Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД) (032) 233-40-41, (032) 233-32-40
м. Львів, вул. Клепарівська, 35  (карта)
http://ldubgd.edu.ua

(032) 233-14-77
інформація підтверджена

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 6 600 до 12 000 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук
Кількість студентів:5 000
Місто:Львів
Консолідований рейтинг 2022:100 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Комп’ютерні науки
 • Гуманітарні науки

  • Філологія
 • Управління та адміністрування

  • Менеджмент
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Соціальне забезпечення

  • Соціальна робота
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
  • Практична психологія
 • Транспорт

  • Транспортні технології (за видами)
 • Цивільна безпека

  • Цивільна безпека
  • Пожежна безпека

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
585
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 168 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Roma
Доброго дня, я курсант і хочу поцікавитись чому курсантам не приходять виплати 30 тисяч, а офіцерам приходять? Чому керівництво нічого не пояснило, а просто мовчить з цього приводу? Де наші виплати починаючи з липня?
George
Для Roma: тому що зажирно сидіти і нічого не робити і получати таку суму, а хлопці з бойових областей чекають зарплату місяцями
Коментувати
Ostap
Доброго дня, які предмети треба здавати на програміста. І який потрібно мати бал на ЗНО щоб навчатися бюджет?
Diana
доброго дня, як відбуватиметься вступна кампанія цього року на спеціальність психологія, і в яких приблизно датах, дякую
Nazar
Добрий день, скажіть будь ласка, які умови вступу цього року на платну форму для спеціальності менеджмент
Анонім
Ну то дійсно є знущання. Курсанти заслуговують на відпустку, а не навчатися на виснаження. Керівництво вирішіть це питання. Адже у вас буде відпустка та і додому після робочого дня ви повертаєтесь щовечора. Кожна матір чекає сина вдома, тим паче в такий час коли Львів є не таке надійне місто.
Olena
Пишу від імені батьків.відпустіть наших дітей на квартири В такий час вони повинні бути поруч з близькими людьми а не закривати їх в казармах Там також немає 100% безпеки тому що це військвий університет Керівництво дослухайтесь до нас!!!
Курсант 4 пб
Кірівництво ЛДУБЖД!!! Пишу від імені 4-ПБ! Нам до захисту дипломної лишилось раховані дні, окрім дипломної є ще багато екзаменів і державних іспитів! Позбавте нас такої кількості нарядів адже дипломну роботу важко написати, коли нас заступає по 5-7 людей на кожного дня. Наші попередники (старший курс, який випустився минулого року) служив по 2 чоловіка на добу, якщо порівняти 2 половину навчального року. Дякую за увагу!
Друг
Для Курсант 4 пб: МОЛОДЕЦЬ. Давно пора було винести це питання на обговорення. Якщо керівник ПБ 4 не розуміє сам
Коментувати
Vopros
Добрий день.Є гуртожиток від університет якшо поступаю на інформаційні технології чи треба шукати житло собі самому
Марян
Доброго дня.Скажіть будь ласка чи можу поступити в університет якщо я не здав ЗНО з математики, але такі як українська мова та література, історія, географія я здав
redaktor
Для Марян:
redaktor
Для Марян: Добрий день! Щоб отримати відповідь на своє запитання зверніться за номером телефону 050-55-98-040!
Коментувати
Natalia
Доброго дня! Звертаюся до студентів філології. Підкажіть будь ласка як проходить навчання на перекладача (чи варто вступати)? Які умови проживання в гуртожитках? Можете писати на адресу [email protected] Буду дуже вдячна за коментарі!
redaktor
Для Natalia: Добрий день! Щоб отримати відповідь на своє запитання зверніться за номером телефону 050-55-98-040!
Коментувати
Maks
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я вступити у ваш заклад на заочне навчання, якщо я складаю ЗНО з таких предметів як: математика, українська мова, історія україни та географія?
pressa
Для Maks: Добрий день! Щоб отримати відповідь на своє питання зверніться в кол-центр Університету.
Коментувати
Софія
Доброго дня! Скажіть чи є в універі військова кафедра? Яке звання отримують студенти після випуску?
Анастасія
Для Софія: є ,молодший лейтенант
Коментувати
курсант лдубжд
Доброго дня!Хочу висловити свої враження після закінчення 3 років прожиття в цьому "раю". Мене дуже дивує ставлення до карантинних обмежень зі сторони керівництва,вище начальство університету ніяк не реагує на епідеміологічну ситуацію в країні,ніхто не думає за здоров’я майбутніх рятувальників,їм лиш би курсанти поприбирали та зробили ремонти, там де офіцери полюбляють собі "культурно" відпочити. Тепер про харчування!!! Я гадаю, що усі дорослі люди розуміють, що таке меню та нормована порція їжі. Але, працівники нашої їдальні(кухарі) не вважають за потрібне дотримуватись встановленого розміру порції. Дуже часто курсантам дають у 2-3 рази менше встановленої норми, бо вдома ж треба щось поїсти. Тепер давайте обсудимо тему матеріального забезпечення нашого Університету. Якщо брати законодавство України, стосовно мат.забезпечення курсантів у вищих закладах з специфічною формою навчання, то у ньому написано, що форму та взуття нам повинні видавати близько 1 разу на рік.
