Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
429
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 121 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правда
Університет хочуть злити..тому таку брехню і пишуть.Я на першому курсі і ні трішки не жалію що тут навчаюся.Звичайно як і скрізь є певні негативні моменти, але ви ж самі знали куди йшли.Ви думали що казарма це "чай з печивом"?Тим паче умови тут набагато кражчі ніж в Харкові чи Черкасах.Я люблю свій університет і кажу це щиро.
Вознюк Ігор
А що казарма це тюрьма.?!Причому в гіршому розумінні цього слова?
Міхал
А ти звідки знаєш які умови в Харкові чи Черкасах? Ти ж лише на першому курсі вчишся! Чи встиг всюди побувати? Брехун і провокатор!
Коментувати
крик душі
попередники пишуть, що 1-2 курс адаптація. Нічого собі адаптація у наряді пропав посуд, який свої ж старші курси і "потягнули" бо грамотні, то маєш платити зі своєї кишені і будуть тобі говорити що ти на державному утриманні. Яке там утримання за все треба платити. Наряди за все. Таке враження що вчишся не на пожежника а на математика. Якщо відслужиш наряд за двійку мабуть краще станеш знати математику і т.д. Деяких офіцерів на 5 км не можна підпускати до юнаків 18-19 років. Нехай краще вивчають таких як самі так ні ж принизити і образити меншого за себе і того що не може відповісти бо є ніхто - так легше. Називається- офіцер. Нелюд та й все.
голос
Шановний Ректор та Проректорат, чому люди які навчаються у цих стінах ,маючи повних 18 років і більше, проживають у казарамах, де процвітах безлад,у плані умов проживання, ні гарячої вони, і 12 умивальникив на 120-150 чоловік. Де ваша логіка? Ви жалієтесь,що немає бюджету на курснатів, а самі лишаєте 3-4 курс на казармах, де витрачаєте в багато разів більше грошей, на газ і воду, коли йде мова, ви чомусь звертаєте на це. Було не одноразово,що на останні курси, що заходили у їдальню не вистачало їжі, а на питання:" що нам їсти?", чули відповідь:"подякуйте, вашим попередникам". Я веду до того Шановні, що ми вступали у навчальний заклад з умовою на проживання 2 роки і ви запевняли, що потім на квартири. А що маємо, 1000-ча курсантів, інколи голодні сидять тут. Я розумію перший курс, ну дургий це щоб відчути всьо службу. Але ж 3-4курс чому мають тут сидіти. В свої 20-22 роки ми маємо сидіти, де сидять дітки 17, що ми за них служим, а їм всі умови, бо в ним адаптаціний період.
1488
на третьому курсі - живу в казармі, мало того, весь четвертий курс живе в казармі, це просто жах, про яке відношення до людей можна говорити, якщо хтось за нас рішає шо нам буде краще?? і приговорюють в єдності сила.... один офіцер п’є на синьку, інший готовий до смерті краде машину, потрапляє в дтп, його ловить поліція і він як ні в чому не бувало далі собі ходить на роботу і ще приколюється, що це зробив його брат близнюк))) дедпул теж казав, що він спайдермен)) а сьогоднішній день взагалі вбив, коменданта навіть в комендатурі нема, спить десь на кпп чи де, а на зарядку всіх виганяє, певно навіть не знаючи, яка погода на вулиці..... а на вулиці - мокро і сніг валить як зимою, це адекватна людина, скажіть??
Макс
Все дуже просто .. Хороше пишуть офіцери - добровільно примусово . А погане (ПРАВДУ) - пишуть батьки і курсанти . Ніколи не поступайте в цей Заклад ((бурса)! Робота не гідна , оскільки зарплата маленька , ставлення не людське і аморальне. Ви просто знищите своїх 4-5 років життя проводячи в стінах цього університету.
Мати
Шановні Проректора тепер хочу сказати вам одне , якщо ви думаєте і говорите що ніхто у вашому університеті не вчиться , так скажіть нам всім чому коли хтось отримує двійку має піти в наряд замість того щоб сісти і вчитись , щоб виправити , ви говорите у вас є сампо , так сядьте і повчіться ви думаєте вистачає дві години для навчання , чому курсанти мають ходити в наряд і получати двійки і потім знову ходити в наряди, чому не дати дітям відпочити на 8ме березня , хай в наряди заступають офіцери , для чого тоді офіцери працюють в цьому університеті щоб протирати штани , і знущатися з наших дітей і випивати , для цього вони у вас працюють ? Не бачу у вашому університеті майбутнього вам потрібно мінятись і тоді люди будуть вступати у ваш університет , але знайте що все до того дійде коли корупційа банда зловиться І наші діти прийшли вчитися , а не служити наряди і попадати на великі суми у вашому університеті!!!
Курсант3
Для Мати: Ваш син не знав, що тут є наряди?)) Просто читаю коментарі і смішно з них. Діти спершу не вчаться на сампо, а дурницями займаються, потім отримуюють двійки і жаліються що їм не вистачає самопідготовки. Не вистачає, що виспатись чи для чого? Хто хоче вчитись - завжди знаходить час і можливість. А то дітей спершу батьки пхають в універ, мовляв генералом будеш, а діти мучаться тут і батькам ниють, замість того, щоб перетерпіти труднощі і загартуватись.
Вознюк Ігор
Ви називаєте це загартуванням,а я називаю це калітцтвом душ!І це тільки питання часу,коли ті хто це робить предстануть перед законом і понесуть відповідальність за подібне злочинство над психікою людини.
