка, в мене педагогічна вища освіта, які документи мені потрібно подавати на поступання заочної форми навчання іякого числа подача документів. І чи обов’язково потрібне ЗНО?? Дуже вдячна. Чекатиму відповіді
Роман Янович
Для Іра: шановна п. Ірино, Для того, щоб я Вам правильно відповів мені потрібно задати вам кілька запитань. Зокрема на який факультет ви хочете вступити. На перший курс чи в магістратуру. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати
Юрій
Доброго дня! Я хочу запитати чи можна поступити до вас після 9-класів?
Роман Янович
Для Юрій: Ні тільки з повною середньою освітою.
Коментувати
Юлія
Коли і як надсилати справу абітурієнта до університету ?
Роман Янович
Для Юлія: справу абітурієнта для вступу на факультети державного замовлення присилають безпосередньо підрозділи поліції. Документи на платні факультети абітурієнти подають з початком роботи приймальної комісії і до завершення вступної кампанії.
Коментувати
Світлана
Чи можна поступити на юридичний факультет не здаючи ЗНО з англійської мови
Роман Янович
Для Світлана: Для вступу на юридичний факультет обов"язковими сертифікатами ЗНО є українська мова та література та історія України. На вибір абітурієнт може подати сертифікати з іноземної мови чи математики.
Коментувати
Юлія
На які факультети можна поступити на заочне?
Роман Янович
Для Юлія: на всі крім факультетів державного замовлення. Оскільки на факультет заочного навчання працівників ОВС приймаються лише особи які проходять службу в ОВС і за скеруванням кадрових підрозділів.
Коментувати
Таня
Доброго вечора! я хочу поступити на слідчого, яке потрібно здавати зно,яка мінімальна кількість балів і які норми фізкультури...і чи можливо поступити своїми силами?
Роман Янович
Для Таня: Факультети з підготовки фахівців для підрозділів поліції готують фахівців за державним замовленням ( безкоштовно). Поступати можна всім хто хто має повну середню освіту та успішно здасть ЗНО (з української мови і літератури та з історії України) та фізичні випробування і пройде конкурс. Але для того Вам необхідно заздалегіть. Бажано відразу після Нового року звернутися в територіальний підрозділ поліції за місцем проживання. Там на ВАС сформують справу абітурієнта, для цього Вам необхідно буде, зокрема, пройти медкомісію. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70 або в підрозділах поліції за місцем проживання..
Коментувати
людмила
Скажіть будь ласка, як і де проживають студенти?чи є гуртожиток? і чи можна на вихідних їздити додому?
Роман Янович
Для людмила: Курсанти університету проживають два роки в казармі в навчально - тренувальному центрі "Верещиця". потім за бажанням можуть проживати в казармі, в дома чи знімати квартиру. Гуртожитками університет студентів не забезпечує, однак сприяє розселенню студентів у гуртожитках м. Львова. Студенти вільні у вихідні дні. Курсанти теж можуть бути звільнені за умови успішного навчання та не залучення до нарядів.
Коментувати
Вадим
Добрий день,скажіть будь ласка які правила прийому для випускників коледжів(мед.коледж)?
Роман Янович
Для Вадим: Для Вадим: випускники коледжів приймаються до ЛьвДУВС лише на госпрозрахункові факультети № 6 - юридичний та № 8 - економічний на третій курс денної форми навчання та 2 курс заочної форми навчання. Юристи здають комлексний екзамен з права ( конституційне, цивільне та кримінальне право), економісти з економічної теорії. Ті абітурієнти які поступають на спеціальності не за фахом, додатково здають іспити з основ правознавства (юридичний) або математики (економічний факультет). Після 15 січня ви зможете ознайомитися детальніше з Правилами прийому на сайті ЛьвДУВС на сторінці "вступникам". Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати
Ares
Скажіть, будь ласка, після випуску офіцерське звання присвоюється не залежно від того на якому факультеті навчався студент?
Victoria Ivashynyuta
Для Ares: звання "лейтенанта поліції" отримують випускники факультетів № 1, 2 чи 3, тобто державних факультетів, де вчаться курсанти.
Коментувати
Василь Рожкович
Добрий День ! Коли день вiдкритих дверей ? I який прохiдний бал на факультет Кримiнальна Полiцiя ?
Роман Янович
Для Василь Рожкович: День відкритих дверей відбудеться після затвердження правил прийому. Очевидно кінець січня початок лютого. Якщо визацікавлені зв"яжіться зі мною і я вам обов"язково передзвоню, коли питання буде вирішено. Що стосується прохідного балу, все залежить від кількості заяв та результатів ЗНО. До конкурсу допускаються всі чиї справи прийдуть вчасно при умові успішної здачі ЗНО. Далі фізичні випробування і конкурс. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Коментувати
Чесний громадянин
Факт про цей "ВНЗ" - якщо не купиш втридорога книжку у викладача, то він знайде за що до тебе придертися і відправити на перездачу:) Чи вартий диплом шалених хабарів?
Роман Янович
Для Чесний громадянин: "ЧЕСНІ громадяни " хабарів не дають. До Вашого відома. У ЛьвДУВС давно вже іспити і заліки здають на комп"ютері.
Коментувати
Олег
В казармі обов’язково жити , якщо я не зможу жити в казармі постану здоров’ю? Чи то залежить від факультету ?
Роман Янович
Для Олег: Якщо Ви по стану здоров"я не можете жити в казармі, напевно, Ви не пройдете медкомісію.
Коментувати
Роман Янович
Для Ніка: Факультети з підготовки кадрів для підрозділів поліції готують фахівців за державним замовленням ( безкоштовно). Поступати можна всім хто хто має повну середню освіту та успішно здасть ЗНО (з української мови і літератури та з історії України) та фізичні випробування і пройде конкурс. Але для того Вам необхідно заздалегіть. Бажано відразу після Нового року звернутися в територіальний підрозділ поліції за місцем проживання. Там на ВАС сформують справу абітурієнта, для цього Вам необхідно буде, зокрема, пройти медкомісію. Детальнішу інформацію ви можете отримати за тел. 067 922 46 70.
Назар
Скажіть будь ласка , якщо я проживаю в сільській місцевості то для поступлення у ваш університет на факультет кримінальна поліція чи на інший факультет , то мені потрібно звертатися у районне відділення поліції , чи можна в будь якому іншому ,наприклад у Львові ?
Роман Янович
Для Назар: Бажано за місцем проживання це полегшує процедуру оформлення справи абітурієнта але можете спробувати і у Львові і в сусідньому районі.
Валерія
Я хочу поступити шоб працювати в поліції це можливо після 9 класу та що потрібно робити щоб поступити
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!