Кеп
Для курсант лдубжд: просто ратушний хоче стати круглішим ще більше
Коментувати
Дмитро
Доброго дня, Я хотів запитати, яке звання отримують студенти по закінченню навчання ?
Речник Університету
Для Дмитро: доброго дня! Після закінчення студенти не отримують звання. Окрім тих, які закінчили військову кафедру Університету.
Тетяна
Скажіть чи в тих студентів що на платному, є воєнна кафедра?
Коментувати
Зінаїда Петрівна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, який прохідний бал на психологію? Які сертифікати ЗНО необхідні ??
Речник Університету
Для Зінаїда Петрівна: доброго дня! Вичерпну інформацію стосовно вступу Ви можете отримати телефонувавши за номерами 050 55 98 040, 098 55 98 040 або написавши [email protected]
Коментувати
ok
Перепрошую за мій сленг. Ну, що це за дурня у Вас коїться. На кожному кроці кричете, що курсанти рівні, а самі умисно ділите їх. Чим гірші ті, що жили за межами попередньо, до карантину, від тих, кому дозволено було зїжджати, після засідання? Чому мова пішла тільки за певні курси? Раз на те пішло, можливо ви врахуєте те, що це в якійсь мірі не є професійно. І про яке потім розуміння, тих чи інших причин, може йти мова.
Наталія Олегівна
Ото читаю то все і думаю, скільки ж то часу і жовчі треба мати, щоб писати стільки бруду? Моя дитина теж тут вчиться, коротко: є недоліків повно, але плюсів набагато більше! Якщо ти тупий як керзак - плати, якщо ти хочеш знати - ти найдеш час вчитись! Ніхто не заставляє нікого! Син не раз теж жалівся (наряди, картоплю чистив) але тут справ не втім, що установа погана, а у тому що ви виховали «підцицника» простіть за грубість. Він буде офіцером! Ви начальнику його теж будете строчити, що він начкаром рукава тягає? Якщо хотіти, то бруд можна і на білому знайти! А критикувати всі гаразд!
Назар
Добрий день, скажіть коли відбудеться сесія у заочників чи потрібно приїжджати в університет ? Чи вона буде дистанційно?
????‍✈️
Для Назар: скинеш гроші на карточку, і можеш не іхати .
Коментувати
Олександра
Сьогодні проходила повз цю прекрасну казку "ЛДУ БЖД". 7:10, курсанти ще досі бігають на зарядці. Дивлячись на кількість, можу сказати що це приблизно два, три курси. (Чому кажу точно, тому що опираюсь на досвід отриманий в мої, ще, молоді роки.) Наразі, дивлячись на коментарі, вам скажу так: раніше було суворіше, так, це 100%, але скажіть будь ласка, чому тоді ви користуєтесь телефонами останньої моделі, намагаєтесь одягатися під останні писки моди, і головне, скажіть хіба ваш менталітет не змінився з того часу. Ви досі пропагандуєте креативні ідеї щодо страти? Ні? Тоді навіщо, ви постійно говорите, а от в мої часи.... Підліткам буде всерівно, що було при вашій пам’яті, і як Ви шановне "Господство" - пахали ( вибачте на слові) Вони живуть в ××| столітті, і звикли зважувати всі дії, та розсудливо діяти в будь якій ситуації. Не вважаю правильним, і взагалі нормальним такі вирази від всього керівництва. Гадала, що університет, який схожий на казку зовні, буде нормальним для навчання, та для визначення долі. Але.. Як я зрозуміла, я дарма витрачала час закликаючи вступити до цього дива. Вважаючи те, що молодь після 11 класу вибирає ким вони хочуть бути, в більшості випадків хіба з прочитаного і почутого. То мені шкода, що вони потрапили за "ґрати", з яких виплутатися хіба рапортом.
Ivan
Я навчався в даному закладі і не шкодую ні про один день свого навчання (проживання, служби) там. Всі знали куди поступають, і знали що там будуть не тільки навчатись, але й служити. Зі слів знайомих що там працюють можна зрозуміти, що зараз дуже зменшили вимоги до служби і виховання майбутніх офіцерів, наголошую ОФІЦЕРІВ, а не хлопчиків і дівчаток які плачуть і жаліються що їм важко. До керівництва не повинно взагалі виникати питань, а навпаки трохи більше я б на їхньому місці підгрузив курсантів, щоб вони розуміли що перед ними в майбутньому будуть набагато важчі виклики і вони будуть вирішувати їх самостійно і нести відповідальність також будуть самостійно без тата і мами під боком. Слабакам і маминим синочкам там не місце, не нийте.
Ірина
Для Ivan: але яка тоді була ситуації у країні, а яка зараз, скільки хворих, щодня збільшуються.
Мати Курсанта
Так,гарно за кілька днів позитивні коментарі понаписували,аби репутацію підчистити. Ситуація в країні зараз зовсім інакша. Ніхто не говорить про «тата і маму» під оком, а про здоров‘я і життя. Не можуть організувати Умови при епідемії, а щось вимагають.
Курсант
То переводьте свою дитину на студента і буде плакати вам вдома!
Коментувати