Рейтинг
487
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 115 оцінок.

Відгуки про Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (ДДПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Roman Black
Доброго дня! Чи є у Вашому університеті навчання на бюджеті на магістратурі по спеціальності фізика? Або середня освіта (по предметах фізика і математика).
Приймальна комісія
Для Roman Black: Добрий день. Це залежить яка попередня у Вас освіта? За більш детальнішою інформацією звертайтеся будь ласка за тел.: 098 77 51 483
Коментувати
Марія Чирка
Добрий день! Після закінчення медичного коледжу на який факультет можна вступити до вас? і чи потрібно здавати зно?
Приймальна комісія
Для Марія Чирка: Добрий день. У нашому вузі є декілька спеціальностей, куди Ви можете подати документи. Денна чи заочна форма здобуття освіти? У додатку 2 Правил прийому є перелік спеціальностей. Звертайтеся будь ласка за тел.: 098 77 51 483
Коментувати
Марина Орішко
Доброго дня.... Я зараз навчаюсь в Острозькій академії, на германські мови переклад включно... Я перший курс, чи зможу я після останньої сесії перевестись до вас на вчителя англійської мови?
Приймальна комісія
Для Марина Орішко: Добрий день. З приводу переводу Вам потрібно звернутися у Навчально-методичний відділ за тел. (03-244) 2-20-48
Коментувати
Oksana Oksana
Доброго дня! Чи можу я вступити на Дошкільну освіту, маючи диплом бакалавра, напрямок Філологія ?
Приймальна комісія
Для Oksana Oksana: Добрий день. Ви можете подати документи у 2020 році в магістратуру на спеціальність "Дошкільна освіта" (денна або заочна форма здобуття освіти). Термін навчання 1 рік 10 місяців. За більш детальнішою інформацією звертайтеся будь ласка за тел.: 098 77 51 483
Коментувати
Марта
Випуск 2020, хочу в майбутньому навчатись тут на вч.англійської мови? Який має бути прохідний? І які предмети обов’язкові?
Приймальна комісія
Для Марта: Добрий день. На спеціальність "Середня освіта. Мова та література (англійська)" потрібні такі сертифікати Зовнішнього незалежного оцінювання: 1.Українська мова і література, 2.Англійська мова, 3.Історія України або географія. Ви зможете подати документи у вуз, якщо успішно складете ЗНО (приймаються сертифікати ЗНО від 100 балів і вище). Щоб взяти участь у конкурсі на місця державного замовлення, конкурсний бал має бути 125 і вище. За більш детальнішою інформацією звертайтеся будь ласка за тел.: 098 77 51 483
Коментувати
Оксана Жук
Доброго дня!! Цікавить таке питання: чи можна в вас здобути другу вищу освіту на вчителя інформатики?? Дякую.
Роман
Для Оксана Жук: Так, ступінь Магістра http://pk.dspu.edu.ua/2019.html
Наталія
Доброго дня!!! Цікавить інформація чи є такий відділ факультету історія та початкові класи. Завчасно вдячна.
Коментувати
Настя Винничин
Доброго дня. Я закінчила 11 клас і паралельно музичну школу з відзнакою. Бали зно: мова -155, історічя-165, географія-160. Чи можу я вступити до вас на держ.? І до кого можу звернутися за детальною інформацією про вступ, подачу документів, творчі конкурси і т.д
Оксана
Для Настя Винничин: ти що смієшся? З такими бабами на держ замовлення????
Коментувати
Лілія Кохан
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна вступити до ДДПУ на іняз після Самбірського педколеджу на 3 курс стаціонарно?
Kostetska Uliana
Доброго дня. Чи можу я пройти на бюджет на спеціальність комп’ютерні технології з такими балами : укр.мова - 191, математика - 177, фізика - 160?
Оксана
Для Kostetska Uliana: можете. Але, як на мене, для дівчини (особливо з такими добрими балами) краще на спеціальність Середня освіта (фізика). Там є освітня програма фізика та інформатика. Бажаю успіху!
Коментувати
Liliya Shulhina
Доброго дня! Цікавить детальна інформація щодо вступу в аспірантуру у Вашому ВНЗ
Віра Василевич
Доброго дня! я б хотіла дізнатись чи можливо навчатись на бюджеті на факультеті * Германські мови* і які бали потрібно мати?
Olena Pyrozhyk
Добрий день. У мене освіта спеціаліст "Математика". Чи можна у вас здобути другу вищу освіту за спеціальністю " Інформатика" ?
Роман
Для Olena Pyrozhyk: Так, ступінь Магістра http://pk.dspu.edu.ua/2019.html
Коментувати
Marichka Turkotso
Доброго дня. Я закінчую бакалавра спеціальність агрономія. Чи можу я поступити до вас на магістратуру спеціальність дошкільна або початкова освіта?. Що потрібно для цього?
Приймальна комісія
Для Marichka Turkotso: Так Ви маєте право вступити до нас. З питань вступу телефонуйте (098) 77-51-483. Будем раді відповісти на усі запитання!!
DSPU
Доброго дня. Щодо вашого питання, просимо звертатися у приймальну комісію за телефоном (098) 77-51-483
Коментувати
Богдан Мисак
Можна до вас поступити після того як я був студентом іншого університету скажіть мені будь ласка? Дякую
Оксана
Для Богдан Мисак: Без проблем
Приймальна комісія
Так можна, за консультацією телефонуйте (098) 77-51-483
Коментувати
Liza
На яку спеціальність можна вступити з такими предметами як укр мова, історія (чи географія), біологія?
Приймальна комісія
Для Liza: Перелік сертифікатів ЗНО для вступу за посиланням http://pk.dspu.edu.ua/download-ndz-372/
Коментувати
Андрій
Чи можна до вас перевестися з юридичного на історичний факультет після 1 семестру 1 курсу?
Приймальна комісія ДДПУ
Для Андрій: Для Olena Pyrozhyk: Так можна, детальніше телефонуйте до нас за консультацією (03244) 2-28-17, (098) 77-51-483
Коментувати
Мар'яна Макар
Добрий день, підскажіть будь ласка, які саме предмети потрібно складати, щоб вступити на дошкільну освіту?
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Оксана Курта
Добрий день. У мене освіта спеціаліст "Математика". Чи можна у вас здобути другу вищу освіту за спеціальністю "Фізика або Інформатика" ?
наталія
Для Оксана Курта: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Maryana Pakosh - Bondar
Добрий день. Закінчила бакалавра. Спеціальність - реставрація творів мистецтва.Хочу поступати на магістратуру ( заочна форма). Підкажіть, будь ласка, яку краще спеціальність обрати, щоб в подальшому можна викладати образотворче мистецтво.
наталія
Для Maryana Pakosh - Bondar: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати