Рейтинг
585
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 168 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама курсанта 4ЦЗ
Доброго дня! Я мама курсанта 4ЦЗ курсу, скажіть будь ласка коли будуть відпускати львівських додому, я зі своїм чоловіком можу забезпечити проживання своїй дитині вдома, тому що знаю, що їй там не комфортно. Наскільки я знаю, що курсанти 4ПБ курсу вже живуть за межами
Курсанти яким накипіло
Бурса, а не університет. + Без толкового керівництва. Елементарних умов для прожиття в казармах(крім 1 - показової) немає.. 2 резетки на 50 чоловік, -гаряча вода? -а це що таке?забудь. Тай для чого вам гаряча вода якщо у вас 10 робочих умивальників на 100 чоловік.(+з яких ледве тече вода). Доречі, ноги мийте в тихже умивальниках, бо ванн для цього немає.. Пральна машина в 21 столітті?! Та ну, не вигадка - стірай в тому ж умивальнику руками. Хех, і це ще не зима..зимою взагалі інші проблеми. Так ні щоб відпустити курсантів на старших курсах на квартири/гуртожитки з цього пекла, простіше застави курсантів за власні кошти, власними руками зробити ремонти і водити потім перевірки і показувати "ну ми ж щось робимо, ми молодці". Село і люди. Тай таке.. P.S.: курсанти яким накипіло, і вони впевнені що нічого не зміниться, але хочуть донести правду про цей славетний навчальний заклад майбутнім поколінням.
Наталія Фаркаш
Для Курсанти яким накипіло: Це такі умови проживання в гуртожитку, що навпроти Університету?
Наталія
Добрий день .Скажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібно здавати на Екологію
Коментувати
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Olesya Yan
1.Чи забезпечують студентів/ курсантів житлом на час навчання (і якщо так-яка вартість проживання?) 2.Чи потрібне скерування від регіонального підрозділу для вступу випускника школи на спеціальність "мененджмент" ?
Оля
Хочу поступати у ваш навчальний заклад на переклад(є лише платна форма навчання) , скажіть будь ласка чи потрібно ставити приорітет? З такими балами мова - 190,анг 163,іст 164 яка ймовірність, що я поступлю? Дякую за відповідь.
Хз кто
Для Оля: ты уже поступила, у Меня всё 125)
Олександр
Для Оля и Хз кто. Якщо ви навчаєтесь на філології (переклад англ.), напишіть свої рекомендації щодо вступу та чи дають тут необхідні знання мов, так як без знань перекладачем не станеш. Чи можна проживати в гуртожитку, чи потрібно наймати житло.
Олександр
Моя адреса: [email protected]
Коментувати
Ваня Войтюк
Я маю бажання вступити ваш навчальний заклад ЛДУБЖД але в мене поганий зір вже зібрав всі документи. Що ви мені порадите ?
Андрій
Для Ваня Войтюк: Якщо Вас категорично не пропускає лікарсько-експертна комісія, то поступайте на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб (там обмежень немає)
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Юра Пась
Які документи потрібні для вступу?
Андрій
Для Юра Пась: Телефон приймальної комісії: (032)233-14-77
Коментувати
Андрій
Перелік конкурсних предметів за посиланням: http://ldubgd.edu.ua/abituriientu/perelik-konkursnih-predmetiv
Vlad
Доброго дня. Скажіть будь ласка які ЗНО здавати у 2018 році на факультет Пожежна безпека
Микола
мене теж дуже цікавить це заитання !
Андрій
http://ldubgd.edu.ua/abituriientu/perelik-konkursnih-predmetiv
Коментувати
Настя
Доброго дня. Скажіть будь ласка які ЗНО здавати у 2018 році на факультет практичної психології?
Борис
http://ldubgd.edu.ua/abituriientu/perelik-konkursnih-predmetiv
Коментувати
віталій
Скажіть будь ласка, які предмети ЗНО потрібно здавати, щоб поступити на факультет інформаційні технології?
Андрій
Для віталій: На кібербезпеку та компютерні науки: - українська мова і література; - математика; - фізика або іноземна мова.
Ксения
Доброго дня,скажіть будь ласка які ЗНО здавати у 2019 році на факультет Пожежна безпека?Дякую
Коментувати
Nastya
Скажіть будь ласка, які предмети ЗНО здавати на практичну психологію в 2018р?
Nastya
Я не можу приїхати, тому хочу дізнатися тут
a.renkas
Для всіх вищих навчальних закладів України однаковий перелік ( Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2018 році (наказ МОН України №1378 від 13.10.2017).
