Рейтинг
585
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 168 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Viktoria
Доброго дня, як мама курсантки дуже розлючена новими карартинними умовами в університеті... Я вважаю, що всі діти рівні, тому чому 4-6 курс можуть з’їхати за межі, а 1-3 ні. Чому не можуть діяти однакові карантині умови для усіх курсів курсантів.
Курсант
Для Viktoria: то переведіть свою дитину на студента і вона буде біля вас,все дуже просто)
Спостерігач
Для Viktoria: Давайте весь університет розпустим, для чого та казарма і той порядок? На табірний збір перший курс будем возити в Карпати і годувати з ложечок, а після чого поселим їх в готель. Зробим з університету дитячий садочок. Ніколи в цих стінах курсанти першого курсу не жили за межами, хіба якщо в них були особливі обставини(одружені). Так що не дурійте, а якщо хочете щоб ваші діти жили за межами з першого курсу, то нехай поступають на студентів і роблять що хочуть.
Анонім
Ну типу короновірус не був за часів коли створювали статут. Звісно офіцери та керівництво може звернутися до лікарні, а студентам дадуть лишень спазмалгон та розчин для полоскання рота.
Коментувати
Петро I
Добрий день, цікавить питання вступу у ваш навчальний заклад, що потрібно щоб стати пожежником ???
Речник Університету
Для Петро I: Доброго дня, детальну інформацію ви можете почерпнути за даним посиланням https://ldubgd.edu.ua/abituriientu
Коментувати
NotoriusMMA
Скажыте пожалуйста когда в Университете состоится день открытых дверей???? или возможен вариант что его не будет?
Речник Університету
Для NotoriusMMA: Доброго дня! З питань вступу просимо зателефонувати за номерами кол-центру (098 55 98 040 або 050 55 98 040 там вам нададуть вичерпну інформацію стосовно Вашого питання
Коментувати
Мама Курсанта
читаю негативні відгуки і дивуюся. я вдячна керівництву університету ЛДУБЖД, - ви все робите правильно і злагоджено, як і повинно бути в університеті з таким ім’ям. вам зараз дуже нелегко в ситуації, що склалася. курсанти, які здаються при першій труднощі і хочуть додому, може ви вибрали не ту професію? а батьки, - ви думаєте вдома захистите своїх дітей від вірусу? Вдома вони точно сидіти з мамою не будуть. курсанти, займайтеся спортом, Ви молоді, сильні, вірус повинен вас боятися, а не ви його.
Kira
Доброго дня! Прошу нарешті керівництво звернути увагу на очевидні речі! Я не буду розписувати те , що писали рідні курсантів бо і так все очевидно. Але, якщо ви не приймете заходів і не дасте можливість курсантам повернутись додому , де безпечніше , то будемо залучати пресу! Думаю « прекрасна» слава Вам буде забезпечена! Не дбаєте за здоров‘я людей то будете це пояснювати на загал всім.
Спостерігач
Для Kira: давно пора, а то в університеті 50% курсантів з підвищеною температурою, і ніхто ні на що не реагує. Чекають доки когось в тяжкому стані в лікарню заберуть.
Мати Курсанта
Зрозуміло,що курсантів ніхто не відпустить - виділяються кошти , а курсанти замість безкоштовної робочої сили. Ремонтують університет, служать керівництву!!
Коментувати
Мати Курсанта
Про які заходи безпеки ідеться в цьому навчальному закладі?! Організація навчального процесу жахлива, в умовах карантину всіх тримають в купі, ніякої соціальної дистанції, всі все-таки контактують і з жителями міста, з викладачами, керівництвом, родичами, персоналом, друзями. Навіть у соцмережах ви постійно транслюєте, що проводятьсяі фотосесії на території, постійні чужі люди.Курсанти хворіють, кашляють,заражають один одного. Введіть дистанційний режим для всіх вже нарешті, ситуація в країні давно вже цього вимагає.
Скептик
Для Мати Курсанта: Це без толку їм щось казати. Вони всеодно зроблять як захочуть.
Кактус
В Університеті повно курсантів які не відчувають ні запаху ні смаку. При зверненні в сан частину вони просто кажуть що будеш перебувати під підозрою і відправляють на курс до всіх інших курсантів. Тести ПЛР також не роблять і не відпускають зробити щоб не знайшли COVID , сказали що повезуть робити тест якщо вже буде дуже погана ситуація! Керівництво просто приховує реальну кількість хворих,а їх все більше і більше(
Коментувати
Курсант ЛДУБЖД
Пане ректоре, звертаюсь до вас від імені всіх курсантів нашого навчального закладу, поясніть будьласка, чого не відпустити курсантів додому, нащо нам під час епідемії Covid-19 тримати нас всіх у закладі, і наражати нас на небезпеку. Чому виходити в місто заборонено, а ось на вибори мають всі піти, і всім всерівно на карантин, всім всерівно на безпеку, вибори вище всього. Чого ми із таким самим успіхом не маємо право поїхати додому і побути з рідними, іх близькими. Багато курсантів по трохи вже перестають витримувати це все. Кожен день одне і теж, і нічого не міняється. Майте повагу до курсантів, дайте нам хоч трохи свободи, відносьтесь до нас як до людей, а не як до рабів якими можно крутити як заманеться.
