Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) (032) 261-53-22, 295-47-73, 255-35-35
м. Львів, вул. Городоцька, 26  (карта)
http://www.lvduvs.edu.ua

(032) 258-61-47, 258-65-72, 258-68-02
інформація підтверджена

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр» (за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент») та «магістр» (за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Менеджмент»).

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8 100 до 17 900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:6612
Місто:Львів

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.04.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
1359
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 306 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія Луцька
Чи можна поступити в університет після 9 клас?
Ігор Колчин
Доброго дня, я учасник бойових дій, вищої освіти немаю, тільки середню-спеціальну, чи є можливість вступити без ЗНО? І на які факультети? Детальніше про пільги будь ласка. Дякую
Роман Янович
Для Ігор Колчин: Є. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu або за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Ната Михавко
Доброго дня мій син хоче навчатися у вас на праві який прохідний бал і що таке творчий конкурс
Роман Янович
Для Ната Михавко: на платний юридичний факультет потібно здати ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір. А далі конкурс. Прохідний бал залежить від поданиз результатів. Творчий конкурс здають на правоохоронну діяльність. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu або за тел. 067 922-46-70.
Ната Михавко
Дякую за інформацію
Коментувати
Іванна Яксманицька
Добрий день.Моя дочка хоче у Вас навчатись.За спеціальністю Правоохоронна діяльність.На платній основі,чи реально вступити і що для цього потрібно.
Роман Янович
Для Іванна Яксманицька: Для цього потрібно сертифікат ЗНО з української мови та літератури, Історії України, і пройти в нас творчий конкурс. Деталі на сайті ЛьвДУВС.
Коментувати
Alinka Melunko
Добрий день , які предмети треба здавати на ЗНО щоб до вас поступити на кримінальну поліцію?
Роман Янович
Для Alinka Melunko: факультет №2, готує кадри для Національної поліції за державним замовленням. ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір, Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php Прийом документів на державне замовлення лише до 10.05.2018 ПОСПІШАЙТЕ.
Alinka Melunko
Для Роман Янович: я зараз тільки 10 клас, після 11 думаю до вас поступати і хочу поцікавитись що потрібно для вступу ? І до яких чисел приймаєте документи
Роман Янович
Читайте вищенаписане.
Коментувати
Лидия Левенец
Доброго вечора, підкажіть буудь-ласка, якщо я військовослужбовець, чи можу я вступити в Ваш університет на "Право" на заочну форму навчання? Дякую.
Роман Янович
Для Лидия Левенец: Так.
Коментувати
Elena Ignatenko
Підкажіть, будь ласка, якщо дівчина проходила мед.обстеження в ун-т прикордонної служби і їй написали, що непридатна через вроджену аномалію пальців ніг, спираючись на статтю 62, але не зрозуміло якого закону, постанови чи ще чогось. Решта все в нормі. Чи означає це, що для неї двері всіх військових вищів зачинені, чи це тільки для прикордонників? Дякую
Роман Янович
Для Elena Ignatenko: Це компетенція ВЛК. Я, на жаль, не можу Вам відповісти на це запитання.
Коментувати
Taras Savka
Сестра поступає Для Роман Янович: Доброго дня , скажіть мені будь ласка в мени бали ЗНО 2017 .року не поступала бо мала травму, математика 182 мова 180 Історія 176. Хочу зараз на факультет Кримінальної поліції іти , я крім фізо і мед комісії та ЗНО ще маю щось здавати ? і які у вас рейтинг по зно балів ?. дякую.
Роман Янович
Для Taras Savka: Taras Savka: Вам необхідно зареєструватися на порталі МВС http://osvita.np.gov.ua/index.php і знову готувати особову справу часу у вас обмаль тому не раджу. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Роман Янович
Шановні дописувачі сайту. 05.05.2018 о 12-00 за адресою м.Львів, вул. Городоцька,26 Відбудеться День відкритих дверей у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Віталій
Доброго дня! Я б хотів дізнатися що потрібно здавати на вступ ЗНО у кримінальну і слідчу поліцію. На даний час я у 10 класі хотілося б знати що здавати на криміналіста і слідчого. Дякую за увагу!
Роман Янович
Для Віталій: факультети (1-4), готують кадри для Національної поліції за державним замовленням. ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір,На факульте т № 3 замість третього ЗНО Вам необхідно буде пройти творчий конкурс. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС, Для вступу на ці факультети Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Оля
Для Віталій: Оля Для Роман Янович: Доброго дня , скажіть мені будь ласка в мени бали ЗНО 2017 .року не поступала бо мала травму, математика 182 мова 180 Історія 176. Хочу зараз на факультет Кримінальної поліції іти , я крім фізо і мед комісії та ЗНО ще маю щось здавати ? і які у вас рейтинг по зно балів ?. дякую.
Роман Янович
