Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Франка (ДДПУ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Франка (ДДПУ) (0324) 41-04-74
Львівська область, м. Дрогобич, вул. І. Франка 24  (карта)
http://ddpu.drohobych.net/

(03244) 2-84-17
інформація підтверджена

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Франка (ДДПУ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7100 до 9300
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Дрогобич
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):163 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):161 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):161 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):160 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Франка (ДДПУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Комп’ютерні науки
 • Гуманітарні науки

  • Філософія
  • Філологія
 • Охорона здоров’я

  • Фізична терапія, ерготерапія
 • Управління та адміністрування

  • Менеджмент
 • Культура і мистецтво

  • Хореографія
  • Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
 • Освіта та педагогіка

  • Дошкільна освіта
  • Початкова освіта
  • Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)
  • Професійна освіта (за спеціалізаціями)
  • Освітні, педагогічні науки
 • Природничі науки

  • Хімія
  • Екологія
  • Фізика та астрономія
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
  • Соціологія
  • Психологія
 • Виробництво та технології
 • Математика та статистика

  • Математика
 • Біологія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
335
Рейтинг: 4.1 з 5 на основі 82 оцінок.

Відгуки про Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Франка (ДДПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдан Мисак
Можна до вас поступити після того як я був студентом іншого університету скажіть мені будь ласка? Дякую
Liza
На яку спеціальність можна вступити з такими предметами як укр мова, історія (чи географія), біологія?
Андрій
Чи можна до вас перевестися з юридичного на історичний факультет після 1 семестру 1 курсу?
Мар'яна Макар
Добрий день, підскажіть будь ласка, які саме предмети потрібно складати, щоб вступити на дошкільну освіту?
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Оксана Курта
Добрий день. У мене освіта спеціаліст "Математика". Чи можна у вас здобути другу вищу освіту за спеціальністю "Фізика або Інформатика" ?
наталія
Для Оксана Курта: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Maryana Pakosh - Bondar
Добрий день. Закінчила бакалавра. Спеціальність - реставрація творів мистецтва.Хочу поступати на магістратуру ( заочна форма). Підкажіть, будь ласка, яку краще спеціальність обрати, щоб в подальшому можна викладати образотворче мистецтво.
наталія
Для Maryana Pakosh - Bondar: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
оксана
Підскажіть чи можу я поступити в ваш ВНЗ , на спеціальність дошкільна освіта ,а такими балами із ЗНО (Ураїнська мова та література -135 , історія україни 125 , біологія 129?
Дарина
Доброго дня, чи можна всупити у цей вуз на вчителя молодших класів і психолога по сумісності?
Роман Білий
Для Дарина: доюрого дня!!! Такого поєднання немає, лиш можна вступити паралельно на дві спеціальності. Телефон приймальної комісії 0987751483
Коментувати
Алла Єленець
Доброго дня! Скажіть чи можу я вступити на 2 чи 3 курс до вашого ЗВО, якщо вже здобула ОКР "Молодший спеціаліст" з такої ж спеціальності? І чи можлива державна заочна форма навчання?
Роман Білий
Для Алла Єленець: Доброго дня!!! Можливо, усі спеціальності на які здійснюється набір можна переглянути тут http://pk.drohobych.net/download-ndz-304/ , про державні місця інформація буде блище до вступу. Телефон приймальної комісії 0987751483
Коментувати
Роман
Підскажіть чи можу я поступити в ваш ВНЗ , на спеціальність компютерні науки , за такими балами із ЗНО (Ураїнська мова та література -112 , математика 114, фізика-100?
Приймальна комісія
Для Роман: Доброго вечора!!! Так можете, мінімальна кількість балів щоб подати заявку має бути 100.
Роман
Доброго дня! Де можна получити повну інформацію про поступання в цей заклад , через зно !
Коментувати
Давид
Доброго дня. Підкажіть чи може учень котрий здав ЗНО Українська мова та література-100, біологія-116 поступити в Ваш вуз на заочну платну форму навчання на реабілітолога?
Приймальна комісія
Для Давид: Доброго дня !!! Перлік ЗНО на спеціальність "Фізична терагія, ерготерапія (попередня назва "фізична реабілітація")" наступне 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Іноземна мова або Фізика Мнімальна кількість балів для подачі заявки на вступ 100. Учень може подати заявку на вступ (за умови збігу сертифікатів ЗНО) та вступити на навчання.
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на бюджет на напрям "психологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ?
Приймальна комісія
