Рейтинг
487
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 115 оцінок.

Відгуки про Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (ДДПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Таких аспірантів, як В. Петриків потрібно виганяти з освіти! Ящо він дав хабара за вступ до аспірантри, то буде відбивати гроші на педагогіці потім з студентів! Правила корупції !!!!
Назарій
Конфлікт між аспірантами - це основна причина подібних згадок про Петриківа, Волошина, і інших . Одним аспірантам даютьт роботу -таким сракотеркам, як Вова, а іншим не дають. Хоч в аспірантурі всім має по закону бути робота. Хтось може носити взятки, а хтось не має за, що. На англійські мові в аспірантурі В. Петриків мав знання і складав екзамен на слабу трійку. В нього дару до мови нема ніякого! А шо то за європейський науковиць без англійської? Всі дивуються на йог окурсі, як так получилося?
Марія Кузан
Я скажу відверто, такого наглого покоління аспірантів та викладачів, яке ми спостерігаємо сьогодні ніколи в університеті ще не було. Пригадую, як в середині 90-х для того щоб отримати диплом кандидата педагогічних наук скільки потрібно було мовникам працювати у бібліотеках. Так само чи стільки ж потрібно було пропрацювати в лаборантах чи асистентах. Якщо на інязі й захиси були, то дуже і дуже рідко, неговорячи про фізмат. Сьогодні "вчених" пропускаємо, а вони нам же на голову вилазять. Уся причина наших бід - це неробство і бажання мати усе одразу в 99,9 % аспірантів і молодих вчених. хочу сказати, що амбіції у цьог опокління завищені, а знань практично не має. Запамятайте любі, амбіції приходять тільки у випадку навності знання. Пробачте за відвертість!
Віктор
Та тепер вже ніхто дисертацію не пише сам. Дають 10 тисяч долярів і їх штампують у академії педнаук, бо та наука то як казочки для дітей, але хто небудь і пустопорожню дисертацію не напише. ліпше би її писав дохтір наук, бо він більше води намутить з нічого. Ану поцікавтесь скілько в дрогобицькому ддпу кандидатів, то будуть одні педагоги особливо доктори. А щоб по спеціальності то майже нема, по одному і тоже куплені. Так шо нема в кого вчитися. Одні педіки. Для Марія Кузан: Для Юля: Для Петриків Володимир Іванович: Для Галька з під гори:
Коментувати
Микола
Я не можу зрозуміти нічого про університет, тому що тут або ганебні виправдовування якихось злойд, або ж пусті дописи про встпну кампанію...
Галька з під гори
Сиромудрий Володьо маю питанє. Скілько треба відвести в місто трускавок шоб запхатисі до інституту? мішко в міліцію в турку запхав сина то дав 5 000 долярів! але то гори великі не всіх берут
ЕВРО Комендант 1 гуртожитка
Здаю кімнати - не дорого! Маю 3 літри фарби з минулого року! І ше можу продати два крісла і морозілку "Сєвер"-80. Хочу сказати шо у нас тут вшьо спокойно. На дівок з фільфаку вже не хожу, бо маю стрункову жінку і маю багато гнилих зубів. Але таково як вечорами моя спит то йду до віруні з фізмату. Моя стара віруні ше має толк. Ага.. ше хотів передати привіт Гівчаку і нагадати шоб передав у верха про гарачу воду, бо вже свирбит спати в бруді ,а зарпалта мала і планую жити ту ше довго. Якшо кому шо тре то я на місци або у Віруні. Мо як будут будували шо нове в профіку то хтівбим стати на чергу на квартиру! тому передаю привіт і Лукянбулі шо готовий робити всьо шоб тото мати....
Петриків Володимир Іванович
Офіційно пишу і звертаюся з погрозами до усіх тих хто на цьому сайті лиє на мене гіркий бруд! Я подаю на Вас у судочинство, бо такого я не писав і писати не збирався!
Ірина(А-ІІ)
Володимир Петриків - це поважний вчений університету, який заслуговує поваги, а не знущання в такому випадку. Скільки його знаю з біблотеки і аспірантури ніколи не чула від ньогого чогось подібного, хочу заступитися за нього. Він усім помагає, скромний, ніколи нікого не образить злим словом. Його завжди можна зустріти на робочу місці в корпусі. Коротше перестаньте йому заважати на шляху до наукових здобутків. Я йому вдячна.
Юля
Я небуду вникати в усе , що тут викладено одним із "аспірантів" чи "не аспірантів" Нашого Університету. Я скажу лише те, що думаю. Як на кафедрі психології, так і на кафедрі педагогіки існує всеобтяжлива корупція. Тому чи це написано тим чи іншим Петриківим нічого воно неміняє! Любіть педагогіку понад усе, й небудьте карєристами святої справи Всі!