Коментувати
К
Цілком згідний з нижче написаним коментарем Чому університет не розгляне таку пропозицію , як відпускати на квартири всіх після другого курсу , як це роблять в тому Харкові чи Черкасах , не було б якихось проблем мені здається всі б були задоволені , багато курсантів жаліються але керівництво університетут нічого не робить щоб покращити якесь відношення і стосунки
Мама
Не думайте поступати , універ перед вступною кампанією заставляє писати офіцерів хороші відгуки про лдубжд , не вірьте кожному хорошому слову яке пишуть про універ , тут дуже погано вам будуть розказувати , що вас пускатимуть додому кожного тижня...запам’ятайте ніхто вас не буде пускати , додому поїдуть синки полковників, в цьому універі нема справедливості , хабарництво , скажуть вам що після другого курсу підете на квартиру , а нікуди не підете будете деградувати в казармах , ходити в наряди які можна відмінити , краще вчитись вже в Харкові чи Черкасах , не буде вистачати часу на уроки , університету потрібно кардинально міняти політику , а не жити роками 80х , ось тоді люди самі захочуть вступати до університету , а так їх просто зараз обманюють щоб заманити. Абітурієнти 2016 не ведіться на це все бо потім дуже будете жаліти.
Масямба
Для Мама: Навчаюся на I-му курсі, жоднного разу ніхто не змушував писати добрі відгуки. Додому відпускають кожного тижня, головне не отримувати незадовільні оцінки (постійно вчителі йдуть на зустріч, щоб поставити хоч 3 запитають щось елементарне) та не порушувати дисципліну.
Коментувати
Влад
Скільки потрібно віджимань і час на біг для вступу в університет? Заздалегідь дякую
Сергій
З кількістю нарядів все прозоро можна пересвідчитися: 1. - книга обліку нарядів ведеться на кожному курсі 2. - регулярно перевіряється проректором по напрямку 3. - кожен ком. взводу веде лист нарядів 4. - в журналі обліку успішності також здійснюється запис 5. - для курсантів що мають зауваження по дисципліні є змога заступити в наряд у вихідні та святкові дні не маючи пропусків занять Також не потрібно рахувати за наряд несення служби в НПРЧ та ДПРЧ (це навчальна практика).
Василь
Для Сергій: Пиздиш як дишеш я там був....там не прозоро...там глухо як в Кардана в блокноті
Коментувати
Юра
3 курс служить наряди ппц скільки буває по 2 в тиждень а перший курс взагалі служить 2 в місяць, ми служимо варту цілий тиждеь тай ще на віихідні зпсиупаємо на їдальню і на варту. Де справедливість?
Руслан
Для Юра: Дорогий, якщо ти залітаєш кожно дня і з позачергових нарядів не вилазиш, то це твої проблеми. Більшість все влаштовує.
Володимир
Руслан , покажіть нам ту половину курсантів яку це влаштовує ?
Коментувати
Софія
Розкажіть будь ласка за факультет Практичної психології
firestarter
всьо за гроші і всьо показуха, за душою нуль, ніхто не вміє нічого..... а роблять напоказ Бог знає що.... відчуваю що тупію, поки тут навчаюсь.... кожне хоче тебе обдерти і доколупатись до тебе, щоб ти хоч щось дав або привіз..... шкодую що вступав
Дмитро
Сьогодні 07.02.2016. Гарна погода, світить сонечко, ми захотіли пограти в футбол. Так , як ми курсанти, пішли до віповідального офіцера, питати дозволу. І вгадайте що він сказав?!)ні, тому що зараз... Довго думав і сказав..ГВРІ-грип))на моє питання, чому ж ми бігаємо зарадку зранку, коли ще холодніше, він не зміх довести мені переконливий аргумент.. Самі судіть, як тут сидіти в неділю цілий день в казармі, в кубрику....
Power
Для Дмитро: Не пиши дурниць, всім бажаючим дозволили грати у футбол.
Дмитро
Я б просто так придумав, шоб засрати заклад, в якому я навчаюсь?!) я написав правду, а ви судіть самі, шановні майбутні курсанти
Курсант
в той день реально було холодно, а офіцер молодець що так зробив якщо захворіє однин то зляже як мінімув 10. А взагалі дозволяють завжди грати футбол і т.д .Тому прохання до всіх НЕ ПАскудьте честь університету будь ласка, не подобається вас тут ніхто не тримає, на ваше місце прийдуть дійсно ті люди які хочуть навчатися цій благородній професії а не ці скиглі...
Коментувати
Христина
Хочу йти на інформаційну безпеку. Чи є державні місця? Бо нижче прочитала, що державне тільки курсантам і трохи не можу зрозуміти.
Маргарита
Для Христина: державне забезпечення лише курсанти, або є ще студенти на державному по спеціальності:охорона праці
Коментувати
Анон
Так згідна тут все на грошах , вчиться син тут жалію , що поступив хабарництво тут на першому місці
К
Не поступайье , тут все на гроші , все за гроші , знущання з дітей
Софія
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, як вступити до магістратури, спеціальність "Соціальна робота"? Яка вартість навчання? І які іспити потрібно скласти?
Марта
Для Софія: немає магістратури на даній спеціальності
Коментувати
Віталій
як вернути гроші за навчання? якщо семестр ще не закінчився
Иван
можна до вас на спеціаліста поступити з дипломом бакалавра (технічного ВУЗа)?
Оксана
Для Иван: 0673535187 - Олександр Васильович Гудименко дасть найвичерпнішу відповідь
Богдан
ОООО, началось, рєшеніє вапросов
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!