Мати курсанта
Відпустіть курсантів додому, для чого їх тримати в університеті під час карантину, якщо не можете нормально все організувати. Офіцери, викладачі, поварі та інший персонал приходить з дому та контактують з курсантами, де логіка??? Дистанційне навчання з дому ніхто не відміняв!!!
Мама курсанта
Організація навчального процесу жахлива, в умовах карантину всіх тримають в купі, ніякої соціальної дистанції. Дитина постійно жаліється, що курсове керівництво, працівники їдальні та санчастини, викладачі контактують з ними, перебуваючи кожного дня в місті, тим самим наражаючи курсантів на небезпеку. На прохідній постійно стоїть курсант, який міряє всім студентам температуру, після чого вертається до своїх однокурсників з яким постійно спілкується. Про які заходи безпеки ідеться в цьому навчальному закладі?! Постійно проходять всілякі фотосесії на теритої університету, це як ви поясните? Гроші дають імунітет від COVID 19?! Дайте аргументоване пояснення своїм діям!!!
Скептик
Будівля гарна, керівництво безтолкове. В університеті діє принцип сардепу, знущаються з дітей. Ніякої організації
Osvita_1602610134
Я вступив до університету на заочну форму навчання за кошти фізичних осіб...хотів би дізнатися чи дадуть мені студентський квиток чи якесь посвідчення що я там навчаюсь...спеціальність 275 Транспортні технології (бакалавр)
Anatolii
Звертаюсь до ректора університету Коваля М.С. Скажіть, чому наші діти мають терпіти цей вибачте за слово ’дебілізм’Я якщо прийшло розпорядження з Міністерства Освіти щоб розпустити всі ВНЗ до 15 листопада на дистанційне. Чому діти мають навчатись дистанційно в кубриках? Чому ви не оголошуєте те що більше 10 викладачів вже хворі на КОВІД і більше 20 мають підозру? Чому офіцери, викладачі, працівники їдальні не живуть на території? Вони ж теж ходять після роботи по магазинах, ходять в місто. Пустіть курсантів додому , не псуйте репутацію університету!
Кактус
Відпустіть курсантів додому! Заходи безпеки нульові так як навіть персонал з їдальні приходить з міста,про викладачів я взагалі мовчу! Чому вони мають хворіти через те що начальство просто не відпускає додому Приїхали як в тюрму,навіть в місто не виходять
Мати курсанта
Скажіть чого не пускати курсантів нікуди, чим вони так провенились, чи ви хочете щоб вони всі там захворіли? Бо хватає одного офіцера чи викладача який хворий прибув би у університет і всі курсанти захворіють. У ваших заходах безпеки немає нічого правильного, лиш гірше робите всім. Майте хоч трохи совісті і пускайте курсантів хоча час від часу додому, і не лише тих що лаборанти у нальства, а всіх.
Zoia
Скажіть будь ласка, при вступі до університету у 2021 році, треба здавати українську літературу, чи буде достатньо тільки мови?
Студент ЛДУБЖД
Для Zoia: Емм...мова та література здається разом ..не можна не здавати літературу
Таня
з 2021 р укр.література не є обовязкова,якщо вуз не вимагає можна не здавати,Теж цікавить чи потрібна вона для вступу в цей заклад
Коментувати
Галина Ковальчук
Скажіть , будь ласка, яка зараз вартість навчання на "філології" і який має будити середній бал ЗНО?
)))))
Для Галина Ковальчук: перший курс 19500,далі ціна збільшується, середній бал за 2019 рік-165,але цього року подають дуже високі бали
Коментувати
Павло
тттттттттттттттттттт... ттттттттттттттттттрр... ррррррррррррррррррвв... ввввввввввввввсссссс... ссссс... ииииииииииииииииииииииииии лллллллллллллллллллл ттттттттт мммммммммм вввввввввв ирольиввапролшгнепр олдщшщгшнаввы митвапррро
Олена
Чи єсть можливість перевестися на курсанта (1й курс курсант 2й студент)що для цього потрібно? Якщо після 2 курса перевестися на заочну форму навчання, скільки років потрібно учитись,чи дають заочникам звання?
Olga
Для Олена: Якщо після закінчення 2 курсу бакалаврата денної форми навчання перевестись на заочну форму навчання тоді потрібно навчатися ще 2 роки. Терміни навчання на заочній та денній формі однакові. Спеціальне звання присвоюється лише тим, хто навчався за державним замовленням, тобто в статусі курсанта.
Олена
Дякую.
Коментувати
Наталочка Кавчак
Які умови вступу на післядипломну освіту? Тривалість навчання та вартість? Перелік спеціальностей? Дякую
Олег
НЕ ПОСТУПАЙ СЮДИ перед тим як навчатися в цьому "прекрасному" університеті вам доведеться місяць збирати довідки,сума яких 1500 грн.Незважаючи на те,як ви пройшли медогляд на комісії вам знайдуть безліч хворіб через яких ви начебто не можете там вчитися.. прямим текстом кажуть про хабар у величезному розмірі і звичайно після закінчення перспектив на майбутнє взагалі не має.Зарплата пожежника після закінчення цього закладу 7-9 тис.Тому не маючи впливових знайомих і великих грошей на хабарі (які тут всюди) не варто витрачати свій час!