Для Богдана: Доброго дня!!! Ваші результати позволяють подати заявку на вступ. Минулого року на психологію прохідний бал на бюджет був 173.910 ( згідно https://vstup.osvita.ua/y2017/r14/83/366585/). Порахуйте собі Ваш конкурний бал перемноживши результат на коефіцієнти (берем http://pk.drohobych.net/download-ndz-306/). Можна приблизно зорієнтуватись. Але найбільш точно можна буде сказати 1 серпня, коли будуть оприлюднені списки на бюджет. Якщо потрібна консультація телефонуйте 0987751483
Коментувати
Наталія
Доброго дня! Я закінчила педагогічний коледж, хочу вступати до Вашого університету на філологічний факультет. Чи потрібно мені здавати ЗНО?
Приймальна комісія
Для Наталія: Доброго дня!!! Якщо Ви хочете продовжити навчання (ознайомтесь з додатком Додаток 2 до Правил прийому. Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на перший курс (зі скороченим терміном навчання) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття освітнього ступеня бакалавра http://pk.drohobych.net/download-ndz-306/). Якщо згідно додатку Вам нічого не підходить і ви хочете обрати іншу спеціальність тобі потрібно здавати ЗНО. Якщо потрібна консультація телефонуйте 0987751483
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
АСЯ
Доброго дня!Хочу поступати на магістратуру у Ваш ВУЗ.Закінчила 4 курси ВДПУ(Факультет іноземних мов).Підкажіть будь-ласка умови вступу.Дякую за увагу!
Приймальна комісія
Для АСЯ: Доброго дня!!! Прийом документів з 12 липня до 26 липня 2018 року. Вступні випробування (додатковий фаховий іспит (для осіб, які здобули ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) вищої освіти за іншою спеціальністю), фаховий іспит та вступний іспит з іноземної мови) проходитимуть з 27 липня до 04 серпня 2018 року. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:  копію документа, що посвідчує особу та громадянство;  копію свідоцтво про зміну імені або прізвища (за необхідності);  копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;  чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см.; детальніше за телефоном (0244) 2-28-17 або 0987751483 Будем раді відповісти на усі Ваші запитання.
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Надія Перун
Цікавить навчання на факультеті іноземних мов(англійська).чи вартує дитині поступати
Тетяна
Для Надія Перун: Доброго дня мене цікавить коли подавати документи на вчителя історії? Та які документи потрібні?
Приймальна комісія
Для Тетяна: Прийом документів розпочинається з 12 липня. За детальною інформацією телефонуйте у приймальну комісію за контактним телефоном (098) 7-51-483
Коментувати
Марина Іваник
Доброго дня. Я закінчую мед коледж, після хочу поступити на реабілітолога. Чи потрібно для цього здавати ЗНО? Скільки років триває навчання? До кого звернутися за детальною інформаціюєю?
Приймальна комісія
Для Марина Іваник: Доброго дня! За детальною інформацією телефонуйте у приймальну комісію за контактним телефоном (098) 7-51-483
Коментувати
Anna
Доброго дня.Мене цікавить факультет психології.Є заочна форма навчання?Які придмети потрібні?Бали?
Natalia Bilous
Мене цікавить факультет психології. Які потрібні предмети ЗНО та середній бал?Та ще цікавить чи є у вас платна форма навчання, якщо є то про яку суму йдеться мова?
Приймальна комісія
Для Natalia Bilous: Доброго дня! Для вступу на спеціальність психологія потрібно наступне ЗНО: українська мова і література, біологія, математика або іноземна мова; є платна і державна форми навчання; вартість одного року навчання у 2017 році 1280 (нові ціни будуть блище до вступу). Детальніше за контактним телефоном приймальної комісії 098751483
Богдан Мисак
Для Приймальна комісія: доброго вечора
Коментувати
Світлана
Доброго дня!Я закінчила географічний факультет ЛНУ Івана Франка,спеціальність викладач географії,економіки,екології.Диплом спеціаліста.Хочу поступити на заочну форму навчання факультету соціальної педагогіки.Як поступити?Скільки років вчитися?
ПК
Для Світлана: Доброго дня!!! Прийом документів з 12 липня до 26 липня 2018 року. Вступні випробування (додатковий фаховий іспит (для осіб, які здобули ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) вищої освіти за іншою спеціальністю), фаховий іспит та вступний іспит з іноземної мови) проходитимуть з 27 липня до 04 серпня 2018 року. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:  копію документа, що посвідчує особу та громадянство;  копію свідоцтво про зміну імені або прізвища (за необхідності);  копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;  чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см.; детальніше за телефоном (0244) 2-28-17 або 0987751483 Будем раді відповісти на усі Ваші запитання.
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Наявність конфортного гуртожитку. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Софія
Скажіть будь ласка,які іспити необхідно здати на вчителя фізкультури
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!