Коментувати
a.renkas
Програма урочистостей з нагоди відзначення 70-річного ювілею Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 19 жовтня 2017 року 9:00 Подячний молебень за викладачів, працівників, курсантів, студентів та випускників Університету. (Церква Покрови Пресвятої Богородиці) 10:00 V Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно- комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи». Пленарне засідання. (Центр культури та мистецтв Університету) 11:00- Зустріч гостей з ректором Університету. Екскурсія головним корпусом 13:00 Університету. Відвідання музею та фотовиставки (Головний корпус Університету, м. Львів, вул. Клепарівська 35) 13:00- Зустріч випускників усіх років. Частування курсантським кулішем. 15:00 (Навчально-спортивний комплекс Університету, м. Львів, вул. Клепарівська 35) 13:00- Виставка й демонстрація роботи пожежно-рятувальної техніки та 17:00 обладнання (м. Львів, вул. Клепарівська 35) Показові виступи з...
Микола
Добрий день, які предмети потрібно здавати щоб вступити в Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД) ?
Надія
Для Микола: це залежить від спеціальності
Микола
Добрий вечір, спеціальність пожежна безпека.
Борис
http://ldubgd.edu.ua/abituriientu/perelik-konkursnih-predmetiv Почитай тут все пише
Коментувати
Ua_Ua
Мое обращение напревлено к руководству университета. Скажите пожалуйста, чем первый курс лучше чем четвертый, третий и второй курсы??? Почему все курсанты должны служить на праздники ( в том числе и Пасху), а первый курс нет?! Или они настолько "мазаные" что из-за этого они не должны служить??? Все годы ранее первый курс служил почти все наряды, а со старших заступало несколько человек. Почему в этом году все так кардинально поменялось?
КуРсАнТ
Для Ua_Ua: Підтримую цю думку!!!
Курсант
Підтримую!
Курсант
+++
Коментувати
Qwertzuiop
Який сенс приймати участь у культурних заходах?Якщо курсанти стараються для унівеиситету, а їм навіть дякую не скажуть і ставлять в наряди які вони пропустили під час підготовки!На інституті ЦЗ начальник інституту хоча б додав відпустки, а на ПБ все як завжди тільки обіцянки!
Справедлвість
Шанове керівництво університету , поясніть будь-ласка чому курсанти які навчаються на державному забезпечені повині купувати ( відкупляти ) майно університету, наскільки я знаю в університеті є віділ з господарського забезпечення . Чому курсант який має стипендію 300 гривень повинен всі гроші відавати за те що він служив наряд ( особливо на їдільні , де неможна просліткувати за майном за яким вінн закріплениий) , Курсанти бояться служити наряди , тому що потім з них вимагають гроші , погрожуючи закриттям звільнень , невідпускають дододому поки нездаш гроші , навіть керівництва курсів ставлять за таке в наряди на вихідні дні . Про яку освіту може бути мова , якщо курсанти мають купу поблем через те що вони служили наряд . Тут курсанти виходять самими крайніми і все майно яке було загублено вішають на плечі курсанта . Дякую за увагу .
В.М. Кислашко
Для Справедлвість: Доброго дня. Шановний курсант, проблема, про яку Ви говорите, існує у нашому закладі довгий час. Вона пов’язана, насамперед, з неуважністю курсантів, які несуть службу в наряді та поведінкою Ваших колег, які самі ж беруть прибори (пошкоджують інвентар), тим самим не поважаючи майно та працю інших. Але якщо Ви маєте пропозицію щодо удосконалення службового процесу - прошу звертатися до представників Ради курсантського та студентського самоврядування, які в обов’язковому порядку повідомлять її керівництву закладу. З повагою, голова РКтаСС В.М. Кислашко.
Коментувати
nata
Я мама майбутнього абітуріента. Хочу попросити допомоги у вступників. Підкажіть будь ласка як під час реєстрації до зно ставити чудові заклади в пріоритетні. Під номером 1.лдубжд а далі... Хочемо вступив на пожежну безпеку. Здаємо укр.мову і літературу, математику і фізику (не видадуть атестат). А далі що... І друге питання про іспити: як здають фізо, може якісь тести? Дякую за розуміння. Чекаю від вас пояснень і підказок.
добродій
Ненавиджу цей університет всім серцем і душею, (савдепія, СССР, комсомольці), поставте грати на вікна або краще забийте дошками, і університет зовні буде більше відповідати тому що в середині!!!
Коментувати
svitlana
Вибачаюся, можна номер мобільного телефона , для більш детальної інформації , так як із стаціонарного немає змоги звонить .
Павло Iлик
Чи можна перевестись з львівської політехніки до вас... Факультет пожежної безпеки... Можна про це детальніше?