Володимир
Я, Петриків Володимир Іванович, повідомляю, що хтось пише на цьому сайті від мого імені, намагаючись підставити мене. Це означає, що будь-хто може зареєструватися на цьому сайті під чужим іменем і писати від цього імені. Якщо є в когось якісь претензії, то висловлюйте їх особисто, або пишіть заяву у міліцію. Писати на інтернет форумах та ще й від чужого імені є низько і підло!
Сашко сусіда
Для Володимир: В міліцію ходят хіба шистьорки і самі менти? Вова ти себе підставляєш ментярньов!
Коментувати
Володимир Петриків
Не можу зрозуміти хто собі дозволяє видаляти із коментарів моє право висловлення особистої думки! Це не по демократичному. Учора я написав, що цей так званий професор позорить мій/наш альмаматер! Скільки будемо вже вислуховувати від інтернеткористувачів насміхання від одного із найбільш стабільних у науковому житті університетів. Як і багато аспірантів я виступаю проти такого професора від імені Товариства молодих вчених аспірантів нашого університету!
Володимир
Для Володимир Петриків: Для Володимир Петриків: Я, справжній Петриків Володимир Іванович, офіційно заявляю, що попередні відгуки написані під моїм іменем НЕ Є МОЇМИ і я НЕ МАЮ ДО НИХ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ. Ці повідомлення - це нагла брехня, яка очорнює і професора, і мене.
Я - Обраний або НЕО - Володимир Петриків!
Я вмію літати і небоюся падати! Англійської не знаю, але учу!
Коментувати
Марія
Володимире хіба Вам не соромно усе це писати після того, що Вам дали викладачі педагогіки?
Володимир Петриків
Таких псевдопрофесорів потрібно звільняти! Життєве кредо нового ректорату-контроль! Від себе хотілося би додати, що в науковому плані Мирослав Савчин і мій викладач теж був не зовсім справделивий (хоч хабарі беруть усі і всьоди). Навіть у аспірантурі, у пана професора вчи або не вчи всеодно потрібно давати хабаря! Аспірант, кафедри педагогіки, головний керуючий у справах Товариства молодих вчених! Я за! усіма руками щоб був в університеті порядок.
Володимир
Для Володимир Петриків: Я, справжній Петриків Володимир Іванович, офіційно заявляю, що попередні відгуки написані під моїм іменем НЕ Є МОЇМИ і я НЕ МАЮ ДО НИХ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ. Ці повідомлення - це нагла брехня, яка очорнює і професора, і мене.
Коментувати
Катя
Я хочу поступати здоров*я людини мене цікавить, що потрібно здавати на творчому конкурсі?
СОВІСТЬ
І ЩО З ТОГО ШО Є ВІДГУКИ??? ЯКІСЬ РІШЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ? ПЕРЕВІРЯЮТЬ ТИХ ХАБАРНИКІВ? З ЯКОЮ МЕТОЮ ТОДІ СТВОРЮЮТЬ ТАКІ СТОРІНКИ ДЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР? РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ...ОТ ПОЧИТАЙТЕ ЖИТТЄВЕ КРЕДО ПАНА ПРОФЕСОРА МИРОСЛАВА ВАСИЛЬОВИЧА САВЧИНА "ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, МОРАЛЬНІСТЬ, ДУХОВНІСТЬ" ...ПРОСТО СМІШНО....КОЛИ ВІН ПРО СЕБЕ ТАКЕ ПИШЕ А САМ ....ВИКЛАДАЧ ЙОГО КАФЕДРИ - БІЛОЗЕРСЬКА СВІТЛАНА ІВАНІВНА БЕРЕ З СТУДЕНТІВ ГРОШІ І НЕСЕ ЙОМУ ...ЧИ ЯКА ТАМ У НИХ СХЕМА...(300 ГРН ЗА ТРІЙКУ; 400 ГРН ЗА ЧЕТВІРКУ; 500 ГРН ЗА П’ЯТІРКУ) ...А ПОТІМ НА ВРУЧЕННІ ДИПЛОМУ ВИСТУПАЮТЬ...І ВИКЛАДАЧІ У СВОЇХ ПРОМОВАХ ДЯКУЮТЬ САВЧИНУ ЗА ЙОГО НАУКОВИЙ ВНЕСОК І ПРАЦЮ...А НАСПРАВДІ.....
Марія
Для СОВІСТЬ: це дісно хабаник із хабарників
Коментувати
Олександр
Чи можна іноземцям поступити на психологію(державне)?
Розалія Стефанишин
Привіт! 1)Скажіть будь ласка коли в ДДПУ День відкритих дверей? 2)Коли в ДДПУ починаються підготовчі курси?
Maria
Прекрасний університет!!! Викладачі високоосвіченні і фахівці своєї справи. А музично-педагогічний факультет взагалі найкращий!!! Вчитися - одне задоволення...!
Lilya
Доброго дня скіжіть будь-ласка які предмети потрібні для вступу в ваш вуз на дошкільне відділення
Сергіївна
Доброго дня! На наступний рік планую подати документи в магістратуру (початкова освіта) на базі бакалавра іншого університету. Скажіть, які іспити мені необхідно буде здати?