Для Олі: Вам необхідно зареєструватися на порталі МВС http://osvita.np.gov.ua/index.php і знову готувати особову справу часу у вас обмаль тому не раджу. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Анна
Доброго дня! Цього року планую вступати до Вашого ВУЗу,на юридичний факультет.Підкажіть,будь ласка,яким чином відбувається вступ?Які документи та довідки потрібні для вступу(крім сертифікатів ЗНО)? Чи потрібно здавати ФІЗО?Коли це потрібно робити? Наперед вдячна зза відповідь.
Роман Янович
Для Анна: Юридичний факультет у ЛьвДУВС госпрозрахунковий, тому правила для вступу такі ж як у будь який ВНЗ.Вступна кампанія розпочинається в липні. Вам спочатку необхідно буде зареєструватися на сайті міносвіти а потім особисто падати до приймальної комісії заяву, сертифікати ЗНО, копії атестата та додатка до нього, копії паспорта та ідентифікаційного коду, чотири кольорові фотокартки 3х4. Фізичні випробування передбачені лише для тих хто вступає на факультети державного замовлення(1-4).
Анна
Добрий День ! Чи можна взнати статистику по поданих заявах на факультет №1 ?
Коментувати
Tania Fischuk
Добрий день!Чи обовязково потрібно проживати у казармі при вступі на факультет кримінальної поліції?Чи можна якось відмовитись?
Роман Янович
Для Tania Fischuk: 1 рік обов"язково.
Оля
Для Роман Янович: Доброго дня , скажіть мені будь ласка в мени бали ЗНО 2017 .року не поступала бо мала травму, математика 182 мова 180 Історія 176. Хочу зараз на факультет Кримінальної поліції іти , я крім фізо і мед комісії та ЗНО ще маю щось здавати ? і які у вас рейтинг по зно балів ?. дякую.
Коментувати
Rafael-ka
Я успішно пройшла всі етапи поступального і вже здала фізо але завагітніла порадьте якийсь спосіб як можна залишитися в університеті
Роман Янович
Для Rafael-ka: Спочатку треба поступити. А там при, бажанні, все вирішується.
Юля
Переведись на заочно
Коментувати
Льоля
Чи можливо перевестись до вашого ВНЗ на другий курс після 1-го курсу з іншого університету? Спеціальність "Право" І скажіть, будь ласка, вартість навчання на цій спеціальності!
Роман Янович
Для Льоля: Можливо, для цього Вам необхідно звернутися безпосередньо в деканат факультету. На сьогоні вартість становить 17 900.
Коментувати
Юліана Головата
Доброго вечора! я маю здавати ЗНО такі предмети як українська, історія і біологія, на який факультет я можу поступити?
Роман Янович
Для Юліана Головата: На факультет психології, або факультет превентивної поліції, якщо встигнете оформити справу та пройдете творчий конкурс. Детальніше на сайті у вкладці "Абітурієнту" - http://www2.lvduvs.edu.ua/abituriientu.
Юліана Головата
Це потрібно до якогось числа оформляти?
Юліана Головата
як потрібно оформляти справу?
Коментувати
Діана Кульпа
На який факультет можна поступити вчитись з такими предметами зно:укр мова, історія,географія
Роман Янович
Для Діана Кульпа: на платній основі на спеціальність менеджмент, або, при умові здачі творчого конкурсу На факультет№ 3 (привентивної діяльності). Для вступу на факультети 1-4 Вам необхідно заздалегідь( на початку 2019) звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. . Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Коментувати
Інна
Чи можу я перевестись в ваш навчальний заклад, після 1го курсу по спеціальності " Право" внз коледжу на 2й курс на юридичний факультет?
Роман Янович
Для Інна: Після закінчення коледжу у Вас буде можливість поступити на юридичний факультет на 3-й курс. Переведення з коледжу до університету не можливе.
Коментувати
Петро
Курсанти лише 1 рік живуть на казармі? І щодо звільнень, справді щовихідні курсанти мають змогу їздити додому?
Роман Янович
Для Петро: Якщо не внаряді і не мають не виправлених двійок.
Віктор
Для Роман Янович: Чи потрібно на факультет 3 здавати фіз підготовку, чи не могли б ви розповісти про кафедри на факультеті 3?
Коментувати
Аня Зайцева
Доброго дня. скажіть будь ласка чи зможу я всупити до цього університету на психологічний факультет? якщо у мене є проблеми з зором.Дякую
Роман Янович
Для Аня Зайцева: Факультет психології платний. Медичну комісію проходять лише ті хто вступає на держзамовлення (1-4 факультети).
Коментувати
Надія
Доброго дня, які предмети потрібно для вступу на юридичний факультет (адвокат), скільки коштує платна форма навчання?
Роман Янович
Для Надія: ЗНО з української мови і літератури та історії України, математика або іноземна мова на вибір. 17 900 в рік на сьогоднішній день.
Коментувати
Віктор
Добрий день.Хочу вступати до цього університету на факультет 3, скажіть будь ласка де і ким можна працювати по закінченню цього факультету і чи можна по його закінченню продовжити навчання в магістратурі 1 або 2 факультету? Дякую.
Роман Янович
Для Віктор: можна. Випускники 3 факультету не зважаючи на спеціалізацію працюють у всіх підрозділах поліції. Спеціалізація дільничі. патрульна поліція, ювенальна превенція.
Аня
Доброго дня. скажіть будь ласка чи зможу я всупити до цього університету на психологічний факультет? якщо у мене є проблеми з зором.Дякую
Роман Янович
Можна.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!